ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
aj da vidim shta me cheka :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-08-2007, 17:57   #1
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Registrovan: May 2007
Schveca je na dobrom putu
Standardno

Imam neki chudan osecaj da mi je sledeca godina nekako drugachija... Shta znam odakle mi uipshte ideja da imam bilo kakav osecaj o sledecoj godini, ali eto... jbg, imam ga
Nashla sam neke tekstove ovde kod vas, pa cu da pokusham neshto i sama, a vi ako ste raspolozeni, samo napred ...

Solar return chart -

Solar with houses-

Sad radi...
Ono shto sam ja primetila, a ne znam puno o ovome, tako da ne mora ni da bude tachno, jeste to da su mi gotovo sve kuce u opoziciji :schock:
Tj. da mi je V u XI iobrnuto... Malo to mene brine
I solarni saturn i natalno Sunce u konjukciji... merkuri u konjukciji, solarno sunce i solarni saturn u konjukciji (a jel da da zvuchi bezveze kad kazesh Solarno sunce.... hihihihihi.. ili Lunarni Mesec )
Pa Solarni Pluton u konj. sa natalnim Neptunom... Solarni Uran u opoziciji sa oba merkura...

nemam pojma, ne dopada mi se

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 10:09..
Submit to Digg   I Schveca bi volela da zna shta kaze njen solar :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-08-2007, 22:54   #2
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Schveca VIdi Poruku
nemam pojma, ne dopada mi se
A zasto ti se ne dopada? Ja se bas odusevila, da mozda ne zapocnes neki partnerski posao ove godine i to sa nekim starijim osobama. Ili mozda pak zapocnes i neke druge odnose.
Ja bas mislim da je ovaj solar super!

Lara
Submit to Digg   I Schveca bi volela da zna shta kaze njen solar :) Reply With Quote

Old 25-08-2008, 14:18   #3
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Standardno

evo novog rodjendana i novog solara... guzva mi ovde u I kuci... ne znam shta se deshava

http://img233.imageshack.us/img233/2...amatic2jj5.gif

Old 25-08-2008, 21:41   #4
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

hm, evo ja cu nesto, ali ja to samo da probam, volela bih da neko kaze da li to lepo vidim, ali mozda ove godine ljubav sa nekim koga upoznas preko prijatelja, a obzirom da je saturn dispozitor, mozda neko stariji. to sam zakljucila jer je vladar pete u 11, mesec, jer 5 solarna pocinje u raku.
mada ja bas solar i predikcije uopste, nisma mnogo proucavala
pozzz

Old 26-08-2008, 15:48   #5
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Standardno

hm... fala i za ovo... ja ni ovoliko ne znam

Old 29-08-2008, 01:54   #6
starlight
Švrća

starlight's Avatar

starlight je offline
Registrovan: Jul 2007
starlight je na dobrom putu
Standardno

Meni prvo palo na pamet da ćeš se udat.. 4. ti omogućava preseljenje, 7. brak...taman se sve slaže

Old 31-08-2008, 00:47   #7
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Standardno

hehe... josh kad bi neko hteo da me ozeni

shalim se, naravno... samo me nervira ovaj saturn u VII... ali dobro, mora i on negde da bude

Old 31-08-2008, 01:18   #8
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

shalim se, naravno... samo me nervira ovaj saturn u VII... ali dobro, mora i on negde da bude

Mislis, Jupiter, Sveci? Sta je lose u njemu, malena?! Po meni, moglo bi se desiti da pozelis da se vratis na nekog decka, s'kime si bila u proslosti. 4-ta u prvoj ce ti dati zelju da nesto menjas po pitanju kuce, mesta stanovanja, Venera u konjukciji sa netalnom, fenomenalno, mogla bi da negde otputujes, pa da ti se desi neki prelepi ponovni susret, u konjukciji sa Merkurom, bices raspolozena da o tome dosta pricas, a mozda ti padnu na pamet i deca, posto ti je inace natalna u Jarcu, a u solaru imas konjukciju solarnog Saturna i natalnog Merkura. Po pitanju karijere, situacija ce biti promenjiva, mada postoji mogucnost da ti padne na pamet neki posao (o kome si vec razmisljala) i da pocnes da ga radis, ali sa nekim u partnerstvu. Odmah da ti kazem da ne znam koliko ces biti srecna sa tim izborom, jer bi komunikacija mogla biti pa vise nego promenjiva. Da, u ovoj godini ces definitivno biti za partnerstva, bilo bracna, bilo zabavljanje, bilo poslovno. Kiss!

Old 31-08-2008, 01:23   #9
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Standardno

jes jupiter... nisam dobro videla...

hvala ti na odgovoru... pa shta znam, prvi put priznajem javno, ali volela bih da se odselim, pochnem da radim na nechemu svom... pa shta znam, mozda i deca
samo mi se ne dopada taj susret ,,iz proshlosti" to mi nije plan a i nema niko iz proshlosti da me obraduje

videcemo videcemo

tebi hvala puno

Kizzzz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules