ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavak

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-12-2017, 18:57   #5836
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
što se posla tiče, radim sama. ništa zvanično, u smislu da sam negde zaposlena u firmi, ustanovi, instituciji i slično, nego od kuće. pisanje, prevodi, časovi i tako. nisam se nešto ni cimala da se negde zaposlim.
emotivno, u vezi sam.
ne znam, sve što sam navela moglo bi da promeni status. mogla bi i da se udam tj. da živimo zajedno, a možda ispadne i neki preokret što se rada tiče.
baš ću pratiti. period Mesec/Saturn mi traje do jeseni 2018.
trenutni solar gde su te promene 7/10 traje do leta 2018. tako da se to dvoje nekako uklapa.
od jeseni 2018. u firdarijama mi je Mesec/Jupiter, a nešto pre toga, od leta mi solarni AC pada egzaktno na natalni MC i vladar je Jupiter. opet se firdarijski period skroz vidi u solaru. biće zanimljivo ispratiti to na taj način.
Prijelaz na jupitera i vise ce ti pasati, aktivirati natalno mjesto a njegovi
Tranziti dobositi dogadjaje, mogu se aktivirati i putovanja, zelja za novim znanjima, usavrsavanjem svojeg znanja, zelja za sirenjem svijeg znanja, velika aktivacija kroz posao, cim je 90 dobosi dogadjaje... ali s obzirom natalno je u ribama pa djeluje ipak prijatan period, pozitivni ishodi
Advertisement

Old 30-12-2017, 20:47   #5837
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

baš ću javiti novosti.
kad već ti kažeš da deluju firdarije, onda sam baš u pravom trenutku počela da pratim.
prvo da se završi Mesec/Saturn, pa od jeseni 2018. sledi Mesec/Jupiter. ako bilo šta od ovoga što si navela bude - biće super.
Advertisement

Old 31-01-2018, 17:17   #5838
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Kakva su vam iskustva sa kvadratom saturna na natalnu veneru? Počinje mi taj tranzit, i trajaće neko vreme, a ne volim Sa ni na slici da vidim
Ve mi je i vladar podznaka i dispozitor mog sunca, da zlo bude veće... Ne znam šta da mislim, svašta može da bude ali ajd da čujem iskustva, ako ih ima...
Submit to Digg   Saturnovi tranziti Reply With Quote

Old 31-01-2018, 18:04   #5839
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

ja sam upoznala sadašnjeg momka tokom tranz.Sa u Vagi. znači 90 nat.Venera. i počeli smo da se družimo prvo.
ali ja sam tada imala neke markantne promene u kartama, tako da sumnjam da je do tog tranzita.
solarni AC mi je tada bio u Biku, a imala sam Venerin povratak u solaru, a dispozitor tranz.Sa u Vagi opet vraća na Veneru. mislim da mi je ovo više doprinelo upoznavanju nekoga ko je prijatelj - Bik je moje 11. polje, a zbog Venere se kasnije romantičnije raspetljavalo.
progresivni Mesec mi je menjao znak, isto bitna stvar.
a mislim da mi je čak direkcija Sunca bila na nat.ACu.
jebem li ga ako sad u svemu ovome vidim značaj Saturna možda neko drugi da se javi ipak

Edit: da, nisam ti nikakav primer dala. evo zašto. taj solar počeo je u junu 2010. Sa je bio na 28* Device za rođendan - to je sekstil na nat. Veneru. znači to je generalna energija solara u smislu Ve-Sa, nije kvadrat.
ja sam njega upoznala tek u poslednjoj četvrtini solara. februar/mart 2011. kad je Sa bio u Vagi, ali na 15* . to mi je tačka Fortune/Time of Marriage. i širok je orbis za 90 na nat.Ve. a pošto je generalna slika solara bila Sa 60 Ve plus Ve povratak - sve je bilo ok.

tek solar 2012-2013 ima Sa na 22* Vage na dan rođendana, kvadrat na nat.Ve i u decembru 2012. se desio prekid komunikacije na 2 godine. opet je sranje primer ali bar sam ubola solar i orbise.
savetujem ti da pogledaš kakav odnos ima tranz.Sa na nat. Ve na dan rođendana u ovom solaru. to je opšta energija za ovu godinu. ako nije orbis kvadrata bio tada- onda će trenutni tranzit možda i neopaženo da prođe ili malo da te cima.
tek kad na dan rođendana budeš imala tr.Sa 90 nat.Ve - ta energija će ti obeležiti solar i tokom te godine možeš imati teškoće u simbolici Sa/Ve.
jao kako mrzim da pišem elaborat-postove još jedna dopuna:
mislim da ti nećeš sada mnogo osetiti taj kvadrat. u solaru je Sa u Strelcu i ne napada nat.Ve. tek solar 2018/2019 ima kvadrat Sa/Ve u orbisu 2-3*. pogledaj taj solar, bitniji je u smislu Ve/Sa. on može dati neke promene, ali pošto se natalno kod tebe Sa i Ve ne vide - te promene kakve god da budu neće biti trajn(ij)e. solar ne daje na kraju ništa čega nema u natalu.
eto.

Last edited by rijanon; 31-01-2018 at 18:55..

Old 08-02-2018, 22:37   #5840
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Kakva su vam iskustva sa kvadratom saturna na natalnu veneru? Počinje mi taj tranzit, i trajaće neko vreme, a ne volim Sa ni na slici da vidim
Ve mi je i vladar podznaka i dispozitor mog sunca, da zlo bude veće... Ne znam šta da mislim, svašta može da bude ali ajd da čujem iskustva, ako ih ima...
ma imala sam kada je saturn bio u škorpionu... venera vladar asc.
tresla se brda rodio se miš... pripremala sam se unaprijed, sada će ovo, sada ono... ništa, mislim da je na kraju i bio neki pozitivan događaj, niti se ne sjećam

Old 09-02-2018, 19:25   #5841
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Devojke, hvala vam na odgovorima. Ne znam sta da ocekujem od tog tranzita, videcemo vec ako se uopste nesto i desi
Ne volim Sa, jako sam dobro zapamtila njegov tranzit kroz vagu, moj znak. Jako, jako tezak period, smrt babe pa tate, pa ja bez posla u nekoj depresiji, jako cudno stanje svesti itd.

Old 09-02-2018, 19:28   #5842
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Meni sada Sa stoji na Suncu i prolazi kroz 1 kucu. Sa mi vlada 2 a So 9 kucom. Na mom So ce biti jos 2 puta, kad bude isao retro i ponovo u direktnom kretanju. Nadam se da ce biti sve ok

Old 12-02-2018, 10:20   #5843
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Saturn egzatno na MC, 90 sa Sa0Ju na vrhu 7-e. Na uglu mi uvjek donese neki veoma bitan dogadjaj, tako da sam spreman
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules