ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
03. Decembar- 40 rodjendan po redu koji slavim

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-12-2008, 17:28   #16
ognjen40
Početnik

ognjen40 je offline
Registrovan: Sep 2008
ognjen40 je na dobrom putu
Standardno

Viksi , hocu stavicu link Radujem se tvom tumacenju,...procita me kao bukvar.

Submit to Digg   Poklonite mi tumacenje solara  za rodjendan Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-12-2008, 18:48   #17
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Ok, znaci nisi sa prvom devojkom izrolao ovu sedmu, zato sam pitala, vec sa zakonitom zenom. E sad ne znam da li ti si ona vracala ili se ti u mislima vracas na nju, posto ti je retro Sa tu, pa te malko ubija. Prema drugoj supruzi si se postavio zastitnicki, a i negde bi trebalo da zelis sa njom decu. Ona bi trebalo da je veoma plodna, jer je predstavljena Mesecom, pa jos u Biku, gde se Mesec oseca odlicno, tako da bi ona trebala da se oseca fino pored tebe, a mogli bi Vas dvoje udruziti snage i u vezi nekog posla, koji bi bi dosta uspesan i donosio bi poprilicno novca. Ona tebe dozivljava kao nekoga ko dosta radi, sć jedne strane, a sa druge, koji i pored svih obaveza zadrzava mladalacki duh. A ona sebe vidi bas u braku sa tobom, posto je vladar njene prve u njenoj sedmoj. Ti dozivljavas brak kao obavezu, pa pokusaj to da izbacis iz glave, bezveze je, jer moze biti i super samo ako drugacije gledas na stvari. Hm, sa ovim Jupijem i Uranom na Asc mora da te ima i u visinu, a bogami i u tezinu, mada lepo izgledas.. Reci mi i da li imas neke ludacke, ishitrene reakcije? I da li imas mladjeg brata? Hajde sad, pricaj gde sam pogresila..

Old 11-12-2008, 21:14   #18
ognjen40
Početnik

ognjen40 je offline
Standardno

Cao Viksi. Ja i prva zena smo se dosta borili i pokusavali da izdrzimo u braku. Sve sam se nadao bice bolje, popravice se situacija dok mi nije puklo pred ocima. Ali iskreno bas mi je tesko palo. Bas sam je voleo. I posle razvoda sam bas sebe preispitivao. I zato sam odlucio preko noci da se ozenim sa drugom zenom, koja mene obozava. Sto se dece tice, ona bi sada, ali ja bih da cekamo jos jedno dve tri godine. Strah me sta ako brak opet pukne, a sa druge stane nisam jos spreman za takvu obavezu. A kao osoba sam veliki zivac, a ona me trpi, sto mi se dopada kod nje. Ali malo me gusi ponekad sa nekim stvarima. Ma nisam ni ja lak. Sto se izgleda tice, dobro izgledam ....bivsi sam atleticar, sportom sam se bavio bas aktivno, osvajao nagrade. Sad vise ne, i to mi ponekada nedostaje. Tako da sam atletcki gradjen, visina 182. Dok imam starijeg brata tri godine , on je 2 metra visok gromada. E sad posao....radim kao sef za jednu privatnu firmu, i borim se da dodjem na mesto direktora, reci mi molim te da li ce i taj dan svanuti. I jos da dodam, odusevila si me i sa tumacenjem, i kao osoba

Old 11-12-2008, 21:18   #19
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Bice ovo pocetak jednog divnog prijateljstva

Old 11-12-2008, 22:24   #20
ognjen40
Početnik

ognjen40 je offline
Standardno

prijatelja nikad na odmet. Ja kao strelac volim drustvo,....sta cu
Skrpijo strelac dobrodoso-la u klub. E sad ja opet pitam cuo sam da kad saturn udje u prvo polje osoba malo poruzni,ostari. Meni je jos u dvanestom, ali kad legne a ascedent ,....nema nista od strelackog sarma

Old 11-12-2008, 23:44   #21
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Hvala, Ogi , naterao si me da pocrvenim.. Moja najbolja drugarica, moja kuma i moje drugo ja, je Strelac, doduse Lav u podznaku, ali to je zena koju znam 30 godina i koja me stvarno odusevljava svaki dan, tako da iskreno obozavam Strelceve. I nadam se da ces mi stvarno postati drugar. A vidis da se i ja zeznem, ipak imas starijeg brata, mada je vladar 11-te (starije brace i sestara) u 3-voj, pa hajde sad ti ubodi sve kako treba.
Hajde sad da se vratim malko na tvoj natal.. Imas Saturna u 7-moj, kao i ja, nazalost, a zasto ovo kazem, jer smo i ja i ti potpuno spremni da od nasih partnera napravimo dosadnjakovice, tj. one koji su u stanju da satima sede ispred tv-a, citaju novine i gnezde se, dok ti kapiras da negde u tebi tinja zivot i dok bi ti da divljas po diskoteka, ona bi pa mozda da umesi neke kolace. Uvek ces imati tu groznu kontradiktornost, koja ce te do imbecilnosti nervirati, pa imaj to u vidu, da sa ovim zivcanim Uranom na vrhi Asc ti opet ne pukne film i ne dignes sidro. Nije ona kriva, vec ti, jer ti proizvodis takvu energiju u kuci, da si ti glava, da se na tebe moze osloniti u potpunosti etc, ec. To je ona tvoja recenica - gusi me i potpuno te kapiram. Ali ne gusi tebe samo ona, vec i nekada ta rutina, povratak sa puta, gde znas scenario, tako da pokusaj da skapiras da to ipak i nije lose, jer lepo je da te neko doceka i da ti se nasmeje, a da ne pricam kada znas da te voli. Mada je opet u solaru ove godine Saturn, pa ce ti ovo sa gusenjem mozda biti malko naglasenije.
Sto se tice dece, mislim da te je to vise padalo na pamet u prvom braku, a da zavise od tebe, zavisi, jer ti moras da prelomis u svojoj glavi sta zelis. I mislim da ce se deca stvarno i desavati za jedno godinu-dve, kada ti Saturn nagazi Asc i Urana (ne mora da znaci da ces da poruznis, ali ces izgledati starije i povedi racuna o zubima, kada zagazi u prvu), a Uran bude u opoziciji sa nat. Uranom, pa mozda to i bude ta velika promena u tvom braku.
A sto se tice posla, ne znam zasto brines, kada mogu da se kladim da si strasno uspesan covek u poslu (vladar 6-te na Asc). I ove godine u solaru ti je naglasen posao, karijera, sa sve samim beneficima u njima (ako izuzmemo Mars, mada meni ovde nije malefican), tako da nemoj da brines, doci ces ti do mesta koje zelis. Samo nemoj da si neurotican bas previse ove godine. I vodi racuna da ne divljas kada vozis, kada si u inostranstvu, please, tacnije spusti loptu, sticices svuda gde pozelis.
Pozdravljam te, Ogi!

Old 12-12-2008, 00:33   #22
ognjen40
Početnik

ognjen40 je offline
Standardno

Sta reci osim HVALA! Cim ja malo naucim astrologiju, probacu da ti se oduzim....sad verovatno necu biti uspesan kao ti, ali bitna je volja. Sve si upravu. Vec pocinjem da imam probleme sa zubima, karijera mi je uspesna,kupio nova kola pa malo divljam ,.... ali kod coveka je prokleto uvek hoce vise.... Pozdravljam te drugarice i javljam se sa desavanjima. Ogi

Old 12-12-2008, 00:46   #23
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Ok, drugar Oksi, samo nemo' da divljas, da ne izgines negde, pa sta cemo mi onda.. I ovako su muskarci u manjini .. I ti kukas da si mator, e koji si ti folirant . Pozdravljam i ja tebe, pisi sta se desava!!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules