ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-04-2016, 12:28   #61
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Novi solar uskoro počinje a ja sam nestrpljiva...
U principu volim kada je Asc u znaku Lava, ali ne i kvadrat So i Mo. Šta mislite, da li mogu da se nadam promeni posla i odlasku u inostranstvo? Ja mislim da mogu , ali ne dopada mi se reJu90reMa0Sa
Sa kućama:
http://imagizer.imageshack.us/a/img921/1989/iJT3mm.gif
Bez kuca
http://imagizer.imageshack.us/a/img923/7981/3zfAmy.gif
Advertisement

Old 06-04-2016, 12:55   #62
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ajd da probam:
Asc u lavu, So je u desetoj, usmerenost na karijeru, posao, promenu nekog statusa. Venera je na vrhu MC-a, trebalo bi da bude nekih lepih događaja na planu tvog "statusa", kakvog god - možda ljubavnog
Sedmo je u vodoliji, ovde bih gledala saturn koji je retro, u petoj, možda vraćanje nekog starog dečka ili nešto slično...
Vladar druge je merkur koji je retro, plus je u drugoh i jupiter retro, ali je u devici, pa šta znam, deluje mi kao da ćeš možda malo imati problema sa parama, ali ne deluje mi nešto opasno... Možda ti samo kasne neke parice, ko zna... Opet, merkur je u biku koji voli pare, plus je jupiter i uvećanje, pa možda i bude neka korist od ovoga, mada ne bih rekla da je to neki značajan napredak. Zapetljala sam se oko ovoga
Za inostranstvo stvarno ne znam - ne vidim to. Ćorava sam

Old 07-04-2016, 13:01   #63
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Ako mislis u inostranstvo preko posla, onda mozda ima povezanosti IX i X polja. Solarnim MC vlada Ve; MC nije, ali je Ve u Ovnu, kao i celo IX polje, a Mars u Strelcu. Vladar nat.IX, Me, je u X solarnom. Ne znam da li je to malo nategnutno, ali mozda ima sanse. Da, taj kvadrat sa retro planetama je malo bez veze, mada mozda i ne mora da zabrlja sve, ja se nadam da nece!

Old 07-04-2016, 14:11   #64
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Drage devojke, hvala na odgovorima. Moje pitanje za inostranstvo je realno jer mi momak živi u jednoj evropskoj zemlji u kojoj ja ne mogu zbog vize. Odlučili smo da se venčamo jer ne može više ovako, pa da probamo da živimo zajedno tamo. Ja sam još skeptična prema tom razvoju događaja, ne znam zašto, valjda mi je nerealno da se udam u 28. godini
U svakom slučaju, ako ne odem da živim sa njim, namera mi je da odem u Dubai i tamo nadjem posao.
Mada mene ova karta više asocira na to da ću postati gospođa.
Ne znam samo šta da mislim o tom retro Ma0Sa u 5. polju. Bivši momci samo ako mentalno obolim u međuvremenu

Old 08-04-2016, 00:36   #65
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Pa kad sam gledala ranije malo mi je zamirisalo na promenu statusa, ne samo zbog MC u VII + Ve, nego sol DC pao tacno na vl.nar DC-a, ali nesto ne pomenuh, pomislih da prvenstveno trazis posao tamo. Ali eto, sve to vezano za X polje moze da se odnosi i na promenu statusa. Mislim, nije sad da to kazem zato sto si nam ovo rekla, ali stvarno mi je palo na pamet
A evropska zemlja sa deckom zvuci bolje od Dubaija
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-08-2016, 02:03   #66
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Šta se desilo za sada: dobila sam otkaz na starom poslu i mada je bilo nepravedno, laknulo mi je. Trazim drugi posao od tada, probala sam da promenim delatnost ali nikako ne ide i vraćam se u ugostiteljstvo uskoro samo sada imam jednu ponudu koja mi se čini bas isplativo, pa sam istovremeno i tužna i srećna zbog toga.

Dečko je izgubio papire koji su nam trebali za venčanje pa se to odužilo, verovatno je to uticaj ovolikih retro planeta. Zbog toga nisam otišla na more i to me sve nervira, mada nije smak sveta. Generalno se osećam mnogo bolje nego pre.

I umro mi je jedan dalji ujak koji mi je bio baš drag, ne znam kako se to vidi

Old 19-08-2016, 12:51   #67
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Tiga, zanimljivo je da smo i ti i ja sa jupiterom u drugoj solarnoj ostale bez posla I da obe pokušavamo da promenimo delatnost Šugav je jupiter u devici, lepo ja kažem hahaha. Ali ko zna, možda prihvatiš tu novu ponudu pa budeš zadovoljna, daćeš nam feed.

Gubitak papira i problemi oko venčanja, oće to od retro planeta

Old 19-08-2016, 23:18   #68
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Da, Jupiter mi je u 2. polju i ima finansijskih problema, ali mnogo je bolje nego pre čak i sada , kad ne radim. Malo me sestra izdržava kojoj sada dobro ide (jbg, ipak je meni jako 8. polje) , čak i internet prodaja koju radim ide mnogo bolje.
Posao ne verujem da ću voleti ali mislim da će biti isplativ.
Što se tiče preseljenja kod dečka, mislim da zvezde čekaju Jupiter u Vagi

Old 09-02-2019, 17:36   #69
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Evo mog solara za ovu godinu, ako imate vremena i volje da pogledate, zahvaljujem unapred
Imgur: The magic of the Internet

Old 11-02-2019, 21:24   #70
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Evo mog solara za ovu godinu, ako imate vremena i volje da pogledate, zahvaljujem unapred
Imgur: The magic of the Internet
Malo sam zarđao sa astrologijom pa izvini ako se izlupetam. Vladar solarnog MC je u sedištu ali je retro, možda da probaš neki posao kojim si se već bavila? Mada se meni za zaposlenje više pokazala šesta kuća a deseta je kada sam menjao radno mesto i prešao na znatno bolje.
Ako pogledam šestu solarnu, vladar je u prvoj zajedno sa masom planeta, od kojih su dve u izgonu/padu pa je još ova VE u kvadratu sa ovim SA.
Neću da te lažem nisu ti baš planetice naklonjene, mislim da ćeš imati dosta ličnih (unutrašnjih) konflikta ali opet, može da se izgura sve.

Odgovorih ti na tri teme, ispašće da te uhodim

Old 13-02-2019, 02:23   #71
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Malo sam zarđao sa astrologijom pa izvini ako se izlupetam. Vladar solarnog MC je u sedištu ali je retro, možda da probaš neki posao kojim si se već bavila? Mada se meni za zaposlenje više pokazala šesta kuća a deseta je kada sam menjao radno mesto i prešao na znatno bolje.
Ako pogledam šestu solarnu, vladar je u prvoj zajedno sa masom planeta, od kojih su dve u izgonu/padu pa je još ova VE u kvadratu sa ovim SA.
Neću da te lažem nisu ti baš planetice naklonjene, mislim da ćeš imati dosta ličnih (unutrašnjih) konflikta ali opet, može da se izgura sve.
Ni ja nisam dugo gledala solare, ni ne znam šta da mislim. U planu mi je da menjam karijeru i ja je uvek gledam kroz 10. polje. Danas sam dobila ponudu za novi posao, dosta sličan ali je tako reći, bolji za karijeru i to me raduje. Ne očekujem da budem preterano zadovoljna na tom poslu, samo mi treba promena.
Jupiter na prvi pogled izgleda dobro, ali je 180 Mars koji je 0 sa Venerom a meni je ona vladar horoskopa. Cela ta situacija Ve me zbunjuje, natalna je 0 solarni Ma, a solarna isto naglašena, na DC i 180 Mo. Sve što nalazim na netu je nova ljubav i td, ali ja sam već u braku i neću valjda da upadam u neke afere, mislim, samo mi još to fali u životu
Nadam se da to moze da se odnosi na popularnost, jer bih volela da se vise družim. Sa90Mo me baš osamio.
Ne znam ni šta da mislim o Solarnoj osi Asc Dc koja se preklapa sa natalnim čvorovima. Nešto s u d b i n s k i ?

Quote:
Odgovorih ti na tri teme, ispašće da te uhodim
Naravno da me uhodiš, ti si škorpija
Hvala na odgovorima

Old 13-02-2019, 22:08   #72
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Problem je što se ljudi ponašaju kao da Venera ne simbolizuje ništa drugo sem ljubavi a sedma kuća ništa drugo sem braka i ljubavnog partnerstva. Simbolika i ove planete i ove astrološke kuće je raznolika kao i kod svih drugih samo treba da spojiš sa konkretnim stvarima koje ti se dešavaju. A i do kraja ovog trenutnog solara ima još dosta, možda si malo prerano požurila sa ovim novim, u više navrata sam imao situaciju da meni ili nekome kome sam gledao solar ''proradi'' tek pred kraj.
I što ne probaš da nekoj od svih problematika pristupiš bez filtera astrologije? To ti je automatski manje razmišljanja i manje prerazmišljanja

Old 13-02-2019, 23:22   #73
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Tiga neću ti još tumačiti, javi kakva je situacija prije solara.
Moj počinje za 2 tjedna a ovaj aktualni mi je tek zadnjih par tjedana rasturio. Tako da... ima još vremena... možda kreneš u solar sa sasvim drugom situacijom...

Old 16-02-2019, 20:04   #74
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Problem je što se ljudi ponašaju kao da Venera ne simbolizuje ništa drugo sem ljubavi a sedma kuća ništa drugo sem braka i ljubavnog partnerstva. Simbolika i ove planete i ove astrološke kuće je raznolika kao i kod svih drugih samo treba da spojiš sa konkretnim stvarima koje ti se dešavaju.
Pronašla sam dobro objašnjenje koje ima smisla, da je solarni Mars konjukcija natalna Venera težnja da se natus bavi venerijanskim aktivnostima.
link
Meni je Venera vladar So,Mo i Asc i imam težnju za lepim stvarima, bavljenjem umetnošću, provodom i svime u toj simbolici i inače, a pogotovo u poslednje vreme. Možda u ovom solaru konačno uspem da se vratim na studije, jer je moja Ve u 9. polju i postoji preklapanje 3/9 kuće, a još je i Ju u Strelcu , mada u opoziciji sa ovom konjukcijom.

Quote:
A i do kraja ovog trenutnog solara ima još dosta, možda si malo prerano požurila sa ovim novim, u više navrata sam imao situaciju da meni ili nekome kome sam gledao solar ''proradi'' tek pred kraj.
Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Tiga neću ti još tumačiti, javi kakva je situacija prije solara.
Moj počinje za 2 tjedna a ovaj aktualni mi je tek zadnjih par tjedana rasturio. Tako da... ima još vremena... možda kreneš u solar sa sasvim drugom situacijom...
Jedini razlog zašto gledam ovaj solar sada je zato što mi ga astro.com prikazuje kao sada aktivnog.
Quote:
I što ne probaš da nekoj od svih problematika pristupiš bez filtera astrologije? To ti je automatski manje razmišljanja i manje prerazmišljanja
Pokušavam, ali znaš i sam da kad prolaziš kroz neki bezvezan period, a tu i tamo se razumeš, moraš da pogledaš šta se dešava sa zvezdama.

Old 17-02-2019, 16:13   #75
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Pokušavam, ali znaš i sam da kad prolaziš kroz neki bezvezan period, a tu i tamo se razumeš, moraš da pogledaš šta se dešava sa zvezdama.
Ovo ti govorim iz iskustva, sigurno si čula za izrenu ''prazna glava je đavolje igralište'', usmi okupiraj se nečim, hobijem, kursem, sportom, samo da nisi u leru jer kad imaš previše slobodnog vremena počneš da razmišljaš o glupostima. Znam da je teško ali moraš na bilo koji način da se pomeriš sa nule i izađeš iz vrzinog kola. I kad kažem promeni nešto to ne znači promeni frizuru ili lak za nokte nego nešto čime se baviš u toku dana.
Ne znam kako ti izgleda aktuelni solar pa da posavetujem.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules