ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-06-2017, 21:38   #16
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
šta/koji novi ?
Ovaj kog sam upoznala i zbog kojeg sumnjam u vezu.
Submit to Digg   Loreley solar 2017-2018 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-06-2017, 22:07   #17
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

pazi ovako, tebi je solarna Venera i ove godine na istom mestu kao natalna, koja ti opisuje postojećeg partnera. sa njom u konjukciji je i solarni Mesec. to znači da i "novi partner" za koga si ove godine emotivno zainteresovana suviše liči na "starog". ista planeta na istom mestu sa istim aspektima. imaš Ve povratak, ponavlja se slika.
dalje, pošto je ta Ve0Mo u Ribama, gledaš Jupiter kao dispozitora, a on je i vladar tvoje 5. natalne - opet ista ili slična ljubav koju već imaš tj. koju si osećala prema ovom partneru ranije i takav tip ljubavi tebi stoji natalno. uvek nečemu takvom težiš. da slučaj bude veći - taj Ju ti je i vladar solarnog DCa - ovogodišnjeg partnera, "novog" kako ti kažeš. solarna 5. ima za vladara Saturna u Strelcu, dispozitor mu je opet Jupiter.
obrni / okreni - tvoja polja 5/7 i natalno i solarno se vrte oko istih planeta.
mislim da si se ti u "novog" zaljubila prvenstveno zato što ti je postojeća veza postala teška (Sa 90 Ve) i kako kažeš - emocije jenjavaju i hlade se, a "novi" partner poseduje sve ono što si sa "starim" proživljavala kad vam je bilo najlepše: sanjivost, zanesenost, opijenost, snove. na svetu ste samo vas dvoje, tj. pobegli ste u svoj idealni svet, skoro pa u maštu.
novi partner te podseća na sve što si imala, a što se sada gasi i zato si se najviše zanela: želiš ponovo to, oživljavanje "stare" idile, tako da su u tom smislu njih dvojica jako slični.

Old 21-06-2017, 22:10   #18
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
pazi ovako, tebi je solarna Venera i ove godine na istom mestu kao natalna, koja ti opisuje postojećeg partnera. sa njom u konjukciji je i solarni Mesec. to znači da i "novi partner" za koga si ove godine emotivno zainteresovana suviše liči na "starog". ista planeta na istom mestu sa istim aspektima. imaš Ve povratak, ponavlja se slika.
dalje, pošto je ta Ve0Mo u Ribama, gledaš Jupiter kao dispozitora, a on je i vladar tvoje 5. natalne - opet ista ili slična ljubav koju već imaš tj. koju si osećala prema ovom partneru ranije i takav tip ljubavi tebi stoji natalno. uvek nečemu takvom težiš. da slučaj bude veći - taj Ju ti je i vladar solarnog DCa - ovogodišnjeg partnera, "novog" kako ti kažeš. solarna 5. ima za vladara Saturna u Strelcu, dispozitor mu je opet Jupiter.
obrni / okreni - tvoja polja 5/7 i natalno i solarno se vrte oko istih planeta.
mislim da si se ti u "novog" zaljubila prvenstveno zato što ti je postojeća veza postala teška (Sa 90 Ve) i kako kažeš - emocije jenjavaju i hlade se, a "novi" partner poseduje sve ono što si sa "starim" proživljavala kad vam je bilo najlepše: sanjivost, zanesenost, opijenost, snove. na svetu ste samo vas dvoje, tj. pobegli ste u svoj idealni svet, skoro pa u maštu.
novi partner te podseća na sve što si imala, a što se sada gasi i zato si se najviše zanela: želiš ponovo to, oživljavanje "stare" idile, tako da su u tom smislu njih dvojica jako slični.
Uh komplicirano Novi je Riba, a stari Škorpion. Jel ih to malo razgraniči. i ovaj novi mi je intelektualno blizi i ima iste ciljeve..

Old 21-06-2017, 22:18   #19
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa naravno!
ne postoje dve identične osobe.
ali po emotivnom senzibilitetu i Sco i Ribe su izrazito duboki i imaju želju za potpunim stapanjem što je tvoja natalna slika Ve0Ma u 5.
kažem ti, lepiš se za istu stvar u malo drugačijem obliku.
navijala sam za starog partnera u decembru. imaćeš na natalnom ACu tranzitne Marsa, Veneru i Ju u Sco 120 na natalnu Ve0Ma. a partner je Škorpija. hajde da i to pogodim - da vaskrsnu "stare" emocije.
srećno!

Old 21-06-2017, 22:21   #20
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
pa naravno!
ne postoje dve identične osobe.
ali po emotivnom senzibilitetu i Sco i Ribe su izrazito duboki i imaju želju za potpunim stapanjem što je tvoja natalna slika Ve0Ma u 5.
kažem ti, lepiš se za istu stvar u malo drugačijem obliku.
navijala sam za starog partnera u decembru. imaćeš na natalnom ACu tranzitne Marsa, Veneru i Ju u Sco 120 na natalnu Ve0Ma. a partner je Škorpija. hajde da i to pogodim - da vaskrsnu "stare" emocije.
srećno!
Hvala ti od srca!

Old 21-06-2017, 22:22   #21
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

nema na čemu!

Old 24-07-2017, 00:59   #22
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Ove srijede 26. imam intervju za posao o kom sam pisala, rad u velikoj instituciji, napredovanje, daljnje školovanje. Kako vam se čini mogući ishod?Cure su već ponešto rekle o mogućim problemima...

Old 24-07-2017, 15:34   #23
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Evo ja bih se osvrnula na ljubavni deo... Ono sto je meni ovde opis, jeste da si ti na tom planu imala zastoj i preispitivanje od kraja januara, pocetak februara, sve do 9. juna sada - period retro hoda Jupitera, to je podrazumevalo kroz bol i nekako osecaj manje vrednosti u partnerstvu da izgradis totalno novi sistem vrednovanja po pitanju partnerstva. Preispitivanje teme zrtvovanja, bezuslovne ljubavi, ideala...Neka neodlocnost, vaganje - Jupi je u Vagi.... Cesto Jupi kao vladar 5. tranzitom kroz 12 nosi predispoziciju za tajnu ili platonsku ljubav, kojoj si ti inace sklona po natalnim pozicijama, rekla bih cak da je to zauzet muskarac, ipak je ovaj Jupi u Vagi... a i Neptun je krenuo retro kao vladar 5. pa je slika i obnavljanja starih kontakta, ponavljanje nekih situacija istih i vracanja na vezu ovde svakako naglasena i da sve to ima veo tajne. Ja mislim da ce bas taj tranzit Jupija da aktivira ovu tvoju natalnu pricu. Gde na jesen dolazi do nekih ozbiljnijih odluka koje ce se doneti u cilju ozbiljnosti, forme, prihvatanja nekih realnih tokova. Jesen je kljucna za emotivni plan. To ce biti neki vid tvog preporoda, isceljenja koje mora da usledi, pa ce i desavanja da kreiraju sam taj tok. Pitanje moralnosti s jedne strane i zrtvovanja za ljubav sa druge strane u svemu tome vezano za emocije ce biti kljucna lekcija. Sam tranzitni Sa te tera ovde da preispitujes sistem vrednosti i stvoris novu formu svega toga, naterace te kao vladar 3. da donosis i neke sudbinski vazne odluke koje treba da vode nekoj stabilizaciji tvojih uverenja. Ja sve ovo vidim kao jako tezak period tebi po pitanju emocija, veliki antagonizmi koji se aktiviraju, pitanje morala i dostojanstva u svemu tome koje tebe treba da osnazi, cak u jednom momentu da prenaglasi frustracije vezane za pitanje partnerstva i prilagodjavanja kroz odnose, koje ce rezultirati cak zeljom da se pokazes u totalno suprotnom, ekstrenom svetlu u pristupu od onog koji je bio do sada, tamo negde na jesen. U svakom slucaju je popustila emotivna tenzija koja je tokom prosle godine bila nepodnosljiva, sada je to vec pitanje postavljanja standarda i vrednosti, razumevanje bola koji je trebalo proci da bi doslo do isceljenja. Otvorena rana iz predhodnog perioda kojoj se trazi lek kako bi zacelila.

Old 24-07-2017, 15:50   #24
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Evo citam sada komentare, naravno da je morao da se pojavi neko, simbolika stranca, ja mislim da je on zauzet. Da ce to biti velika dilema ovde sta i kako. Kod tebe je zanimljiva ova recepcija, Ma i Ju su u partilnom aspektu, a on ti je vladar Asc.

Old 24-07-2017, 16:04   #25
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Progresivni Mo te svakako u 9. orjentise na neku ljubav vezano za inostranstvo, jer je u lavu i pravi ti egzaktno trigon sa vladarom Asc , koji je i vladar 6. pa je to slika poslovne povezanosti posebno sto ti ide na natalnu 10, a i ova konjukcija je u 6, Ma i Ve. Ako se budete videli ja mislim da ce tu planuti strasti koje je jako tesko kontrolisati, ali sve ukazuje na to da je on zauzet, da to mora da se krije. Tu ce pitanje kontrole strasti biti u fokusu i sve ono sto sam navela u prvom post-u.

Old 24-07-2017, 21:56   #26
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Progresivni Mo te svakako u 9. orjentise na neku ljubav vezano za inostranstvo, jer je u lavu i pravi ti egzaktno trigon sa vladarom Asc , koji je i vladar 6. pa je to slika poslovne povezanosti posebno sto ti ide na natalnu 10, a i ova konjukcija je u 6, Ma i Ve. Ako se budete videli ja mislim da ce tu planuti strasti koje je jako tesko kontrolisati, ali sve ukazuje na to da je on zauzet, da to mora da se krije. Tu ce pitanje kontrole strasti biti u fokusu i sve ono sto sam navela u prvom post-u.
Hvala draga! Zasad nismo ništa izrealizirali, čak i susret koji je morao biti propao. On zvanično nije zauzet, ja sam ta koja je jos uvijek u prekidanju veze dugogodisnje.Upoznali smo se u inostranstvu. Ja ev sutra putujem u inostranstvo da bih bila na razgovoru koji je u srijedu. Što mislis da će doći do susret ipak do jeseni?A kako vidiš ovaj poslovni dio?Jel bih se mogla selit najesen?
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-07-2017, 14:53   #27
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Intervju u inozemstvu jučer uspješno odrađen. Sad moram čekati na odgovor. Moji dojmovi su vrlo dobri i pozitivni..
Što vi mislite?

Old 21-08-2017, 00:56   #28
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Evo mene. Zasad sve u statusu QUO, budući da su svugdje godišnji još uvijek čekam na odgovor iz inozemstva. U ljubavi još uvijek sve po starom..

Old 24-08-2017, 21:11   #29
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Samo da odgovorim dragim članicama koje su me savjetovale.. Nažalost, danas sam dobila odbijenicu za posao u inozemstvu. Poruka stigla kompjuterski generirano, pa sam poslala upit predstojniku uljudan da mi da kratku procjenu - a mene samo zanima da nebi doslo do namjestanja. Rijanon šta ti mislis?

Old 29-08-2017, 19:44   #30
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Vodolija Kao i ja
Znas kako,stp se tuce tog posla ja mislim,a nzm da li sam u pravu da ukoliko dodje do zaposlenja necey bas biti zadovoljna ili platom ili pozicijom ili ti je pak to prelazno resenje dok ne naidje neka bolja sansa.
Problem sa manjkom finasija.A ko ih danas nema,ali naravno tesko je bez stalnih priliva.
Sto se tice ljubavi,rekla bih da ce kraj godine da donosi neka resenja.Jer Ma0Ve u 5.polju su na posl stepenu Riba a kvadrirace ih Saturn.Pa mozda si u toku ove godine osetila blokade raznih vrsta,jedab napred,dva koraka nazad.Vrv si se osetila nevoljeno,manje raspolozeno a vrv te kocio i nervirao manjak para.
Ali kada Ju udje u Sco donece ti razne transformacije.Ili pak pruziti olaksanje.
Sto se tice tog drugog muskarca bice tu desavanja.Jul/avgust.Isprato taj period.Ali to je sve na bum.Stresno rekoh.Dvoumljenja razna.
Mozda to unese neki nemir u tvom domu.Vidrcemo sta kazu dr clanovi.Oni vise znaju od mene.
Danas mi se javili iz inostranstva, ponudili mi zasad honorarnu suradnju na necem drugom ne ono radno mjesto..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
koje, promjena, solar, svih, već

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules