ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-03-2018, 20:27   #4531
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Filip meni sve vuče da je u fokusu posao i povezivanje sa većom grupom ljudi iz tvoje struke, naročito ako se baviš komunikacijom, papirologijom, prenosom podataka, kompjuteri, IT firma, nešto gde je net jako važan, pošta, telekomunikacioni sistem. jako naglašena 3.lunarna tj. 11. daje tu simboliku, dalje AC u 7. - saradnja sa drugima u smislu posla, vladar je Ju u 6 - posao. mna ACu lunara imaš i Marsa koji vlada celom Škorpijom iz 6. natalne. pošto je lunar u pitanju, Rak je u 3/8, a Mesec u 6/10. biće ovde i priče o parama, jedino ne znam da li već osetiš i u kom smislu ovaj kvadrat tranz.Plutona na nat.Mesec. da nije neka začkoljica oko pozajmice/kredita ili plata kasni.
Advertisement

Old 01-03-2018, 20:55   #4532
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
Filip meni sve vuče da je u fokusu posao i povezivanje sa većom grupom ljudi iz tvoje struke, naročito ako se baviš komunikacijom, papirologijom, prenosom podataka, kompjuteri, IT firma, nešto gde je net jako važan, pošta, telekomunikacioni sistem. jako naglašena 3.lunarna tj. 11. daje tu simboliku, dalje AC u 7. - saradnja sa drugima u smislu posla, vladar je Ju u 6 - posao. mna ACu lunara imaš i Marsa koji vlada celom Škorpijom iz 6. natalne. pošto je lunar u pitanju, Rak je u 3/8, a Mesec u 6/10. biće ovde i priče o parama, jedino ne znam da li već osetiš i u kom smislu ovaj kvadrat tranz.Plutona na nat.Mesec. da nije neka začkoljica oko pozajmice/kredita ili plata kasni.
Vec duze vreme imam razne zackoljice po pitanju para mada sam to vise prepisivao ovom uranu sto je pravio opziciju sa mesec mars konjukcijom i saturnom dok isao kroz 7 polje. Saturn izasao iz 7 jos samo ovaj Uran da mi sjase sa marsa. E sad sto se tice mesec kvadrat plutona za sad se najvise manifestuje kao obijanje bilo kakve intimizacije i emotivnog odnosa.
Submit to Digg   Lunarni povratak Reply With Quote

Old 01-03-2018, 21:13   #4533
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Pluton vlada celom Škorpijom u 6. Škorpija je simbol seksa i para, pa kad je povežeš sa 6. - plata je najlogičnija asocijacija. i taj Pl je u 90 sa Mo0Ma u 6. natalnoj. čisto ko suza da pare ne šušte u novčaniku. a eto ga i odnos m-ž isto trokira.
ali ima i do tranz.Urana 180 nat.Mo, pa nat.Ve vladar 6. je u 0 sa nat.Ur u 7. - ovde plata i kad stigne - brzo, ishitreno ode. a još tranz.Ju u 6. na ličnim planetama možda je previše potrošački nastrojen. Ju je sav u fazonu "ima se - može se"

a u samom lunaru evo ga Pl u 2 u Jarcu (zarada i to jarčevsko-saturnovski tanka, na kašičicu) 90 sa Mo iz 6. (posao) a Rak u lunarnoj 8. (opet pare, tuđe. još tranz.Sa u 8. natalnoj sada. da li si dužan ili je rata kredita ili ćeš tek da se zadužiš, a verovatno i plata kasni. to u Srbiji nikakvo čudo nije)

Old 01-03-2018, 21:49   #4534
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

da ,sad sam obratio bolje paznju- ima dosta orbisa 2 u lunaru- mesec kvadrat pluton, mars saturn, sunce jupiter..sve konjukcije sa orbisom 2. definitivno nesto sa parama naglaseno ovaj mesec. videcemo.
tnx za tumacenje

Last edited by Filip; 02-03-2018 at 18:00..

Old 02-03-2018, 17:37   #4535
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Ne bih ništa posebno dodala na lunar, jedino mi je zanimljiva ova egzaktna konjukcija Venere i Merkura u 3. kući 90 natalni Uran i lunarni Mars u 1. pa možda budeš primio tebi neku bitnu vest, nešto što će baš uticati na tebe. Pošto su u igri 11. i 7., kuća a planete su vladari 5. polja, možda bude nekog susreta na ljubavnom planu. Da upoznaš nekog u izlasku, pa čak i nekog starijeg prijatelja/drugaricu. Svakako neki iznenadni susreet/kontakt kao da predstoji sa nekom osobom ženskog pola, može biti i vezano za posao, videćemo baš

Old 02-03-2018, 22:51   #4536
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Meni djeluje bitan na polju komunikacije sa drugima, tu se rađaju neke zamisli i možda neke nove ideje, potraga za nekim tko razmišlja slično... lunar djeluje kao ev. neki bitniji razgovor i nekakvi nadolazeći planovi...

Old 02-03-2018, 23:01   #4537
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

tnx za komentar na lunar elipsa, carapica. da, naglasena 11, egzaktna konjukcija merkura i venere dosta ce se vrteti oko komunikacije i odnosa sa ljudima.
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-03-2018, 20:40   #4538
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Evo ga aktualni lunar...
http://i65.tinypic.com/14mz0jl.png
čekam svakakve odgovore, na razne poslovne ponude... baš ima svega...a uglovi nisu čak niti aktivirani, više se očito radi o konjukcijama
venera je na suncu, sunce na merkuru, saturn na neptunu...

Old 11-03-2018, 22:21   #4539
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

..carapica...po meni ovaj tvoj lunar nekako vise izgleda ljubavne prirode...nego poslovno...nesto skriveno od strane partnera ...mozda ti nesto sprema cega se ne nadas...zanimljive ove ribe....mnogo razgovora sto se tice posla ,ali mi nesto ne izgleda da ce biti novi posao...

Old 12-03-2018, 02:40   #4540
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Da dam povratnu:
Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
Vladar Asc ti je ovaj mars u lunarnoj 2 naglasak na nekoj zaradi od komunikacije, pisanja, rodbine posto ti pada u natalnu 3. Uran vl 4 u 6 sextil merkur i sunce u 4 deluje kao privatni poslic. Sto se tice Venere Saturna mozda bude neke dobre atmosfere u kuci, kupovina nekih zavesa ili dekorativnih predmeta posto ti je taj Saturn vl natalne 4. Sa druge strane Venera vl lunarne 7 zahladjenje nekih odnosa ili ulazak u neku tajnu semu sa starijom osobom
Uglavnom sam bila kod kuće, nisam mnogo izlazila, družila se. Zahlađenje odnosa može biti da se ostvarilo sa jednom osobom. Nikakvog posla nije bilo, atmosfera u kući je bila ok.
Evo nov lunar ako neko želi da baci pogled
Imgur: The magic of the Internet

Carapice, kod tebe kao da je naglasak na nekom druženju, komunikaciji, radu sa ljudima. Reče da imaš razne ponude, moguće da će se nešto konkretno sad ostvariti. Možda ćeš biti malo impulsivnija, nervno napeta nego obično, uz dosta obaveza, često ćeš maštariti ili naći neki izduvni ventil da se isključiš iz sveta zbog previše obaveza npr.uz neku knjigu

Old 12-03-2018, 06:00   #4541
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Da dam povratnu:

Uglavnom sam bila kod kuće, nisam mnogo izlazila, družila se. Zahlađenje odnosa može biti da se ostvarilo sa jednom osobom. Nikakvog posla nije bilo, atmosfera u kući je bila ok.
Koliko mogu da vidim u ovim lunarima jedino konjukcije nesto rade. Ovo sve ostalo nista..nista lunarni asc vladar asc. Tebi je u tom lunaru venera u 4 bila u konjukciji sa saturnom-kuci si uzivala sa ovim saturnom ni da mrdnes. lunarni Mesec u 4.

Sad u ovom Venera konj 7 Ovan, Mars na vrhu 6 Lav i Saturn na vrhu 4 Jarac. Mesec u 11. Da ga j ako sad ne ubodes neki privatni poslic preko neta. Nesto mi ova Venera iako je na descenentu ne lici na neki ljubavni odnos nego posto ima aspekt sa saturnom vise vuce na poslovni dogovor za ovo nesto privatno.

Last edited by Filip; 12-03-2018 at 19:28..

Old 12-03-2018, 21:54   #4542
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Mislim da se i dalje povlačiš, saturn je na osi asc-des, mjesec izlazi na 4., ulaže se energija kroz posao i 10 polje i neki razgovor želiš i čekaš s nekim, mislim da taj kvadat donosi faze nezadovoljstva ali i da će te tjerati na traženje nekog riješenja...

Old 12-03-2018, 23:53   #4543
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

istekao prosli lunar...u svojoj glavi sam zavrsila sa necim iz proslosti...na nekim stvarima sam ustedela ,ali se istrosila na drugim,hvala bogu da su u pitanju pokloni..iznenadila se sa postupcima nekih ljudi u pozitivnom smislu...osecala sam se ispunjeno...

ovaj lunar ... merkur i venera zajedno u petom lunarnom...zajedno sa marsom kao dispozitorom na uranu natalnom kao neka uzurbana i nestrpljiva energija vrv moja...nesto vrcavo,nervozno...sa parama da pazim zbog marsa i saturna u drugom...pristedeti...

Old 14-03-2018, 23:37   #4544
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
Cini mi se da ce ovaj mesec navise da ti se vrti oko prijatelja i posla-asc devica merkur u vodoliji 6 nat 5.. Moze da bude neke dobre atmosfere na poslu narocitno ako radis u kolektivu. Generalno vise troskova nego inace. Sa ovim Marsom u 4 iz 9 mozda ti bane neki prijatelj iz inostranstva kad tranzitno sunce bude oko 8,9,10og stepena riba.
Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Prvi dio mjeseca se više vrti oko posla, mada ostaje aktivan čitav mjesec a onda i partnerstvo ili nekakve ljubavne tematike izbijaju na površinu, kada se mjesec nađe u 6 polju obično budemo zapleteni u svoju svakodnevnicu i voljeli bi da imamo više slobode, tražiš nekakav balans, mada mislim da će biti aktivan mjesec jer je sunce na desc, prof.vladar i venera i jupiter na uglovima... biti će mogćnosti za ljubavna događanja daj molim te feed
U principu ste sve pogodli, sem ljubavnih desavanja
Auto mi crkao, pa ce troskova tek biti... mada ih je vec bilo.
Svakodnevica mi je haos, posao, obaveze... izludjujuce
da, bila je poseta iz inostranstva, nenadana ali divna

Zdravstveno sam kao ok, ali mi dijagnostifikovase astmu i neki zamor srca... videcemo sta ce dalje da bude

Evo, ako je neko raspolozen da pogleda, danas krece novi lunar...

martapril - Slike Upload Slika Free Image Hosting Photo Hosting

Old 14-03-2018, 23:46   #4545
zlatokosa23
Početnik

zlatokosa23's Avatar

zlatokosa23 je offline
Registrovan: Mar 2018
zlatokosa23 je na dobrom putu
Standardno

Hej mogu li ja ovdje da postavim pitanjce tipa posao ili ljubav... Lunarni povratakOboje mi ne ide nesto... Bez posla sam tri godine.. A veza...uh...

Last edited by zlatokosa23; 15-03-2018 at 02:58..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules