ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-11-2007, 19:26   #46
cor-leonis
Obično gatalo

cor-leonis's Avatar

cor-leonis je offline
Registrovan: Sep 2007
cor-leonis je na dobrom putu
Standardno

draga na moju 6 natalnu pada AC lunara ili 1 kuca lunara u kojoj je saturn, a 6 kuca lunara pada na 11 kucu natala... a i nema nekih negativnih aspekata pa se iskreno nadam da zdravlje nece stradati u toku ovog perioda
Svidja mi se ovaj moj lunarni MC koji pada na 2 natalnu kucu, a u toj kucici je i Fortunica koja je u konjukciji sa mojom nat Ve u blizancima u 2 kuci, da ako se oparim uskoro
vise me plasi ovaj pocetak lunara 12 kuce u 5 natalnoj kuci.... mada neunistivi sam optimista, pa....

Draga zasto ne postavi svoj lunar, pa da vezbamo?!

http://img204.imageshack.us/img204/516/jayv9.gif
Submit to Digg   Lunarni povratak Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-11-2007, 21:25   #47

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Joj super, rado! ja sam već gore malo vježbala a ti vidi pa ispravi ili dopuni kako ti misliš

http://imagehost.soundfood.net//files/131/lunar.gif

evo, curke, navalite!

Quote:
Originally Posted by cor-leonis VIdi Poruku
draga na moju 6 natalnu pada AC lunara ili 1 kuca lunara u kojoj je saturn, a 6 kuca lunara pada na 11 kucu natala... a i nema nekih negativnih aspekata pa se iskreno nadam da zdravlje nece stradati u toku ovog perioda
Da....vidim sada i ja malo drugačije kad tebe čitam...neće sigurno....to su samo moje velike oči narasle od straha
Quote:
Svidja mi se ovaj moj lunarni MC koji pada na 2 natalnu kucu, a u toj kucici je i Fortunica koja je u konjukciji sa mojom nat Ve u blizancima u 2 kuci, da ako se oparim uskoro
vise me plasi ovaj pocetak lunara 12 kuce u 5 natalnoj kuci.... mada neunistivi sam optimista, pa....
Ma super, to stvarno dobro zvuči da padne neka para, a kako veliš i sama, 6. pada na jedanaestu, to isto pomaže u zaradi, zar ne?
Ma nemoj da te plaši, odgonetnut ćemo mi to...

Last edited by Merkur; 18-11-2007 at 00:26..

Old 18-11-2007, 20:28   #48
cor-leonis
Obično gatalo

cor-leonis's Avatar

cor-leonis je offline
Standardno

posto niko nije raspolozen da ista komentarise, vezba, mora da su svi otisli na grudvanje , ili im mozda ova tema nije interesantna (bas sam zloca ), evo ja se se ohrabrim i da vezbam na karmici :

U globalu gledano, mislim da ce ovo biti mesec preispitivanja za tebe, postavljanje novih kriterijuma, postavljanja odredjenih stvari na svoje mesto u svim odnosima...
AC lunara pada na 12 natalne, mislim da ces se na neki nacin povuci u sebe u toku ovog perioda, preispitivaces odnose u svom zivotu, stavove, vise ces vremena posvetiti sebi, i Merkur ce te verovatno naterati da se vise pozabavis sobom, 2 kuca lunara u prvoj ce ti verovatno aktivirati probleme sa novcem, mislim da ce ti ovo Sunasce tu pomoci da ih resis, ako ne kako si mislila ili htela, bar toliko da pokrijes potrebne troskove u ovom perodu, u tome ti mogu pomoci i kratka putovanja, ili bliski rodjaci, ako ne materjalno onda podrskom, samo da i oni ne traze svoj deo mada ce Jupiter svakako doneti komunikaciju sa njima, ili ce ti doneti brige ili ce odigrati znacajnu ulogu, ali zbog Plutona ovde plasim se da ce ti strasno ici na zivce mada ces pretpostavljam imati dobru moc ubedjivanja u ovom periodu...IC lunara u 3 natalne...putovanja sa jednog mesta na drugo pretpostavljam opet u vezi porodice ili njihovih potreba, obedjenja necega, jer Neptun pada u 4 kucu? Mislim da ce se sve to srecno zavrsiti zbog 5 lunara u 4 natala, a Uran i SMC u petoj ce ti sigurno doneti nove stavove povodom mnogih odnosa, kako medjuljudskih, porodicnih, prijateljskih, poslovni, ljubavnih, mozda pozelis da neke stvari promenis, ostavis staro, prihvatis novo. Mozda ti donese nove iznenadne veze, fine ponude... , ali brige zbog poslova, potrebu da pojacanim angazovanjem, sto zbog 6 lunara u 5 natala, sto zbog DC u 6, pa pripazi na zdravlje, nemoj peterivati, ali se mogu porazboljevati ii svi oko tebe (to je bolja opcija ),zbog cega mozes imati malih poteskoca oko ocekivanog, odlaganja neceg, mozda zarade,ocekivanog novca...ili problemcice u vezama...Ako ides na putoanja, pricuvajse jer bi mogla imati neprijatnosti sa uniformisanim licima, u najmanju ruku nesuglasice...Mislim da ces u toku ovo perioda imati neku vrstu potrage za istinom, resavanja odredjenih problema oko obrazovanja, usavrsavanja,mozda povoljana bude komunikacija sa osoama sa strane, neka odredjena pomoc ili savet, podrska...verovatno ces uspeti da ostvaris odredjene licne planove u vezi statusa, ali obrati paznju na "prijatelje" jer bi mogli ti doneti proleme, ili zasmetati svojom ljubomorom... mislim da ce ovaj Saturn tu pojacati problematiku tvoje naalne 9 kuce... Venera u 12 veroatno ce ublaziti nesulasice sa prijateljima razocarenje koje ti mogu doneti.... evo lupicu, pa ko prezivi....moguca je i eza na putovanju ili sa osobom sa strane, koja ili ce bti tajna ili ces je ti zeleti sakriti od ociju drugih, ali svakako ce ostaviti trag....mada mislim da ces sigurno skivati svoja osecanja u ovom periodu, mozda se setis starih ljubavi, mozda ih i sretnes, mozda neka od njih pokusa da i se vati....

eto, ja odoh da se pokrijem usima i da cekam kritiku

Old 18-11-2007, 20:55   #49

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

, evo ja se se ohrabrim i da vezbam na karmici :

draga, imaš kolače od mene kad dođeš u zg

U globalu gledano, mislim da ce ovo biti mesec preispitivanja za tebe, postavljanje novih kriterijuma, postavljanja odredjenih stvari na svoje mesto u svim odnosima...

ovo je definitivno istina i prepoznajem,pogotovo što se tiče odnosa jednog više manje važem ja i mislim al još ništa pametno nisam smislila

AC lunara pada na 12 natalne, mislim da ces se na neki nacin povuci u sebe u toku ovog perioda, preispitivaces odnose u svom zivotu, stavove, vise ces vremena posvetiti sebi, i Merkur ce te verovatno naterati da se vise pozabavis sobom,

definitivno, zato vas i davim toliko na forumu, al da vas utješim proći će i to

2 kuca lunara u prvoj ce ti verovatno aktivirati probleme sa novcem, mislim da ce ti ovo Sunasce tu pomoci da ih resis, ako ne kako si mislila ili htela, bar toliko da pokrijes potrebne troskove u ovom perodu, u tome ti mogu pomoci i kratka putovanja, ili bliski rodjaci, ako ne materjalno onda podrskom, samo da i oni ne traze svoj deo mada ce Jupiter svakako doneti komunikaciju sa njima, ili ce ti doneti brige ili ce odigrati znacajnuulogu, ali zbog Plutona ovde plasim se da ce ti strasno ici na zivce mada ces pretpostavljam imati dobru moc ubedjivanja u ovom periodu...

Je buraz me je iživcirao prije par dana...

je, novci, a nadam se da hoću, stalno natežem to je istina, pogotovo je bilo naglašeno prvih deset dana u mjesecu

IC lunara u 3 natalne...putovanja sa jednog mesta na drugo pretpostavljam opet u vezi porodice ili njihovih potreba, obedjenja necega, jer Neptun pada u 4 kucu?

Moguće, komunikacija je nam je stvarno naglašena

Mislim da ce se sve to srecno zavrsiti zbog 5 lunara u 4 natala, a Uran i SMC u petoj ce ti sigurno doneti nove stavove povodom mnogih odnosa, kako medjuljudskih, porodicnih, prijateljskih, poslovni, ljubavnih, mozda pozelis da neke stvari promenis, ostavis staro, prihvatis novo. Mozda ti donese nove iznenadne veze, fine ponude... ,

Iz tvojih usta u božje uši

ali brige zbog poslova, potrebu da pojacanim angazovanjem, sto zbog 6 lunara u 5 natala, sto zbog DC u 6, pa pripazi na zdravlje, nemoj peterivati, ali se mogu porazboljevati ii svi oko tebe (to je bolja opcija ),zbog cega mozes imati malih poteskoca oko ocekivanog, odlaganja neceg, mozda zarade,ocekivanog novca...ili problemcice u vezama...Ako ides na putoanja, pricuvajse jer bi mogla imati neprijatnosti sa uniformisanim licima, u najmanju ruku nesuglasice...

Bile su neke viroze oko mene, i na poslu i doma....al hvala bogu otišle.A što se tiče putovanja, trebala sam ići danas vezano uz posao, nisam ...šefu nije bilo drago!Reci ti onu lošiju!!!

Mislim da ces u toku ovo perioda imati neku vrstu potrage za istinom, resavanja odredjenih problema oko obrazovanja, usavrsavanja,mozda povoljana bude komunikacija sa osoama sa strane, neka odredjena pomoc ili savet, podrska...verovatno ces uspeti da ostvaris odredjene licne planove u vezi statusa, ali obrati paznju na "prijatelje" jer bi mogli ti doneti proleme, ili zasmetati svojom ljubomorom...
I
za ovo, iz tvojih usta u božje uši...za sad samo hrpetina posla i nadalje frustrirajućeg

mislim da ce ovaj Saturn tu pojacati problematiku tvoje naalne 9 kuce... Venera u 12 veroatno ce ublaziti nesulasice sa prijateljima razocarenje koje ti mogu doneti....

vidjet ćemo javim!!

evo lupicu, pa ko prezivi....moguca je i eza na putovanju ili sa osobom sa strane, koja ili ce bti tajna ili ces je ti zeleti sakriti od ociju drugih, ali svakako ce ostaviti trag....mada mislim da ces sigurno skivati svoja osecanja u ovom periodu, mozda se setis starih ljubavi, mozda ih i sretnes, mozda neka od njih pokusa da i se vati....

Draga lupila si i dobrano si pogodila...da zapjevam...ima jedna tajna vezaaaaaaa.....i skrivena je već dugo, i ne bih htjela da se otkrije jer je tip s posla....i upravo ona me tjera na toliku introspekciju jer, čini se ne vodi nikam pametnom ( znala ja to od početka ) al nikako se otrgnut od nježnosti i topline

eto, ja odoh da se pokrijem usima i da cekam kritiku [/quote]

Dobit ćeš kolače i ......

Old 20-11-2007, 02:31   #50
cor-leonis
Obično gatalo

cor-leonis's Avatar

cor-leonis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
evo ja da stavim moj lunar koji je "poceo" juce...nisam jos stigla da se zagvirim ali...nadam se da cemo ubosti nesto

LUNAR novembar/decembar
Sandra Lunar
Draga ako se ne varam, ovaj lunar traje od 3 do 30 novembra, a decembarski od 30 novembra do 27 decembra, ispravite me ako gresim, tako da je ovo tumacenje za preostalih 10 dana do novog lunara...
ja cu kuckati sta znam, a karmica kad nadje vremena ce to verovatno bolje protumaciti....
PO rasporedu kuca lunara i je dosta slicno rasporedu kuca kao i kod Karmice, elem ... AC lunara pada u 12 kucu natalne karte, tako da ce i za tebe ovo biti period povlacenje u sebe na neki nacin, verovatno ces zeleti manje da komunicar sa odredjenim ljudima, ili bar precutis vse nego obicno...2 kuca lunara u prvoj ali posto ti je ovde Mars verovatno ces parice brze potrositi nego sto ih uzeti, moguce da ce ti izvor prihoda ili rashoda biti natalni polozaj Marsa (4 kuca).. Mislim da ce ti ovaj mesec ostati u secanju po nekom bitnom dogadjaju u krugu porodice, mozda i ne bas prijatnog nazalost...moguca je neka romansica bilo sa osobom koja dolazi, bilo obnova stare veze,ali verovatno kratkotrajna....sto se posla tice, bices dosta zauzeta u toku ovog meseca, period pun komunikacije, usmene, pismene, mozda ces uspeti da zavrsis odredjene papire u vezi posla, moguca i kraca poslovna putovanja, ali ce posao pomalo uticati na tvoje zdravlje, izazvace napetost, nervozu, umor...sunce u kon sa tvojim natal Uranom ce te naterati da potrazis vecu nezavisnost nego inace, mozda cak prekines odredjena prijateljstva ako ti budu zasmetala, ali svakako te ceka par iznenadjenja....bez obzira na bez broj kontakata koje budes ostvarila u ovom periodu, koji ne moraju biti samo vezani za posao, a moguca su i neka nova prijatna poznanstva, verovatan je i uspeh, ali ce te to sve dosta pritiskati, opterecuje...u ovom periodu se nemoj nadati vecem uspehu, nemoj se zaletati, vec pripremi dobru osnovu, jer moguce da ces se zamrsiti oko nekih svari koje ti mogu biti bitne...ali mislim da ce se naci neki prijatelj da ti pruzi pomoc i moguce odigra kljucnu ulogu u odredjenom trenutku...

ostatak prepustam Karmici

Quote:
Originally Posted by Dancho VIdi Poruku
Može i moj, iako je malo težak, pretežak mesec po mene!

novembar

dancho, Dancho....
AC lunara u 10 natalne..Mesec povoljan za profesionalno napredovanje...ali mi se cini kao mac sa dve ostrice...mislim da ces u ovom periodu napraviti "generalno ciscenje" medju prijateljima (a kad racica pravi generalku bolje se cuvajte), da ce se dosta toga izaci na videlo, kako lepog tako ruznog...mozda ces neke zauvek precrtati...a sa nekima uspostavis mnogo blizi kontakt nego sto si to ocekivala...cini mi se da ces u toku ovog perioda mnogo toga pozeleti da promenis...a verovatno bar deo toga i uradis...takodje su moguci i znacajni dogadjaji u krugu porodice, nadam se da gresim, ali cini mi se da dogadjaji nisu lepi, dogadjaji koji bi tebe na neki nacis sputali i oganicili...ovo je takodje period u kome ces pozeleti da vise vremena provedes u kuci nego van nje...zbog Venere u 2 kuci nadam se da bar neces imati finansijskih problema u toku ovog perioda, moguce je da ce ti tu neko priskociti od jako bliskih ljudi...pretpostavljam da bi u ovom periodu mogla dobiti i odredjene vesti vezane za tvoje skolovanje, a moguce su noosti iz drugog mesta ili inostranstva (ili samo prepiska i razgovori)...
U ovom periodu bi svakako mogla sklopiti novo poznanstvo koje ti moze biti na neki nacin bitno...plasim se da pitam - da ti nije neko od ukucana bolestan ili neko od rodjaka ko je tebi jako blizak...
mislim da ce u ovom periodu toja osecanja na neki nacin kulminirati, pozeleces malo ljubavne strepnje, flert, neke nove osecaje...mozda kao nacin da prebolis razocarenje ili gubitak neke osobe...
ovo je svakako mesec kada ces za sve morati debelo da zapnes, das maksimum od sebe, pa cak i za neke stvari koje si inace lako zavrsavala...
tvoj SMC je 7k.natalne..jos jednom mi potvrdjuje da ces reorganizovati skoro sve odnose, udubiti se u psiholoske aspekte medjuodnosa...preorjentisati mnoge stvari, mislim da ces sebi time raskrciti put za uspon u predstojecim mesecima...

ostalo prepustam karmici, a i naravno cekam kritike

Last edited by Merkur; 20-11-2007 at 13:45..

re: evo mene ... pa ko hoće ...
Old 20-11-2007, 09:21   #51
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Smile re: evo mene ... pa ko hoće ...

Quote:
Zar je moguce da niko ne zeli nista da prokomentarise?
Mesec dana i nije toliko dug vremenski period za koji lunarni povratak daje prognozu... Volela bih da mozemo ovo napisano provezbati na jos necijem lunaru...
period od 11.09. do 08.10.
period od 08.10. do 04.11.
period od 04.11. do 01.12.

Svi ste u toku zašto pitam ... ... pa da vidimo ... ja imam svoje ideje, pa da vidim da li sam u pravu

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Old 20-11-2007, 10:42   #52
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Sandra Lunar
Draga ako se ne varam, ovaj lunar traje ............

hvala slatka...sad cu ja da se "ubacim" samo ukratko da resim prvu dilemu: zar ovaj lunar ne pocinje od 18.11 i traje do 15. decembra???
malo sam zbunjena...kako od 03. do 30 novembra??

SOLARNA2011/2012

Last edited by Merkur; 20-11-2007 at 13:46..
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-11-2007, 10:50   #53
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

ev da i ja stavim moj lunar poceo je od jucer...

http://imagehost.soundfood.net//file...25532.4635.gif

Old 20-11-2007, 17:28   #54
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
dancho, Dancho....
AC lunara u 10 natalne..Mesec povoljan za profesionalno napredovanje...ali mi se cini kao mac sa dve ostrice...
Mač, nego šta! Tražim posao, nama ga još, i tako u krug stara priča...
Quote:
mislim da ces u ovom periodu napraviti "generalno ciscenje" medju prijateljima (a kad racica pravi generalku bolje se cuvajte), da ce se dosta toga izaci na videlo, kako lepog tako ruznog...mozda ces neke zauvek precrtati...
Već napravljena generalka, još od februara, imala sam tranzite koji su dosta teški, saturn radio samo takoc, otišao i ostavio pustoš...ali ne žalim se, dobro je kad vidiš ko je pravi prijatelj i s kim si delio toliko intimnih trenutaka, a oni ni ...
Quote:
a sa nekima uspostavis mnogo blizi kontakt nego sto si to ocekivala...cini mi se da ces u toku ovog perioda mnogo toga pozeleti da promenis...a verovatno bar deo toga i uradis...
ovog meseca sam uspostavila nove kontakte, moam reći ovaj sextil merkura i jupitera mi dobr došao, ali će uskoro i da prođe!
Ali od njega se očito ne živi....

Quote:
takodje su moguci i znacajni dogadjaji u krugu porodice, nadam se da gresim, ali cini mi se da dogadjaji nisu lepi, dogadjaji koji bi tebe na neki nacis sputali i oganicili...ovo je takodje period u kome ces pozeleti da vise vremena provedes u kuci nego van nje...
jako loša situacija, počev od finansija, jest da nikad ni nisu bile sjajane, ali sada su već prerasle u dno dna!
svađe, varnice, pametniji popušta, ali kad nema racionalnosti i razmišljanja trezvenog ...džaba!
hladno je pa nešto samo ako moram izlazim iz kuće, ali moram priznati da sam se malo socializovala...
Quote:
zbog Venere u 2 kuci nadam se da bar neces imati finansijskih problema u toku ovog perioda, moguce je da ce ti tu neko priskociti od jako bliskih ljudi...
vidiš onaj mars sa suncem?
Forsirana sam da radim i za male pare, samo da nađem nešto... kulminacija nemanja, nema para, još ih nisam videla, prestala sam da pušim pre par meseci, a na samu pomisao na pare zapalila bi od muke jednu cigaru!
Quote:
pretpostavljam da bi u ovom periodu mogla dobiti i odredjene vesti vezane za tvoje skolovanje, a moguce su novosti iz drugog mesta ili inostranstva (ili samo prepiska i razgovori)...
Dobila, traže još pare za vazduh! Nema! Nemam nikog više u inostranstvu, drugo mesto, jedino neko da ko me poznaje ponudi neki posao...
Quote:
U ovom periodu bi svakako mogla sklopiti novo poznanstvo koje ti moze biti na neki nacin bitno...plasim se da pitam - da ti nije neko od ukucana bolestan ili neko od rodjaka ko je tebi jako blizak...
Poznanstva sklopljena jesu, nikog koga bi recimo izdvojila, ali pročiće vreme, videćemo....
Maca mi je nestala, pošto je smatram članom porodice i ona se računa, mama sa starim boljkama, svako doba jedni simptomi, neće kod lekara...a i mačak mi je bolestan...

Quote:
mislim da ce u ovom periodu tvoja osecanja na neki nacin kulminirati, pozeleces malo ljubavne strepnje, flert, neke nove osecaje...mozda kao nacin da prebolis razocarenje ili gubitak neke osobe...
ima u ovome dosta istine
Quote:
ovo je svakako mesec kada ces za sve morati debelo da zapnes, das maksimum od sebe, pa cak i za neke stvari koje si inace lako zavrsavala...
Jeste, skroz tačno, zapela, ali nikako da stignem do kraja....
Quote:
tvoj SMC je 7k.natalne..jos jednom mi potvrdjuje da ces reorganizovati skoro sve odnose, udubiti se u psiholoske aspekte medjuodnosa...preorjentisati mnoge stvari, mislim da ces sebi time raskrciti put za uspon u predstojecim mesecima...
Da čitam mnogo o psihologiji, nekim interesantnim stvarima, radim na sebi da svoju brzopletost smanjim, i nađem ravnotežu između perfekcionalizma i aljkavosti, barem u izražavanju svojih misli i komunikaciji sa ljdima, zapostavila sam to!

Hvala Cor-leonis! lepo je od tebe da si se potrudila, nadam se da moj odgovor nije puno kritički nastrojen, inače dok si linar tumačila, moralasi malo se upustiti u moj lunar, jer je on objektivni početak tumačenja lunara, psle toga čitaš lunar!
Večeras ću okačiti moju prognozu mog decembra, i Šmišin lunar, tako da se vidi i moj rad, a i da čujem kritike....

Old 20-11-2007, 21:08   #55

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by limunada VIdi Poruku
ev da i ja stavim moj lunar poceo je od jucer...

http://imagehost.soundfood.net//file...25532.4635.gif
Cor-leonica je bila vrlo vrijedna i s užitkom smo je čitali probati ću i ja, Cory će me ispraviti i nadopuniti, sigurna sam...

Ponovno imamo asc u 12, i introspekciju i preispitavanje, moguće ljubavne tematike, mogućena naglašena komunikacija čak i neke riječi koje ćeš teže primiti, te kroz prijatelje i komunikaciju stoji očekivanje podrške koja bi mogla zatajiti ili pak biti lažna, naglašena fokusiranost oko financija, moguća je kupnja nekih tehničkih stvarčica tvojom iznenadnom iznenadnom odlukom,konjukcija vladara 5. kuće urana s mjesecom moguće da donese neke intentivne emocije ( moguće iz prošlosti ) i događanja na ljubavnom planu ali jednako tako i neka razočaranja kroz prijatelje koji neće naći razumjevanja za tvoja stanja što će te dodatno rastužiti, moguće da ćeš zbog obitelji imati više odgovornosti a to će te ograničavati tvoju socijalno društvenu aktivnost, jednako tako moguće je da sa nekim prijateljima zahladiš odnose, a pak da ti se u sadašnjosti ( iz drugog grada ili države ) pojavi neki prijatelj ( ili čak i ljubav ) koje nisi dugo vidjela a nekad ste si bili dobri...

eto drage moje, sad vi vidite, ispravljajte me i dopunjujte...

Old 20-11-2007, 22:26   #56
cor-leonis
Obično gatalo

cor-leonis's Avatar

cor-leonis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
hvala slatka...sad cu ja da se "ubacim" samo ukratko da resim prvu dilemu: zar ovaj lunar ne pocinje od 18.11 i traje do 15. decembra???
malo sam zbunjena...kako od 03. do 30 novembra??
ne obracaj paznju draga, moja greska, ko mi je kriv sto sam plavusa

Quote:
Hvala Cor-leonis! lepo je od tebe da si se potrudila, nadam se da moj odgovor nije puno kritički nastrojen, inače dok si linar tumačila, moralasi malo se upustiti u moj lunar, jer je on objektivni početak tumačenja lunara, psle toga čitaš lunar!
Večeras ću okačiti moju prognozu mog decembra, i Šmišin lunar, tako da se vidi i moj rad, a i da čujem kritike....
da bi nesto shvatila moram imati sliku u glavi, vizualista sam....pa mozes misliti koje su mi slike proletale kroz glavu...zaspala sam tek oko 4h...
Glavu gore, sve to prodje, nikom ne cvetaju ruze, ali procvetace kad tad!!
Kritike su uvek dobro dosle, a tvoj odgovor nije bio strasan

Quote:
Cor-leonica je bila vrlo vrijedna i s užitkom smo je čitali probati ću i ja, Cory će me ispraviti i nadopuniti, sigurna sam...

Ponovno imamo asc u 12, i introspekciju i preispitavanje, moguće ljubavne tematike, mogućena naglašena komunikacija čak i neke riječi koje ćeš teže primiti, te kroz prijatelje i komunikaciju stoji očekivanje podrške koja bi mogla zatajiti ili pak biti lažna, naglašena fokusiranost oko financija, moguća je kupnja nekih tehničkih stvarčica tvojom iznenadnom iznenadnom odlukom,konjukcija vladara 5. kuće urana s mjesecom moguće da donese neke intentivne emocije ( moguće iz prošlosti ) i događanja na ljubavnom planu ali jednako tako i neka razočaranja kroz prijatelje koji neće naći razumjevanja za tvoja stanja što će te dodatno rastužiti, moguće da ćeš zbog obitelji imati više odgovornosti a to će te ograničavati tvoju socijalno društvenu aktivnost, jednako tako moguće je da sa nekim prijateljima zahladiš odnose, a pak da ti se u sadašnjosti ( iz drugog grada ili države ) pojavi neki prijatelj ( ili čak i ljubav ) koje nisi dugo vidjela a nekad ste si bili dobri...

Mislim da ce ova Venera tebe zastiti od negativnih uticaja 12 kuce, ali da ce doneti probleme vezane za tvoju 5 kucu, inansije ce biti takodje pune iznenadjenja (nazalost i dobrih i onih ruznih)...mislim da su moguci problemi unutar porodice, sa poslovima vezanim za porodicna pitanja, ili resavanju necega vezano za porodicu...

Quote:
period od 11.09. do 08.10.
period od 08.10. do 04.11.
period od 04.11. do 01.12.

Svi ste u toku zašto pitam ... ... pa da vidimo ... ja imam svoje ideje, pa da vidim da li sam u pravu
najsladje ostavljam za kraj a cim mi ova kafica razbistri mozak - pisem

Last edited by cor-leonis; 20-11-2007 at 22:50..

Old 20-11-2007, 22:46   #57

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

ove lunare od shmishe ne razumijem, kako se njih gleda?

Old 20-11-2007, 23:06   #58
cor-leonis
Obično gatalo

cor-leonis's Avatar

cor-leonis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
ove lunare od shmishe ne razumijem, kako se njih gleda?
Shmile nam je zadala dobar zadatak, da se dobro preznojimo, da nam ne treba grejanje ona je uradila bez kuca, pa je dosta tesko za nas jadne pocenike
jedino sto sam videla kada sam otvorila kartu (posto sam jos pod utiskom T-kvadata, zmajeva, krstova i tih cuda) da ima koplje, veliki trigon, jedro, pravougaonike i sva ostala moguca cuda, mislim da moamo prebaciti tu kartu (period 4.11.-01.12.) na te aspekte pa je tamo dobro prostudirati
vrat sam vec ukocila, pocecu kompjuter okretati da mi bude jasnije

Old 20-11-2007, 23:15   #59
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku

hvala karma kakav prijatelj il mozda bivsi partner!? samo znam da imam jednog prijatelja od malene smo odrasli i bili smo dobri drug i dugo se nismo vidjeli al cujemo se mi preko sms da nije to on neznam ja ko ce pojavit neki prijatelj hmmmmm

Old 20-11-2007, 23:28   #60

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by limunada VIdi Poruku
hvala karma kakav prijatelj il mozda bivsi partner!? samo znam da imam jednog prijatelja od malene smo odrasli i bili smo dobri drug i dugo se nismo vidjeli al cujemo se mi preko sms da nije to on neznam ja ko ce pojavit neki prijatelj hmmmmm
a nemoj uzet zdravo za gotovo, ja sam ti samo početnik i vježbam na tebi a ti vidi kaj bu se dagađalo pa javi, znat ćemo više kad mjesec prođe..

Quote:
Shmile nam je zadala dobar zadatak, da se dobro preznojimo, da nam ne treba grejanje ona je uradila bez kuca, pa je dosta tesko za nas jadne pocenike
jedino sto sam videla kada sam otvorila kartu (posto sam jos pod utiskom T-kvadata, zmajeva, krstova i tih cuda) da ima koplje, veliki trigon, jedro, pravougaonike i sva ostala moguca cuda, mislim da moamo prebaciti tu kartu (period 4.11.-01.12.) na te aspekte pa je tamo dobro prostudirati
vrat sam vec ukocila, pocecu kompjuter okretati da mi bude jasnije
uh, kme da, ja nisam htjela niti gledati, ne usudim se, iovako mi se sve miješa pred očima

Last edited by Merkur; 22-11-2007 at 23:35..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules