ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-05-2008, 15:07   #16
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Moguce je, Skorpi, neverovatno da se u stepen poklapa sa njegovim natalom.. A sad kontakt nazovi postoji, jer se cujemo s'vremena na vreme.. Moracu bas d uporedim kako izgleda ovaj solar u odnosu na njegov natal, pa javljam..

I da Vam javim da je solar vec poceo da deluje, bar po pitanju energije, koje napokon imam, a i posla, koji je krenuo da se siri (pi, pi, da ne ureknem). Javljam dalje sta se desava..
Advertisement

Old 08-05-2008, 15:37   #17
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Moguce je, Skorpi, neverovatno da se u stepen poklapa sa njegovim natalom.. A sad kontakt nazovi postoji, jer se cujemo s'vremena na vreme.. Moracu bas d uporedim kako izgleda ovaj solar u odnosu na njegov natal, pa javljam..

I da Vam javim da je solar vec poceo da deluje, bar po pitanju energije, koje napokon imam, a i posla, koji je krenuo da se siri (pi, pi, da ne ureknem). Javljam dalje sta se desava..
eh viksi samo da ti dodam neznam kako da pogledam u njegov natal!? koji aspekte,kako mi je merki rekla da ce bit neki iz proslosti znaci zadnji bivsi i desilo se...
od ljetos nismo vise zajedno znaci 4 mjeseci se nismo culi poslije nove godine smo se culi i poslije par mjeseci od sada se vidjamo stalno znaci kod mene se desilo kako su mi pisali al ja se ne razumijem bas dobro u solari nek mi merki i azrae pisali...
Submit to Digg   Sta mislite?? Reply With Quote

Old 08-05-2008, 16:12   #18
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Moracu bas d uporedim kako izgleda ovaj solar u odnosu na njegov natal, pa javljam
Pogledaj u koju natalnu kucu pada tvoj solarni asc i venera.

Old 08-05-2008, 18:59   #19
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

Quote:
Moram da pitam jos nesto, jer ovo mi se do sada nije desilo: solar ove godine po vrhovima kuca je potpuno identican kao kod natala ex decka. Da li Vam se desavalo ovako nesto i kakva su Vasa iskustva?
a ja krivo razumijela i citala ti oces da kazes da u tvom solari kuce stoji kao u njegov natalnoj nije mi jasno ja kad pogledam samo aspkete u solar i ponavlja se kao u natalnoj i sto mi je merki rekla da ce bit neki iz proslosti i et bivsi mi se javio...al kad sam pogledala njegov natala ne sklapa mi vrhovima kuce bas cudno i jos nesta sto skorpi napisala da pogledamo gdje njegov natal asc i venera pada u mom solar to mi i nije jasno malo nam objasni kad si vec kuckala kad znas...

Old 08-05-2008, 21:42   #20
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Pogledaj u koju natalnu kucu pada tvoj solarni asc i venera.

Draga, solarni Asc pada na njegov natalni Asc, znaci prva kuca, dok mi je moja solarna Venera, koja je u 9-toj, je naravno u njegovoj 9-toj. On i jeste u mojem natalu predstavljen 9-tom kucom i ovim jadnim Meseckom na 28 stepenu Vage, pa jos u praznom hodu.. Uf, kako sam smotana kada gledam svoj solar i natal, to je neverovatno.. Nista ne vidim, a i ne pada mi neko normalno objasnjenje na pamet..

Limunadice, jasno je meni da ce se nesto desavati, ali nikako da rastumacim sebi, ni aspekte, ma nista. A i mislim da je Skorpi mislila da se pogleda tvoja solarna Venera i sorani Asc na njegov natal.. Valjda..

Old 09-05-2008, 08:39   #21
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

Quote:
Limunadice, jasno je meni da ce se nesto desavati, ali nikako da rastumacim sebi, ni aspekte, ma nista. A i mislim da je Skorpi mislila da se pogleda tvoja solarna Venera i sorani Asc na njegov natal.. Valjda..
nit meni nije jasno nit sama sebe nemogu da gledam svoj solar i natal
neznam meni je u solari ve u 5.kucu na 26° a njegov venera je u 1.kucu na 28° a moj solar asc je na lavu njegov lav je pola 5 i u 6.kucu tamo je mars i jupiter

Old 09-05-2008, 12:09   #22
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Da, draga, ali u ovom slucaju je dovoljno sto tvoja Ve pada u njegovu 5-tu. Ne mora ona da ima konjukciju sa njegovom Ve. Treba da pogledas kakav odnos tvoja solarna Ve ima prema njegovim natalnim planetama. Bukvalno radis sinastriju sa njegovim natalom i tvojim solarom, a onda na astro.com-u pogledas kakve aspekte pravi.

Old 09-05-2008, 12:26   #23
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

sorry sto se ovde mesam...nisam nikada gledala ovako mislim moj solar da uporedim sa natal nekoga..hmm je radi ova metoda???

po ovoj logici bi moja venera padala ove godine mom "nije ni bivsi a ni sadasnji -komplikovano" u njegovoj 7 a njegova pak u mojoj 7...da ne bih gledala dzabe..jel probao neko ovu metodu?

SOLARNA2011/2012

Old 09-05-2008, 12:35   #24
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Znas, Sandrina, ja to gledam ovako, a mozda ce zvucati smesno: mislim da je ok pogledati u koju kucu padas tom nekom, jer jel' te bas i nije zgodno ako si u 12-toj. Dalje, lepo je pogledati da li ima kvadrata, opozicija, opet cisto da znas da li ima mogucnosti bilo kakvog trvenja, svadja, a zavisno od kuce, kojom odredjena planeta vlada, mozes videti i odakle problem moze dolaziti. To je moje neko misljenje, pa sad ako je suludo, javljajte.

Old 09-05-2008, 13:52   #25
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

nista, moracu da gvirnem zadnje 2 godine, posto se bas puno toga izdesavalao, pa ako nadjem nesto zanimljivo javljam!

SOLARNA2011/2012

Old 09-05-2008, 15:16   #26
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

nevjerujem nemora znaciti viksi ja sam pogledala njegov ama nista ne vidim il mozda sto ne kuzim al et meni se bivsi pojavio kako u mom solar pise ti imas malo slicni ko mom solar tebi je isto uran u 8.kucu jel tako?
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-05-2008, 15:20   #27
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

E, Sandrina, divna si!!!

Uporedjivala sam na taj nacin solare za 2006./07. godinu, kada je doslo do prekida veze i poklapaju se neke stvari. Na pr. kvadrat njegovog sol. Meseca sa mojom natalnom Venerom i Marsom, pa konjukcija sa Plutonom. Njegov natalni Mesec u kvadratu sa mojim solarnim Suncem i Mesecom (mada ima i toga da kada se u solaru desi konjukcija Mo i So niej dobro po veze odnosno dolazi do razlaza, valjda sto je Mo sprzen), pa moj solarni Sa na njegovom Mo i da ne gusim dalje i ovo je dovoljno da se vidi da ce biti velikih problema.

Jeste, Limunejd, i meni je Uran u 8-moj, posto mi kao i tebi solar pocinje u Lavu, tacno na MC-u. E, i ne tvrdim ja da to moje posmatranje je ok, ali, draga, volim da eksperimentisem.. Nije lose da vidis da li ce biti nekih bezvezarija ili moze da se desi i nesto lepo. I tu ne mislim samo na njega. E da, Mars ti je u solaru retro, sto oznacava povratak na staro, s'obzirom na to da ti je Mars vladar 7-me.

Old 09-05-2008, 15:32   #28
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

posto sam na poslu....supela sam samo malkice da gvirnem godinu 2007. uporedila sam samo moja solarna polja i planete sa natalnom mog sada bivseg muza i mogu da ti kazem: ZAPANJENA SAM! mislim razvod se ovako iz neba vidi! ali nisam jos aspekte i planete proucila, samo na brzinu(nemam trenutno vremena)

malo sam i pogledala karte mene i ovog "nije ni bivsi a ni sadasnji -komplikovano" --> hmm glavna "radnja" se isto sa neba vidi preko ove metode!

ma moracu da se malo vise pozabavim ovim...verovatno moze dosta toga da se iskopa kao sto si u predhodnom postu objasnila.. VRLO INTERESANTNO!

SOLARNA2011/2012

Old 09-05-2008, 15:40   #29
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Drago mi je, Sandrina!! Hajde stvarno mogli bi da vidimo da li ovo stvarno "radi". Bilo bi super, kada budes imala vremena, da napises sta se desava kod tebe, jer cemo stvarno iz primera lakse nauciti i shvatiti. Bilo bi ok da i drugi pisu svoja iskustva. Tnx!!

Moje vidjenje tvog solara
Old 11-05-2008, 09:40   #30
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno Moje vidjenje tvog solara

Viksi, jutros sam malo gledala u tvoj solar i mojih zapazanja. Nisam jos pogledala sta se ponavlja od aspekata u natalu i solaru da bih kompletirala celu sliku, veceras cu to dodati.
Evo moje interpretacije tvog solara:

Naglaseno dobra karijera i napredak u poslovnim aktivnostima, koji ce rezultirati dobrim finansijskim rezultatima. Bice nekuh dobrih desavanja na polju prijatelja (cak mi je jako sumljivo da neko prijateljstvo ne preraste u ljubav sa nagovestajem neceg ozbiljnog…solarni Ac pada na skoro na MC…sve je u Lavu, XI kuca u Lavu, sunce u natalu u VII kuci) ili druga mogucnost da ces na nekom putovanju sresti coveka svog zivota!
Ako imas prijatelje koji su daleko i odrzavas nekakve kontakte sa njima, postoji mogucnost da dodje do nekih vaznih promena u tvojim planovima.
Kupovina nekretnina je gotovo sigurna, ali posto solarna IV kuca pada na I natalnu, skoro 100% ce biti kupovina stambenog prostora u kome ce ziveti tvoja buduca porodica, a ne kupovina poslovnog prostora.
Jako povoljna godina za tebe za nekakve finansijske spekulacije: npr. trgovanje akcijama na berzi, papirima od vrednosti, pa cak bih ti preporucila da igras neku lutriju itd. Samo da naglasim da povedes racuna o porezu, posto ima nagovestaja problema sa neplacenim porezom.Godina je dobra za poslovne odnose sa starijim ljudima, sredjivanje ugovora, nekretnina, zakupa.
Postoje nagovestaji nagle i jako teske bolesti nekog iz tvoje porodice tj. konkretno: otac, majka, baba, deda. Ja bih rekla da se najverovatnije radi o zenskoj starijoj osobi.

Ako imas nesto da polazes, neki drzavni ispit ili nesto slicno, sve sto je vezano za pravo i zakone… pravo je vreme za to. Sigurno ces ici na neko putovanje (mora biti neko more, voda ili krstarenje) na kome ces zaista uzivati i mozda doziveti i romansu…

Viksi , sumarno ja bih rekla da ces imati poslovno jako uspesnu godinu, da ce finansijska situacija biti jako povoljna i da ces kupiti nekretninu, ici ces na putovanje i da ce ti se desiti nova ljibav…

Pozdrav !
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules