ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 12-05-2016, 20:41   #1051
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Da,i tuce su tu bile
Tadasnji decko mlatio nozem,pravio mi sranja i tako ,zanimljiv period
Ovo već ima smisla za takav tranzit
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-05-2016, 20:44   #1052
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Bar se nesto desavalo
Najtezi period kada je tranz.Sa napravio 0 Pl i 90 na natalni Sa.
Ubilo me na polju zdravlja,visila po infuzijama i dugo me drzalo
od tad me uhvatila hipohondrija

Old 12-05-2016, 23:28   #1053
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Pa lako,ne moze svuda da me skrsi
Zna on mnogo lepih stvari da donese,
Ne znam zasto ga se plasis?
Lepo ti je aspektovan
Ma ja ne znam dal je on lepo aspektovan ili nije ja znam sta osecam. A od kad je meni saturn uso u drugu ja cu pre da nadjem vanzemaljce i cudoviste iz loh nesa nego neki posao (a samim tim i pare ). I tako vec dve godine skoro.
I meni saturn u strelcu kvadrira merkur i mars u devici i tranzitni jupiter i neptun takodje.
Kako je to lepo aspektovano ?
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-05-2016, 20:45   #1054
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Zasto se ne bi trebalo udavati pre Saturnovog povratka? Meni je to vise puta receno, ne znam da li se misli na papirolosko vezivanje samo, s obzirom da zivim s deckom vec skoro godinu dana, pretpostavljam da se to vec posmatra kao brak?

Old 24-05-2016, 11:30   #1055
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Sanja VIdi Poruku
Zasto se ne bi trebalo udavati pre Saturnovog povratka? Meni je to vise puta receno, ne znam da li se misli na papirolosko vezivanje samo, s obzirom da zivim s deckom vec skoro godinu dana, pretpostavljam da se to vec posmatra kao brak?
To vecinom vazi za osobe koje su pod uticajem Sa -Jarcevi i Vodolije ili im je Asc u tim znacima.

Za tebe ne morato da znaci. Zivot zajedno se gleda kao brak. Sa uranom na DC to moze tako da potraje , mozda je i bolja opcija. Ne volis standarde, ogranicenja ...
Mozda zakonski brak dodje sa trudnocom, cisto radi reda, papira ...
Submit to Digg   Saturnov Povratak Reply With Quote

Old 24-05-2016, 13:05   #1056
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Hvala Sladjo
I ja mislim da je bolje prvo bez papira, brak mi je bas daleko, ne verujem da bih potpisala papir dok nisam sto posto sigurna.

Old 24-05-2016, 21:30   #1057
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
S obzirom na broj razvoda danas, generalno ne bih ljudima preporucila da srljaju u brak prije nego su koliko-toliko odrasle & kompletne licnosti, prije nego zavrse fax, zaposle se, osamostale, proputuju, prozive
Da bi zadovoljili partnera, prvo moramo biti zadovoljni sobom

Sve od navedenog je tesko pozavrsvati sa 22-23, i oni najbrzi tesko uspjevaju prije kasnih 20-tih, sto ustvari i jesu godine Saturnovog povratka
Zajednicki zivot s frajerom je okay, samo nemoj zuriti sa ulaganjem u zajednicke materijalne posjede & sa djecom

the natal chart

Old 24-05-2016, 22:33   #1058
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
S obzirom na broj razvoda danas, generalno ne bih ljudima preporucila da srljaju u brak prije nego su koliko-toliko odrasle & kompletne licnosti, prije nego zavrse fax, zaposle se, osamostale, proputuju, prozive
Da bi zadovoljili partnera, prvo moramo biti zadovoljni sobom

Sve od navedenog je tesko pozavrsvati sa 22-23, i oni najbrzi tesko uspjevaju prije kasnih 20-tih, sto ustvari i jesu godine Saturnovog povratka
Zajednicki zivot s frajerom je okay, samo nemoj zuriti sa ulaganjem u zajednicke materijalne posjede & sa djecom
To sto si napisala je stvar izbora i nista vise .
Ne zele svi na faks, putovati...

Moja drugarica iz srednje B. udala se sa 19 godina , ima cerku koja je sada na studijama u Italiji a muz i ona uzivaju, kupili vikendicu na Dunavu, nasli ono sto zele .... Nisu zavrsil Fakultete , nesto malo su putoavli, ne zanima ih nista osim njihovog sveta , lepo ima zajedno.
Ona je riba a on Bik .

Dosta osoba koje su usle u brak u mladjim godinam, sazri u vreme Sa povratka , moze da dodje i do razvoda ....

Old 24-05-2016, 22:54   #1059
anion_4Princ
Početnik

anion_4Princ's Avatar

anion_4Princ je offline
Registrovan: Oct 2014
anion_4Princ je na dobrom putu
Standardno

Čitam ovu temu i razmišljam o tim razorno saturnovskim posljedicama njegovoga povratka i čisto informativno me zanima polemika u vezi njegovog povratka na natalno mjesto.
Kako je moguće da saturn udara svojim povratkom na startnu poziciju(logički poradi njegove malefične prirode)ako on več cijeli život na tome istome mjestu aspektima i pozicijom natusu oduzima određene stvari i blokira ga??

Zar nije logičnije da saturn svojim povratkom uzme "ukine"tu nekakvu blokadu ulaskom u polje koje je njemu natalno prirodno??

Moja situacija gdje on natalno radi opoziciju na mars i merkur,te aspekte na većinom osobna tijela(dakle cijeli život me u nekome kontekstu koči)-apsurdno mi je gledati i tumačiti kako će me saturn povratkom u domeni istoga polja i mjesta u kojem se natalno nalazi "mlatiti"ako me cijeli život u tome istome aspektu koči i blokira- mlati... ?

Nema mi logike...pustimo sada postrani priču o odrastanju i sazrijevanju.

Old 24-05-2016, 22:55   #1060
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
To sto si napisala je stvar izbora i nista vise .
Ne zele svi na faks, putovati...

Moja drugarica iz srednje B. udala se sa 19 godina , ima cerku koja je sada na studijama u Italiji a muz i ona uzivaju, kupili vikendicu na Dunavu, nasli ono sto zele .... Nisu zavrsil Fakultete , nesto malo su putoavli, ne zanima ih nista osim njihovog sveta , lepo ima zajedno.
Ona je riba a on Bik .

Dosta osoba koje su usle u brak u mladjim godinam, sazri u vreme Sa povratka , moze da dodje i do razvoda ....
Da, stvar izbora, slazem se
Svakom njegovo, ali, ja licno zahvaljujem svojim starcima do neba i natrag sto su nas usmjeravali od malih nogu da, prije svega ostalog, zavrsimo fakultete, odnosno da steknemo kakav takav "hljeb"
Realno, danas je tesko i s fakultetom naci normalan posao, s prihodima dovoljnim za neki pristojan zivot, a kamoli bez istog :/
Tako da, sutra i ako se nekoj od nas dvije Gdin. Savrseni pretvori u zvijer, da nismo primorane trpiti ni prevare, ni poroke, ni bilo koji vid fizickog/emotivnog maltretiranja, jer smo u protivnom na ulici, skupa s djecom

the natal chart

Old 24-05-2016, 23:20   #1061
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Meni jeste Sa povratak doneo ozbiljnost i drugacije poglede na svet , sebe ali je to trajalo par godina jer je TRanzitni Pl na Asc imao veci direktan uticaj na moju psihu , moje ja .

Old 25-05-2016, 00:16   #1062
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Procitala sam sta ste napisale, slazem se apsolutno sa obe. Sto kaze Sladja, nekome uopste nije prioritet karijera, fakultet, sazre jedno pored drugog, ali moj natal bas dobro pokazuje da ja nisam tip koji bi se lako prepustio partneru, ne bih mogla da me neko vodi, ne bih se osecala niti sigurno, a ni ostvareno. Osecala bih se bolesno da ne zavrsim fakultet i nadjem posao, vec za krov nad glavom nisam sigurna da mogu sebi sama da obezbedim u vecem gradu, sem ako mi moji ne pomognu, a svakako bih uvek imala gde da se vratim. Mene samo brine sto imam za dva solara pokazatelje da cu ostati u drugom stanju (mada moje znanje astrologije je pod velikim znakom pitanja), solar 2017/2018, a tek u solaru 2019/2020 mi Saturn staje na dc i vrh solarnog 8. u 5, ne znam da li cu do tada zavrsiti fakultet koji se oduzio debelo.
Da ne offujem vise, ipak nije tema Solar

Old 25-05-2016, 00:24   #1063
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Procitala sam sta ste napisale, slazem se apsolutno sa obe. Sto kaze Sladja, nekome uopste nije prioritet karijera, fakultet, sazre jedno pored drugog, ali moj natal bas dobro pokazuje da ja nisam tip koji bi se lako prepustio partneru, ne bih mogla da me neko vodi, ne bih se osecala niti sigurno, a ni ostvareno. Osecala bih se bolesno da ne zavrsim fakultet i nadjem posao, vec za krov nad glavom nisam sigurna da mogu sebi sama da obezbedim u vecem gradu, sem ako mi moji ne pomognu, a svakako bih uvek imala gde da se vratim. Mene samo brine sto imam za dva solara pokazatelje da cu ostati u drugom stanju (mada moje znanje astrologije je pod velikim znakom pitanja), solar 2017/2018, a tek u solaru 2019/2020 mi Saturn staje na dc i vrh solarnog 8. u 5, ne znam da li cu do tada zavrsiti fakultet koji se oduzio debelo.
Da ne offujem vise, ipak nije tema Solar
Sa povratak moze dati donese kraj studija .

Sve sto zelis deluje ostvarljivo ali ono od cega bezis obicno te sustigne.

Old 25-05-2016, 00:26   #1064
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Sanja je na dobrom putu
Standardno

I to sto kazes, uvek je tako.

Old 28-06-2016, 19:22   #1065
Alkmene
Obično gatalo

Alkmene's Avatar

Alkmene je offline
Registrovan: Apr 2008
Alkmene će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je II prelazak preko natalne Ve (retro), evo sta se desava... Prija mi samoca, zelim biti sama, mislim o odlasku odavde vise nego ikada i radim na tome. Ljubav - osjecam se kao santa ledena... ne bih da planiram ai ja mislim da sam zavrsila sa tom tematikom. ) Zelim da jos vise radim na sebi, da odem odavde, posto se nikad nisam vidjela u ovom gradu, drzavi... To je to za sada, ukratko.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules