ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

ludi kamen
Old 18-01-2018, 15:35   #1
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno ludi kamen

astro 31gw danijela s 218518 51292 22586 — imgbb.com
U Julu ce biti 4 godine moje veze sa Nemcem. Letos smo se verili. Sada sredjujemo papire za brak, malo je komplikovanija procedura nego za sklapanje braka istog drzavljanstva..Nemci svasta proveravaju. Ocekujemo da ce to biti maj ili jun.. A planiramo i decu..ruzno zvuci znam..
Udomili smo psa lutalicu tako da ce nas u startu vec biti troje
Volela bih da pogledate i kako to iz ugla astrologije izgleda..
Lepi aspekti su mi solarni Ju u trigonu sa nat. Suncem, Jupiter u trigonu sa Venerom..
Ne svidja mi se sto su se sve licne planete naredjale u solarnoj 12. kuci..A Jupiter je retro u 7. koji su ovde uopste aspekti braka? i ima li nade za decicu? Neko mi je davno pisao da nisam bas plodna, dok su drugi rekli da necu imati problema..
njegov solar on — imgbb.com
Bas skolski njegov Sa na vrhu 7. kuce, a dolazi iz 5. solarne..znaci iz veze u brak.od lepsih aspekata ima so Sa 12 nat Ve i zapravo nista drugo lepse ne vidim..trebao bi da preuzme tatinu firmu ali se tata jos uvek ne da, i bas su zategnuti odnosi.

nije me dugo bilo, nesto sam se ohladila od astro..eto sad sam pred krupnom zivotnom odlukom..
Hvala na izdvojenom vremenu
Submit to Digg   ludi kamen Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2018, 16:47   #2
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

jao jao. čestitam od sveg baš se radujem.

ne znam zašto, ali mislila sam da si dosta starija sad sam ti prvi put otvorila kartu - kad ono ni Sa povratak nije završen.

elem, ne bih se ja tripovala zbog 12.solarne. tebi je mnogo jaka dvanaeska natalno, pa ti se ispunjava to u ovom solaru. ne plašite se svog života i svog natala kad dođe momenat da ga živite! živi i baš te briga, uživaj. Ju iz Sco podržava sve tvoje Riblje. veruj u zvezde.
vladar sol.ACa je Mars i odlazi u 9. (inostranstvo), a to je vrh natalne 10. (menjaš status) pa sve to u Strelcu - opet stranci. tako da i simbolika naglašene 12. kuće može da se ispuni kao inostranstvo. doduše, više bi to bilo daleko prekookeansko inostransto, a ne Nemačka, ali ako si ti ovde i sređuješ svoje papire kod nas, a on tamo priprema stvar - eto ti simbolika 12. kao daljina, razdvojenost, čežnja itd.
tebi Ju vlada nat.MCom. sam Ju je stranac, advokat, pravo, legalizacija, a dispozitor je Marsu u Strelcu (Mars si ti u solaru) pa eto te gde se bakćeš oko toga zbog braka i menjanja statusa.
vladar nat. 12. je Uran. eto ga na ACu - pa opet ili udaljenost neka (ako si ovde, a treba da zapališ u inostranostvo).
retro Ju kroz 7. solarnu, vlada MCom natala može da uspori ozakonjenje braka ili 2-3 puta provera dokumentacije. češljanje, vraćanje na isti pečat 100 puta. znam kakvi su Nemci oko toga.
Merkur vlada nat.DCom i evo ga na ACu u Ovnu, dispozitor je Mars - to si ti. sjedinjenje sa mužem biće tokom godine. ista stvar je i sa Venerom. a i Me i Ve su natalno u 12. opet to inostranstvo. mada u Ribama. da li ne postoji nikakva šansa za nekim daljinama preko vode? da odete zajedno ili da on vuče korene od tako nekih zemalja?
pa onda Saturn i Neptun povezuju kuće 1-10-12. opet ista priča: natus - pečat - inostranstvo.
sve je obrni/okreni to.
vladari 5/8 natalne su Mesec i Pluton. jasna simbolika seksa i začeća, a evo ih zajedno na MCu, tj. u 11. kući. a 11.kuća su željena/planirana deca. e sad, konjukcija je u Jarcu, Saturn bi mogao da uspori planove, ali Jarac i Saturn deluju trigonom na tvoj natalni jako lep egzaltirani Mesec (imaćeš ti lepe dece sa Rakom u 5. i ovakvim Mo, ne brini ) tako da Sa i Jarac baš može planski i odgovorno, sa zacrtanim ciljem i strukturom da govori o trudnoći. [ ne kao kod mene sve neplanski i kao grom u koprive ta beba ] opozicija sol. Ju na nat. Mo može da da preteran optimizam oko začeća, a i sol. Ur iz 1. se nameračio na Mesec. preporučujem da se opustiš i ne nerviraš kad je začeće u pitanju. diši. metidacija. mir. da ne bude iznenađenja nekih.
desiće ti se i Sa povratak. a Saturn kao dispozitor ovogodišnjeg Meseca i u 120 na nat.Mesec - opet može da potpomogne ostvarenje u smislu dece, trudnoće. možda neki prelaz između ovog i sledećeg solara. prati kad bude egzaktan tr.Sa u povratku 120 nat.Mesec, pa odatle negde pelene-planovi, ako ne sad. takođe, vladar 5.solarne u 1.natalnoj. vladar 8.solarne je na nat.MCu, a dispozitor mu Ju u 8.natalnoj. retro Ju, pa opet možda neki kasniji period da pratiš za bebu, ako ove neke naznake uspore planove.
6.solarna kao ljubimci. Merkur u Ovnu je vladar 0 Ve. ne znad da li je to pas, ali svakako ste ga udomili pa.. a 6.natalna u Lavu pa Sunce u Ribama! opet bih se zaklela da je neki vodeni ljubimac u pitanju! nisi imala nikad akvarijum, ribice ili tako nešto? možda jer je Neptun u Jarcu dispozitor Sunca, pa daje kopnene tradicionalne ljubimce na 4 noge - tipično za Jarca.
eto, otprilike izvrteh planete. to je negde sve što i planiraš.
još jednom, svu sreću želim i javi šta bi.
liebe Grüße!

Old 19-01-2018, 15:26   #3
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

Hvala ti najlepse!
Usvojili smo psa sa ulice. Teskom mukom sam dosla do papira, ali sada je kod njega i kuca vise nije gladna, ima paznju i ljubav..Samo jos malo da se orodi sa macama koje su kod vernika u kuci.
Uskoro cu da pokrenem proces i svog psa da odvedem.
Trenutno sam na vozackoj obuci. Cim dobijem dozvolu selim se u Nemacku.
Moj natalni Me nije bas najsrecnije postavljen a moj instruktor kaze da sam rodjena za voznju.bas uzivam u obuci, jedva cekam sledeci cas I bas me briga sto tek u 28. polazem, nismo svi sa 18 spremni na taj korak.

Old 19-01-2018, 16:13   #4
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

nema na čemu.
ma super je tebi Merkur, jer ga čupa Ju u Blizancima i vuče u sedište, a i Mars u Blizancima! bićeš ti genijalan vozač jer je to tipična simbolika ovog Marsa. ne bi me čudilo da ne izlaziš iz kola kad jednom položiš i verovatno voliš bržu vožnju, sportski tip kola ili da gledaš trke.
zaboravih da ti kažem da obratiš pažnju na period kraj juna - kraj avgusta. Mars će ići retro kroz Vodoliju i Jarca. biće ti negde u 11. natalnoj i 10/11. solarnoj kući. pa malo opreznije sa simbolikom 10.kuće. prati šta će ti se dešavati. ne bi trebalo ništa loše, ali oprez. možda bude nešto i oko polaganja vožnje, da previdiš neki znak ili tako.
vladar 3. je Merkur u Ovnu - dispozitor mu je Mars u solaru, a i natalno rekla sam ti da su Mars i Merkur usko vezani za vožnju, kretanje, put - komunikaciju i povezivanje na taj način.
eto baš mi je drago zbog tebe!
srećno!

Old 19-01-2018, 17:21   #5
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

Hvala ti, divna si!
Vec sada razmisljam sta imam od sminke i na cemu cu od sminke da pristedim, posto ce morati da se tanka gorive Imam sjajnog instruktora i za sada mi dobro ide. Kaze instruktor da bas imam dobar osecaj za voznju..
Drzim i privatne casove nemackog, tako da imam i svoj dinar, nekako je pocelo sve da se uklapa.. to je moj natal, ne moram roditi u 24-oj da bih udovoljila okolini (znas kako je po selima), ne moram da se udam u 23 -oj.. Bas me briga, imam svoj put, pre ili kasnije je nebitno..
Najveca sreca mi je u verenika koji me jako voli i podrzava u svemu.
Prosle su me te neke godine sazrevanja, burno je bilo bas, mnogo sam patila zbog ljubavi.. Ali sam definitivno pronasla svog princa.
Dete zelim iznad svega ali polako, bice i to...vazno je da isto zelimo istim zarom.

Old 20-01-2018, 01:13   #6
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Kajs, drago mi je da te sve krenulo
A casove mozes i u De da drzis nasima, ima mnogo njih koji moraju da poloze bar A1
Sto se voznje tice, i ja sam polozila u 25. i vozim bolje od vecine, kad cak i muskarci ne mogu da veruju kako dobro vozim

Opusteno samo, ne opterecuj se oko deteta, jos si mlada. Mada i ne cekaj preko 35-te, sve se vise gubi volja...

Srecno!!!! I javljaj se

Old 20-01-2018, 12:28   #7
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Sve najlepse !

Sta ima veze za voznju, pa ti si jako mlada, a to i ne shvatas. Znas li koliko ima osoba mnooogo starijih, jos neudatih, koje ne voze auto, a tebi krenulo. PEVAJ !

Old 20-01-2018, 13:44   #8
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

hej pa i ja prevodim i dajem časove! studirala sam jezike.
samo polako! život je pred tobom, pa srećna ti ta vožnja kroz njega. vidim, dala si pun gas!

Old 20-01-2018, 15:53   #9
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ooooo, pa sve čestitke! Želim ti sve najlepše, nadam se da ćete dugo biti srećni Ne bih se ja sekirala oko merkura, kako može da ti bude loš merkur kad si studirala jezike? To može samo dobar merkur, loš teško...

Old 20-01-2018, 20:43   #10
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Čestitke i od mene! Biće sve super, nemoj se mnogo opterećivati, bitno da vas dvoje uživate!

Old 12-03-2018, 19:47   #11
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

srećan rođendan i ovde!
jedva čekam da čujem povratnu info o svemu. nadam se da ti se sve obistinilo što želiš.
uživaj

Old 29-04-2018, 00:00   #12
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

13. jula nam je vencanje.. danas sam vencanicu odabrala, sveki casti U Srbiji cemo se vencanje

Old 29-04-2018, 12:34   #13
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Cetitam zenska, nek ti je sa srecom Nadam se da cete dugo dugo biti srecni i zadovoljni ))) Zelim ti sve naj naj!
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-04-2018, 11:31   #14
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Opa! Daj neku sliku vencanice, da te vidimo ��

Old 30-04-2018, 20:54   #15
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Sretno!
Advertisement

Odgovor

Tags
aspekti, bas, biti, braka, nat

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules