ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
pitanja,nejasnoće i td...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-04-2018, 23:12   #2446
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Jaaaaooo meni sada terc. Mo ide u Sko....
Submit to Digg   Progresivne karte Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-04-2018, 16:47   #2447
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Pa da, treba više stvari da se poklopi. Dok je bio u Škorpiji, bio mi je očajan period, prelazio mi preko So i Ve. Sad dok je u Strelcu je lakše, a kad bude ušao u Jarca praviće 90Asc i 60Ve,So, Ju, pa predpostavljam da će u početku biti teško, posle manje više-ok. Hvala ti na info
Da na pocetku mozda teze zbog 90Asc a posle bolje zbog 60VeSoJu. On sam ti nece doneti nista "lose" ako pravi dobre aspekte ili ne pravi nikakve. Jeste da je Mo u jarcu u izgonu i nije najbolji ali ne verujem da sam po sebi moze biti "los" samo zato sto je u jarcu. Sto se mene tice i ovog sad perioda meni nije bas najbolji ali ne zbog toga nego meni i Sa kvadrira Mo, Pl kvadrira Ma a i taj prog.Mo je mozda to sve pospesio jer mi on kvadrira natalni Mo.On je dodatak na ovu pricu. Nadam se da ce biti bolje kad mi stane na vladara 7 polja a u natalu imaju aspekt.

Old 11-05-2018, 22:41   #2448
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Pozz...Kakva su vam iskustva progresivnog Mo u skorpiji ? I da...uskoro ce mi prog Mo stati na natalnog vladara 10.kuce...Je l to ima neke veze ili ne...sta znaci...Ja pojma nemam o progresijama...

Old 28-09-2018, 11:37   #2449
cajk
Početnik

cajk je offline
Registrovan: Dec 2017
cajk je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Pozdrav Cajk, ono sto karta naglasava jeste da bas i nisi klasican tip devojke za brak, ovde je ambicija prenaglasena i teznje profesionalnom ostvarenju. U 35 godina i 6 meseci pojavlje ti se lik koji je imao brak iza sebe , verovatnozapravo jos uvek u braku u trenutku kada se upoznajete, osoba koja vec ima decu, sigurno bar jedno zensko dete. Osoba koja se bas i nece dopasti tvojoj porodici kao izbor. Covek kome je jako stalo do drustvenog zivota, koji je hvalisav i statusno orjentisan, lepih manira i pomalo zrtva dojma. Cak i posao koji radi kao da zahteva dobre komunikacione vestine i talenat za posredovanje, ugovaranje, dogovaranje. Mislim da tada kada se upoznate on ne zivi u mestu gde je rodjen. Covek je veliki esteta i u fizickom izgledu izmedju vas bice totalne suprotnosti. Poznanstvo kao da ce da uslovi neka njegova pomoc, podrska tebi, posredovanje oko nekih vrednosti ali nakon svadje ili nekog revolta koji ti pokazes, pa onda kao da on smiruje situaciju. Ti ces pokazati neko ekscentricno ponasanje, drskost i slobodu, koje ce se njemu dopasti.
Zdravo Natasarijana, samo da javim da mi se hvala Bogu ovakav lik nije pojavio Obećala sam povratnu informaciju... Pojavio se jedan mladji lik, ali jako neozbiljan, tako da se sve završilo na dopisivanju. Pozz!

pozz
Old 28-09-2018, 18:24   #2450
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by cajk VIdi Poruku
Zdravo Natasarijana, samo da javim da mi se hvala Bogu ovakav lik nije pojavio Obećala sam povratnu informaciju... Pojavio se jedan mladji lik, ali jako neozbiljan, tako da se sve završilo na dopisivanju. Pozz!
Ako je hvala Bogu, onda super! Nadam se da naredni period to nece demantovati. Tako je meni za neke pozicije u karti bio utisak da se nista nije desilo pa se ustanovi kasnije da jeste, da je bas taj period bio kljucan iako nije tako izgledalo.

p.s. nasteluj kartu da ti vrh 5. kuce bude u Blizancima, ako se pojavio mladji lik, sa tranzitom ovog Merkura koji je bio 90 sa tvojim vladarom, 150 drugi vladar, sto ukazuje na otezanu kominikaciju, natezanje, iritaciju i prekid iz ovog predhodnog perioda, bice da je 5. kuca vrh u Blizancima. I da su 4. i 5. u istom znaku.

Last edited by Natasarijana; 28-09-2018 at 18:50..

Old 28-09-2018, 18:49   #2451
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

....meni neko da pogleda valjano da l da se nadam da ce mi biti lakse otkako je mesec u ovnu...da l da ocekujem normalne ili nenormalne ljude u svom zivotu...perioda melahholije ,depresije ove poslednje sam na ivici da otresem sa sebe..mesec bio u ribama i sestom..ima dana kad sam kao ugusena od sebe i svojih najblizih...da l je za to mesec ili njegov dispozitor zaduzen...opet ribe pune zablude i muljanja...opet neka zaslepljenost kad mesec bude u kvadratu sa neptunom natalno...

Old 01-10-2018, 00:38   #2452
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
....meni neko da pogleda valjano da l da se nadam da ce mi biti lakse otkako je mesec u ovnu...da l da ocekujem normalne ili nenormalne ljude u svom zivotu...perioda melahholije ,depresije ove poslednje sam na ivici da otresem sa sebe..mesec bio u ribama i sestom..ima dana kad sam kao ugusena od sebe i svojih najblizih...da l je za to mesec ili njegov dispozitor zaduzen...opet ribe pune zablude i muljanja...opet neka zaslepljenost kad mesec bude u kvadratu sa neptunom natalno...
Biti ce lakse kada se tranzit saturna udalji od nepruna.

Old 06-10-2018, 15:27   #2453
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

ja samo da poželim dobrodošlicu progresivnom Mesecu na 0* Strelca u svojoj karti.
da malo uhvatim vazduha posle 2 godine davljenja u Škorpijetini. osećala sam se kao u filmu Davitelj protiv davitelja. bukvalno!
sad bar imam nekoliko meseci da odahnem dok ne stane na nat.Saturn i opet stegne grkljan.

Old 02-11-2018, 20:45   #2454
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Progresivni mesec na veneru na 0.43s, venera vladar 7 kuci, hoce li krenuti ljubav?
Inace osoba koja mi je bitna ima Pars fortuna u konjukciju sa moju veneru ako ista to znaci...

link za natal

https://i.imgur.com/lG1SHBe.jpg

Old 11-11-2018, 21:20   #2455
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Ćao svima Da li može neko da mi kaže šta bi mogla da donese progresija Mo90So? Mesec mi je vladar 11k, a Sunce 12k.. Inače, moj natalni mesec i nije baš najsjajnije postavljen, u škorpiji, skoro na stepenu svog pada..

Old 29-11-2018, 14:35   #2456
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Ja sam usla u vezu nedavno kada mi je prog.So napravilo 120 sa natalnim Mo (natalno imaju aspekt), prog.Mo stao na natalni Me (vladar 7-natalno imaju aspekt), direkt.Mo pravio 60 Me (natalno imaju aspekt), prog.Ve stala na natalno So, direkt.Ve na natalnom Ne, direkt.Ju (vladar asc) promenio znak
Ti aspekti su mi bili u progresijama i direkcijama.
Jedno pitanje. Ako se u progresijama/direkcijama naprave aspekti medju planetama (trigon,sekstil,konjukcija) a u natalu su te planete u kvadratu da li to nesto "remeti" ili se to ne gleda tako

Last edited by Lanna; 30-11-2018 at 14:07..

Old 30-11-2018, 14:21   #2457
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dragonfruit VIdi Poruku
Ćao svima Da li može neko da mi kaže šta bi mogla da donese progresija Mo90So? Mesec mi je vladar 11k, a Sunce 12k.. Inače, moj natalni mesec i nije baš najsjajnije postavljen, u škorpiji, skoro na stepenu svog pada..
iako ti So i Mo ne vladaju kucama za ljubav u natalu ali ti mogu doneti nesto po tom pitanju jer su to generalno planete vezane za ljubav i ljubavne odnose,partnerstvo. So kao simbol muza uz zenskom natalu,muska planeta a Mo predstavlja zenu,majku, zenska planeta.
Iz iskustva meni je u progresijama prog. So napravilo 120 natalni Mo (natalno imaju So90Mo) pa sam usla u vezu a i meni te 2 planete natalno ne vladaju kucama za ljubav.So mi vlada 9 a Mo 8 kucom.
Tebi su So i Mo vladari 11 i 12 kuce pa ti moze doneti neke sukobe sa prijateljima,svadje, konflikte ili ako si u nekim organizacijama (nevladinim,humanitarnim itd) pa da tu dodje do nekih sukoba i razmirica jer su ti So i Mo u kvadratu. Kvadrati predstavlju i akciju delovanje pa se mozda aktiviras za nesto. Mozda da se ne nerviras, da smanjis nervozu napetost,stres (to opet ima veze sa 12 kucom)
So i Mo su i otac i majka natusa pa pokazuju i njihov odnos a i natusu mogu da donesu problem sa vidom jer su u pitanju svetla
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-11-2018, 20:34   #2458
KANON2
Početnik

KANON2's Avatar

KANON2 je offline
Registrovan: Oct 2018
KANON2 je na dobrom putu
Standardno

Ima li netko iskustva sa prelaskom progresivnog Mo preko natalnog SoOMo?
Mene taj aspekt ceka za nekoliko mjeseci I bas bi me radovalo da cujem necije misljenje o mogucim dogadjanjima 😀

Old 30-11-2018, 21:21   #2459
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
iako ti So i Mo ne vladaju kucama za ljubav u natalu ali ti mogu doneti nesto po tom pitanju jer su to generalno planete vezane za ljubav i ljubavne odnose,partnerstvo. So kao simbol muza uz zenskom natalu,muska planeta a Mo predstavlja zenu,majku, zenska planeta.
Iz iskustva meni je u progresijama prog. So napravilo 120 natalni Mo (natalno imaju So90Mo) pa sam usla u vezu a i meni te 2 planete natalno ne vladaju kucama za ljubav.So mi vlada 9 a Mo 8 kucom.
Tebi su So i Mo vladari 11 i 12 kuce pa ti moze doneti neke sukobe sa prijateljima,svadje, konflikte ili ako si u nekim organizacijama (nevladinim,humanitarnim itd) pa da tu dodje do nekih sukoba i razmirica jer su ti So i Mo u kvadratu. Kvadrati predstavlju i akciju delovanje pa se mozda aktiviras za nesto. Mozda da se ne nerviras, da smanjis nervozu napetost,stres (to opet ima veze sa 12 kucom)
So i Mo su i otac i majka natusa pa pokazuju i njihov odnos a i natusu mogu da donesu problem sa vidom jer su u pitanju svetla
Ej, pa ne znam, meni mo i so nisu natalno povezani, so u blizancima.. Mada kontam nesto posto je mo u 2k, a so u 10k mozda nesto za status, novac..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules