ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
pitanja,nejasnoće i td...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-11-2019, 00:01   #2461
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Jedno pitanje:da li prog.Mo koji pravi 120 sa natalnim Mc moze da donese neki posao.Natalno su Mo i Mc u konjukciji
Mo je i promenio znak,usao u vodoliju,u 2 kucu a natalno vlada 8 kucom
Moze. Mo u 2 kuci je i fokus na financije ali i novac koji dolazi od drugih ljudi.
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-11-2019, 00:22   #2462
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Samo se nadam da ce biti neki moj novac.Da ne bude od roditelja(drugih ljudi) taj prog.Mo ce kasniji praviti 120 sa natalnim Mo u 10 kuci
Submit to Digg   Progresivne karte Reply With Quote

Old 01-12-2019, 19:59   #2463
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Narode...koliki se orbis uzima za konjukciju Ve i So (progresivna Ve i natalno So su u pitanju). Meni je trenutno orbis 3. Pogledah nesto u karti i vidim kako progresivni Mesec ide ka progresivnoj Ve, i negde ce u januaru biti Ve0Mo (progresivne planete obe), a ujedno i konjukcija sa natalnim So (vladarem natalne 5.). Uz sve to, negde u maju prog Mo menja znak - prelazi u strelca (gde je inace natalno So).

Ovo oko Ve0So smo negde pisali, ali sam ja izgubila pojam...za Ve0So znam da se neki mali orbis uzima.

Old 02-12-2019, 16:19   #2464
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

andjela ja sam imala tu konjukciju da mi progresivna Ve stane na natalno So
Meni Ve vlada 5,6,10 a So 9 kucom.
So je na 4*50' jarca
Kada mi je Ve bila na 5*25' tad sam zapocela neku vezu,bzvz odmah se zavrsila a znam da taj aspekt donosi ozbiljnije i trajnije stvari.E onda kada je Ve bila na 6*8',tacnije 6*13' usla sam u vezu koja evo jos uvek traje (godinu i 4 mesec)
To ti je moje iskustvo sa Ve0So.
Kazu da to jeste ljubavni aspekt i da donosi neku trajniju pricu u smislu ili da udjes u neku vezu koja ce biti ozbilnjija, trajnija,stabilnija,upoznavanje buduceg bracnog partnera, ako neko ima momka ovaj aspekt moze dovesti do braka itd cak kazu ako Ve i So ne vladaju kucama za ljubav da donose ljubavna desavanja. Ne znam za tebe da li imas momka/muza ali u svakom slucaju je lep aspekt i ocekuju te lepi dogadjaji

Old 02-12-2019, 22:14   #2465
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Lanna, hvala ti. Drug si.

Pa...jesam u vezi, duuugoj, al nesto sam ove godine imala probleme u porodici (zdravstvene) i sve mi nesto bezveze, ne osecam se najboje, i eto - slucajno pogledah progresije, pa videh sve to...ali je orbis 3, ima jos do natalnog So.

Pre jedno par dana sam slucajno sascim srela jednog momka kog "znam" od pre jedno 10 godina, i nesto mi samo proslo kroz glavu - otkud to sada...Cisto onako pomislih - ko zna sta zivot ima u planu za mene.

Negde sam pred brakom, ali s obzirom da mi se od nekih porodicnih zdravstvenih problema smucilo i sve u zivotu, na tren sam pomislila - trebala bih u zivotu sve iz pocetka na svim poljima...

Kod mene So vlada bas 5-tom kucom, a Ve 1.i 6-tom kucom. Mo vlada 4. Solar je krenuo pre nekoliko dana.

Progresivni Mo ce za neki mesec promeniti i znak u strelca, i biti egzaktno na natalnom So.

Da i to...solarna Ve i solarni Ju su mi u konjukciji (orbis 0) sa sol asc (vladari solarne 5.i 1.).

Old 02-12-2019, 22:21   #2466
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Bitna je promena progresivnog Mo kada menja znak i kucu jer se Mo najbrze i krece.Mislim da ti je to dobar aspekt Mo0So a jos i u znaku strelca.So ti vlada 5 a Mo 4 kucom.To su onda desavanja na polju ljubavnih odnosa i porodice.Sve u simbolici tih kuca.Mozda dodje do udaje u tom periodu ili do zajednickog zivota sa partnerom.
Bitno je i kada ti Mo stane na So ili kada ti Ve stane na So kakve ce jos aspekte praviti sa drugim planetama jer se tad aktivira i aspekt koji natalno ima So ka nekim drugim planetama

Old 02-12-2019, 23:18   #2467
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Lanna, nesto sam totalno smorena desavanjima u porodici ove godine, al videcemo...

Natalno So ima trigon sa natalnim Mo i sekstil sa natalnim Ma, koji je vladar 7.natalne. Sve je to, dakle, u 7.natalnoj. Natalno So ima i konjukciju sa natalnim Uranom...

Cudno mi za taj susret...Ja sam tog decka htela pre 10 god da upoznam bolje, i onda je negde nestao...Pre par dana se slucajno srecemo i on ne da se javio, nego kao da me celi zivot ceka...

Last edited by andjela; 03-12-2019 at 00:26..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules