ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavak

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-09-2012, 09:42   #16
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

A sta ti je doneo preko Pl?
vidism nista posebno kazes...izvini...
Tebi je Mars u Skorpiji..strastvena si.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-09-2012, 09:48   #17
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
A sta ti je doneo preko Pl?
vidism nista posebno kazes...izvini...
Tebi je Mars u Skorpiji..strastvena si.
hahaha jesam jesam ma nije nista narocito, ocekivala sam da se nesto krupno desi ali nije, bila sam spremna i na dobro i na loso...malo frke na poslu...ali nista znacajno. Mene posao ne interesije, hocu ljubav
Submit to Digg   Saturnovi tranziti Reply With Quote

Old 20-09-2012, 11:51   #18
milunka
Obično gatalo

milunka's Avatar

milunka je offline
Registrovan: Feb 2010
milunka je na dobrom putu
Standardno

tebi pluton vladar VIII, da ti nije doneo neke pare ili nasledstvo?
Ako bude srece, mozda proradi i meni trigoncic sa Suncem (vl. V), pa da padne neka ljubav.
Inace, meni kad je pravio sekstil sa Venerom (vl. Asc), nije se desilo bog zna sta na ljubavnom planu.

Old 20-09-2012, 11:54   #19
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

jedva cekam 6.10. da Sa zakoraci u skorpiona i pocne trigon sa mojom VE...Posto su mi u ribama i ME i MA jedva cekam da pravi malo dobre aspekte,posto sam u periodu prolaska preko device i vage imala fijasko na svim poljima.

Last edited by tanjica; 20-09-2012 at 12:31..

Old 20-09-2012, 12:03   #20
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milunka VIdi Poruku
tebi pluton vladar VIII, da ti nije doneo neke pare ili nasledstvo?
Ako bude srece, mozda proradi i meni trigoncic sa Suncem (vl. V), pa da padne neka ljubav.
Inace, meni kad je pravio sekstil sa Venerom (vl. Asc), nije se desilo bog zna sta na ljubavnom planu.
Ma kakvo crno nasledstvo, kamo da je Necu pare hocu ljubav hahahah

Old 20-09-2012, 12:32   #21
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimi82 VIdi Poruku
Ma kakvo crno nasledstvo, kamo da je Necu pare hocu ljubav hahahah
Heheh,ovo mi nesto poznato... Nego, ti imas bas zanimljivu kartu! Ovaj Sa sad kad udje u skorpiju ima pola licnih planeta da ti kvadrira, a drugu polovinu da "trigonira" i "konjugira"!
Sa0Pl nije nesto, meni doneo depresiju i jaaaaku promenu raspolozenja, prolazi i ta konjukcija sa Pl/Sa vladarima 5/7 a od ljubavi jos nista, kao muvam jednog tipa al mi nesto ne izgleda zainteresovan ( iako nam je sinastrija jako lepa ) ili sam ja totalno izgubila strpljenje za takva razvlacenja u udvaranju. Otislo mi strpljenje i zivci u bestraga... Jos se uzdam u taj 120Mo vladarem prve, ako on nesto odradi...
Tebi bi trebalo nesto da odradi u toku naredne dve godine,mozda prvo bude povuci-potegni jer ce ti ipak kvadrirati So vladara 5.k,i 0Ma sto moze da donese neke pocetne frustracije i kocenja ( a ti jos natalno imas Ve90Sa i Sa blizu Dc), ali ce onda biti 120Ve vladarem 7.k, da ne pominjem i Ju koji ce takodje praviti neke lepe aspekte, kao i Pl koji je kasnije na Mc znaci promena statusa...ne znam kakav ti je solar/progresije/direkcije ali ovo deluje prilicno obecavajuce za ljubav ali i za posao

Old 20-09-2012, 12:48   #22
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimiza VIdi Poruku
Heheh,ovo mi nesto poznato... Nego, ti imas bas zanimljivu kartu! Ovaj Sa sad kad udje u skorpiju ima pola licnih planeta da ti kvadrira, a drugu polovinu da "trigonira" i "konjugira"!
Sa0Pl nije nesto, meni doneo depresiju i jaaaaku promenu raspolozenja, prolazi i ta konjukcija sa Pl/Sa vladarima 5/7 a od ljubavi jos nista, kao muvam jednog tipa al mi nesto ne izgleda zainteresovan ( iako nam je sinastrija jako lepa ) ili sam ja totalno izgubila strpljenje za takva razvlacenja u udvaranju. Otislo mi strpljenje i zivci u bestraga... Jos se uzdam u taj 120Mo vladarem prve, ako on nesto odradi...
Tebi bi trebalo nesto da odradi u toku naredne dve godine,mozda prvo bude povuci-potegni jer ce ti ipak kvadrirati So vladara 5.k,i 0Ma sto moze da donese neke pocetne frustracije i kocenja ( a ti jos natalno imas Ve90Sa i Sa blizu Dc), ali ce onda biti 120Ve vladarem 7.k, da ne pominjem i Ju koji ce takodje praviti neke lepe aspekte, kao i Pl koji je kasnije na Mc znaci promena statusa...ne znam kakav ti je solar/progresije/direkcije ali ovo deluje prilicno obecavajuce za ljubav ali i za posao

Sad sam pocela da se plasim kad si spomenula kvadrate...pa do sad sam se skoro iznapatila...aman vreme je vise da sa 30 dobijem nesto bolje u zivotu neki zgodan, sportista, pametan hahahah, ajde daj boze...

Old 20-09-2012, 13:02   #23
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Sad sam pocela da se plasim kad si spomenula kvadrate...pa do sad sam se skoro iznapatila...aman vreme je vise da sa 30 dobijem nesto bolje u zivotu neki zgodan, sportista, pametan hahahah, ajde daj boze...
Eh, iste misli se i meni motaju po glavi u poslednje vreme,ali shvatis da se neke stvari ne dese bas kad ih silno zelis nego kad taj neko ili nesto iznad tebe odluci da je tada pravo vreme za to...nisam fatalista, ali mislim da ne mozes protiv sudbine, mozes joj samo pripomoci. Narocito sa tim Ve90Sa u natalu, ja imam 60 pa ga itekako osecam,to je vecito trpljenje i cekanje neceg boljeg,ali ne pasivnog cekanja vec cekanja da tvoji napor i trud u nekoj oblasti naidje na odjek u javnosti, bilo da je posao,ljubav,prijateljstvo ili nesto drugo u pitanju. Tranzitni Sa je posto je seo na natalnog upravo aktivirao taj aspekt i tvoje stare probleme i boljke...srecno!

Old 20-09-2012, 13:08   #24
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

meni tranzitira sad 3 kuču....kad je bio u 2 zastoj kroz plate, teškoće na polju financija...sad je u 3 i isto stanje, plate nema....ali nema ni pritiska koji je radio saturn na pluton kad je bio u 2 kuči

Old 20-09-2012, 13:16   #25
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Eh, iste misli se i meni motaju po glavi u poslednje vreme,ali shvatis da se neke stvari ne dese bas kad ih silno zelis nego kad taj neko ili nesto iznad tebe odluci da je tada pravo vreme za to...nisam fatalista, ali mislim da ne mozes protiv sudbine, mozes joj samo pripomoci. Narocito sa tim Ve90Sa u natalu, ja imam 60 pa ga itekako osecam,to je vecito trpljenje i cekanje neceg boljeg,ali ne pasivnog cekanja vec cekanja da tvoji napor i trud u nekoj oblasti naidje na odjek u javnosti, bilo da je posao,ljubav,prijateljstvo ili nesto drugo u pitanju. Tranzitni Sa je posto je seo na natalnog upravo aktivirao taj aspekt i tvoje stare probleme i boljke...srecno!
Thanks! Ajde videcemo sta ce biti, kvadrat sa veneru prolazi polako ,,,ja sam celo vrme to gledala kao stariji partner posto sam uvek opkruzena bas sa takvim..ajde zdravlje videcemo, jos malo pa valjda se nesto desi:P

Old 20-09-2012, 13:46   #26
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Jedva sam cekala da tranzitni Saturn izadje iz mog VIII polja (predugo je bio tu) a sada cekam da ga jos ispratim iz Vage, bas je tu ugnjavio.
Bice valjda neke akcije u Skorpiji.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-09-2012, 14:23   #27
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Thanks! Ajde videcemo sta ce biti, kvadrat sa veneru prolazi polako ,,,ja sam celo vrme to gledala kao stariji partner posto sam uvek opkruzena bas sa takvim..ajde zdravlje videcemo, jos malo pa valjda se nesto desi:P
Jao, taj aspekt Ve i Sa cesto donosi razliku u godinama u oba smera, znam iz licnog primera, hoce me i dosta stariji, ono 7-8 i vise godina, ali i nekoliko godina mladji, sve samo ne moja generacija.

@Lav Jarac, vidim da ti je tu kacio dosta planeta...je li bilo nesto kad je seo na Pl? Pitam jer ce sad mojoj drugarici da seta tom kucom i radice i konjukciju sa Sa/Pl, pa je dosta zabrinuta zbog toga...

Old 20-09-2012, 14:33   #28
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Dobar dan svima, dugo me nije bilo na forumu Evo da i ja doprinesem temi, takođe jedva čekam 6.10. ima da napravim žurku haha. S tim što kod mene tada saturn izlazi iz vage, ALI NE i iz 6-og polja, pa ne verujem da ću imati neke promene vezane za posao još uvek. Inače, da rezimiram: čini mi se da je saturn uticao loše na skoro sve vage koje znam (osim jedne), dok je bio u našem znaku. Meni je doneo smrt prvo babe s kojom sam živela, a onda i tate, i to oba puta mi je stao na veneru!? u vagi, kad se to desilo. Oboje su umrli dosta brzo, neočekivano i u bolnici Od posla nije bilo ništa, jedino sam krenula da držim deci časove matematike, i to je to. Kao da je neko pritisnuo dugme pauza, i tako sam se vrtela već 2-3 godine... Sa momkom jedino nije bilo problema, iako mi se šetao preko venere i sunca.

Ali, da vas utešim, mojoj drugarici koja je takođe vaga, saturn je prolazio kroz prvu kuću, i tu joj doneo teške, ALI ISPRAVNE odluke. Prvo je promenila posao, i na kraju se ispostavilo da joj je taj drugi posao, baš ono što je htela da radi, odlična plata, uslovi itd. Onda joj je promenio i dečka Dvoumila se, da li da ostane u vezi sa dugogodišnjim momkom, sa kojim je imala tešku vezu, ili da uđe u novu sa super dečkom, i odlučila se za ovo drugo. Nije pogrešila. Njoj je saturn eto, doneo odlične promene, teške, ali ispravne. Nije sve tako crno Doduše, dok je došla do tih promena, preživela je mnogo suza, dvoumljenja, napetosti, ali se stvarno isplatilo. Inače, jedino je njoj za sada doneo pozitivne promene, a nama, ostalim vagama - užas. Ali, ja se nadam da će se to uskoro promeniti

Old 20-09-2012, 14:38   #29
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
@Lav Jarac, vidim da ti je tu kacio dosta planeta...je li bilo nesto kad je seo na Pl? Pitam jer ce sad mojoj drugarici da seta tom kucom i radice i konjukciju sa Sa/Pl, pa je dosta zabrinuta zbog toga...
Tranzit Saturna mi nije doneo nikakve konkretne promene, vise neku stagnaciju.
Ja sad ocekujem tranzit Saturna preko Urana i Sev.cvora u 9.polju, uz to njegov boravak u Skorpiji done ce mi silne kvadrate prema planetama u 7.polju u Lavu. Mislim da bi ovo trebalo da pokrene neke stvari kod mene s mrtve tacke a da li ce biti pozitivne po mene sledi da vidim

Old 20-09-2012, 14:46   #30
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Sa preko 10 donosi uspeh u poslu.
Da,pravice ti kvadrate sa Suncem i Saturnom,.Meni Saturn90So donece manje novca,Znaci bice STEDNJA SARO !!
a tebi su Soi Sa u konjukciji.To je podrsak od mocnih ljudi.Tako kazu.
a tvoje emotivno stanje?brak,veza,solo?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules