ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
i mesečne Lunacije

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

re :
Old 31-12-2009, 08:49   #46
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow re :

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Ne panicim ni ja, kako negde procitah eklipse mogu dati + i - promene. Paa... videcemo.
Hm... pazi kad mu se karta lunarnog povratka poklapa sa natalom, razlika u vrhovima kuca je pola stepena...
Onda ga zasigurno očekuje brdo promena, ne naročito prijatnih, ali promene su i tu da bi nas trgle iz dosadašnjeg (monotonog) načina života ~ ovakva pozicija Punog Meseca može da donese brdo promena u vezi porodice, ljubavi, dece, ali i svega onoga što ima veze sa (govorim o poslu) hranom, brigom o dugima, novcem i nekretninama, s obzirom da je u Raku pa ima 180° sa onim stelijumom u Jarcu.

Quote:
Originally Posted by mari VIdi Poruku
Cijeli dan citam o ovome i pokusavam da skontam. Po netu pise da su solarne eklipse pozitivne i donose promjene na koje ne mozemo uticati, a lunarne se vise ticu osjecanja, duše.
Naravno, odmah sam uzela svoju kartu i vidjela da mi se ova lunarna eklipsa desava u 4 kuci na IC-u! Vladar Mo, otisao u 12. Dovoljno me muci cijeli zivot, pa se sad pitam sta ce ovo donijeti??? Novu bol iz podsvijesti ili preobrazaj necega, okret! Radi mi opoziciju na MC....Pisem vam sta se desilo, ali bih voljela ako neko ima neko slicno iskustvo da napise, jer mi je ovo jako zanimljivo!
Meni ovo deluje kao promena na samo u domu, već i promena tvog društvenog statusa, promene na poslu, u odnosu sa suprotnim polom, a transformacija i "rast" tebe kao osobe će najviše biti naglašena.

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Last edited by Shmishonja; 31-12-2009 at 08:53.. Reason: da bude na jednom mestu...
Submit to Digg   Lunarna i Solarna Pomračenja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-12-2009, 09:01   #47
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Onda ga zasigurno očekuje brdo promena, ne naročito prijatnih, ali promene su i tu da bi nas trgle iz dosadašnjeg (monotonog) načina života ~ ovakva pozicija Punog Meseca može da donese brdo promena u vezi porodice, ljubavi, dece, ali i svega onoga što ima veze sa (govorim o poslu) hranom, brigom o dugima, novcem i nekretninama, s obzirom da je u Raku pa ima 180° sa onim stelijumom u Jarcu.

Meni ovo deluje kao promena na samo u domu, već i promena tvog društvenog statusa, promene na poslu, u odnosu sa suprotnim polom, a transformacija i "rast" tebe kao osobe će najviše biti naglašena.
Hvala Smisho! Ima logike ali tesko je kad gledam sebi natalnu. Previse sam subjektivna....))).

Old 31-12-2009, 09:51   #48
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Hvala Shmisho... Iz svega sto si navela, deca su iskljucena (jos ih nema), a sve ostalo je u opticaju... ljubav.. ja cu biti fina, obecavam , da bi se i to iskljucilo . A sve ostalo je zaista u opticaju . Samo da je zdravlja, sve drugo se da srediti!

Old 31-12-2009, 13:59   #49
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
Registrovan: Mar 2008
damsel je na dobrom putu
Standardno

Ovaj će "pomračeni" mjesec biti u konjukciji s mojim Suncem u Raku i mojim vladarom podznaka.
Što bih mogla očekivati...pozitivne ili negativne promjene? Budući da se to odvija u 11. kući da li je to možda nekakva promjena što se tiče odnosa s prijateljima, odnosa općenito prema drugim ljudima?

re :
Old 31-12-2009, 14:20   #50
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow re :

Quote:
Originally Posted by damsel VIdi Poruku
Ovaj će "pomračeni" mjesec biti u konjukciji s mojim Suncem u Raku i mojim vladarom podznaka.
Što bih mogla očekivati...pozitivne ili negativne promjene? Budući da se to odvija u 11. kući da li je to možda nekakva promjena što se tiče odnosa s prijateljima, odnosa općenito prema drugim ljudima?
Da, defintivno prekid nekih prijateljstava, ali i pojava novih. A takdoje, očekuj manje probleme sa platom, dok će ostvarivanje planova malo teže da ide u narednih 6 meseci (koliko i ima uticaj ovakvo pomračenje)

Old 31-12-2009, 14:54   #51
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
Registrovan: Mar 2008
damsel je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Da, defintivno prekid nekih prijateljstava, ali i pojava novih. A takdoje, očekuj manje probleme sa platom, dok će ostvarivanje planova malo teže da ide u narednih 6 meseci (koliko i ima uticaj ovakvo pomračenje)
Ajoj, problemi sa plaćom već se pomalo naziru u ovoj krizi...samo da ne bude jako gadno!

Old 31-12-2009, 23:47   #52
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

antiscija ovog mesecevog pomracenja je egz.konjukcija sa mojom konjukcijom ma/ve.. e hoce li me nesto promasiti? taman krenem da zavrsavam ovo sa masterom, eto ti pomracenja u 9-toj, da me uspori.. i ceo zivot tako, samo nesto cekam
Advertisement

Old 01-01-2010, 13:08   #53
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
mari je na dobrom putu
Standardno

Evo ja sam sinoc imala jako promjenljivo raspolozenje. Ne znam je li od pomracenja u 4 ili nesto drugo, ali u jednom momentu nisam mogla da zaustavim suze....

Old 01-01-2010, 14:25   #54
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

E pogledajte meni je to chudovishte tranzitiralo 4.kucom, ja sam bila puna energije, ali je zato moj otac bio potpuno pomrachen hihihihi

Old 01-01-2010, 15:29   #55
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mari VIdi Poruku
Evo ja sam sinoc imala jako promjenljivo raspolozenje. Ne znam je li od pomracenja u 4 ili nesto drugo, ali u jednom momentu nisam mogla da zaustavim suze....
Nisi jedina. Jučer sam oko 1 i po ujutro plakala ko luda..baš se isplakala..na dočeku..

I desilo se nešto čudno

Old 01-01-2010, 16:58   #56
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
mari je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
E pogledajte meni je to chudovishte tranzitiralo 4.kucom, ja sam bila puna energije, ali je zato moj otac bio potpuno pomrachen hihihihi
Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Nisi jedina. Jučer sam oko 1 i po ujutro plakala ko luda..baš se isplakala..na dočeku..

I desilo se nešto čudno
Popy, ti i ja smo eto imale slicnu situaciju....Samo sto ja evo rezim na sve ukucane i nikog ne mogu da gledam. Svadjam se sa mamom koja je inace Mo i 4 kuca kod mene....
Pitam se, ima li kraja ovim losim uticajima???? Kad dolaze bolji dani????
A plakanje se nastavilo i danas i to bukvalno zbog svega!!!!!

da se i ja dodam...
Old 01-01-2010, 16:59   #57
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Cool da se i ja dodam...

Meni je Mesec bio u IX polju i sklapao 90° sa Sunce O° Pluton O° XII polje i 60° Mesec na vrhu XI polja... i ja sam se isplakala čudo jedno, jer su me neki, do sad prijatelji za koje sam verovala da su mi ZAISTA prijatelji, razočarali

A posle sam "udarila" po "sentiš" filmovima i potrošila čitavo paklo papirnatih maramica... i sad se osećam fenomenalno... nekako rasterećeno

Old 01-01-2010, 17:10   #58
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
mari je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Meni je Mesec bio u IX polju i sklapao 90° sa Sunce O° Pluton O° XII polje i 60° Mesec na vrhu XI polja... i ja sam se isplakala čudo jedno, jer su me neki, do sad prijatelji za koje sam verovala da su mi ZAISTA prijatelji, razočarali

A posle sam "udarila" po "sentiš" filmovima i potrošila čitavo paklo papirnatih maramica... i sad se osećam fenomenalno... nekako rasterećeno
Blago tebi! Ja sam i dalje ko ....nikakva....Ne mogu upotrijebiti neke rijeci ovdje . Doduse, mene i Sa ubija opozicijom na Mo iz 12...Tako da sam pravo loseg raspolozenja........

Old 02-01-2010, 00:44   #59
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je mjesec tranzitni u 9 kući u raku i radi mi kvadrat sa natalnim suncem i opoziciju sa uranom..možda mi je to donjelo promjenjivo raspoloženje..ali i brz razvoj neki događaja...i to čudnih.Sinoć je bilo jako čudno

Old 09-01-2010, 18:44   #60
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
antiscija
Ha... ako se gledaju i antiscije eto meni solarne eklipse na antisciji Ju .
Mislim na sol. eklipsu koja sledi 15. januara na 25*10 Jarca
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules