ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-08-2013, 22:34   #16
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Hvala na cenjenom misljenju... ...razmisljacu o ovom sto si napisala...
dvostruki aspekt meseca i marsa...da li su osecanja ili sta je ...
...biti drugima na usluzi..to bi moglo biti..i ovako me uvek posmatraju kao nekog ko izlazi u susret.. detinjatost ide uz mene
volela bi da se umetnicki odraze ovi aspekti za koje si rekla...
napeti tajni odnosi sa starijom osobom...odmah se setim neke predjasnje price sa starijim....smracim se...
trudnica malo teze...
zabavno moze biti pozz

nesto sam se i ja preracunala.... ne izlazi treca na prvu....
Submit to Digg   milupino solarni 2010/11 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-08-2013, 22:41   #17
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

imas zanimlljivu Veneru, sledeci put pisem o tome, samo da ti nadjem temu.
Ti si meni toliko puno pisala..a meni uvek nekako frka da pisem onima koji znaju mnogo bolje od mene..
pre neki dan sam negde videla dobar tekst na temu aspekata Ju i Pl, potrazicu pa saljem

Old 21-08-2013, 22:45   #18
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

...vazno je da ti verujes u to sto vidis..znanje astrologije je relativno promenljivo ..

Old 09-10-2016, 14:46   #19
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

moze misljenja na ovaj solar...svaka pomoc je dobrodosla.
STAVI LINK!

Last edited by Vojvotkinja; 18-10-2016 at 10:30..

solar 2017/18
Old 08-10-2017, 16:46   #20
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno solar 2017/18

da l se vidi put u inostranstvo preko rodbine?...da l ce mi se ukazati posao koji bi meni odgovarao? ...posao bi trebao biti sa sto manjom upotrebom jezika ...

solarno deveto izlazi na nat cetvrto ,sadrzi saturna i merkura koji su opoziciji sa mesecom (vl solarnog cetvrtog)..veza sa porodicom iz inostranstvom...merkur saturn su na kraju znaka strelca,to je kraj neceg ,pomalo deluje depresivno...
mars i uran opozcija nervoza i neuskladjenost I I VII...vise borbenosti i naglosti...jer je ovan na vrhu prvog ...
osomo sol natalno trece...ulaganje u dokumenta,papirologiju i ucenja...jupiter vladar prirodnog devetog...u sol sedmom i nat drugom..donece pare iz vise izvora...

svaka pomoc u tumacenju dobrodosla, pozdravcic

Old 06-08-2018, 18:17   #21
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

mali osvrt na ovaj solar...krenuo je vrlo nestabilno...konacno je bio sklopljen ugovr za posao ,a krenule spletke protiv mene...poslovno sam bila ispunjena ali uvek na meti ili ogovaranja ili su mi trazili manu u radu,a sve zato sto sam drugacija od okoline...
to bi bio ovaj nesretni mesec solara na mc, opozicija na saturn i merkur...nije bilo ocekivane pomoci iz inostranstva koju su mi obecavali rodjaci ...
solarni asc uran opozicija mars ...ja i drugi ljudi na razlicitim stranama...nezadovoljavajuci odnosi...
para je bilo slobodnog vremena ,jedva...u maju dajem otkaz da bi otisla na odmor,a onda razocarenje na putu i kad sam dosla s puta...
emotivno konacno na kraju jedne price koja me je dugo opterecivala...to sam resila sa samom sobom...ovo je vezano sa venerom i suncem u solarnom osmom...

Old 07-08-2018, 15:14   #22
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

AKo bi se usmjerili na profekciju godisnju, to je ono prvo szo sam pogledala krenuli bi sa vrnerom u strijelcu, medjutim prelazimo na merkura u strijelcu i jos retrogradnog a sto je zanimljivije spaja se sa saturnom povezanost vl,3,6,10 u 9 polju na neptunu ponovo vladaru 6.
jos kada bi pogledala i vladar fird. tu bi mogao biti nadomjestsk ostale price.
Ovako bi opcenito izbacila, ali s obzirom da je godina ispala itekako bitna ja bih u progr.
bacila oko na fazu sunca i mjeseca i opcenito progresije...

Old 08-08-2018, 11:05   #23
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Hvala...nisam znala da se rade profekcije u odnosu na solar...vidis to ima jaceg smisla...pogledacu...na primer tercijarne me progresije ..evo sad trenutno imam ter sunce i veneru kvadrat mesec...
fidraria je jupiter/mesec..nema povezanosti medju njima jedino preko dispozitora...
nikako da se rastosiljam od osecaja nevoljenosti i nepostovanosti svog rada...
a jedva cekam da sekundarni mesec predje u sedmu u ovna i njanjave ribe da mi se sklone sa ociju...ali ko za inat druzicu se sa ovim mesecom u primarnim direkcijama narednih 30 godina...

...numeroloski se promene nastupajuce godine se racunaju od oktobra...ja bi tome dodala i solar...a moze i profekcije...ascedent solarno na kraju raka...gde me nadje...i mesec u solarnom cetvrtom...
profekcioni ascedent u nat devetom...venera u raku desetom natalnom...au kakva pozicija...ovo me podseca na neke ljubomoru ,a jos vezano za finansije ,da naidjem na neke ljubomorne kucke na poslu
i emotivno stanje peto profekciono u prvom natalnom,venera isto vladar...mozda i ja budem jezivo ljubomorna...ujedno imam i venerin povratak...solarno peto je na merkuru,nije najsrecnije pozicija...i nesto mi nije naklonjen za ljubav ovaj solar,ali za posao bi trebao biti...solarno deveto sa na natalnom sestom...aktivnost u nekom melanholicnom duhu,mars neptun ,kvadrat jupiter ,moja sreca i uspeh ograniceni,vise napred nazad..nedaj boze opet neke bede muskog roda , mars je vladar petog solarnog...jedino dobro je da donese neki novac...
porodica mi sedi za vratom...to je ovo profekciono cetvrto u natalom dvanaestom...
solar
profekcije

Last edited by Vojvotkinja; 03-10-2018 at 12:02..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules