ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-09-2016, 20:44   #496
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Ja sam rođena za vreme totalne solarne eklipse. Propratim svaku, ali nikada mi se nije desilo ništa bitno za vreme pomračenja. Ova sada(tj. par dana od pomračenja) treba da mi donese nešto "bitno" mada kapiram da čim odmakne par dana to više nema veze sa samom eklipsom, nego eto tako xD... namestilo se
I nema u vecini slucajeva, vanjskih dogadjaja. , vise na globalnom planu. Ev. Unutarnji svijet, Ova sada je vezana za prosle dogadjaje, nesto sto je prije prolazilo vise nece proci, pozvani smo promjeniti svoj nacin razmisljanja, navike, i otpustiti nesto,jer smo blize juznom cvoru, i to nam je opet potrebna konj i opoz. Koje su bas naglasene,a to sto te zanima je tvoja osobna eklipsa i progresije i tranziti na nju.
Submit to Digg   Lunacije i eklipse Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-09-2016, 21:28   #497
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Koga briga za globalne događaje, aj da vidim šta ću sa sobom Btw. teško da će se solarna eklipsa odraziti ka unutrašnjosti to je više karakteristika Mo eklipse. Su dela, ispunjava, ostvaruje... ali mislim da to važi samo za totalnu, ove delimične jok.

Ne radi mi ništa na eklipsu, ni tranziti ni progresije, itd. Tako da kontam da možda ima uticaj na natal i eventualno neki grub opis kod pojedinca.

Old 01-09-2016, 22:43   #498
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Koga briga za globalne događaje, aj da vidim šta ću sa sobom Btw. teško da će se solarna eklipsa odraziti ka unutrašnjosti to je više karakteristika Mo eklipse. Su dela, ispunjava, ostvaruje... ali mislim da to važi samo za totalnu, ove delimične jok.

Ne radi mi ništa na eklipsu, ni tranziti ni progresije, itd. Tako da kontam da možda ima uticaj na natal i eventualno neki grub opis kod pojedinca.

Ja sam se upoznala sa eklipsima kroz karmicku, tako da mi jesu one logicne kada se vezuju uz to podrucje. I tako primjenjujem, kao lekcija koja mi govori u kojem smjeru da mjenjam nesto. Sada da li mi je donosila dogadjaj,ne znam, bas ono sto kazes, dogodi se nesto i moze biti od eklipse i ne mora. Meni ova nije nista uhvatila, a imala sam dogadjaj, a kako necu imati sa aktivnim tranzitima., mislim da su i na forumu ljudi mnogo ocekivali pisali i davali na kraju povratne inf. Da nista... Cudno da je i tema zamrla.

Old 04-09-2016, 13:25   #499
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:

Od kada pratim Lunare , predjoh i na ovu temu . Osim Sa u 12 kuci, psihicki mogu osetiti i osetila sam dodatni stres, emocije , setu - pomracenje Sunca u martu je bilo u Ribama 2 stepena od mog meseca.
16.09 . pomarcenje Meseca u Ribama na 13 stepenu Ribe, opet blizu natalno Meseca.
Psihicki sam jako lose, nestabilna i placljiva . Ljubavnih problema ima, ima utisak da mi se stalno desavaju iste sitacije .
Da gubim.

Old 27-03-2017, 16:23   #500
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Do koliko stepeni od izvjesne natalne planete/tačke, eventualno vrha polja osjetite utjecaj eklipsi/lunacija ?!

I da, ima li zabilježenih slučajeva gdje su eklipse/lunacije bile #goodsign, tj. bile u najavi nekih bitnijih pozitivnih dešavanja, a ne nužno bad omen ?!

the natal chart

Old 27-03-2017, 17:59   #501
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Za ovaj mlad mjesec u Ovnu divan opis:

From LEAH WHITEHORSE from her LUA Astrology:

“The only major aspect to this Aries New Moon is a conjunction to retrograde Venus…

“Venus is all about ‘I love you’ but in Aries it’s about ‘I love me!’

“Instead of striking out and starting new projects or relationships, this New Moon suggests we need to go within and bravely learn to love ourselves first and foremost. Self love is integral to the path ahead.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules