ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
pitanja,nejasnoće i td...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-06-2017, 14:29   #2341
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Jel moze pomoc? Ovako direktivni mesec vl 9 kuce sprema se da napravi konj sa nat venerom vladarem 7 kuce i 12 i to sve u 5 natalnoj kuci na samom vrhu . . Merkur direktivni menja znak isto dolazi na vrh 7 kuce na 0 bika .Merkur vladar 8 i 11 kuce .Dalje venera dir dolazi na merkura natalnog.A uz to solar mi je isti kao nat.Jupiter tranzitni mi dolazi na asc u oktobru i pravi konjukciju na plutona vladara mog asc inace sam skorpija u podznaku.Neptun dir ide na ic i fortunu jel to ljubav dolazi ili sta ?
Submit to Digg   Progresivne karte Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-06-2017, 21:59   #2342
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fenix VIdi Poruku
Jel moze pomoc? Ovako direktivni mesec vl 9 kuce sprema se da napravi konj sa nat venerom vladarem 7 kuce i 12 i to sve u 5 natalnoj kuci na samom vrhu . . Merkur direktivni menja znak isto dolazi na vrh 7 kuce na 0 bika .Merkur vladar 8 i 11 kuce .Dalje venera dir dolazi na merkura natalnog.A uz to solar mi je isti kao nat.Jupiter tranzitni mi dolazi na asc u oktobru i pravi konjukciju na plutona vladara mog asc inace sam skorpija u podznaku.Neptun dir ide na ic i fortunu jel to ljubav dolazi ili sta ?
Meni na to zvuči po opisu. Ne znam koliko su ti tačni orbisi, svakako obećava i poklapanje uglova solarnih i natalnih. Značajne direkcije, značajan solar = ne gine odgovarajuće dešavanje, ako mene pitaš.

Old 09-06-2017, 11:43   #2343
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Beatrice;510068]Meni na to zvuči po opisu. Ne znam koliko su ti tačni orbisi, svakako obećava i poklapanje uglova solarnih i natalnih. Značajne direkcije, značajan solar = ne gine odgovarajuće dešavanje, ako mene pitaš.[/QUOTE

Jer ja sebi nikada nista ne mogu da vidim .Drugim ljudima da ali sebi nikada .Cak nekada citam drugima horoskop kao da vidim slike a i sve pogodima i vreme mesec a posle i ne znam kako sam videla . A ovaj solar je tacno preklapanje

Old 09-06-2017, 12:50   #2344
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Pozz Fenix,
Ja u uopste ne vidim tvoju kartu.Mutna je.

Old 10-06-2017, 00:49   #2345
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Progresivni Mo dolazi na Ve.Prigresiju ce pokreniti Ju u Sco.Znaci jeesen.
Dir Ve na So??I sve to u 5 polju.U solaru ve0So u 5 sol. I sve 5 natalno.
Jel bilo sta u peripdu kada su Ve i Ma prolazili preko tvoje Ve??Vreme retro Ve?Neko ex?

Old 10-06-2017, 00:54   #2346
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Nista bas sem sto sam bila u bec i sada sam

[QUOTE=wanja;510081]Progresivni Mo dolazi na Ve.Prigresiju ce pokreniti Ju u Sco.Znaci jeesen.
Dir Ve na So??I sve to u 5 polju.U solaru ve0So u 5 sol. I sve 5 natalno.
Jel bilo sta u peripdu kada su Ve i Ma prolazili preko tvoje Ve??Vreme retro Ve?Neko ex?[/QUOTE

Kazu da skorpija na asc u solaru bitna za veze kao i pre 12 godine slicne su mi pozicije za vezu tada je bila ljubav bas bas ..merkur isto menja znak pa i to je po milekicu bitno ..i svasta nesto.. ja sve mislim da ce i da bude nekako brzo jos 2018 mi lici na godiny za trydnocu a i fortuna ...nemam pojma

Last edited by Vojvotkinja; 22-03-2018 at 13:08..

Old 10-06-2017, 00:59   #2347
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Mislim da ce ti ljubav bito aktuelna kada Ju u Sco uradi trigon na Progr Mo konjukcija nat Ve u 5.Imas pokazatelhe za ljubav.Jako je bitan tranzit spirih planeta kroz 1,7,9 i 11 polje.A obzirom da je Jupiter u.pitanju to pokazujr nekog novog.
Nije ti lak period.Tranz Saturn oko Meseca natalnog.

Old 10-06-2017, 01:07   #2348
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=wanja;510085]Mislim da ce ti ljubav bito aktuelna kada Ju u Sco uradi trigon na Progr Mo konjukcija nat Ve u 5.Imas pokazatelhe za ljubav.Jako je bitan tranzit spirih planeta kroz 1,7,9 i 11 polje.A obzirom da je Jupiter u.pitanju to pokazujr nekog novog.

Ne mogu o losim stvarima ...ja sam u inostranstvu i upoznala sam nekog ...ako mi verujete bar bih volela da nesto lepo krene ..dosta sam izgubila..ali idem dalje ..mislim da ce jupiter da mi pomogne u skorpiji kada bude bio da bar pobegnem u inostranstvo i upisem fax kazu da je dobar period za to i ljubav kako sam citala

Last edited by Fenix; 10-06-2017 at 01:30..

Old 10-06-2017, 01:17   #2349
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Rekla bih da ce ova godina biti problematicna za novac.Jer ce Saturn da se vraca na tvoj mesec u 2 polju.Obzirom da je Jupiter krenuo direktno ukoliko imas jos nekih sudskih poravnanja,resenja mozda ces lakse resiti kada ju udje u sco.Jer je Sco ipak novac dr ljudi.Mozda neko pomogne.Ili u fazonu nesto mora da"umre" da bi se rodilo.Sreca u nesreci.Tako nesto.
Mozda lupetam ali tako rezonujem.Prati tranzit Marsa bitan je,jer to si ti u ovoj godini
Dok je sada Mars u Raku nece biti bas lako.Kucne situacije,problemi u porodici.Mars u Raku su isto sudski izvrsitelji.

Old 10-06-2017, 01:27   #2350
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Rekla bih da ce ova godina biti problematicna za novac.Jer ce Saturn da se vraca na tvoj mesec u 2 polju.Obzirom da je Jupiter krenuo direktno ukoliko imas jos nekih sudskih poravnanja,resenja mozda ces lakse resiti kada ju udje u sco.Jer je Sco ipak novac dr ljudi.Mozda neko pomogne.Ili u fazonu nesto mora da"umre" da bi se rodilo.Sreca u nesreci.Tako nesto.
Mozda lupetam ali tako rezonujem.Prati tranzit Marsa bitan je,jer to si ti u ovoj godini
Dok je sada Mars u Raku nece biti bas lako.Kucne situacije,problemi u porodici.Mars u Raku su isto sudski izvrsitelji.
To je od pre jos krenulo ..mada ja ove godine nekako me htele pare od rodjendana ...ovo sada jeste zavrsetak perioda jesi u pravu i tacno 12 godine ce od kada sam otvorila firmu bila ..ako pogledas bitno jeste jer ide iz 12 gde je andjeo na ramenu jupiter pa ulazi u prvu .zavrsetak ciklusa ..i pocetak novog ciklusa

Old 06-07-2017, 00:37   #2351
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Jel zna neko sta moze da donese progresivno Sunce koje pravi trigon sa natalnim Mesecom. Sunce je vladar 9 a Mesec 8 kuce.
Sunce tranzitira 2 a Mesec je u 10 kuci

A egzaktan je aspekt progresivne Venere koja stoji na natalnom Suncu. Ve vlada 5,6 i 10 kucom. Konjukcija je u 1 kuci u jarcu.

Old 18-07-2017, 00:58   #2352
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Kakva su iskustva kada je progresivna venera na 29. stepenu?

Old 18-07-2017, 01:23   #2353
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Ja san to skorije imala ali nesto i nzm kako mi se to manifestovalo.Stvarno nzm sa cim bih povezala.Venera mj je sada negde oko Mc.Krajem godine miislim da ce biti na Mc.
Naši sponzori
Advertisement

Pitanje
Old 18-07-2017, 01:45   #2354
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno Pitanje

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Znak profekcionog ASC se u principu vodi za #sistemom cijelih znakova.

Evo tabela za brzo & lagano određivanje znaka profekcionog ASC;

U predstojećoj solarnoj godini, znak profekcionog ASC ti pada u Ovna.
S obzirom da je to znak tvog natalnog Sunca, ovogodišnji profekcioni vladar je upravo tvoje, lijepo postavljeno, Sunce u Ovnu.
Zamolila bih te da ako mozes napises kako vidis uticaj znaka profekcionog asc, kako mislis da ce se ispoljiti kada se sve poveze. pozz

Old 12-03-2018, 20:47   #2355
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.n...81&oe=5B3115A3

Pozdrav, bi li neko pogledao progresije? Malo mi se ne svidja ovaj Mo u zoni Algola....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules