ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-01-2018, 18:32   #4501
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Feedback za prethodni lunar - nije bilo nikakve veze ali sam u neočekivanim okolnostima upoznala momka s kojim sam se samo dopisivala. Posle smo se još malo čuli i to je to. Skroz vodolijski
Nisam imala ispite, to mi tek sad kreće, a zarade bi trebalo isto u ovom lunaru da bude, što potvrđuje ovaj Uran u 10. - preko prijateljice sam dobila neki poslić. Aktivirana 6.kuća, preklapanje Asc-Ic, to je sve verovatno zbog ispita koje spremam, pa će mi to dosta energije oduzimati, kao neka izolacija. Zbog ove 5. kuće nije nemoguće i nekih druženja i izlazaka da bude. 7. isto aktivna, možda neka nova poznanstva. Planiram da se javim jednom momku, možda tu nečeg bude
Imgur: The magic of the Internet

Tek sad skontah da ti nisam pogledala lunar. Zanimljiv je jer ima dosta egzaktnih aspekata. Opet mi se čini da je naglasak na pisanju, jezicima, neka zarada preko toga, kao da je dosta aktivno sad kod tebe. Nekako bih rekla da ti je ovaj period prijao, možda si naučila nešto novo o sebi, pa čak upoznala i neke nove ljude. Dosta komunikacije, pojačan kontakt sa porodicom ili bliskim ljudima. Možda si čak bila i malo pretrpana, samim tim i nervoznija ali sve završiš što treba. Rekla bih da si zadovoljna poslovnim uspehom nekim.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-01-2018, 20:07   #4502
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

daješ feed.. ček da prvo vidim šta sam ti pisala aha
znači bilo je nešto kao platonski. samo ste se dopisivali
a i zarada je na vidiku.
pa baš lepo što nešto i nabodemo

kod mene, da: znate većinom svi čime se bavim i šta sam studirala. pisanje/jezici. i pre 3-4 dana baš sam lepo naplatila neki prevod. pu pu, ne ureklo se a imala sam dosta da radim i jeste mi bila frka pred rok. treba da završim prevod, a vremena sve manje. i prija mi ovaj period dok je svita planeta bila u Jarcu, a Ma0Ju u Škorpiji. u lunaru mi je puno 5. u Jarcu, a Škorpija mi je 5.natalno.
na dobrom si putu s tumačenjem, ali tek je pola lunara prošlo. videću još do kraja.

kod tebe ovaj lunar jaako zanimljiv. Rak na AC/MC, Mesec dole na vrhu kuća 5/8. koje se poklapaju.
lunarna 7. dosta jaka, i pada na nat.Uran, a to je vladar 5. natalne.
IC na AC.
moram malo da se udubim u sve aspekte i odnos natal - lunar.
ali ove postavke koje sam navela vuku na jaku romansu, strast, pa čak i naznake bebe. zbog AC/MC u Raku, a vladar Mesec na vrhu 5/8 koje su se poklopile. pa u Vodoliji. iznenada, momenat kad ne paziš. DC na Uranu, isto partner ko grom iz vedra neba. nešto s njim odjednom.
možda to što planiraš nekom da se javiš, pa te pokosi strast i emocije ko rafal, a nisi to očekivala.
sad me zainteresovao i tvoj solar

Old 20-01-2018, 20:21   #4503
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

I meni vuče na neku vezu ali nešto sumnjam, no ajde, videćemo. Ne želim sebi da dajem lažnu nadu
Dobro me podseti da promenim potpis, stavila sam sliku novog solara.
Idu ti ovi lunari, baš ih lepo izanaliziraš Valjda jer si se uveštila sa mnom ovde haha Ja nekad imam inspiraciju nekad ne, tako i sebi kad gledam - nekad ništa ne vidim, a nekad svašta.

Old 20-01-2018, 20:30   #4504
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

haha ja tako imam momente k'o grom iz vedra neba. samo mi se nižu slike kao bljesak i pišem k'o pomahnitala. a nekad se sva zbunim. zato sam i skoro jedina aktivna na temama sada, dok me "radi"
videh da sam ti već analizirala solar. kao okrenutost faksu, ali u suštini dosta prilika za vezu. neka udvaranja i tako. Ve0Ju solarno, a imaš i Ve i Ju povratak.
stoga i ne čudi da ti se iz meseca u mesec (iz lunara u lunar) provlači ta tema oko inciranja neke romanse i tih pokušaja, a sve isprepleteno sa svakodnevnim aktivnostima. i radiš i učiš, a opet i neke strelice Amorove lete unaokolo.
fino fino

Old 12-02-2018, 23:08   #4505
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
kod tebe ovaj lunar jaako zanimljiv. Rak na AC/MC, Mesec dole na vrhu kuća 5/8. koje se poklapaju.
lunarna 7. dosta jaka, i pada na nat.Uran, a to je vladar 5. natalne.
IC na AC.
moram malo da se udubim u sve aspekte i odnos natal - lunar.
ali ove postavke koje sam navela vuku na jaku romansu, strast, pa čak i naznake bebe. zbog AC/MC u Raku, a vladar Mesec na vrhu 5/8 koje su se poklopile. pa u Vodoliji. iznenada, momenat kad ne paziš. DC na Uranu, isto partner ko grom iz vedra neba. nešto s njim odjednom.
možda to što planiraš nekom da se javiš, pa te pokosi strast i emocije ko rafal, a nisi to očekivala.
Ovo boldovano se ostvarilo iako nisam ušla u vezu ali me jesu strefile neke neočekivane emocije i osećanja Za dalje ćemo videti kako će se stvari odvijati. Ali lunar se jeste ispunio - malo izlazaka(5.kuća), malo nervnih slomova(6. kuća; u jednom momentu mi je baš bio težak period), dosta novih poznanstava, dopisivanja, momaka(7.kuća), sva simbolika je tu

Evo novog lunara ako neko hoće da baci pogled i provežba. Kod mene se uglavnom dosta toga ostvari, tako da, slobodno provežbajte!
https://i.imgur.com/Mu8T1xf.png
Naglasak je na domu, možda nekom privatnom poslu, rad od kuće, učenje, usavršavanje. Rekla bih da će biti pozitivniji period(Ma-Ju recepcija), kao neko olakšanje, čak je Ju skoro na egzaktno natalnom stepenu pa se još sve vrti oko 2. kuće tako da kontam da će nešto poslovno biti u pitanju
Ne znam šta mislite da bi mi mogla doneti konjukcija ove Venere i Saturna? Možda neku discplinu(to bi bilo poželjno)

Old 15-02-2018, 16:23   #4506
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Vladar Asc ti je ovaj mars u lunarnoj 2 naglasak na nekoj zaradi od komunikacije, pisanja, rodbine posto ti pada u natalnu 3. Uran vl 4 u 6 sextil merkur i sunce u 4 deluje kao privatni poslic. Sto se tice Venere Saturna mozda bude neke dobre atmosfere u kuci, kupovina nekih zavesa ili dekorativnih predmeta posto ti je taj Saturn vl natalne 4. Sa druge strane Venera vl lunarne 7 zahladjenje nekih odnosa ili ulazak u neku tajnu semu sa starijom osobom
Submit to Digg   Lunarni povratak Reply With Quote

Old 15-02-2018, 16:47   #4507
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

Jel zeli neko da prokomentarise ovaj lunar? Najvise me zanima ova konjukcija Saturna i Neptuna posto je ona koliko mi se cini najjaca ovde u lunaru
Imgur: The magic of the Internet

Old 15-02-2018, 22:39   #4508
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Da, i ja mislim da će privatni biznis da se pokrene pošto već kao radim nešto samo nema mnogo posla a nemam puno ni vremena da se reklamiram
Kod tebe su druženja i odnosi sa drugima naglašeni, mada mi se čini da će ti biti mallo teži mesec, zbog posla ili neke porodične situacije. Možda i ti stupiš u vezu ili ako imaš devojku, bude više dešavanja između vas. Možda budeš morao nešto da skrivaš od drugih ili te nešto iz prošlosti bude mučilo.
Ne bih mnogo obraćala pažnju na to konjukciju jer Neptun nije lična planeta, ali pravi sekstil sa Merkurom, vladar Asca i 5. kuće, a Saturnom je aktiviran aspekat pa će verovtno nečeg u tom domenu biti. Pošto su Ne i 5. kuća u pitanju, ako se baviš nekom umetnošću, možda ti dođe neki nalet inspiracije Mada zbog 8.kuće, kao što rekoh, neki događaji iz prošlosti da ti se vrate, neka bivša devojka(pošto je 7. kuća aktivirana). Asc na 29.stepenu, možda staviš tačku na neku priču koja te je mučila, doneseš neku odluku koja ti neće biti laka ali je dobra za tebe.

Old 15-02-2018, 23:04   #4509
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

Hvala na tumacenju. Videcemo kako ce biti. Nadam se dobroj zabavi ovog meseca nema mi druge

Old 16-02-2018, 19:10   #4510
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

Ima li ko raspolozen da postavi svoj lunar za vezbu ovde?

Old 18-02-2018, 18:48   #4511
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

evo moj lunar za februar...zivo me zanima ima li neki konkretan dogadjaj,neka promena na bolje...
krenuo je vrlo turbulentno ...pretpostavljam zbog ovog marsa na suncu i saturnu...neke oscilacije raspolozenja i kod mene i kod nekih iz okruzenja
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-02-2018, 19:14   #4512
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Vide se te oscilacije raspoloženja, nezadovoljstvo, izolovanost, blokade.
Ali ovo ti je lunarni za prethodni mesec, nisi napravila ovaj za februar/mart. Promeni datum tamo gde se upisuje, stavi npr.današnji dan pa onda napravi lunarnu kartu

Old 18-02-2018, 20:51   #4513
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

evo za februar...
gledala sam njega ,a ubacila sliku od januarskog...
haj pozz...i pisi sta vidis...meni bas lunari ne rade...do sad svi neki levi...

Old 18-02-2018, 21:46   #4514
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Filip je na dobrom putu
Standardno

Mozda ces da budes preosetljiva ovaj mesec zbog rada na asc. dispozitor na 29 na dc u jarcu pa mozes da zavrsis neki odnos. Vl 11 venera u konjukciji sa natalnim marsom u 6- mozda se posvadjas sa nekom prijateljicom, koleginicom na poslu zbog nekih lazi, sakrivanja. Ogranicenje komunikacije sa nekim mladicem zbog starije muske osobe- konjukcija marsa lunarna 5 sa suncem,saturnom u nat 3. Sa druge strane imas konjukciju jupitera sa natalnim merk u 2 pa moze da bude vise para ovog meseca, ali ces vise i da trosis jer je ovaj jupiter u lunarnoj 5.

Old 18-02-2018, 22:00   #4515
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

hvala Filipe...imala sam slicnu situaciju sa vise lunara prosle godine kad je asc bio u desetom ...nista posebno...odnosno trebalo bi biti za karijeru dobro...a posto mi mesec dodje u lunarno sedmo onda se moze odnositi da partneru ide u poslu...ali posto partnera nema onda su to ljudi nasuprot mene...
moguce su nerviranja kroz posao...nadam se da nece biti posebno napeto...nadala sam se necem lepom recimo novom muskom poznanstvu...medjutim..nasilno mi deluje mars na suncu...a ni tercijarne ,ni minorne progresije ne kazuju nista bolje....
proslost bi da ostavim za sobom...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules