ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-05-2008, 19:51   #31
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Postoje nagovestaji nagle i jako teske bolesti nekog iz tvoje porodice tj. konkretno: otac, majka, baba, deda. Ja bih rekla da se najverovatnije radi o zenskoj starijoj osobi.

Draga, iz cega si ovo videla? Ja imam samo mamu, tata mi je umro.. E sad me prestravi!!

A sto se tice posla, vec sam smislila sta, a to je rad sa nekretnina, pored ovog posla kojim se bavim.
Na putovanje idem i to sad vec u utorak, idem za Spaniju, tacnije u Barselonu, juzni Francusku i deo Italije.
A sto se tice prijatelja, pa nisu oni u pitanju, jer je meni u Lavu 10-ta i deo 9-te, dok je 11-ta u Devici, sto ce reci ili neko u inostranstvu ili neko preko posla, ali ne neko podredjeni, mozda neko sa kime pocnem da radim, otkud znam.
Polozila sam drzavni ispit za knjigovodje odavno, ali mi pada na pamet da trazim mogucnost da isti tu licencu trazim i za EU, tako da postoji mogucnost da pocnem da ucim.
A o spekulacijama finansijske prirode mi pada svasta nesto na pamet, a sto se tice kocke, pa draga svraticu u Monte Karlo da zavrtim neki krug na ruletu, nije na odmet. Inace mi je posao vezan za poreze, tako da mogu tu da imam probleme, toga sam potpuno svesna, ali se trudim da svoj posao radim pre svega dobro, da bas tu ne bih imala problema.

I devojcice, hvala puno za tvoj pregled solarne situacije!! Kiss!!
Advertisement

Old 11-05-2008, 20:18   #32
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Postoje nagovestaji nagle i jako teske bolesti nekog iz tvoje porodice tj. konkretno: otac, majka, baba, deda. Ja bih rekla da se najverovatnije radi o zenskoj starijoj osobi.

Draga, iz cega si ovo videla? Ja imam samo mamu, tata mi je umro.. E sad me prestravi!!
Osma solarna ti pocinje u cetvrtoj natalnoj. Viksi to je samo predpostavka...

A sto se tice posla, vec sam smislila sta, a to je rad sa nekretnina, pored ovog posla kojim se bavim.
Na putovanje idem i to sad vec u utorak, idem za Spaniju, tacnije u Barselonu, juzni Francusku i deo Italije.
A sto se tice prijatelja, pa nisu oni u pitanju, jer je meni u Lavu 10-ta i deo 9-te, dok je 11-ta u Devici, sto ce reci ili neko u inostranstvu ili neko preko posla, ali ne neko podredjeni, mozda neko sa kime pocnem da radim, otkud znam.
Pogresila sam u vezi kuca , ali tebi je solarni AC u Lavu..a natalno Sunce je u VII...tako da se svasta lepo moze desitii u inostranstvu.
Polozila sam drzavni ispit za knjigovodje odavno, ali mi pada na pamet da trazim mogucnost da isti tu licencu trazim i za EU, tako da postoji mogucnost da pocnem da ucim.
A o spekulacijama finansijske prirode mi pada svasta nesto na pamet, a sto se tice kocke, pa draga svraticu u Monte Karlo da zavrtim neki krug na ruletu, nije na odmet. Inace mi je posao vezan za poreze, tako da mogu tu da imam probleme, toga sam potpuno svesna, ali se trudim da svoj posao radim pre svega dobro, da bas tu ne bih imala problema.

I devojcice, hvala puno za tvoj pregled solarne situacije!! Kiss!!

Srecan ti put i ne brini, ja samo vezbam ovde sta sam usvojila iz knjige Proricanje buducnosti- Marion March i Dzoan Mekevers

Last edited by Lotosov cvet; 11-05-2008 at 21:32.. Reason: ....
Submit to Digg   Sta mislite?? Reply With Quote

Old 13-05-2008, 11:45   #33
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Hvala, devojcice, a ja se javljam kada se vratim. Veceraske krecem i ljubim Vas sve!!!

Dragi moji, svima, ali svima preporucujem da odu u Spaniju i posete obavezno Barselonu, za mene jedan od najlepsih i najopustenijih gradova, koje sam videla do sada. Obavezno treba videti i Nicu i Monte Karlo, jer 'em sto odisu bogatstvom, odisu i neverovatnom cistocom, koja je prosto fascinantna!

Poljubac svima!!

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:53..

Old 09-06-2008, 15:03   #34
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Dragi moji, svima, ali svima preporucujem da odu u Spaniju i posete obavezno Barselonu, za mene jedan od najlepsih i najopustenijih gradova, koje sam videla do sada. Obavezno treba videti i Nicu i Monte Karlo, jer 'em sto odisu bogatstvom, odisu i neverovatnom cistocom, koja je prosto fascinantna!

Poljubac svima!!
joj sad si me posjetila ja vec godinama sanjam da idem u barceloni toliko mi je zelja a nikako ne odem tamo jer me uvijek nesto zezne pa ako bog da iduce godine da odem par dana...vjerujem da ti se svidjalo svi kazu da je lijep gradic

Old 09-06-2008, 15:09   #35
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Obavezno idi, prelep je grad, zgrade su im ludilo, svi su opusteni, a frajeri su prelepi, videla sam sjajne primerke (uopste nisu mali, kako su mi pricali). Cim odradim fotke, ubacicu Vam da se malko bar odusevljavate, kao sto sam i ja odusevljena!

Debelo razmisljam da idem tamo da upisem postmaster studije i da trazim licencu za EU. Mnogo je dobro!!!

Old 09-06-2008, 15:39   #36
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

cao viksi, ja bas bila od 26.05 do 30.05 --> grad je stvarno superiska, a pogotovu plaza, ma sve je super!

svima toplo prepurucujem, necete se pokajati

SOLARNA2011/2012

Old 08-11-2008, 20:18   #37
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Napravicu malu rekapitulaciju do sadasnjeg solara, posto se neke stvari poklapaju, kao sto sam i nagovestila:
Konjukcija Jupitera i Meseca u 6-toj mi donose probleme sa zdravljem, cak sam pocela da sumnjam da imam upalu pluca posto sam od avgusta meseca neprestano bolesna i imam neke temperature, tako da se moja najgora slutnja da cu imati problema sa zdravljem obistinjuje.
Pluton u 5-toj doneo mi je konacan razlaz sa bivsim i to na najruzniji nacin, gde je proradilo svo moje ludilo jedne Skorpije, koja je bockala i grizla, dok nije ubila. I kao sto Pluton donosi i konacno olaksanje, napokon i to osecam.
I dalje se borim sa papirologijom vezanom za stan, tako da ces, Nessy, izgleda biti u pravu, tek sledece godine, jer ne verujem da ce se ove godine bilo sta izdesavati sto se tice kupovine stambenom prostora.
Sto se tice nekog novog, nista se nije desilo, cak nemam nista ni na vidiku, pa ni neka eventualna trudnoca ne dolazi u obzir.
Posao je ok, nemam problema sa porezima (pu, pu, samo mi jos i to treba), mada sredjujem svoju kreditnu karticu, koju sam unakazila na mojim proputovanjima korz Jevropu i nije mi zao.
Sum sumarum, bas mi i nije neka godina, ali ostavljamo i ovih sest narednih meseci da vidim sta ce se desavati. Negde sam primetila da vise radim na tranzite i to "teskih" planeta, a to pocinje od polovine novembra kada Satrun pocinje da mi kvadrira Veneru i Marsa, kao Uran takodje.
Javljam sta se desava u svakom slucaju.

Old 08-11-2008, 21:15   #38
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Draga Viksi,zao mi je zbog toga sto su ti doneli pluton u 5,a ju0mo u 6.Nadam se da ce sledecih 6 meseci proteci mnogo bolje.
Sada tek vidim koliko ta "beneficna" konjukcija radi.

Old 08-11-2008, 23:11   #39
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Sada tek vidim koliko ta "beneficna" konjukcija radi.

Pa izgleda da Jupi samo uvecava probleme, a posto je ovde vezan za 6-tu, eto meni frke. Doduse u solaru je u opoziciji sa Marsom, vladarem mog natalnog Asc i kvadratu sa Venerom, vladarem mog Sunca, pa eto frke. Mislim da njegova beneficnost zavisi i od toga kako nam je postavljen u natalu, a kod mene je poprilicno napadnut. Jedino je dobar trigon sa Suncem, tako da se nadam da ce se sve dobro zavrsiti.
A sto se tice Plutona, ne zalim. Bilo je vec dosta trpljenja i krajnje je vreme bilo da se sve zavrsi i da se krene iz pepela. Uvek imam utisak da moram neke stvari u svom zivotu da spalim, potpuno unistim, da bih ponovo, kao Feniks, odletela u nekom drugom, boljem pravcu. Mislim da me zesce radi podznak !
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules