ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-12-2014, 18:56   #3736
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Novi lunar, jedva i čekam da ovaj završi, dat ću feed ovih dana... srećom nema više
8 polja

Idem na jedan put, onako neobavezno, a drugi ću vjerojatno odgoditi za idući lunar, obaveze su na poslu, a onda ide i godišnji, aktualan je tranzit saturn 120 jupiter., i obrnuto jupiter 120 saturn a zatim i sa 90 merkur.
Mada, čekam neku vijest i o novom poslu. Šta mislite?
http://i62.tinypic.com/t8m3pz.gif
Advertisement

Old 03-12-2014, 22:17   #3737
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Lunar koji startuje sutra
View image: astro 34gw 02 d s 2014127 76245 61760
Molim Boga samo da plozim ispit u ovom lunaru, sve sam podredila njemu, dala sam svoj maksimum i sad treba da vidimo konacan ishod toga..

Momak mi je bio, a 24. ja putujem kod njega, ako Bog da, tamo cemo cekati NG.

Ne svidja mi se plaljen vladar lunara, ali definitivno pokazuje moju orijentaciju za ovaj mesec - fakultet, putovanje.

Ni ovaj Mars na 29. stepenu u 5. pa jos pada na natalnu 11. Ali tu je zanimljivost, Ma pravi 120 na natalni Ma i Ju i to egzaktno.

Egzaktno imam jos i Ju90Mo, takodje aplikacija.Ve150Mo takodje.
Submit to Digg   Lunarni povratak Reply With Quote

Old 04-12-2014, 10:42   #3738
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by donalea VIdi Poruku
asc u 6 tj blizu dc na nat So vl 6 pa se vidi da si najvise usmerena da pronadjes radno mesto, vl Ve je u 2 pa je to jos jedna potvrda,plus disp Ma na nat Mc, zbog ovoga mislim da moze da se desava nesto za posao, Mc pada u raka, Mo jeste u 8 ali disp Me je na Ve vl 2 i 7, mislim da postoje sanse da nadjes neki posao,plus ti je smc u 1 lun i dolazi na dc i So,za ljubav nisam sigurna da ce biti nekih desavanja
http://i61.tinypic.com/muz6tc.gif
Evo feed-a.
Od posla za sad ništa. Osim par sastanaka i nekih obećanja koja su na klimavim nogama.
Elem, mesec mi je preseo. Mama mi je imala neke zdravstvene probleme koji su rešeni, ali je bilo jako stresno... Psihički sam katastrofa. Osciliram između depresije i impresije , čas sam nervozna i uzbuđena, čas depresivna. Imam par starih-novih udvarača, al niko me ne interesuje. Prošlost mi ne da mira. Muče me misli o prethodnoj vezi i ne mogu nikako da se oduprem tome.
Evo ga novi lunar, nadam se da će biti bolje. Mada kad vidim lunarni ASC u natalnoj 12-oj i još vladar lunarnog ASC u 12-oj, a vladar 12-te u prvoj, ne znam šta više da mislim. Još i Venera na Uranu, Boga pitaj šta to može da znači. Ovo definitivno nije bila moja godina a 2 prethodna meseca su me dotukla
http://www.dodaj.rs/f/2Y/Nj/2a7AGkHF/lunar-decembar.gif

Old 04-12-2014, 11:21   #3739
ana n
Početnik

ana n je offline
Registrovan: Oct 2012
ana n je na dobrom putu
Standardno

Imam ja jedno pitanje u vezi lunara.Koliko je bitna činjenica da mi se vrhovi kuća
u važećem lunaru poklapaju sa vrhovima solara?Da li to ovaj lunar čini posebno zna-
čajnim?Ako je IX natalna na asc.lunara,a Mo je u IX govori li to o nekom putovanju?
Na asc.lunara je natalni Ju koji je u IX natalnoj kući.

Old 04-12-2014, 12:00   #3740
donalea
Druid

donalea je offline
Registrovan: Apr 2010
donalea će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
da dam feed...

ceo mesec je bio katastrofalno tezak
u poslu je bio veliki zastoj, mada nekako isplivah, ne znam ni sama kako
emotivno sam toliko bila lose, da je to strasno. nervoza, teskoba u dusi..... osecaj nesrece
kulminacija sa dva gubitka
jedan je snahin pobacaj, a da nije ni znala da je trudna
drugi je smrt dede, sto jos uvek ne mogu da prihvatim. to mi se cini objasnjava onaj Mesec na Mc-u sa Ic-om,plus Ju blizu....
za lunar je dovoljno pogledati preklapanjew 8/12...

evo narednog, ako neko ima volju da pogleda

http://www.dodaj.rs/f/2Y/uc/Gkc79tG/1/decembarski.gif

andjo zao mi je zbog svega sto se izdesavalo,
u ovom mesecu asc u 9 u raku a Mo u 9 lun, lici kao da postoji mogucnost za neki put, medjutim postoji mogucnost i da ces se baviti duhovnim stvarima,svakodnevica ce ti najvise biti ispunjena pitanjem zarade u komunikacijom u vezi iste (stelijum u 6 lun upada u 2 i 3 nat), postoji mogucnost da sretnes nekog tipa iz okoline, komsiluka, da se tako neki mota oko tebe,u svakom slucaju bices prijemciva suprotnom polu a moze da padne i neki sex -Ma u 8 120 Ve,mislim i da ce ti finansije biti bolje ovaj mesec nego prethodni

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Tata je dobra za sada , sve je bilo u simbolici IC tj kuca i obaveza koje sam vecinom ja obavljala jer sam dosta organizovanija od sestre .
Novac je dolazio preko kolginice ali privatno nismo vise tako bliske , saznala sam da se svakom tipu kojeg mi ukaze ili me upozna ali to njen problem. Ja nemam konkurenciju .
NIje bilo sex-a ....

Evo od sutra stize nov lunar - http://i60.tinypic.com/2j0frys.gif

Lunarni AS na Uranu u 10 kuci - moguce da bude jos nekih detalja oko ponude za posao ( dobila sam ponudu da radim nesto vezano za astrologiju od Nove godine ) jer je svakako sve puno u 1 kuci .

Ve0Ne , Ma0SO - nesto mirise na udvarace .

Desavanja oko Kuce opet ce biti u 1 planu -mada krece i desavanja oko rodjendana sestrine dece , porodice na okupu stizu praznici ....

Zanimljivo So120Ma ?

asc u 10 je okrenutost poslu, Ur kao vl 2 ostavljas tik iza ledja, da ne bude nekih para na crno, neprijavljenih da kazem? da ce biti lako nece jer Sa u 1 nikad nije zgodan, Ve je vl 7 i ravno je na Ne, ovo mi lici na udvarace ali i tvoju iluziju, a Ve ima i 90 sa Mo,pitanje doma ce biti naglaseno sa Mo u 4 ali kako je Ju vl 4 i ima egz 150 sa So mozda bude nekih poteskoca u kuci, prvenstveno na nedostatak para, dosta ces se kretati, stalno ces negde ici, i mislim da ce te te sitne obaveze okupirati ovaj mesec sto je i dobro, sto se tice posla moze da bude nekih finih dogadjaja jer Me vl Mc je u 1 i ima 120 sa rMa, moguce nesto o cemu je vec bilo reci

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
I ja da dam feed na prosli lunar ... jeste mi decko bio na putu i dobila sam poklon i zaista jeste bilo nekih nesuglasica, ipak sve prolazno ... ja ne mogu da se setim ko je dao takav komentar na moj prosli lunar ali mislim Andjelikadepeures i Ganci ili mozda Donalea u svakom slucaju pogodile ste ...

Evo ga sledeci pa ako neko ima volje i vremena da baci oko ....

Decembarskilunar_zps8cb19861.gif gif by cmokic781 | Photobucket

da nisi mozda htela na neki put u ovom lunaru pa te ensto "onemogucilo" ili te koci? Ju90Mo moze malo da ti oladi prihode, ili ces imati vece izdatke, to mi se cini zbog Me ima 90 sa Ma a dolazi iz 8 u 2 je, a Ma vl 2, najdominantniji aspekt je Sa 180Mo, i ne mogu uopste da dokucim na sta bi mogao da se odrazi, mozda na posao, premda ja ne iskljucujem ni trudnocu, ko o cemu ja zapela za trudnocu kod tebe

Old 04-12-2014, 12:10   #3741
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ana n VIdi Poruku
Imam ja jedno pitanje u vezi lunara.Koliko je bitna činjenica da mi se vrhovi kuća
u važećem lunaru poklapaju sa vrhovima solara?Da li to ovaj lunar čini posebno zna-
čajnim?
ana n, ja mogu samo da ti prenesem svoje lično iskustvo sa prethodnim lunarom u kome su mi se skoro poklopile kuće sa solarom... Mislila sam da će biti jako bitan, upravo zbog tih preklapanja, ali... Nikad gori mesec, a dešavanja skoro i da nije bilo. Osim par nenadanih sranja, nije mi se dešavalo ništa... Psihički doživljaj je posebna priča

Old 04-12-2014, 12:28   #3742
donalea
Druid

donalea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Novi lunar, jedva i čekam da ovaj završi, dat ću feed ovih dana... srećom nema više
8 polja

Idem na jedan put, onako neobavezno, a drugi ću vjerojatno odgoditi za idući lunar, obaveze su na poslu, a onda ide i godišnji, aktualan je tranzit saturn 120 jupiter., i obrnuto jupiter 120 saturn a zatim i sa 90 merkur.
Mada, čekam neku vijest i o novom poslu. Šta mislite?
http://i62.tinypic.com/t8m3pz.gif

vl asc ve na Ur,ja bih prvo rekla desavanja u ljubavi, ali sad kad si rekla da je put onda moze i to, u 3 je polju a vezano za 5,takodje i Mo u 9, vl 3 i 7 Ma je na Ve, ovo moze biti ugovor, ili ponuda za isti, ali takodje privlacices paznju, obostrani Ju120Sa i Sa120Ju po poljima je vezan za posao, mislim da do realizacije moze da dodje kada Sa udje u strelca i odmakne malo od egz 120 Ju, a sada bude samo priprema, generalno mislim da ce lunar biti ok i da ces ti biti nekako zadovoljnija

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
Lunar koji startuje sutra
View image: astro 34gw 02 d s 2014127 76245 61760
Molim Boga samo da plozim ispit u ovom lunaru, sve sam podredila njemu, dala sam svoj maksimum i sad treba da vidimo konacan ishod toga..

Momak mi je bio, a 24. ja putujem kod njega, ako Bog da, tamo cemo cekati NG.

Ne svidja mi se plaljen vladar lunara, ali definitivno pokazuje moju orijentaciju za ovaj mesec - fakultet, putovanje.

Ni ovaj Mars na 29. stepenu u 5. pa jos pada na natalnu 11. Ali tu je zanimljivost, Ma pravi 120 na natalni Ma i Ju i to egzaktno.

Egzaktno imam jos i Ju90Mo, takodje aplikacija.Ve150Mo takodje.

ti si Me na vrhu 9 pa se vidi da ti je ispit prioritet,Me nema aspekata a disp Ju je na vrhu 12 i ima 90 sa Mo sto pokazuje da je situacija promenljiva, mozda se nesto u vezi ispita promeni, datum, ispitivac..,sto se emne tice ovaj Ma nije uopste los, egzaltiran, ima 120 sa Ju vl 9, a to sto ubrzo mneja znak moze da znaci promenu-polazes ispit,Mo u 9 pa se opet vidi orjentacija za faks i put,ja mislim da jedino mogu malo da ti zaskripe pare, sve ostalo mislim da ce proci ok, drzim fige za ispit i javi lepe vesti

Quote:
Originally Posted by vanjchika VIdi Poruku
Evo feed-a.
Od posla za sad ništa. Osim par sastanaka i nekih obećanja koja su na klimavim nogama.
Elem, mesec mi je preseo. Mama mi je imala neke zdravstvene probleme koji su rešeni, ali je bilo jako stresno... Psihički sam katastrofa. Osciliram između depresije i impresije , čas sam nervozna i uzbuđena, čas depresivna. Imam par starih-novih udvarača, al niko me ne interesuje. Prošlost mi ne da mira. Muče me misli o prethodnoj vezi i ne mogu nikako da se oduprem tome.
Evo ga novi lunar, nadam se da će biti bolje. Mada kad vidim lunarni ASC u natalnoj 12-oj i još vladar lunarnog ASC u 12-oj, a vladar 12-te u prvoj, ne znam šta više da mislim. Još i Venera na Uranu, Boga pitaj šta to može da znači. Ovo definitivno nije bila moja godina a 2 prethodna meseca su me dotukla
http://www.dodaj.rs/f/2Y/Nj/2a7AGkHF/lunar-decembar.gif

zao mi je za posao, nadala sam se da ce biti nesto, znas kako mozda se u ovom pojavi mogucnost bar za neki honorarni posao, vl 2 ve na mc na Ur,120 Ju vl 9, mozda bude u pitanju neka strana firma,a zarada nesto tipa na % jer je Mo u 2-promenljive finansije, bices dosta okupirana trazenjem posla, vl asc u 6 lun i to ce te malo deprimirati jer ej asc u 12 nat,Sa ima 180 sa Mo a kako je u 8 mislim da je enka transformacija tj pocetak iste neminovna,drugi vl 1 i vl 8 ima 120 sa Mo pa ja ocekujem da neki priliv para ipak pocne, za ljubav ne vidim nista posebno, mislim da smc na dc nije sam po sebi dovoljan za nesto konkretno

Old 04-12-2014, 13:10   #3743
ana n
Početnik

ana n je offline
Registrovan: Oct 2012
ana n je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by vanjchika VIdi Poruku
ana n, ja mogu samo da ti prenesem svoje lično iskustvo sa prethodnim lunarom u kome su mi se skoro poklopile kuće sa solarom... Mislila sam da će biti jako bitan, upravo zbog tih preklapanja, ali... Nikad gori mesec, a dešavanja skoro i da nije bilo. Osim par nenadanih sranja, nije mi se dešavalo ništa... Psihički doživljaj je posebna priča
Hvala .Lično iskustvo me je i zanimalo,pošto teoretski,to je važan mesec.
Sva je prilika da će se i kod mene manifestovati kao i kod tebe.

Old 04-12-2014, 18:13   #3744
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala donalea
Za pare nije bitno, samo da polozim ispit..Kostao me je mnogo vremena i truda a tek para..no ne zalim, samo da polozim
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-12-2014, 15:47   #3745
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:

kako je asc u 8 a nat Ma ostavljas iza ledja u 12 da ti neko nesto ne mulja tebi iza ledja? Ve je u sco bez aspekata u 7 pa si svakako upucena na odnose sa drugima, mozda bude nekih malo tezih razgovora, disp je MA u jarcu na Ne i ima 120 sa nat Ma, rekla bih da ti razgovori mozda mogu da se ticu posla ali u svakom sluccaju se dobro zavrsavaju po tebe,obrni okreni okrenuces druge u tvoju korist, vl 8 Ju u 5 120 Sa vl 4 i 5, rekla bih da ako imas nesto da dovrsis oko kuce, stana....sta god a da ti je trebala finansijska konstrukcija to ces i odraditi, takodje u ljubavi bih rekla da ce sve biti ok

Quote:

neki perod zavrsava, a drugi pocinje
a ti kao da cekas da se taj transer obavi
neko poslovno partnerstvo, povezano sa novcem... bices tu nesto i osvetoljubiva
svojih para bas i neces mnogo imati, ali ce ti neko drugi priteci u pomoc
je l' moguca neka prica o ortakluku?

bices dosta orijentisana i na sex
postaces zavodljivija

Za posao sam sredila stvar glede plaćanja, zadovoljna jesam. Odnosi na poslu su mi počeli biti napeti.
Ništa se spektakularno ne događa, ali bih htjela da sam neprimjetna da odradim šta imam i odem, upravo mi
se događa suprotno, kao da moram biti uključena u sva događanja,
koja me niti ne zanimaju, ne, na takav način.
Javni nastup mi je ispao super. Ljubav isto, financije ok.
I standarndo 8 polje, uvijek, ali uvijek odradim prehladu.

Old 12-12-2014, 08:51   #3746
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
vl 1 Ve na r Sa pa bih ja rekla da se ta prica sa nekim iz proslosti nastavlja,takodje vl 5 r Ur u 7 na dc, i vl 7 Ma na Ma,sta ce biti na kraju tesko je odrediti jer su Sa i Ma kao konacni disp u recepciji,Ve je u 990 sa Ve-takoreci sama sa sobom nisi bas u hramoniji ovaj mesec, necim si nezadovoljna i mislis da si sama kriva za to, dodatno Mo je u 12 pa ces se dosta preispitivati,moguc je na poslu neki bonus, a mislim da ces se i okrenuti poslu dosta da bi prebrodila ovaj mesec tj da bi sto manje razmisljala
Ti si stvarno genije za ovo Bas mi je psihicki bio tezak mesec, mucila sam se sama sa sobom, nezadovoljstvo neko, lose sam spavala i jako malo sa kosmarima sto nije uobicajeno za mene. Danas stize veca plata tako da je i to tacno.
Sto se tice ljubavi, uglavnom sam u glavi, sama sa sobom rasciscavala sta cu i kako cu i hladne glave sela da razmislim kuda vredi ici.
Hvala

U sledecem imam Mo u 7. Da li ce biti ljubavni ili poslovni Mo videcemo
Kako ovaj deluje?
p.s. moras otvoriti neki racun da ti placamo ova tumacenja

Old 12-12-2014, 09:11   #3747
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
vl lun asc pada u 5 lun a i nat asc izlazi na 5lun pa si ti okrenuta skroz ljubavnoj tematici,Me ima 60 sa Sa pa bi trebalo sve da tece nekako, Me ima i 90 sa nat Me pa to govori u prilog losijoj komunikaciji,disp je Ve u sco 90 nat Ve pa mi to lici na neku ljubomoru, Ju kao vl 7je na Ve vl asc i to sve u 3 pa mi se cini da se on tebi vraca sa nekog puta, disp je So koje ima 90 sa So ali i 120 sa Ju (ovih 120 sa Ju mi se cini da se odnosi na posao i da ce tu sve biti ok) a ovih 90 sa SO kao da cete se natezati ciji je ego veci, da tako kazem, Ma ima 180 sa So pa pripazi na imunitiet, meni i dalje lici na mogucu trudnocu, Sa vl 8 180Mo u 8, mozda dobiejs i neki bonus na poslu,
p.s ja ne znam da gledam sinastrije zato ti nisam ni odgovorila
Sve si pogodila ... osim trudnoce naravno!

Evo ti Decembarski lunar pa ako imas volje da ponovo pogodis

Stvarno svaka ti cast na tumacenju za Novembar!!!

Old 16-12-2014, 14:32   #3748
donalea
Druid

donalea je offline
Standardno

devojke ne stizem da se logujem trenutno prozivljavam pa recimo golgotu, nisam listala prethodne strane ako sam nekog prsekocila neka slobodno stavi ponovo lunar,

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Ti si stvarno genije za ovo Bas mi je psihicki bio tezak mesec, mucila sam se sama sa sobom, nezadovoljstvo neko, lose sam spavala i jako malo sa kosmarima sto nije uobicajeno za mene. Danas stize veca plata tako da je i to tacno.
Sto se tice ljubavi, uglavnom sam u glavi, sama sa sobom rasciscavala sta cu i kako cu i hladne glave sela da razmislim kuda vredi ici.
Hvala

U sledecem imam Mo u 7. Da li ce biti ljubavni ili poslovni Mo videcemo
Kako ovaj deluje?
p.s. moras otvoriti neki racun da ti placamo ova tumacenja
asc u 5, rak na 5 i Mo u 7 ukazuju na vrlo verovatna ljubavna desavanja, e sad moguce da ces se ti vracati na nesto od ranije, mozda samo i u smislu preispitivanja, jer je Ju r, ceo lunar ces cini mi se biti malo usporena zbog ovog r Ju, nista strasno naravno, Ju ima egz 150 sa nat, pa to moze da bude i recimo neka situacija/e na poslu a ti nesto ide na zivce, kao kamen u cipeli,nista strasno ali do sada meni uvek 150 odradi kad je egz, disp Ju je So koje ima opet 90 sa nat a nalazi se u 10 lun sto potvrdjuje pricu, moze da se desi i povecan obim posla svakodnevnog -Ju u 6, pa da bude malo tenzije i zbog toga, Ve je na Ne, mozes malo da se zaneses sto se tice nekog tipa, ali kako Ve dolazi iz 3 i 8 i u 10 lun a ima 90 sa Mo vl 10 opet mi se sve vrti oko posla, vl 2 i 9 je Ma 180 Me u 10 nat, malo nerazumevanja na poslu, vezano za strance i finansije koje od njih dolaze, jer Me vl 9 nat, e sad sve to moze da proistekne jer neces mozda imati dostupne sve informacije-Ma u 12, sto se tice ljubavi nemam ideju odakle bi neko mogao da se pojavi, jer vl 7 je Me bez asp, samo moze da bude vezan za posao, inostranstvno-Me u 10 u strelcu,
e nasmejala si me za racun, nekad vidim nekad kao tele nemam pojma, znas i sama

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
Sve si pogodila ... osim trudnoce naravno!

Evo ti Decembarski lunar pa ako imas volje da ponovo pogodis

Stvarno svaka ti cast na tumacenju za Novembar!!!
malo tezi mesec, tako uvek bude sa asc u sco,to moze lako da se odnosi na posao, jer Ma ima 180 sa Me u 10, disp Sa 90 Sa a lun Sa na vrhu 2, mozes da budes nezadovoljna recimo nekim bonusom, da ocekujes vise,nemas generalno previse desavanja u ovom lunaru bar po aspektima, jer ih nema mnogo, ono sto mi upada najvise u oci je mogucnost puta u inostranstvo, vl 9 u 7, jos je rak na vrhu 9, i to moguce sa vise ljudi, ako postoji takva opcija to ce te dosta okupirati ovaj mesec

Old 16-12-2014, 14:50   #3749
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
malo tezi mesec, tako uvek bude sa asc u sco,to moze lako da se odnosi na posao, jer Ma ima 180 sa Me u 10, disp Sa 90 Sa a lun Sa na vrhu 2, mozes da budes nezadovoljna recimo nekim bonusom, da ocekujes vise,nemas generalno previse desavanja u ovom lunaru bar po aspektima, jer ih nema mnogo, ono sto mi upada najvise u oci je mogucnost puta u inostranstvo, vl 9 u 7, jos je rak na vrhu 9, i to moguce sa vise ljudi, ako postoji takva opcija to ce te dosta okupirati ovaj mesec
Idem u Bec sa drugaricama za NG

Old 16-12-2014, 15:02   #3750
donalea
Druid

donalea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Tvoj lunar[/B]
mogao bi donijeti neku promjenu kroz razgovor, neki bitan razgovor stoji, moguće sa ženskom osobom, nekako razmišljaš o postavljanju nekih temelja, vezano za financije ali i nekakvu sigurnost, moguće da ne govoriš na glas o tome, mnogo ćeš analizirati sama sa sobom, možda i vrtiti neke prošle događaje, aktualni su i neki događaji unutar porodice, doma, moguće da postoji nervoza u svemu tome, ne djeluje mi kao neki
naglašeniji mjesec, ali tebi lako zafrknemo, pa tko zna, javljaj šta je bilo.
Quote:
ovde se sve vrti oko tebe i para... neko treba nesto da ti iskesira, a pravi se lud... ne daj da te zavlaci
u kuci ce biti neka teska atmosfera, mozda i malo napeta.... gusice te
mozda odes kod nekih rodjaka ili oni dodju kod tebe u goste
prijatelji ce te zvati da izlazite, ali ti ces radije ostajati u kuci
mislim da ces intenzivnije razmisljati o otkazu....
devojke ovaj lunar je prosao mimo mene, u smislu samo jurim neke papire po vise ne znam koji put, drndam se oko nekih stvari...pricacu o tome otom potom, para nema uopste, tj prihoda, ama bas nikakvih, usput sam u potrazi za novim poslom, koliko uspevam jer imam bitnije stvari trenutno da resim,izlasci jok, sve kucna varijanta, tako mi je i prijalo,

sledeci treba da bude bitan po bar jednom dogadjaju, a mozda i vise nadam se, sta mislite?

http://i58.tinypic.com/2mo9ysk.gif
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules