ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

selena -solar 2018/19
Old 09-01-2019, 17:26   #1
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno selena -solar 2018/19

DAKLE SOLAR 2018/19 Astrodienst Online - Kostenlose Horoskopzeichnung 1%

na prvu već solarni asc pada direktno u natalnu konjukciju Mars konjukcija Uran u Škorpiji točno na kraj 2 kuće tek toliko da ipak pada prva solarna u drugu natalnu -što znači da sve počinje oko posla rjšavanje pitanja posla i početka pisanja i komunikacija i kratkih putovanja -ako uzmemo još da je tu i solarni Jupiter direktno na solarnom Asc dolazimo do potvrde da ću ipak izgleda se rješiti staračkog doma i krenuti u novi dio života -nekad davno sam računala na neko nasljedstvo no mislim da ipak s iako je tu i natalno Ma0UR pa sve 2/3 kuća ipak nebude nikaj drugo no odricanje ili najviše pomoć nekog anđela u ostvarivanju novog početka i života žalosno što nakon 20 godina posvećenih dušom i tijelom domu na kraju neću ići novčano malo više potkovana iako dom ne propada -no tko zna možda još uvijek dođe do kakve isplate koja bi mi omogučila lijep novi početak ili nek se bar ispolji u tome da dobim radno mjesto u inozemstvu na koje apliciram pa da ja i kćerka budemo sigurne i zbrinute -tad se mogu posvetiti učenju i poslu i ponovno školi i astrologiji pa neću oskudijevati u ničemu
-a s obzirom da je sve u sco to mislim da je od 11 mjeseca kad SO prođe sve to i aktivira prolaskom da će to biti uzbudljivo razdolje gde ja bi trebala izaći ko pobjednik nakon što prežim sve ono bolno što škorpija sobom nosi jer ona nikad po mom iskustvu ne prolazi bez bola i bez da nešto daš ili izgubiš otac mi je jako bolestan i tako svašta je moguće to neću analizirati jer u krajnosti i dom starci su umiranje pa šta bude bude -nadam se najboljemu -ako pogledamo progresije za taj rođendan -tu u tu svu veselu zabavu upao je i progresivni retro ME a kako meni on kao duplom ME uvijek donosi rješavanje problema i završetak posla (konačno obranila diplomski pod njim ....) očekujem da me ni sad neće ostaviti na cjedilu i da će mi biti od pomoći
- kad je solarni ASC u SCO mogu se javiti snažna osećanja prema onima protiv i za koje ste, i trebalo bi da budete svesni kako vladate sobom. Možda ćete morati da prizovete svoje najdublje psihološke potencijale da biste dobili unutrašnju snagu i zadržali kontrolu.
-Može biti poželjna promena boravišta ili ćete poželeti da sami otpočnete neki posao-da postanete šef ili da na neki drugi način rukovodite. Imate potrebu da kontrolišete svoju sudbinu, i ovo može biti dobar period da preduzmete nešto kako bi došlo do promena-to bi taman odgovaralo onome kaj planiram da sve ostavim i otpočnem novi posao i sve
- JU 0 UR - daje Novi pravac u tematici radix i Solarnog polja u kome se odvija konjunkcija ili u karijeri-a to je kod mene2/3 kuća -posao putovanja.... To su znacajni dogadjaji. Ukoliko ova konjunkcija ne postoji u radix horoskopu, donosi Vam novu orijentaciju koja ce se zadrzati godinama. Zivot Vam moze postati bolji jer cete kupiti, recimo, video-rikorder, kompjuter ili nesto slicno ili promjena posla preseljanje -nadam se ...
Kuća u koju mi pada solarno SO je ove godine 10 solarna -što je jako jako ok jer je u konjukciji sa solarnim ME pa bi trebala dobiti posao koji budem aplicirala i priznanja i sve ono za što sam 20 zadnjih godina radila i stremila-naravno to nebude drugima po volji al možda je ipak i na mene došao red -e sad kako ja nisam nikad znala biti ni bila na vrhu moram samo oprezno da ne padnem prije nego se popnem i sad još mi tu baš na to solarno SO 0 ME sjela al egzaktno progresivna VE ja očekujem nagradu -e stvarno očekujem da neću ići s 50 e i 1 gačama kao pred 20 godina
ove će solarne godine biti MO u Vodoliji...iskreno volim ga takvoga jer to je moja natalna njegova pozicija -pa sam u godinama de je on izražen u vodenjaku ok -ne treba mi sentimentalnost ni ljubav ni romantika -samo red ,rad ,disciplina i pomaganje -volim ga tu de je jer je trezven -ne jebu ga emocije ... Ako je MO u Vodoliji, postojaće potreba za nezavisnošću i autonomijom. Želećete da svoje poslove obavljate na sopstveni način. Verovatno ćete poželeti da eksperimentišete sa vašim životnim stilom. Temeljno ćete preispitati situaciju u vašoj kući i uvesti nova pravila ponašanja, pri čemu ćete se rukovoditi ravnopravnom podelom kućnih poslova. Ovo je period u kojem postajete svesniji svojih uverenja i ideala. Ona će uticati na vaš svakodnevni život, i mogu vas dovesti u situaciju da promenite vaš životni stil.
Da vidimo kuće -da dobijem sliku još detaljniju
* Druga solarna kuca u trecoj natalnoj zarada ce biti vezana za putovanja, transport, bracu, sestre, susede, pisanje, poducavanje ili komunikaciju. Novac moze biti povezan sa gradanskom parnicom. Zarada se može ostvariti umnim radom. Proucite planete i aspekte. -ali mi ništa trenutno ne pada na pamet jer mi je percepcija malo slabija od činjenice kako dom neće biti moj uskoro -još učim nositi se s time ...al da viidmo...
-2 solarna mi počinje u strijelcu taman malo ispred IC-a i NE natalnog koji je vladar 7 kuće -odnosi s drugima -muž? i nastavlja se u Jarcu u natalnoj 4 -okrutno jer mi ova druga rastura porodicu -otac bolestan -boluje od carcinoma ,majka prolazi drugi pubertet ili treći -neznam kćer mi je u 1 ,ja sam u nekom svom 2-om a majka bi ljubavnika ona je u 3 -em onda
-nije ovo sve gore baš ok jer je tu i tranzitno solarni SA koji radi 90 na sve moje natalno tranzitno solarno tamo u 1 natalnoj pa mi želi dati lekciju iz odrastanja -već sad vjerovatno će mi uzeti sve što može ...jer uvijek me nauči da je život pušiona
-i ne zaboravimo njegovo visočanstvo PL koji me sa 90 na natalni ME 0 PL uči -neznam još što nisam shvatila lekciju još -kao ono predavanje iz statistike gde pojma nisam imala o emu striko priča...uf ,ajde radi i 60 na natalno MA 0 UR lpak ljubi solarnu konjuciju sa solarnim asc i JU opet nasljedstvo ,lova neka od nekoga isplata ...osiguravanje krova nad glavom usprkos svemu ???
* Treca solarna kuca u cetvrtoj natalnoj cesto dolazi do promene mesta stanovanja. Proucavanjem ove dve kuce saznacete koliko cesto i zbog cega ce osoba ici na kraca ili nešto duža putovanja. Možda ce biti naglašena komunikacija sa roditeljima i možda cete razmenjivati neka zakonska dokumenta- da vidimo što ima tu ...počinje u Jarcu i nastavlja se krozskoro celog vodenjaka i moju 5 kuću i tu imam solarnog MA 0 Lilith koji opet aspektiraju natalno sve kaj se god da -koliko su 90 i 120 ok na sve bitno natalno još ću vidjeti no očito ej da je to sve dio izazova ove godine uz to što ej tu i solarni MO 0 natalni MO pa se cijeli natal još aktivira -bit će da je ovo svojevrsna godina početka aktivacije novog početka novog ciklusa
* Cetvrta solarna kuca u šestoj natalnoj možda cete brinuti zbog zdravlja vaših roditelja ili zbog domacih stvari. Možda ce se razboleti neko od clanova porodice ili cete vi ozdraviti -hm solarni NE je tu i radi lepih 120 na natalnih MA 0 UR i solarnih ASC 0 JU -veselje -ove godine nema kraja veselju jer sve aktivira sve
* Peta solarna kuca u sedmoj natalnoj donosi srecne okolnosti, srecu u braku, partnerstvima, sa ugovorima itd. Možda ce se neki vaš partner vencati. -na ovo ću se možda vratiti poslije jer mi sad ne pada ništa na pamet
* Šesta solarna kuca u osmoj natalnoj može da pokaže smrt ili prestanak vitalnih funkcija, narocito ukoliko i ostatak horoskopa to pokazuje. Ovo je cesto godina menopauze. Ukoliko je povezana sa drugom i desetom , postoji opasnost da ce zaposleni ostati bez posla. Brige zbog ulaganja ili povracaja novca koji ste nekome pozajmili. -vjerujetno ostajem bez posla nadam se ne i bez para jer to je rečeno i predviđeno kad je solarni UR tu , vladari VE u solarnoj 12 tj 2 natalnoj , i MA tamo negde u svoj zbrci -pare i pozicija trebalo bude sve očuvati i familiju
* Sedma solarna kuca u osmoj natalnoj donosi dobre ili loše rezultate sudskih sporova ili pokazuje ugovore vezane za kapital kao što su godišnji prihodi ili imovina-prazno sve al vladar VE je u 12 tj drugoj natalnoj sve nešto tajno škorpionski mračno s moje strane ili skirvano od mene to budemo još vidjeli ove godine
-kako se nastavlja odmah dva stupnja samo solarna kuca u devetoj natalnoj dogovori o partnerstvu, ugovori, ponovno videnje sa ljudima iz inostranstva ili na dugim putovanjima ili razmatranje književne saradnje-možda sve ok ispadne
* Osma solarna kuca u devetoj natalnoj ukoliko ste ukljuceni u neki sudski spor, žalicete se sudu više instance. Isto tako, može pokazati nagoveštaj inostranih ulaganja ili inostrane sertifikate ili zajmove. Dobar položaj za filozofski i religiozni razvoj (metamorfoza kroz tezu) ili odbacivanje nekih ranijih ideja-možda nebi bilo toliko bitno al po meni možda najbitnoja stavka ovog solara jer kako solar već par tjedana prije samo rođendana daje nagovještaj a meni evo sad baš na solarnom Vertexu na 29 blizanca stupnju leži trenutno već progresivni MC pa radi 90 na natalno so 0 sa na 29 stupnju djevice mislim da bude moje znanj i moje ulaganje i trud ipak došlo na naplatu i nagradu
* Solarna deveta kuca u desetoj natalnoj pomaže vam da promenite posao, da dobijete unapredjenje i da budete ambiciozniji. Cesto donosi nagrade za intelektualne aktivnosti kao što su akademske titule i književne nagrade ukoliko su kuce povoljne. -zasad nemam ideja
* Jedanaesta solarna kuca u prvoj natalnoj prijemciviji ste na ljude oko vas. Mnogo nada i planova, ali malo ostvarenja, sem ukoliko je solarni horoskop izrazito povoljan.
* Dvanaesta solarna kuca u drugoj natalnoj brige zbog novca i tendencija da o tome lažete ili da krijete. Bolji položaj od obrnutog ali cesto slican njemu -solarna venera je u njemu -ostavit ćemu ju na miru jer po meni to je prostitutka varalica al moj je horoskop pa nebi ništa pisala dok mi ne naiđe pametnija ideja
Submit to Digg   selena -solar 2018/19 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ili, jer, natalnoj, solarna, sve

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules