ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavak

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-01-2020, 00:37   #5851
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Registrovan: Jan 2009
leonardo je na dobrom putu
Standardno

Šta bi mogla da donese tranzitni Sa i PL u Jarcu konjukcija natalna Ve u 5. polju opozicija natalni SA trigon natalni MO? U solaru za ovu godinu imam ovakvu postavku...U isto vreme tranzitni Saturn ima kvadrat na natalni Jupiter što je ponovljena pozicija iz natala.
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-01-2020, 10:01   #5852
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Sudbinski su aspekti Sa, nema greske.Tebi je tr Sa 120 Mo i 180 Sa u raku i 11p, potrebno je srediti sebe, staviti tacku za sobom, postati emocionalno slobodan, zanimljiva postavka.Nzm da li imas decu? Pa ce mozda dete otici tj odseliti.U svakom slucaju je odvajanje u pitanju.
Submit to Digg   Saturnovi tranziti Reply With Quote

Old 25-01-2020, 11:49   #5853
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Sudbinski su aspekti Sa, nema greske.Tebi je tr Sa 120 Mo i 180 Sa u raku i 11p, potrebno je srediti sebe, staviti tacku za sobom, postati emocionalno slobodan, zanimljiva postavka.Nzm da li imas decu? Pa ce mozda dete otici tj odseliti.U svakom slucaju je odvajanje u pitanju.
Hvala na odgovoru kosmopolita. Sređivanje svojih emocija i odnosa prema sebi sigurno... Imam devojčicu od 9 god. nikakva razdvajanja ne dolaze u obzir. Treba li da brinem za njenu bezbednost?

Old 25-01-2020, 15:44   #5854
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Standardno

Ne treba, ali svoje emocije da sredis, otpustis sve sto ne valja.Posto si vazdusni znak, mozes ti to razumom, verujem.
Posto ce Sa biti retro tokom godine, nece biti lako, ali poslednji prolaz je u novembru, i posle toga ces biti mirna.

Old 25-01-2020, 22:50   #5855
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Ne treba, ali svoje emocije da sredis, otpustis sve sto ne valja.Posto si vazdusni znak, mozes ti to razumom, verujem.
Posto ce Sa biti retro tokom godine, nece biti lako, ali poslednji prolaz je u novembru, i posle toga ces biti mirna.
Hvala još jednom na odgovoru.

Old 30-01-2020, 20:48   #5856
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je Sa skoro usao u 10.kucu, ciji je i vladar. Tu je, dakle, i tranz Pl (vladar 7.), a uskoro ce doci i tranz Ju, vladar 8 i 12.

Otac mi je bio bolestan...i to poprilicno...Ne znam sta sve taj tranz Sa moze da donese u vezi mene licno...za tatu se nadam ozdravljenju, s obzirom da se blizi tranz Ju.

Old 31-01-2020, 10:59   #5857
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Standardno

Postavi natalnu, pa cemo videti.

Old 31-01-2020, 13:19   #5858
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Moram da vam kažem da tranzit Saturna osmom kućom stvarno umije da ogadi seks...Odnosno, da ne budem gruba, seksa ima, ali vam uopšte nije bitan, nema strasti, požude, nije prioritetan...Jednostavno su vam bitnije druge stvari...Bila sam u vezi godinu i po, u kojoj je bio vrlo kvalitetan samo i jedino seks, koji sam prezirala, vjerovatno iz tog razloga, što se svaki problem rješavao u krevetu...
E, sad je li do tr.Saturna osmom, ili do mene, ne znam..ali prošla i pretprošla godina totalno frigidna što se mene tiče...a znam da sam strasna žena...barem do sad bila...Mo u Ovnu, Pluton u dobrom aspektu s Marsom i Suncem...ali valjda me 'jebe' ova opozicija Mo sa Ju i sa, vladarima sedme i osme, pa ne mogu tu strast da ispoljim onamo đe nijesam zadovoljna i sređena, tj. kad nijesam zadovoljna vezom-kombinacijom, tj.muškarcima i odnosom, i ja se nekako 'gasim' i postajem malodušna, 'mrtvi Njemac' što bi se reklo...a kad oni pokažu svoju najbolju stranu, ja sam još bolja i tada prštim u pozitivnom smislu...Uh, teška li sam ka' crna zemlja...

Old 31-01-2020, 21:55   #5859
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Mnogo je lepo kada je covek (zena) strastven...Ja uopste nisam...nazalost...Ma u vagi u 6-toj kuci, umetnuta planeta...Sa je na uglu 7.

8.kuca je puna planeta, ali sam ja totalno aseksualna...

kosmopolita, hajde vazi, videcu da stavim natal.

Old 02-02-2020, 11:58   #5860
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Moram da vam kažem da tranzit Saturna osmom kućom stvarno umije da ogadi seks...Odnosno, da ne budem gruba, seksa ima, ali vam uopšte nije bitan, nema strasti, požude, nije prioritetan...Jednostavno su vam bitnije druge stvari...Bila sam u vezi godinu i po, u kojoj je bio vrlo kvalitetan samo i jedino seks, koji sam prezirala, vjerovatno iz tog razloga, što se svaki problem rješavao u krevetu...
E, sad je li do tr.Saturna osmom, ili do mene, ne znam..ali prošla i pretprošla godina totalno frigidna što se mene tiče...a znam da sam strasna žena...barem do sad bila...Mo u Ovnu, Pluton u dobrom aspektu s Marsom i Suncem...ali valjda me 'jebe' ova opozicija Mo sa Ju i sa, vladarima sedme i osme, pa ne mogu tu strast da ispoljim onamo đe nijesam zadovoljna i sređena, tj. kad nijesam zadovoljna vezom-kombinacijom, tj.muškarcima i odnosom, i ja se nekako 'gasim' i postajem malodušna, 'mrtvi Njemac' što bi se reklo...a kad oni pokažu svoju najbolju stranu, ja sam još bolja i tada prštim u pozitivnom smislu...Uh, teška li sam ka' crna zemlja...
Tebi je Saturn vladar 8. u kvadratu sa natalnim i u kvadratu sa Mo (mislim na tranzit u prvoj dekadi Jarca).

Ovo što si opisala mi deluje kao depresija, koja se manifestuje kao nezainteresovanost za seks, što i jeste jedan od simptoma.

Old 03-02-2020, 15:36   #5861
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Realno, mislim da sam miljama daleko od depresije, ali očigledno mi je dosadilo da se dajem u vezama koje samo podrazumijevaju seks, jer sam do 2018.bila uglavnom u kombinacijama...od 2018.do sredine 2019.u vezi koja je bila prilično teška, sumorna, a gdje sam ostajala, jer sam pokušavala da pomognem čovjeku, kojem su sve lađe potonule, koji je bio pun problema. Naravno, uvijek kad izađem iz takvih veza kontam, da ja u suštini nemam nijedan problem, a nijesam dužna da rješavam tuđe. Muškarci, s kojima sam bila su UVIJEK bili preslabi za mene u svakom smislu..i naravno, uvijek bili loši za mene i po mene...koristili dok ja ne prelomim i odem...
Umorila sam se od promašenih investicija, propalih i frustriranih muškaraca, pa sam se 'svjesno' zabarikadirala...i mentalno i erotski...
Što se ostalog tiče, zaista sam jedno srećno biće...tako da o depresiji definitivno nema govora...

Old 03-02-2020, 15:46   #5862
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

[B]andjela[B] ulazak Sa u 10 kucu moze da ti donese nesto po pitanju posla,promene statusa,karijere a tebi Sa jos i vlada 10 kucom.Ako ne radis mozes se zaposliti,ako nemas decka mozes uci u vezu,ako ga imas mozes se udati itd.Ja sam se zaposlila cim mi je Sa usao u 10 kucu a vladar mi je 2 kuce.A i ti kazes da ti je tu Pluton i da ce doci i Jupiter tako da ce biti nekih promena po pitanju posla,karijere,profesije a i partnerstva jer ti Pluton vlada 7 kucom

Old 03-02-2020, 20:47   #5863
taisha
Početnik

taisha je offline
Registrovan: Nov 2016
taisha je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by leonardo VIdi Poruku
Šta bi mogla da donese tranzitni Sa i PL u Jarcu konjukcija natalna Ve u 5. polju opozicija natalni SA trigon natalni MO? U solaru za ovu godinu imam ovakvu postavku...U isto vreme tranzitni Saturn ima kvadrat na natalni Jupiter što je ponovljena pozicija iz natala.
Imam nešto slično... Venera u Jarcu i Mjesec u Biku..
Meni je tranzitni Saturn i Pluton prešao preko natalne Venere u 12. kući - i sada je Saturn također u trigonu na natalni Mjesec- a uskoro će biti i Pluton.

Natalno imam kvadrat Saturna i Venere, trigon Venere i Plutona, trigon Venere i Mjeseca i trigon Mjeseca i Plutona.
Ova konjukcija mi je aktivirala ovaj kvadrat (to sam osjetila naravno, negativno - kroz težinu u emotivnim odnosima...)
E sad - ove trigone (još)nešto ne osjećam....
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-02-2020, 22:47   #5864
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Realno, mislim da sam miljama daleko od depresije, ali očigledno mi je dosadilo da se dajem u vezama koje samo podrazumijevaju seks, jer sam do 2018.bila uglavnom u kombinacijama...od 2018.do sredine 2019.u vezi koja je bila prilično teška, sumorna, a gdje sam ostajala, jer sam pokušavala da pomognem čovjeku, kojem su sve lađe potonule, koji je bio pun problema. Naravno, uvijek kad izađem iz takvih veza kontam, da ja u suštini nemam nijedan problem, a nijesam dužna da rješavam tuđe. Muškarci, s kojima sam bila su UVIJEK bili preslabi za mene u svakom smislu..i naravno, uvijek bili loši za mene i po mene...koristili dok ja ne prelomim i odem...
Umorila sam se od promašenih investicija, propalih i frustriranih muškaraca, pa sam se 'svjesno' zabarikadirala...i mentalno i erotski...
Što se ostalog tiče, zaista sam jedno srećno biće...tako da o depresiji definitivno nema govora...
Uh znam kako je, biti sa nekim da mu pomogneš pa te i on povuče u svoj mulj...baš tipično kako te Sa namuči da ti je svega dosta, bukvalno ti ogradi polje koje ti napada. Na svu sreću, uskoro izlazi iz Jarca pa će i taj osećaj nestati.

Old 03-02-2020, 23:01   #5865
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Saturn ulazi 23 marta u vodoliju ali se 2 jula vraca u jarca i ostaje u njemu sve do 18 decembra.
Samo ce biti na 0 i 1 stepenu vodolije u tom periodu od marta do jula
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules