ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-08-2008, 12:47   #1
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

malo sam pozurila i uradila solar za 2009. pa bacite pogled.
sol ASC se skoro poklapa sa nat MC...
Sta mislite?

Ufff, pa kad niko nece, da pocnem ja sama...

Ovako – sol AC pada na 9 natalnu, tacnije na sam MC, sol MC u 6 nat – i glavna dogadjanja su vezana za ta polja...
Neptun koji se krece 9 natalnom moze da oznacava iluzije vezane za visoko obrazovanje ili daleka putovanja, ali je u Vodoliji, gde je egzaltiran, a ako ga uzmemo kao planetu koja oznacava duhovnost i znanja ovaj polozaj ne mora biti toliko los... ali posto oznacva i misticno, spiritualno, mozda zalutam u neku pseudonauku, hehe
A i Fortuna pada u nat 9... a Hiron i Cvor na sol AC su mi potpuna misterija...
Deveta solarna, kao i MC, padaju u 6 natalnu, verovatno ce putovanja biti vezana za neku vrstu posla ili obavljanja poslova za druge, ali bi, sa druge strane, to uticalo i na moj uspeh i karijeru ... ali izgleda da je to los polozaj za putovanja. Mars je tu kod sol MC, verovatno veliko ulaganje energije u simbolici ovog polja, mada mozda i sukobi i konfrontacije... ili hirurska intervencija???

A 12 sol u 8 nat me mnooogo brine, ali bolje i da ne znam, ne zelim ni da je dalje tumacim....

Uran pada na 11 nat, nadam se da neku prekinuti neka prijateljstva!!

Ovo je bilo tako povrsno, laicki i kraaajnje subjektivno! Bilo bi fino kada bi se neko ubacio...

Last edited by Merkur; 06-12-2008 at 01:08..
Submit to Digg   solar 09 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-09-2008, 16:12   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

A sto te brine 12 solarna u 8 natalnoj, po meni to bila samo neka veca zabrinutost oko zdravlja. A opet i ja nisam neki ekspert

Old 24-09-2008, 16:07   #3
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Standardno

hm, pa zatp sto izgleda moze da znaci i strah od smrti ili necija smrt...
mada me vise zanimaju desavanja u okviru 6 i 9 kuce...

Posto je zvanicno poceo ovaj moj solar, da nastavim sa raspetljavanjem, pa valjda ce neko priskociti u pomoc...
Posto su naglasene 6. i 9. cini mi se da ima finih aspekata za kvalitetan mentalni rad, koncentraciju, rasudjivanje, studioznost, vredan rad itd. :
Me60Ju, Sa
Me120Mo
Ju60Me
Ma120Mo
Itd...

A sad da vidim moze li sta biti u ljubavi: Saturn u 5. nat. kuci (a 7 solarnoj) tesko da moze nesto fino doneti, osim sto pravi sekstil sa nat. Merkurom, vl ASC.
Sol. Venera je pala na nat 8. kucu, a sol 12, pravi kvadrat sa nat. Pl, a sol. Pl pravi sekstil sa nat. Venerom (a Plu je Ve dispozitor) Mozda neka tajna, opasno fatalna veza??
Ve pravi konjunkciju sa sol Ju i trigon sa Sa. Moze li bit' sta?

Last edited by Merkur; 06-12-2008 at 01:08..

Old 28-11-2008, 10:39   #4
veg
Obično gatalo

veg's Avatar

veg je offline
Registrovan: Jul 2008
veg je na dobrom putu
Standardno

Nemaš razloga za brigu solar ti je veoma dobar i zanimljiv.Veliki naglasak na karijeru, vl. 2. na MC, moglo bi biti i para, vl. 8. VE u 12. tajna ljubav sa naglaskom na strast.Možda putovanja u inostranstvo vezana za posao.A SA u 7. učvršćivanje veze, valjda......

Old 14-01-2009, 16:42   #5
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by veg VIdi Poruku
Nemaš razloga za brigu solar ti je veoma dobar i zanimljiv.Veliki naglasak na karijeru, vl. 2. na MC, moglo bi biti i para, vl. 8. VE u 12. tajna ljubav sa naglaskom na strast.Možda putovanja u inostranstvo vezana za posao.A SA u 7. učvršćivanje veze, valjda......
- to bi mi trebalo!!

mislila sam da kvadrat sol NE (koji je u 1. sol. kuci, 10. sol. - iluzije) sa nat. ME je los jer moze da donese rasejanost, nestalnost misli, manjak koncentracije, strah od konkurencije, ali sa druge strane razvija kreativnost i mastovitost. Medjutim, posto nije naglasen u natalu, jedino pravi generacijski trigon sa PL, mislim da ne bi trebalo da me brine; a ostali aspekti su jaki, pa mislim da ce biti dobra godina za karijeru...

Volela bih ako bi neko pogledao sta se desava sa 5/7 kucom i Ve u solaru i moze li sta doneti. Trigon Sa sa Me koji je vladar nat 5. kuce i trenutni vladar Saturna, uopste nije los, mozda se tu nesto dogodi.
Solarna Ve pravi fine aspekte sa sol. planetama (0Ju, 60Mo, 120Sa i 60Ur), a sa nat. Me 60, i pravi kvadrat sa nat. Pl koji joj je nat. dispozitor.
Znam da ce se glavne stvari dogadjati na polju posla i karijere, ali da li ce se nesto drugo desiti

koliko su bitni ukljesteni znaci u solaru?
imam ovde ukljestene Ribe u 1. sol. kuci, gde se nalazi vladar solarnog Asc, kao i Neptun...
uopste ne znam kako se gledaju ove ukljestenosti, ni koliko su vazne. po nekoj logici, pitanja te kuce ce se resavati kasnije, tj. u drugom delu solarne godine...

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:37..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules