ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Vagin solarac
Old 18-10-2015, 01:29   #1
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno Vagin solarac

Upravo je Sunce u polozaju u kom je bilo i dana kada sam rodjena.
Ima li sta zanimljivo, hoce biti bolje, gore ne moze
Udavila sam vec sa Sa90Ve u ovom solaru, necu da ga spominjem.
Nacickana mi je 6. solarna kuca, pretpostavljam da ce biti dosta posla i borbe oko fakulteta i da ce to biti bitno ove godine, verovatno i dosta brige oko zdravlja. Vrh 6. u 3. natalnom, gde je Jupiterov i Venerin povratak, Sunce i Mars u 6. solarnom. Preseljenje?

Zahvaljujem svima koji ce biti voljni da prokomentarisu

Naši sponzori
Advertisement

Old 19-10-2015, 01:03   #2
Yasmines
Švrća

Yasmines je offline
Registrovan: Sep 2015
Yasmines je na dobrom putu
Standardno

Hej
Ovo je po mom misljenju jako bitna godina tebe. Cini mi se(na osnovu natala) da ti inace u zivotu fali borbenost, da te je tesko pokrenuti.
Ova godina upravo to i donosi, jednostavno ces biti "primorana" da se boris za sebe na svim poljima.
Najvise energije ces usmeravati na ispite i posao? Da li si u radnom odnosu?
Ja bih rekla da ti uvek neke druge stvari oduzimaju vreme. Moras da sebi odredis prioritete i da se na to usmeris. U ovoj solarnoj godini ti stoji neka promena statusa..
Jesi li u vezi?

Posebno u prvoj polovini solarne godine red rad i disciplina. Porodica moze da na neki nacin utice na tebe i usporava tvoj napredak. Mislim da su ti preko potrebne promene. Samo moras da se aktiviras i usmeris na sebe. Sto se ucenja tice i ispita to neka te ne brine jer ces imati energije da zavrsis sve sto zapocnes.

Last edited by Vojvotkinja; 04-12-2015 at 16:25..
Submit to Digg   Vagin solarac Reply With Quote

Old 27-09-2016, 17:11   #3
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

U vezi sam vec godinu i po. Veza je zapoceta kad mi je Saturn prelazio preko natalnog Plutona. Brine me taj vrh solarne 8. u natalnoj 5.

Roditelji me uvek i koce u svemu, nece biti prvi put
Ne radim nigde, mada sam planirala da pocnem da radim, da imam "svoj" dinar i ne zavisim toliko od roditelja.

Hvala na odgovorima

Samo da ostavim komentar o svom solaru od kad je poceo, nikada manje para u zivotu nisam imala. Nikada se vise nisam bojala za svoju finansijsku situaciju i sta mi je pametno ciniti. Ne znam sta se desilo, uvek mi je novac dolazio u ruke, lepio se za mene, iako je brzinom svetlosti i nestajao, bar sam ga imala. Solar mi je poceo problematicno, samo neki stres.

Devojke, decaci, evo mog novog solara.
Nestrpljiva sam da ga okacim, jer sam videla da "nije dobro". Natal mi ide solidno, ucim, ali solar se ne usudjujem.

Solarni Pl0Ma na mom DC-u, vrh solarne 7k u solarnoj 8. Pomalo zastrasujuce.
Nastavlja se kvadrat Saturna/Venere iz proslog solara, a na sve to i sol Ve90Ve.
Kako se vama ovo cini? Spremna sam da cujem i lepo i ruzno, mada mi je ruznog preko glave. Karta je u potpisu, ko je raspolozen, neka gvirne. Zahvaljujem

Htela sam da napisem na temi o Jupiterovim tranzitima, ali ajde ovde cu da ne zatrpavam tamo temu. Moj otac se ipak snasao sto se tice prebacivanje nekretnine na svoje ime, sto znaci da ce kuca biti prodata i meni ce kupiti stan, kupac je strpljiv.

Da li ovaj solar ukazuje na to?
Solarni asc u Lavu u 2k, vrh solarne 4k u 4k gde je Me (dispozitor Ju) i So, solarni Ju iz 3k u 4k.

Recite mi sta jos da gledam, meni se cini da ima nade. Dajte neki svoj komentar

Cini mi se da cu u ovom solaru biti fokusirana na novac, eventualno neki posao, sto mi sve vise prolazi kroz glavu i kupovanju nekretnine.
Ono sto me zanima je neki pomak sto se tice fakulteta, to ne umem sama da protumacim, vidim da ima dosta preklapanja vecine kuca. Pokusavam nesto sama da povezem

Last edited by Vojvotkinja; 30-09-2016 at 11:01..
Submit to Digg   Vagin solarac Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules