ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-03-2019, 21:08   #4636
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

...pozz draga malecka ...ovo sto si napisala je vise nego realno receno...nema sta...hvala

tvoj lunar onako na moj nacin gledano odise entuzijazmom i prilivom novca...mislim da ces ekom pozjmljivati,moze ti neko muljati za pare...lako ces savladavati sve prepreke i zadatke...
Submit to Digg   Lunarni povratak Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-03-2019, 15:57   #4637
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
gligorova, pa je l' ti doneo nešto novo ovaj lunar? Ipak je već pri kraju, napiši svoje utiske ako možeš da povežeš sa nekim dešavanjima.
Jedino novo je neka reorganizacija na poslu, tacnije najavili su nam novog dekana na fakultetu. Ovome koji je jos uvek aktuelan istice mandat. Nadam se da ce i sa novim biti ok komunikacija i saradnja.
Odlican mesec po pitanju novca.
Putovala nisam, ali mi je dosla drugarica iz Engleske.
Sto se tice snova, bilo ih je nekoliko bas neobicnih, ali ne mogu da ih povezem ni sa cim. Bar ne za sada.
Imala sam neke majtore vezano za renoviranje jedne sobe, ali dogovorili smo se da krenu sa radom tek sledece nedelje.
Bila sam kod ginekologa na redovne kontrole (jednom godisnje, ako je to redovno) i kao i do sada rezultati su odlicni.
Znaci, sve u svemu, nista spektakularno.
A bas bi htela neku promenu, nesto novo. Prolazi mi kroz glavu preseljenje, ali za to moram prvo tamo negde da obezbedim dobar posao.

Old 24-03-2019, 23:39   #4638
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

nisam dugo pitala za lunar ...evo ovaj pri kraju ...neka mu je srecan put..nema posebno dobrih desavanja...vise neka letargija ...emotivno cistiliste prolazim...posao ide kako ide...firma prilicno ofrlje radi,nemam posebnih ni padova ni uspona ,mislim da ovde nnema mogucnosti napredovanja..pa cak i da ima ne bi me zanimalo....

evo novi lunar ...

Old 26-04-2019, 22:40   #4639
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

samoj sebi da odgovorim na lunar...imala sam prolazna nerviranja...potvrdila da imam problema sa krvnim pritiskom...sa poslom sam zadovoljna manje vise...imam vece rashode nego prihode...trosim kao rokfeler,a plata srpska prosecna...imala jednu investiciju...isplativu nadam se...osecam i jednu i drugu stranu svoje licnosti vecim intenzitetom,imam i jacu intuiciju...ne znam cemu da se zahvalim na tome...da li radu na sebi ili mozda sazrevanju koje je konacno zakucalo na moja vrata...evo novi lunar

Old 20-07-2019, 22:26   #4640
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

hocu svoj lunar da prilozim od ovog meseca...nesto se menja u meni,prevalili smo prvih pola godine ...pocetak jula je bio tezak kao i svaki put kod mene...
kako je krenuo lunar tako me neka nostalgija uhvatila...nedostaje mi jedna draga osoba iz porodice...onda usledila plata,neobicno dobro raspolozenje na poslu ...kad je ljubav u pitanju javlja mi se ideja koga bih za sebe,ali svejedno znam da od toga nema nista ...vazno mi je da nekog novog zavrtim u glavi...
valjalo bi kad bi se neko pridruzio tumacenju ,hvala ,pozzz za radoznale posetioce teme...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 3 (0 član/članova i 3 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules