ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-07-2008, 13:42   #16
ladybag
Švrća

ladybag's Avatar

ladybag je offline
Registrovan: Dec 2006
ladybag je na dobrom putu
Standardno

isto kao i meni ove solarne, Acs u lavu u natalnu 7. So u konjukciji sa ASC ...pise da su ovo bitne godine kada sebe stavis u centar svega i dominiras potpuno.....s'obzirom da ti je natalno So0Sa, verujem da ce tvoj sud ove godine biti malo strozi i ne bas lak za svaciju tananu dusicu, ali pre svega pravedan....jasno i glasno ces uvek reci sta imas bez obzira koliko se to nekom drugom svidelo

Ova prepuna druga meni samo govori da ces biti krajnje oprezna sa novcem, neces rasipati i tri puta ces promisliti pre svakog troska ....i to ne samo zbog solarnog Sa0Ve, vec zbog toga sto su ove dve + Ma i Me u Devici ..... mozda ces malo promeniti Ishranu ...u smislu vise zdave hrane, mozda post ......alo je nesto zdravo i skuplje platices, jer ce logicki imati smisla

nadam se da ovo sto ja pisem sada ima smisla poz
Submit to Digg   Lyra-solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-07-2008, 14:28   #17
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ladybag VIdi Poruku
isto kao i meni ove solarne, Acs u lavu u natalnu 7. So u konjukciji sa ASC ...pise da su ovo bitne godine kada sebe stavis u centar svega i dominiras potpuno.....s'obzirom da ti je natalno So0Sa, verujem da ce tvoj sud ove godine biti malo strozi i ne bas lak za svaciju tananu dusicu, ali pre svega pravedan....jasno i glasno ces uvek reci sta imas bez obzira koliko se to nekom drugom svidelo

Ova prepuna druga meni samo govori da ces biti krajnje oprezna sa novcem, neces rasipati i tri puta ces promisliti pre svakog troska ....i to ne samo zbog solarnog Sa0Ve, vec zbog toga sto su ove dve + Ma i Me u Devici ..... mozda ces malo promeniti Ishranu ...u smislu vise zdave hrane, mozda post ......alo je nesto zdravo i skuplje platices, jer ce logicki imati smisla

nadam se da ovo sto ja pisem sada ima smisla poz
Ladybag, ima smisla. Hvala!
Vidim da mi je krcata 2 kuca, pa pošto ću po svoj prilici uletit u veće troškove, ima smisla to što govoriš.
Posebno mi se dopalo ovo o prehrani što si navela, jer sam inače pobornik zdrave, i stalno se trudim da sve više i više prominim prvenstveno način razmišljanja, pa onda način kuvanja i jedenja
Ako ti kažem da sam danas naručila 4 knjige od Mishio Kushi-a, onda će ti biti jasno koliko si bila u pravu.

Da li mi neko od vas zna reći, kada, i da li će narednih miseci doći do preseljenja?

Uostalom, ima li u ovom Solaru, nekakvih promjena...žudim za njima ...

Quote:
Originally Posted by lyra
Solar '08/'09

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:49..

Old 25-11-2008, 14:29   #18
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Asc. blizu Sunca, znacajna godinica....A ima li to tvoje preseljenje veze sa nekim nasledjem, ili prodajom nasledjenih nekretnina?
Onda bi moglo biti...

I MC solara na IC -u natala, pitanja vezana za kucu postaju najvaznija...
Jedino da ovu vladarku Ve u 8 u konjunkciji sa Merkurom ne uspori Saturn...

Old 25-11-2008, 14:32   #19
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tristran VIdi Poruku
Asc. blizu Sunca, znacajna godinica....A ima li to tvoje preseljenje veze sa nekim nasledjem, ili prodajom nasledjenih nekretnina?
Onda bi moglo biti...
Nema veze sa nasledjem...

Da, u ovom Solaru sam dupli Lav...

Old 25-11-2008, 14:35   #20
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Pa znas sta, puna 2. kuca solara , pada preko 8. natalne, novcana pitanja sigurno, al za ovo treba neki bolji astrolog od mene, ja sam sa predikcijama losa...

Old 25-11-2008, 14:45   #21
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tristran VIdi Poruku
Pa znas sta, puna 2. kuca solara , pada preko 8. natalne, novcana pitanja sigurno, al za ovo treba neki bolji astrolog od mene, ja sam sa predikcijama losa...
Da, definitivno je naglašena, samo stalno neko odugovlačenje .

Hvala Tris, znači mi i tvoje vidjenje stvari...

Ja sam kao u zadnjem periodu čitala nekakvu literaturu vezanu za temu, ali mi je uvik draže kada drugi to čine...percepcija je čudo .
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules