ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-01-2008, 23:01   #151
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Draga Ivana, ni meni sa Saturnom nije bilo lako, njegov povratak mi je zaista doneo mnogo bola.
Mi mislimo na tebe.
Kad bure se spuste, tad pacovi napuste brod...
Ali ne brini o njima, pravi ostanu.
Submit to Digg   Saturnov Povratak Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-01-2008, 23:19   #152
snezana stepanovic
Početnik

snezana stepanovic je offline
Registrovan: Jan 2008
snezana stepanovic je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
drage moje

evo jednog posta za vas koje ste prozivjele saturnov povratak.
zanima me kako ste dozivljavali i prozivljavali saturnove faze za vrijeme njegovog setkaranja oko natalnog i koja je njegova pljuska bila najjača?
jel vas je šutnuo odmah pri dolasku na svoju startnu poziciju? ili vam je najgora faza bila pri retrogradnom kretanju na njegovo natalno mjesto (predzadnju pretpostavljam) ili vam je cijeli taj period bio nekako jednako prijeloman..?

ima li nekog ko ima natalno DC u jarcu pa mu saturn vlada 7. kućom?
ako ima kakvih primjera, rado bih čula vaša/njihova iskustva.. mora da su bila vezana za partnera.

hvala puno
......sto se tice sade sati....moglo bi se reci da sam bila mlada kada je Saturn tranzitirao nad mojim natalnim Mesecom,u devetom polju,u ovnu......Secam se da sam u vreme samog prelaska Saturna preko Meseca,procitala Alhemicara....i na klupi u gradskom parku donela odluku da prekinem vezu od tri godine.....tacnije ,ziveli smo zajedno tri godine......ali to nije bilo ono sto sam ja trazila.....Satrurn u tom periodu ucvrcuje emocije,ili one kida ....brise kao gumicom....
Sto se tice Saturnovog povratka.....pamtim to kao lep period ......Saturn mi je polozen na ascedentu ,u trigonu s Mesecom ,i Neptunom.....opet sam pokusala da se udam....hehe......imala sam volju....ali sam tada upravo shvatila da brak nije za mene,ili ne na takav nacin kako sam ga ja dozivljavala da treba da izgleda bar prethodnih trideset god......mnogo prekinutih kontakta....mnogo spoznaje......ili sam jednostavno bila spremna.....ali sve mi je nekako dobro islo.....no....sam prvi prelezak.....bila je to takva kostobolja.....da nisam znala da se od nje ne umire.....mislila bih da cu umreti......inace Saturn u lavu ,valjda zato.....
pozzz

Old 31-01-2008, 22:20   #153
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Toliko se prica o cuvenom Saturnu...Toliko da vise ne znam sta bi se moglo dodati.A ja ipak moram sa vama da podelim svoje iskustvo.

Ne znam kako da ga zavolim kada mi je ocajno bilo dok mi je bio u 12.kuci,ne bas tako dobro dok je prelazio prvo polje a sad od kako udje u devicu(cuveni povratak-kod mene!) ja ne znam sta me je snaslo.Gledam kako mi se zivot "raspada" i ne verujem sopstvenim ocima.Znam da zvucim lose ali verujte mi na rec da je tako.Verujem da vecina vas zna da mi je majka obolela od leukemije,gledam je svakog dana kako propada i kako se muci i pucam i ja jer ne mogu mnogo da joj pomognem.Samim tim,odjednom milijardu obaveza vise da ne znam gde cu pre,stres na sve strane.Mimo svega toga,kad nam je najteze sve krene kako ne treba-gledam mnoge drage ljude kako mi okrecu ledja,nesto kao ljutuju,odricu me se a ja nemam pojma zbog cega.Cak i ono sto mi navode kao razloge to je toliko smesno i neverovatno da ne znam da li da se smejem ili da placem.A obicno placem To su ljudi sa kojima sam odrasla i koji mi mnogo znace.
Svakoga dana prekopavam po glavi i mislim sta sam se toliko ogresila o Boga i od kud odjednom sve ovo???

Da li je moguce da je mene taj Saturn toliko "potkacio"?I imate li ideju kad bi mi moglo biti lakse???
Da li je neko imao slicna iskustva?
Bice ti lakse kad Saturn izadje iz Device ,a dotle ne ocajavaj,budi jaka i prebrodi sve i zapamti da ti koji tek tako odlaze nikada i nisu trebali da budu tu!!!!!Nemoj bacati bisere pred svinje jer one ne znaju njihovu vrednost!!!!Uz tebe sam svim srcem, a vreme brzo prolazi,narocito kada imas puno obaveza.

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Old 01-02-2008, 00:05   #154
bibi
Švrća

bibi's Avatar

bibi je offline
bibi je na dobrom putu
Standardno

Meni je saturn stao na saturna negde u decembru i kao da sam se ponovo rodila jer me je mucio punih sedam godina ili kako ga astrolozi zovu 7 godina suza.Pocela su intezivnija druzenja,upoznala sam lika iz inostranstva,super se provela za novu godinu,ma prosto sam zracila.Sad je vec krenuo retro ali mislim da mi nece nista lose vise prirediti.sve lekcije sam naucila i od sada cu ga postovati inace mi je vladar asc jedino me plasi kad bude krenuo kroz 8 kucu jer mi je odmah posle rodjenja doneo duge boravke po bolnicama,operacije itd mada su to i solari bricali a ovi buduci mi nepricaju takvu pricu.Mozda cu roditi al prvo da se udam.

Old 01-02-2008, 00:32   #155
Snesko Belic
Obično gatalo

Snesko Belic's Avatar

Snesko Belic je offline
Registrovan: Nov 2007
Snesko Belic je na dobrom putu
Standardno

Od kada je isetao iz mog znaka i posetio device..ja sam imala stvarno dve godine bolne, oseti se i to jako..Sve mi je bilo sto puta teze.
Toliko mucenja i na kraju..oslobodjenje!

Old 01-02-2008, 10:07   #156
lemy74
Švrća

lemy74's Avatar

lemy74 je offline
Registrovan: Oct 2007
lemy74 je na dobrom putu
Standardno

Pa nemam pojma,meni povratak Saturna,je bio jedan ozbiljan,ali veoma dobar period,sve ono sto sam godinama sejao,se nakupilo za zetvu,ceo zivot sam radio poslove koje volim,ali za male pare,u vreme prelaska tranzitnog Saturna preko natalnog,sve je nekako dobilo oblik(pocele su da se slazu kockice),tri puta u tri meseca mi se dizala plata,nasla me je devojka koju volim,verovatno zbog lepo aspektovanog tranzitnog Saturna,bio je malo problem kad je prelazio preko natalnog Sunca,naravno SUNCE-OTAC(ocevo zdravlje je bilo ugrozeno),ali uglavnom tranzitni Saturn preko natalnog Saturna,ne donosi nesto lose,ukoliko Natalni nije lose aspektovan.
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-02-2008, 21:22   #157
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Znaci ispadoh ja najgora od sve dece,samo kod mene ne radi kako treba Nema,baksuz ostaje baksuz

Old 01-02-2008, 21:24   #158
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

mene bas interesuje kako ce meni biti, ali o tom po tom. Ne ocekujem nista lose jer je meni dobro postavljen u natalu u vagi, jes da je u kuci, ali bogami sad je u devici nece bas brzo. hehe
pozdrav
Ivenna kako si ti???

Old 01-02-2008, 22:07   #159
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Vidis kako sam,kad sam sa vama posasavim-udarim brigu na veselje Pa sta cu moram,kako ocajno zvucim mozete da me proterate kao najveceg smora,nepodobnog za okolinu

Old 01-02-2008, 22:13   #160
Snesko Belic
Obično gatalo

Snesko Belic's Avatar

Snesko Belic je offline
Registrovan: Nov 2007
Snesko Belic je na dobrom putu
Standardno

Ivanna nisi smor,
zao mi je zbog teske situacije u kojoj si. Dodji ovde kada signes, svi smo uz tebe!

Old 02-02-2008, 02:58   #161
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

ja upravo prozivljavam SA povratak, za sad je ok. do zavrsetka ima jos 7 mjeseci. prekinuo mi je jednu vezu (koja je i pocela pod povartkom), al sam good. imam puno projekata i posla u vidu, tako da stvari ne stoje..
pratnetrstvo je povratkom aktivirano, al trenutno se nista ne desava po tom pitanju. poslovna partnerstva su se vise pocela budit i skroz sam okrenuta tome sad..
za ljubavna zbivanja cemo jos vidit..
SA povratak aktivira natalnu opoziciju VE/SA - mozda tek nakon povratka neceg bude..

Old 02-02-2008, 13:20   #162
LUNA
Početnik

LUNA's Avatar

LUNA je offline
Registrovan: Sep 2006
LUNA je na dobrom putu
Standardno

Mene je Saturn ,,razbio,,!Toliko ljubavi i mrznje,radosti i tuge u isto vreme....Presao je preko Dsc,Jupitera,Meseca i istovremeno pravio kvadrat sa Ve,Ma i Ur.Sta reci?Covek oseti da ga dusa boli,da hoce da izadje iz svoje koze....U jednom periodu sam se osecala kao siroce,al bukvalno,kao da me niko ne voli,ne primecuje.Ne znam ,jako cudne emocije,tuga....Bezrazlozne suze.....Brak mi je,donekle,bio u krizi,a kako i ne bi?Veliko nezadovoljstvo na poslu,propali putevi...Ma sta reci,bila sam ispaljena za sve sto sam htela,planirala.Upoznala sam 2.osobe za koje sam ubedjenja da su deo mog proslog zivota,o tome cu drugi put...Mama mi je bila bolesna u periodu kad je presao preko Meseca,a ja imala abortus i smrsala 5 kg.Sve u svemu,te dane necu nikada zaboraviti(sad mi se place kad se setim)
Prvog dana ulaska Saturna u Devicu,dobila sam novi posao sa kojim sam bas zadovoljna.Sad se sve promenilo,konacno sam progledala
Trenutno mi prelazi preko natalnog Sa al` ne vidim nek bitnije promene na meni licno,al se brinem za zdravlje svog dede,ovaj natalni SA je on,a tranzitni bolest......
Zanima me vase misljenje,kad Sa udje u moju 8.kucu?Sta moze da aktivira?Pa u 9.zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Old 02-02-2008, 14:11   #163
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

da, ti sad prozivljavas SA povratak, isto ko i ja.. a imas suprotne ose od mene - ti si Saturnovo dete, ASC jarac, za tebe ce nj povratak biti veoma znacajan, mora bit - izgradit ces sebe, ocelicit i ocvrsnut

a ovo sto si za vreme nj boravka u lavu prozivljavala je bio obicni SA tranzit na ostale planete, ne povratak.. ali mogu mislit kako ti je bilo, jedno 3-4 osobnih planeta skoro ugrozenih i sve ugaoni vladari, huh.. mučno mučno, valjalo to izdurat..

Old 02-02-2008, 16:09   #164
ness
Švrća

ness je offline
ness je na dobrom putu
Standardno

ja sam u podznaku jarac a saturn mi je najdominatnija planeta u horoskopu i nalazi se u natalu u 9 kuci u vagi. .
e ja sad kao laik cu pokusati skonatiti kad ce kod mene biti saturnov povratak.
e ovako ja mislim da se on sad kod mene nalazi u 8 polju i to u dijevici a njegov povratak ce biti tek 2010 .,tek tada ce da izadje iz 8 kuce .e sad ako je ovo tacno ne kontam kakav mi kuršluz pravi u 8 kuci ? i kakav ce da pravi kad udje u 9. ? nesto logicki kontam da je njemu najbolje u 1. kuci u sjedistu i da je tamo smiren i nepravi kuršluze ili grijesim?
sta cu i ja malo lupetam nadam se da ce te mi oprostiti ....valjda cu nekad i ja sve ovo ukapirati

Old 02-02-2008, 16:50   #165
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
Registrovan: Aug 2006
magdalena je na dobrom putu
Standardno

Osim sto mi se Saturn lagano povraca trenutno mi pravi 90 sa So i Asc, pa ce onda i sa Ma0Ne0Me... a nesto ne vidim da sekstil sa Mo0Ve imalo vadi situaciju... haha
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules