ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavak

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-03-2017, 15:44   #5791
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Trebalo bi da ti donese neka ljubavna dešavanja samo to možda neće biti skoro jer saturn uskoro kreće retro. Od 6. aprila. Tek negde krajem godine će ući u jarca i približiti se tvom mesecu i DCu.
EDIT: Ali ne mora da znači da se do tad ništa neće desiti, nije to jedini tranzit Možda se bude nešto pokrenulo na ljubavnom planu kad jupiter bude krenuo direktno, pošto ti se šeta kroz 5. polje Može ti doneti nešto jupiter na saturnu, tamo u oktobru/novembru.
Submit to Digg   Saturnovi tranziti Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-03-2017, 15:46   #5792
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Trebalo bi da ti donese neka ljubavna dešavanja samo to možda neće biti skoro jer saturn uskoro kreće retro. Od 6. aprila. Tek negde krajem godine će ući u jarca i približiti se tvom mesecu i DCu.
E da. Nijesam ni mislila da ce biti sad. Tek krajem decembra mozda sve pocne.

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
EDIT: Ali ne mora da znači da se do tad ništa neće desiti, nije to jedini tranzit Možda se bude nešto pokrenulo na ljubavnom planu kad jupiter bude krenuo direktno, pošto ti se šeta kroz 5. polje Može ti doneti nešto jupiter na saturnu, tamo u oktobru/novembru.
Da. Ima smisla i to. Ju u skorpiji na So0Sa mozda isto pomogne. Mada Ju mi je vladar seste ali on zna da pogura i ljubavne stvari.

Last edited by Vojvotkinja; 23-03-2017 at 17:13..

Old 23-03-2017, 18:15   #5793
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Cim je Jupi u 5-toj, jasno je - iako vlada 6.kucom...mozda opet preko posla neki dasa ? Plus je i Sa vladar 7.

Meni je Sa vladar 9. i 10. Sada je na kraju 8.kuce...Nemam predstavu sta i kako, ja izgleda tranzite uopste ne osecam...Generalno mi je bilo losije kada je tranzitirao 6-tom kucom, i kroz 8. jako tesko...Citam da kroz svaku kucu nosi neku tezinu ali i desavanja...Sad kroz 9.sta ce doneti...- mozda neko usavrsavanje dodatno kroz posao ? Posto vlada 9.i 10., a uci ce u 9.natalnu relativno skoro...

Old 24-03-2017, 00:49   #5794
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Kod mene ce onda da nastane haos. saturn ce preci preko vladara asc u desetoj i praviti opoziciju sa natalnim saturnom u cetvrtoj.

Old 24-03-2017, 16:15   #5795
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
Da li je nekome trazitirao preko vladara ascedenta? Kakva su iskustva?
Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Moj vladar ascedenta je Mjesec u jarcu na 2. stepenu desc. Moze li prelazak Saturna u jarcu preko ovog Mjeseca donijeti ozbiljnu vezu ili brak? Mjesec u jarcu u 7. je u sekstilu sa Saturnom u skorpiji u 5. kuci. Jos kad Jupiter u skorpiji bude na tom Saturnu mozda to donese ljubav.
prelazio je meni Sa preko vladara ACa i isto je Mo vladar kao kod Skorpije83, i nije mi doneo ni vezu ni rođenje deteta taj tranzit, a imala sam otprilike 23 godine tako da je moglo da se odrazi u tom smislu na mene lično, ali je ipak simbolika otišla na mamu: operisala je jajnike. Mesec - majka, reproduktivni organi, a Sa je izazvao teškoće u toj simbolici Meseca.
ozbiljna i duga veza u kojoj sam sada stabilizovala se pre godinu dana u toku egzaktnog Sa povratka, a upoznali smo se kad je tranz.Sa bio na 28* Vage, egzaktno na JMČ, a tranz. Pluton iz Jarca je bio egzaktno na arapskoj tački braka i imala sam tada i Ve povratak u solaru.

Old 25-03-2017, 19:12   #5796
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Verra je na dobrom putu
Standardno

Šta mogu da očekujem kada mi solarni saturn i mars budu tranzitirali natalni mars (vladar ascedenta), svi skupa praveći opoziciju sa natalnim saturnom,osa deseto-četvrto polje? Negdje sam pročitala da ponavljanje aspekata iz nalatal donosi važna dešavanja, samo je upitno kakva?! Zato me ova moja inače teška opozicija poprilično plaši.

Old 25-03-2017, 20:02   #5797
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Meni je Sa u aspektu sa Ve, koja mi vlada Asc uvek donosio zivotne pomene, i uvek su bile u kontekstu znaka u kojem je Sa, kuce kroz koju tranzitira i natalne postavke moje Ve. Tranziti Sa na Asc i njegovog vladara uvek donose nesto

Old 25-03-2017, 21:16   #5798
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Verra je na dobrom putu
Standardno

ja sam krajem novembra dobila otkaz. I nikako ne mogu shvatiti sta su bili pokazatelji? Saturn mi je taman uplovio u devetu,mars je tranzitirao 11-tom preko merkura koji je suvladar šeste i priblizavao se suncu koje je vladar šeste, trazitni pluton je poklopio natalni mars u desetoj i skupa sa venerom su pravili kvadrat prema natalnom plutonu na descedentu...mozda je to?! Zbog toga me ti tranziti marsa i saturna preko ličnih planeta poprilično plaše. Mislim da nikad ne donesu nista dobro.
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-03-2017, 01:12   #5799
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
ja sam krajem novembra dobila otkaz. I nikako ne mogu shvatiti sta su bili pokazatelji? Saturn mi je taman uplovio u devetu,mars je tranzitirao 11-tom preko merkura koji je suvladar šeste i priblizavao se suncu koje je vladar šeste, trazitni pluton je poklopio natalni mars u desetoj i skupa sa venerom su pravili kvadrat prema natalnom plutonu na descedentu...mozda je to?! Zbog toga me ti tranziti marsa i saturna preko ličnih planeta poprilično plaše. Mislim da nikad ne donesu nista dobro.
Teško da iko može išta da ti kaže kada ne vidimo tvoju kartu...

Old 26-03-2017, 16:29   #5800
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Verra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Teško da iko može išta da ti kaže kada ne vidimo tvoju kartu...
Nisam ni pitala, mislim ne treba niko nista da mi kaže tim povodom. Dosta mi je bilo te muke...samo sam konstatovala. Ništa više. Hvala na odgovoru, u svakom slučaju.

Old 16-04-2017, 12:15   #5801
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Satrun kroz 12 kucu moze biti varijanata za dobro ako se usmeri na cutanje, cekanje, strpljenje zavisno od znaka u kom tranzira Sa.
Kroz 1 kucu moze biti neprijatniji nego kroz 12 ako tada nismo bili smireniji .

Mene ce muciti neizvesnost jos godinu i po dana dok ne udje u moju 1 kucu , bez obzira sto ce u znak Jarca biti vec u decembru ove godine.

Da se spremam za odlazak u Inostranstvo sada bi bilo poceti sve , ali ne nemam gde i kuda.
Sve je stalo , ni napred a ni nazad.

Old 17-04-2017, 22:44   #5802
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

dve godine mi se vrti 180 ve, u sve sto sam verovala do tog tranzita, sam se upravo njim pokolebala, ni u sta nisam sigurna, stalno se preispitujem.

Old 25-09-2017, 10:09   #5803
cavani
Početnik

cavani's Avatar

cavani je offline
Registrovan: Jan 2011
cavani je na dobrom putu
Standardno

Saturn mi trenutno pravi kvadrat prema Asc, tačnije jos od decembra. U prvim mesecima nisam mnogo osecao, ali onda je krenulo ka lavina. Posvadjao sam se sa najboljim drugom, zatim me je devojka ostavila zbog drugog pre mesec dana, a sada sam i znatno pogorsao odnose sa jos nekoliko prijatelja. Odnosno, ljudi za koje sam mislio da su mi prijatelji.

Jako ozbiljan reality check. Tranzit traje jos do sredine oktobra, izguracu i ovih mesec dana nekako valjda.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules