ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mad Max solar 18/19
Old 24-10-2018, 13:09   #1
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno Mad Max solar 18/19

Stari solar se privodi kraju, novi počinje za manje od mesec. Dosta stvari iz solara se nije do kraja ostvarilo ali je bilo dosta težnji u tom smeru a mislim da je bolje što se neka tumačenja nisu ispunila do kraja. Svakako sam zadovaoljan kako je prošao solar do sada, bolje mi je nego što mi je bilo prošle godine i to po svakom pitanju.

Što se novog solara tiče, ja sam totalno zapustio astrologiju što zbog obaveza, što zbog drugih hobija tako da sam sebi pogledam više ni ne umem. Ako je neko voljan da baci oko, dve tri rečenice su sasvim dovoljne.

Meni za oko zapadaju solarna VE0natalniMA i Asc0MO a najinteresantnije je to što solarni ME0natVE i jednom i u drugom solaru.
Link do solara: http://i67.tinypic.com/eulbiw.png
Advertisement

Old 24-10-2018, 22:37   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Cao Max! Da, i meni je to prvo upalo u oci, mislim na solarnu Ve na natalnom Ma. Ona je vladar druge solarne a Ma druge natalne, pa bi ovo moglo da bude zanimljivo po pitanju finansija. Mozda dobijes neki zaostali novac jer je Ve retro, ali svakako mi vuce na neki uspeh ili povecanje prihoda. Opet, Ve i Ma mogu zanimljivo da se odraze i na ljubavni zivot, mada bih sve ovo pre povezala sa simbolikom novca, zbog kuca.
Ne znam u kakvom si statusu, ljubavnom i poslovnom, ali mi deluje fino, kao da ce se nesto pokrenuti na oba polja.
E sad, posto ti je So palo u trece polje a tu je i Ju, mislim da ces ove godine dosta da putujes ili da se kreces, makar i neka kratka putovanja. Ovo mi je skroy ok, kad god bi mi treca bila naglasena, dosta sam se kretala, putovala...
Vladar desete je merkur u strelcu, pa mi i ovo vuce na neka poslovna putovanja ili saradnju sa strancima...

Ispravi me ako sam se izlupetala ali ne znam cime se bavis, ako je nesto gde se kreces ili saradjujes sa strancima, mislim da ce ti godina biti uspesna.

Pozz

P.S. Takodje sam zapostavila astrologiju i bas sam neaktivna na forumu, ali mozda se ponovo aktiviram

Old 25-10-2018, 17:53   #3
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Hvala što si zavirila! Na žalost ne mogu da ti pošaljem i reputacijum, ne da mi forum :-/

U sledećem solaru postoji mogućnost ponovnog menjanja posla, tj isti posao ali druga firma ili premeštaj unutar firme samo bliže a to je ono čemu se najviše nadam. Takođe postoje neki tračevi da ćemo sledeće godine konačno dobiti ugovore na neodređen ali to opet mislim da je samo mazanje da bi nas zadržali. Svakako odavde gde sam mogu samo na veću platu da odem. E da, pitala si čime se bavim, transport je u pitanju ali samo po Srbiji.

Što se ljubavi tiče stanje je krajnje čudno

Old 26-10-2018, 23:01   #4
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Ne mogu bez profekcije i vladara firdarije?
Taj asc na djevici još sa spojem mjeseca, vladari 6, kao da ćeš htjeti uvesti neki red kroz svakodnevni život, ovo čak može biti vezano i za prehranu,neke tvoje navike. Mislim da ćeš dobiti dobru priliku za posao, zakačiti će te jupiter na mc kada i saturn 120 mjesec. a i samo sedmo polje govori o suradnji s drugima, mada će ovo vjerojatno biti i neki odnos koji može prerasti u nešto više.

Old 27-10-2018, 15:52   #5
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Max, meni deluje da ćeš se ti preseliti zbog posla i da će to biti ta promena koja je predstavljena u solaru. Su u 3. ipak obavezuje na kretanje.
Ne sviđa mi se sol asc u 8. možda te malo otuđi i okupira svakodnevnim obavezama.
Što se tiče ljubavi, mislim da ćeš i dalje biti u tom "krajnje čudnom" modu. Ispreplitni su dupli znaci i padajuće kuće, tako da mi je sve obojeno nekim kratkim romansama.

Pripazi generalno tokom ovog solara da te ne koči analiziranje situacije i da se ne pogubiš u svemu tome ( Mo u devici kao vladar profekcije), suvladar Me je u Strelcu gde se ne oseća dobro, pa neke priče mogu ostati samo na obećanjima, bez epiloga

Old 27-10-2018, 21:53   #6
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Bilo je razmišljanja o tome da se preselim u drugi grad ali ipak ne mogu bez BG-a, svakako planiram da pređem u podstanare sledeće (solarne) godine tako da su mi izgleda zvezde naklonjene. Zapravo sam mislio već ove ali je bilo par otežavajućih okolnosti.

E to preanaliziranje je i meni prva asocijacija na taj Asc i isto mi taj izgonjeni ME deluje kao neke prazne priče. Svakako i u ovom solaru je bilo dosta ideja a sve je ostalo na idejama što je u principu možda i bolje jer bih mogao dosta da igubim ako bih se previše zaleteo.

Ova VEnera na natalnom MA pa u svom sedištu, pa vladar solarne drue a taj MA natalne druge, ovaj aspekt mi se bađš sviđa a šta će konkretno da donese to ćemo da vidimo. To i onaj ME0VE što se ponavlja, mislim da ovo rešava neku priču na duže vreme samo sam trenutno previše umoran da skopčam šta.
Advertisement

Odgovor

Tags
bilo, kraja, sam, solar, sto

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules