ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-02-2017, 19:00   #1
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Za par dana počinje moj novi- 33. solar. Meni se čini da bi ovo moglo dovesti do svih onih promjena koje već dugo vremena priželjkujem pogotovo poslovno.
Što misle ostali?

Evo solara http://i63.tinypic.com/24gom10.png

Evo da počnemo- Jupiter i Uran nose mogućnosti novog posla od 11/2016-07/2017. Problemi s nadređenima i u osobnom životu, sve zbog ambicija.Predstoje pozitivne promjene.
E sad koliko bi ovo trebalo bit održivo i hoću li uspjet realizirat preseljenje i bolje radno mjesto?
HVALA UNAPRIJED

Evo službeno započeo i moj nov solar, a nema nikakvog pomaka.
Kako se vama čini ima li kakve šanse za poboljšanjem financija i novim poslom?

Last edited by Vojvotkinja; 11-02-2017 at 10:39..
Submit to Digg   Loreley solar 2017-2018 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-02-2017, 00:11   #2
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Ovih dana dobila prve pozitivne informacije, o ulasku u uzi krug. Što mislite o ishodu?

Old 20-06-2017, 22:06   #3
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

U 7. mjesecu idem na dogovor za posao o kojem sam pisala, ovaj bi put trebalo upaliti. U maju upoznala nekog jako interesantnog i počela sumnjati u svoju dugu vezu. Molim komentar

Old 20-06-2017, 22:14   #4
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Caoo Loreley,
Videh malo kartu i kada sam.pokusala dr put da otvorim nisam mogla da je ucitam.Postavi potpis sa sajta postimg.
Onoliko koliko sam videla je da ti je Asc u Sco i da ti je sesto u Ovnu znaci tu je Uran i radi 90na Jupiter i Merkur.Nisam videla na kom su stepenu.
Ono sto bih rekla je da si mozda neocekicano usla/prekinula neku vezu.Jer je tebi Ju vladar 5.A kada Uran umesa prste to ne bude bas najbolje.Bude stresno,neocekivano.Na bum.
Postavi lepo potpis da vidim.

....
Old 20-06-2017, 22:18   #5
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno ....

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Caoo Loreley,
Videh malo kartu i kada sam.pokusala dr put da otvorim nisam mogla da je ucitam.Postavi potpis sa sajta postimg.
Onoliko koliko sam videla je da ti je Asc u Sco i da ti je sesto u Ovnu znaci tu je Uran i radi 90na Jupiter i Merkur.Nisam videla na kom su stepenu.
Ono sto bih rekla je da si mozda neocekicano usla/prekinula neku vezu.Jer je tebi Ju vladar 5.A kada Uran umesa prste to ne bude bas najbolje.Bude stresno,neocekivano.Na bum.
Postavi lepo potpis da vidim.
Evo odmah draga

Old 20-06-2017, 22:23   #6
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

[QUOTE=loreley;510307]Evo odmah draga[/QUOTPromijenjeno u potpisu

Last edited by loreley; 20-06-2017 at 22:27.. Reason: dopuna

Old 20-06-2017, 22:41   #7
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Vodolija Kao i ja
Znas kako,stp se tuce tog posla ja mislim,a nzm da li sam u pravu da ukoliko dodje do zaposlenja necey bas biti zadovoljna ili platom ili pozicijom ili ti je pak to prelazno resenje dok ne naidje neka bolja sansa.
Problem sa manjkom finasija.A ko ih danas nema,ali naravno tesko je bez stalnih priliva.
Sto se tice ljubavi,rekla bih da ce kraj godine da donosi neka resenja.Jer Ma0Ve u 5.polju su na posl stepenu Riba a kvadrirace ih Saturn.Pa mozda si u toku ove godine osetila blokade raznih vrsta,jedab napred,dva koraka nazad.Vrv si se osetila nevoljeno,manje raspolozeno a vrv te kocio i nervirao manjak para.
Ali kada Ju udje u Sco donece ti razne transformacije.Ili pak pruziti olaksanje.
Sto se tice tog drugog muskarca bice tu desavanja.Jul/avgust.Isprato taj period.Ali to je sve na bum.Stresno rekoh.Dvoumljenja razna.
Mozda to unese neki nemir u tvom domu.Vidrcemo sta kazu dr clanovi.Oni vise znaju od mene.

Old 20-06-2017, 22:44   #8
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Vodolija Kao i ja
Znas kako,stp se tuce tog posla ja mislim,a nzm da li sam u pravu da ukoliko dodje do zaposlenja necey bas biti zadovoljna ili platom ili pozicijom ili ti je pak to prelazno resenje dok ne naidje neka bolja sansa.
Problem sa manjkom finasija.A ko ih danas nema,ali naravno tesko je bez stalnih priliva.
Sto se tice ljubavi,rekla bih da ce kraj godine da donosi neka resenja.Jer Ma0Ve u 5.polju su na posl stepenu Riba a kvadrirace ih Saturn.Pa mozda si u toku ove godine osetila blokade raznih vrsta,jedab napred,dva koraka nazad.Vrv si se osetila nevoljeno,manje raspolozeno a vrv te kocio i nervirao manjak para.
Ali kada Ju udje u Sco donece ti razne transformacije.Ili pak pruziti olaksanje.
Posao bi trebao biti super, rad u jednoj velikoj instituciji u inozemstvu. U ljubavi am trenutno upoznala nekog zbog kog razmisljam o raskidu svoje duge veze...

Old 20-06-2017, 22:53   #9
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Znas kako,sa kvadratima koje trenutno imas i koje ces imati do kraja godine ne vetujem da ce doneti ono sto ti ocekujes.Uvek bude nesto sto ti se nece svideti.Nemoj da me pogresno shvatis,ja ti zelim uspeh ali miislim da ce biti poteskoca.A mozda se te poteskoce odraze na to da moras ostaviti dom,ljubav i krenuti novim putem pa to bude stresno za ukucane.
Sada cu da kazem Rijanon da pogleda i ona.

Old 20-06-2017, 22:55   #10
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Znas kako,sa kvadratima koje trenutno imas i koje ces imati do kraja godine ne vetujem da ce doneti ono sto ti ocekujes.Uvek bude nesto sto ti se nece svideti.Nemoj da me pogresno shvatis,ja ti zelim uspeh ali miislim da ce biti poteskoca.A mozda se te poteskoce odraze na to da moras ostaviti dom,ljubav i krenuti novim putem pa to bude stresno za ukucane.
Sada cu da kazem Rijanon da pogleda i ona.
Hvala ti. A kako ti se čini moja ljubavna zavrzlama?Jel vrijedan koji od ova dva ili neko treći?

Old 20-06-2017, 22:58   #11
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Gore sam nastavila post.Ocekuj neka desavanja u julu i avgustu.

Old 20-06-2017, 22:59   #12
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Gore sam nastavila post.Ocekuj neka desavanja u julu i avgustu.
Odmah na početku jula bi trebala imati jedan susret,,,

Old 20-06-2017, 23:07   #13
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Eto,znaci pogodila samZnas kako,te veze budu strastvene.Neocekivane situacije,zanimljive.Ali nemaju mogucnost trajanja.Noo,jedan je zivot.Uzivaj u onome sto ti se nudi
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-06-2017, 23:09   #14
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Eto,znaci pogodila samZnas kako,te veze budu strastvene.Neocekivane situacije,zanimljive.Ali nemaju mogucnost trajanja.Noo,jedan je zivot.Uzivaj u onome sto ti se nudi
Je opet cu ga vidjeti pod istim uvjetima ko zadnji put- poslovno i nenadano za neka dva tjedna. Zadnji put proveli 3 dana u razgovoru, nista drugo nisam dozivjela. A zivimo daleko..

Old 21-06-2017, 01:14   #15
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon is online now
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

osušila sam kosu! iako sam uvela režim da legnem pre ponoći - baciću pogled - kad mi se već se tako potrefilo da sam budna.

što se solara tiče, ta poslovna promena koju očekuješ jeste moguća, AC solara je u natalnom MC. vladar Merkur je u Jarcu u konjukciji sa Plutonom koji je tvoj natalni vladar ACa. čini se da si vrlo odlučna po pitanju karijernog napretka. možda čak odavno imaš isplanirane korake i strategiju kako ćeš i kada šta učiniti po pitanju započinjanja novog posla ili prelaska na drugu poziciju.
međutim, tu će ipak biti nekih dešavanja kojima se nisi nadala i neki koraci će se realizovati drugačije nego što si mislila. moguće je da poslodavac iznenada promeni uslove ili način rada, da ti ponudi platu o kojoj se niste ranije dogovarali ili tako nešto.
u svakom slučaju, novac je važna tema solara, što proizilazi iz ove priče o poslu.
pošto si mi rekla da su u dosta dugoj vezi, da li ti i partner otplaćujete zajedno neki kredit? moguće je da će biti meseci kada kasnite sa ratom, pa obrati pažnju na to. možda je već u martu/aprilu bilo toga.
ako nisi u kreditu, možda ga podigneš tokom solara, ili na neki drugi način čekaš novac iz druge ruke -neko nasledstvo- ti ili dugogodišnji partner.
ovo što si rekla da si upoznala još nekog, pored ovog partnera sa kojim si 10 godina, e pa ti sada imaš Venerin povratak, a Ve ti vlada natalnim DCom. ta Ve je egzaktno u konjukciji sa sol.Mo, pa me ne čudi da se rađaju i nove emocije mimo postojećeg partnera. MC solara takođe pada na nat.DC što opet govori o tome da ćeš se preispitivati oko opstanka te duge veze. to te sve jako muči, puno o tom ljubavnom trouglu razmišljaš jer Saturn vlada 3.natalnim i 5.solarnim poljem i kvadrira Veneru0Mesec. jako mučna situacija i trajaće skoro ceo solar tvoje preispitivanje po tom pitanju. tvoj sadašnji partner će sigurno osetiti da se nešto s tobom dešava ili da si hladnija.
u novembru/decembru te čeka razrešenje te situacije. postupićeš u skladu sa svojim emocijama, nećeš moći da se odupreš jakoj ljubavi i strasti koja vri, a ti ćeš već videti prema kome od njih dvojice. navijam za dugogodišnjeg partnera, naročito decembar.
javljaj!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
koje, promjena, solar, svih, već

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules