ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
pitanja,nejasnoće i td...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-08-2008, 11:25   #16
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

pa dobre ste cure

jel imao tko iskustva s progresiranom VE na natalno SO?
VE mi je vl. V, a SO II i III - a konj se dešava u X kući.
Advertisement

Old 05-08-2008, 13:12   #17
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
pa dobre ste cure

jel imao tko iskustva s progresiranom VE na natalno SO?
VE mi je vl. V, a SO II i III - a konj se dešava u X kući.
Ova direkcija, odnosno progresija donosi trogodišnji period sreće i zadovoljstva, prvenstveno u ljubavi, moguće stupanje u brak. S obzirom da su i sunce i venera egzaltirani, sigurno ti predstoji period lijepih dešavanja na ljubavnom planu, i to ulaskom venere u orbis 1,5 stepeni do sunca, medjutim sam ishod će najviše zavisiti od natalnih aspekata venere i sunca.
Submit to Digg   Progresivne karte Reply With Quote

Old 05-08-2008, 13:32   #18
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Ljudi, gde može da se nađe literatura iz koje se može učiti o predikcijama- znači mislim na tumačenja?!
Autori?
Nazivi knjiga?
Hvala!

Old 05-08-2008, 14:16   #19
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by supernova VIdi Poruku
Ova direkcija, odnosno progresija donosi trogodišnji period sreće i zadovoljstva, prvenstveno u ljubavi, moguće stupanje u brak. S obzirom da su i sunce i venera egzaltirani, sigurno ti predstoji period lijepih dešavanja na ljubavnom planu, i to ulaskom venere u orbis 1,5 stepeni do sunca, medjutim sam ishod će najviše zavisiti od natalnih aspekata venere i sunca.
hvala puno supernova

progresirana Venera je sad 0.50* udaljena od natalnog SO, još nema nikakvih naznaka bitnog muškarca u mom životu..
Venera natalno ima opoziciju sa Saturnom (vl.7), a SO opoziciju s PL i trigon s MO (vl. 1) i trigon s NE (vl. 10)

trenutno mi i završava Saturnov povratak, aktualizira natalnu opoziciju VE/SA. Aktualne kuće su 3/9.
Tr JU mi je u 7.

pokazatelja po mom mišljenju ima dosta.. + još solar, lunar i harmonic, koje ovdje ne spominjem..

misliš li da će se pokrenut nešto s ulaskom tr VE u djevicu, koja će onda doći na nat. SA?

Old 05-08-2008, 18:50   #20
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
hvala puno supernova

progresirana Venera je sad 0.50* udaljena od natalnog SO, još nema nikakvih naznaka bitnog muškarca u mom životu.......................

Kada jupiter iz retrogradnog predje u direktno kretanje i napravi pritisak (kvadrat) prema suncu nad kojim će da lebdi progresirana venera, moraće se nešto dogoditi, septembar-oktobar ove godine...ali moglo bi se desiti da udješ u vezu sa zauzetim muškarcem ili nekim ko ima brak iza sebe, s obzirom da je ovdje uključen i pluton iz znaka vage, ali retrogradan pa bi ova retrogradnost mogla predstavljati povratak u prošli život i učenje odredjene karmičke lekcije, što je moguće jer je IV kuća gdje se dešava aspekt V od XII...a konjukcija sunca i venere se dešava u XI kući od XII pa je vjerovatno u pitanju neki prijatelj iz prošlog života koji je bio zaljubljen u tebe...dispozitor sunca je mars na zadnjem stepenu riba, u konjukciji sa vladarem XII, vjerovatno je on nastradao u moru kao mlad (zadnji stepen riba), pa je veza izmedju vas ostala prekinuta i nedorečena...

Progresirano sunce ti je u trigonu sa dc pa bi mogla pasti i bračna ponuda, jer će jupiter tranzitom kroz VII kuću trigonom zakačiti tranzitni saturn vladara tvoje VII kuće, koji je i natalno 'zadužen' za veneru...hm, još je i on retrogradan (karmički partner), koji je u egzaltaciji pomenutog retrogradnog merkura, pa on naprosto obožava tu osobu iz prošlog života, tj. tebe...ali sada si mjesec u lavu i sunce u ovnu, što su znaci saturnovog izgona i pada, tamo gdje si ti njemu nije baš ugodno i ne može ispoljiti svoju punu snagu... ali vi ćete se prepoznati i osjetiti, veza će krenuti sa dosta zaslijepljenosti i strasti, ali će taj nedostatak tek kasnije da se ispolji, a onda počinjete da se vrtite u začaranom krugu i mučite da to prevazidjete i održite vezu, što i jest odlika svih karmičkih veza...ne možete jedno s drugim niti jedno bez drugog.

Last edited by TrilianSi; 06-08-2008 at 10:29..

Old 05-08-2008, 19:24   #21
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Registrovan: Oct 2007
katarina je na dobrom putu
Standardno

[quote=sto mu gromova;97199]E,pa prvo da ti se zahvalim na dugom i iscrpnom odgovoru!!! - PA DRAGO MI JE ŠTO TO CENIŠ ZAISTA...
A,pre nego sto krenem s objasnjenjima i pitanjima,zanima me je l nameravas da studiras knjizevnost,imas vrlo specifican nacin izrazavanja!!!
hm,sad bas gledam tvoju kartu-Boze,pa ti si 90. godiste!!! Kad nauci da ovako baratas sa progresijama,ja u tvoje vreme nisam ni znala sta je astrologija!!!sad verovatno zvucim ko baba!!!

Da, jesam '90.god. a nikako ne mogu da otvorim tvoju kartu - po 5 min.je čekam i neće...tako da ne znam koje si ti godište...
Ne planiram književnost sa studiram, ali pišem...malo sam zabatalila roman, zbog toga što sam morala jedan deo da pregrmim u praksi......sasvim neobično ali slučajno pišem do detalja ono što mi se posle dešava...pa moram malo da oladim...Junakinja ide ispred mene......
Nadam se da moj specifičan način pisanja je pozitivan u tvojoj konstataciji?
...Planiram da upišem filozofiju i primenjene umetnosti.
Jedna žena mi je tražila da joj odradim progresivnu, pošto je smatrala da nije dovoljan tranzit...pa sam ja taj dan sela i skapirala...ali bolje da ne pričamo o tome, verovatno će najezda na me posle ovog...
pošto sam ja navodim: ''mnooogo pametna'' - prim.prev.
drago mi je ako je pomoglo...Pogledaj malo Ceres, pa ću ti rastumačiti...I razumem te za tu trudnoću, meni probi to glavu...verovatno znaš i zašto...pisala sam...
pusa

Old 05-08-2008, 21:25   #22
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by katarina VIdi Poruku
Da, jesam '90.god. a nikako ne mogu da otvorim tvoju kartu - po 5 min.je čekam i neće...tako da ne znam koje si ti godište........................
pa,ne znam sto ti se ne otvara karta,meni se otvara iz cuga...
evo ti moji podaci:
2.decembar 1985.
12:30
Beograd

sad sam pogledala na www.astro.com ceres mi ispada na 9* 38' device-kao sto ti vec napisah ne pratim asteroide,ne znam koja je uloga ceresa u natalnoj ..evo direktovani ceres za 22. godinu zivota mi pada na 1* 38' vage i pravi sextil sa Sa ( 1* 50' strelca) i sextil sa Me (2* 05' strelca R) i kvadrat sa Ne (2* 29' jarca) i kavdrat sa Vestom (2* 10')....bicu iskrena,ali nemam pojma sta sve ovo znaci...

Last edited by TrilianSi; 06-08-2008 at 10:27..

Old 06-08-2008, 11:29   #23
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sto mu gromova VIdi Poruku
pa,ne znam sto ti se ne otvara karta,meni se otvara iz cuga...
evo ti moji podaci:
2.decembar 1985.
12:30
Beograd

sad sam pogledala na www.astro.com ceres mi ispada na 9* 38' device-kao sto ti vec napisah ne pratim asteroide,ne znam koja je uloga ceresa u natalnoj ..evo direktovani ceres za 22. godinu zivota mi pada na 1* 38' vage i pravi sextil sa Sa ( 1* 50' strelca) i sextil sa Me (2* 05' strelca R) i kvadrat sa Ne (2* 29' jarca) i kavdrat sa Vestom (2* 10')....bicu iskrena,ali nemam pojma sta sve ovo znaci...
Ne mogu da je otvorim...Tvoj Ceres je na 9stepeni i 38 minuta natalno?Uloga Ceresa je baš velika, ali sad sam tek ustala i nisam nešto za objašnjenja baš...drugi put...Dovoljno je ti je za trudnoću i abortus... U 22.on će ti biti jako istaknut u karti, na 1 stepenu Vage, posebno što pravi sekstil sa Saturnom 1*50' - veza u kojoj bi bila tada biće zasigurno ozbiljnija, možda čak to bude povuklo ka braku, stabilnost se može očekivati, a i trudnoća, koja će se desiti neželjeno, kažem možda...i to nećeš biti srećna zbog oca te bebe - mislim da bi on mogao da ti napravi neki problem zapravo oko toga...Vidim da si napisala sa je tu i sekstil sa Mo koji je retro i to u Strelcu - pa ti nećeš biti sasvim svoja, mnogo će ti varirati raspoloženje, ti ćeš želeti da rodiš, iako možda nisi oduševljena ni njim i
celom pričom - mislim da to neće biti ništa fatalno među vama, već malo onako...mlako - ali sa druge strane to će te dovoditi do ruba nerava....Kvadrat sa Neptunom i vestom govori mi da će tu biti mnogo lažarija i iluizija, Vesta se protivi ovim Mesecu - a ona je inače simbolična za neku čistoću, devičanstvo i ono ''što je ispravno'' - pa nemoj očekivati ni na njegovu podršku, a ni na srećan ishod...Mislim da ćeš se ti malo zaleteti za tim dečkom zbog neke vrste stabilnosti koju će ti pružiti, ali to neće biti ona prava sigurnost - sada bi trebalo obratiti pažnju na ostatak karte - postavi tu progresivnu sa asteroidima...kao link...
Ponavljam: ovo su samo mogućnosti. Ali definitivno imaš opasnost od te trudnoće u 22.-pa se čuvaj da to izbegneš...

Old 06-08-2008, 12:35   #24
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

Quote:
Ne mogu da je otvorim...Tvoj Ceres je na 9stepeni i 38 minuta natalno?Uloga Ceresa je baš velika, ali sad sam tek ustala i nisam nešto za objašnjenja baš...drugi put...Dovoljno je ti je za trudnoću i abortus... U 22.on će ti biti jako istaknut u karti, na 1 stepenu Vage, posebno što pravi sekstil sa Saturnom 1*50' .......................................
A,da se ti prvo umijes...

Ovaj Ceres ne pravi aspekt sa Mesecom,vec sa Merkurom,dakle R Merkur u strelcu na 2* 05 ,a Mesec je u lavu na 05* 30'...
evo progresivne karte
http://i33.tinypic.com/23ti5u0.jpg

ako ne bude moglo da se otvori ostavila sam ti podatke,pa ako mozes uradi kartu na www.astro.com

Last edited by TrilianSi; 10-08-2008 at 01:52..

Old 06-08-2008, 14:10   #25
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sto mu gromova VIdi Poruku
A,da se ti prvo umijes...

Ovaj Ceres ne pravi aspekt sa Mesecom,vec sa Merkurom,dakle R Merkur u strelcu na 2* 05 ,a Mesec je u lavu na 05* 30'...
evo progresivne karte
http://i33.tinypic.com/23ti5u0.jpg

ako ne bude moglo da se otvori ostavila sam ti podatke,pa ako mozes uradi kartu na www.astro.com
E, pa sad se čak i bolje uklapa...u svakom slučaju problem shvatanja i komunikacije zbog onog što nosi Ceres...a Mesec na 5 Lava će biti gord,pa neće trpeti nikakve zezancije, previranja, idi mi dođi mi situacije - na šta bi mogla da se pripremiš...od strane tate...
Ne svidja mi se o kojim znakovima je reč...Merkur je u Strelcu - koji pripada promenljivim...Ćaću priča od koje pouzdano možda i ne bude ničega...Taj Mesec u Lavu želeće osvešćivanje - a pazi pričamo o nesvesnom delu svesti...Onaj kvadrat sa Neptunom tu neće moći pozitivno da sudeluje...
Tako da sumirano:
1. Ceres u 22.izražen u natalu - mogućnost trudnoće i abortusa
2. dečko koji će izgledati stabilno, tj.u neku ruku jeste, ali okrenut sebi maximalno...ne možeš se na njega u potpunosti osloniti i pitanje koliko će tu raditi emocije...više neka fora intelekt-vezice...ne nešto tupavo, ali ni fatalno - vesta...
3. ti ćeš shvatiti neke stvari..

Old 06-08-2008, 14:24   #26
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Wink

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku
Ljudi, gde može da se nađe literatura iz koje se može učiti o predikcijama- znači mislim na tumačenja?!
Autori?
Nazivi knjiga?
Hvala!
Megara ovde ćeš sve naći... http://www.ivantic.net/Astro/
To je sa ovog forum, sa teme o linkovima E-book, znači, sve ovde ima.... proricanje budućnosti mislim da je naslov i predikcijama malo više da pročitaš!
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-08-2008, 14:33   #27
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

Quote:
................................Tako da sumirano:
1. Ceres u 22.izražen u natalu - mogućnost trudnoće i abortusa
2. dečko koji će izgledati stabilno, tj.u neku ruku jeste, ali okrenut sebi maximalno...ne možeš se na njega u potpunosti osloniti i pitanje koliko će tu raditi emocije...više neka fora intelekt-vezice...ne nešto tupavo, ali ni fatalno - vesta...
3. ti ćeš shvatiti neke stvari..

Dobro,sumirale smo za trudnocu da postoji mogucnost...A sto se tice decka nedavno raskinuh sa kretenom,tako da ga ni nema vise E,sada mozda naidje neko nov- za 3 dana putujem na more!!!

Puno hvala na odvojenom vremenu!!!Trebao mi je ovako neki odgovor,jer mi svi pogledaju na blic kartu i daju neki sazet odgovor!!!
Jos jednom puno hvala!!!

Last edited by TrilianSi; 06-08-2008 at 14:56..

za sasku
Old 09-08-2008, 20:00   #28
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Exclamation za sasku

Evo ga jedan izuzetan primer...
Inače, Saška, ja ti se izvinjavam - napravila sam omašku, posavetovala bih te da ponovo pročitaš za M. jer se poklapa sa njenim progresijama za 2009.pa onaj prekid trudnoće - neće ga biti...Žao mi je, ja sam tada gledajući samo za njega pretpostavila da će verovatno biti prekinuta - ali kada sam radila njenu - poklapa im se mnogo stvari za 2009.u, tako da...Nemoj mi zameriti, naprosto nisam htela biti isključiva. I mislim da je ona - ta!!!....što sam je spominjala...

Tražeći nešto drugo za tebe, naletela sam na 2.trudnoću...Pored ove bebe što će roditi uskoro a rekla sam da mislim da će biti Vaga beba eventualno Devica..., ona ostaje trudna i sledeće godine i to mogu bukvalno da kažem 99%!!!
Inače sam se ovih dana zabavljala tim pitanjem...nešto sam istraživala...Onaj klasični aspekt Mo-Jupiter konjukcija - koji mnooogo često omane netrudnoćom...a uglavnom većina astrologa samo to posmatra...
Naravno vraćam se na Ceres, koji odmah da se razumemo je presudan kada je ovo u pitanju...Ostatak aspekata mi samo pomogne nešto da potvrdim...
Njih dvoje su pričično kompatibilni- na neki način ''osećaju se'' i slično funkcionišu...
Njoj će biti aktivirani i neki natalni aspekti progresijama - Isis konjukcija Fortuna i Isis konjukcija Venera - zapravo ova devojka će imati vrlo lepu godinu, Fortuna i Venera će doći u fokus sa svim onim što simbolizuju...Na neki način sudbina - a samo da nabacim ona ima jaku kartu za to sudbonosno!i dobiće ga kad tad... - će odraditi posao, zapravo, što se tiče ljubavi i uopšte života, ona se sledeće godine preispituje, oseća se jaaako lepo u svojoj koži i dobiće ono što smatra da je zaslužila...Isis je u Lavu tako da je direktan, a i njen prog.Asc je u Lavu po progresijama tako da je ovo vrlo simbolično za nešto jaako značajno u životu, srediće se prvo sama sa sobom i postaviće temelje.
Isis joj je inače u drugom polju, tu mu je lepo, jer je to polje pojedinačno svesnog, pa kao asteroid koji mušku pre svega energiju reguliše i protok energije svih asteroida, a daje akcenat na ono što je esencijalno u karti - vidimo još u lavu ...Njen Isis je na 20*23'; svest će biti na pozamašnom nivou...Ljubavni život će regulisati, inače njena Venera je na 23*42' (ovaj 23.stepen je prilično zastupljen, pa se ona ponaša kao Vodolija dosta ...samim tim,M. kao Lav je zato želi dosta...)u Lavu u 2.polju govori da je ona jako snalažljiva da se izbori sa onog koga voli i želi i ne preza ni od čega, pa je sklona praviti i zvrčke nekim curama sa strane, recimo...da ne kažem da bi bila u stanju da ubije za voljenog...Bitna stvar je da je njena Fortuna na skoro 15* Lava - pa će ta devojka zaista izgurati svoje u životu...što polako počinje od sledeće godine...Njen Ceres govori da je ovo povukla na majku, koja je prilično jaka žena i sposobna. Pa toliko o genima...a sa druge strane on je 12*40' pa je mama njena jako emotivna ali i okrenuta sebi, može da se desi da je majka Lav-Riba, eventualno Ovan - ako posmatramo Ceres, ali samo po položaju - u svakom slučaju ta njena majka ima osobine prevashodno ovih znakova...Isto njen Ceres nam govori i o tome da će devojka voleti svoje klince i važna su joj deca...I daje dosta trpljenja i strasti...Ceres pravi konjukciju sa Fortunom - natalno, a Isis će sesti na Fortunu, inače i na njen Ceres...tako da ...prilično jasna stvar...

Inače natalni Ceres pravi trigon sa njenim Uranom - a njena 7.kuća je u Jarcu, noćni vladar Jarca je Uran i on odlazi u njeno 6.polje u Strelca...pa je zanimljivo da je u trouglu svesti: 2.kuća, 6.kuća i 10.polje...I dakle ovaj Ceres je dobro aspektovan.Drugo Neptun joj je na 0*51' što ga izuzetno ističe u njenom životu - on je u jarcu i u 6.kući, a kao što rekoh Uranov dnevni vladalac - jupiter, odlazi na početak 8.polja, mesto na kom posmatramo njen prvi porođaj...Dakle, beba koju je napravio njen 1.muž... Uran je na 14 stepeni tako da iako je Strelac promenljiv, ovo će ga naterati da se poveže malo sa zemljom...Inače, simpatično je što sam rekla da ona Njega doživljava jako u sebi, dakle njegov Mesec - a sama ima mesec u konjukciji sa Plutonom, što je zaista izuzetno i ona sebe dobro poznaje pa mislim da ako misli da je on za nju trenutno, ona zna da je to tačno...Dakle, ona sebe ne laže. Bori se za ono što smatra da je pravo za nju. Mislim da će joj drugi porođaj biti manje više ok, možda će imati malo problema u trudnoći . Ceres pravi kvadrat sa Nessusom i Dyonisom pa će se tako malo bedačiti i malo će biti prezabrinuta a neće shvatati gde i šta škripi.da li uopšte škripi..u praksi ili je to samo u njoj...njenoj glavi....Ipak, kako je Jupiter - doduše retro na 7stepeni mislim, možda će imati male probleme sa porođajem...otprilike prevremeni...I mislim da će biti devojčica, inače...da ne diskutujem sada baš sve aspekte...tebe zanimaju samo činjenice!...
Drugo preko Pallasa isto mislim da će biti devojčica i da se rodi krajem marta, eventualno april...ako zatrudni krajem avgusta zakačiće maj..ali teško, kažem onako što nepristrasnije, da ne ispadnem neka vračara...što širi opseg mogućnosti...ipak cura će biti dosta venerijanskog tipa..i dete proleća...nežna, emotivna...i mislim da će dobiti karmički preopterećenu curicu...a možda, zbog nekog detalja kažem, budu i blizanci...Mislim da će u stvari imati porođaj u svom 8.mesecu, a ta beba će dosta biti zagrejana za umetnost u životu i neobična, okrenuta misticizmu i privučena tajnama i misterijama...jako introvertna i malo čudna...

U svakom slučaju, progresije rade za devojku ovu o kojoj pričam.....Po Solaru Mo je u konjuk.sa Jupiterom, Mo je u konj.sa Neptunom - transaturnskom planetom, a znamo da one obično mogu da se protive, posebno Pluton, trudnoći pa da prave zvrčku - toga dakle nema...Isto po solarcu joj Mo pravi konjukciju sa Hironom, a Mc sa Plutonom - što je apsolutno izuzteno...pored konjukcije Venere i Marsa po solaru isto - dakle neka značajna stvar za ljubav...veza ili brak...

Dalje po progresijama Ve konjuk.Sunce, pa Ve konjuk.natalni Merkur, pa Merkur konjukc.Mesec i njen natalni Mars + Mars konj.So i Saturn, sekstil sa Asc - dakle, ona će se zaista dobro osećati i sve će ići glatko bukvalno...

Progresije vezane za Ceresored isisa na Ceresu, tu su i Venera, Fortuna, Hermia- dakle trudnoću će jako pažljivo održavati i sve će biti ok, Nessus -ova beba će joj pomoći da shvati mnogo toga što je negde zatajeno u podsvesti, i doneće joj veliko zadovoljstvo...onda što je JAKO bitno: 150* sa Mc-om-pouzdano potvrđujem trudnoću...čak i opozicija govori o tome...Fortuna pravi konjukciju sa Pallas - pa opet potvrđujem da je devojčica u pitanju...Progresivni Juno prolazi kroz njenu 5.kuću, gde je inače njena vesta - što govori da je ova devojka što se same ljubavi tiče-čistunac, a ako ima sestru, ona je na neki način njena podrška velika, uključena će biti u njen ljubavni život... i Vertex će joj konjuktirati tu Vestu...Fortuna pravi trigon sa Junom, Vertex sekstil sa Junom, trigon sa Isis ...tako da definitivno stupa u jako intimnu vezu sa Gospodinom svog života...ili brak...
Drugo, on je otac 2.bebe.Treće, Mc progres.je u Ovnu i govori o početku,''akciji..''krupnim promenama.. kao što to govori i prog.Asc u Lavu...Progres.Merkur i Eros doneće joj dosta sreće i razumevanje - dok budu šetali kroz 4.polje....Mislim da joj je sada Uran skoro na Mc-u ili je prošao, nisam sigurna-to nam govori o promenama što se tiče porodice i njenog uspeha - njenog Vrha neba...Iako je Ceres napravio kvadrat sa saturnom, to neće biti ništa strašno...jer je Saturn u progresijama u sekstilu sa So, a progres.So u konjukciji sa natalnim mo - što opet daje mogućnost začeća po 1000.put na leto 2009.

Ti znaš, da sam spomenula da njemu vidim nekog značajnijeg sledeće godine, spomenula sam i bebu zbog ceresa preko 8.polja - definitivno primenjujemo derivatne kuće na njih - u njenoj 2.tj.-njegovoj 8.kući...I seti se da sam govorila o jako strastvenoj devojci....
Mislim da je on taj.I da, mislim da će mnogo voleti tu drugu bebu i da će biti jako vezan za nju!
pusa

Old 15-08-2008, 22:12   #29
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Lightbulb

Treba mi maleca pomoc...
Citala sam o direkcijama...primarne, sekundarne, tercijalne...
Pise da se prvenstveno posmatraju oni aspekti koje imamo u natalu?
Zatim da se gledaju tj. akcentuju losi aspekti: kvadrat, konjukcuja(?), opozicija...Oni donose vece promene, za razliku od dobrih aspekata koji potvrdjuju dobre i pozitivne stvari?
Kasnije cu jos da dopisem ponesto, kada analiziram svoju kartu prvo i sretnem se sa konkretnim nedoumicama....

Old 16-08-2008, 11:03   #30
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Malo mi vijugice jutros rade usporeno, ali koliko se secam za primarne direkcije se gledaju svi aspekti bez obzira da li imaju ili nemaju kontakt u natalu, dok se za sek. i terc. trazi kontakt u natalu (osim za svetla - za ovo bas nisam sigurna)... U primarnim direkcijama zvoncica je to lepo objasnila...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules