ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-04-2018, 23:23   #16
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilka VIdi Poruku
Mislim da su ti neke stvari zasle na videlo,da si saznala neke istine kojih nisi bia svesna,tu dolazi do raznih pitanja u tvojoj glavi jer u stvari se pitas -gde sam? preispitujes svoje vrednosi i svoj licni status sa velikim osecajen nesigurnosti.Sedjivaces neku bitnu dokmentaciju i papirologiju koju verujem nisi zavrsila pa otuda i zastoji,tu moze biti i neko nasledstvo koje je mozda bespravno uzeto ili nesto u tom smislu...kroz sve sto ti se desava ti ces se ustvari izleciti tj transformisatu u duhovnom smislu i prosto ces imati potrebu da se vratis Bogu sto i jeste resenje za tvoju nesigurnos. Ja licno ne vidim ovde inostranstvo i cak mislim da razmisljanje o inostranstvu nije licna zelja,nego trazenje resenja za trenutno nezadovoljstvo. Oog trenutka kad shvatis da nije probelm u drugima i poadis na sebi duhovno tad ce te i novac krenuti i posao ce ti predstavljati zadovoljstvo...
PS:Za prognozu si odabarala najgoru vrstu charta U buduce Natal+Solar Return chart with houses...bilo bi preciznije.Pozz
Hvala ti.
http://i64.tinypic.com/5vdd8y.png

Donedavno se borila za svoju odstetu od osiguranja...Inostranstvo je vec dugo opcija, al nije jedina, želim samo da budm sigurna i bez klizanja u bankrot...

http://i64.tinypic.com/5vdd8y.png

Pošto smo doši dobrano već u 4. mjesec, a krajem najavljene velike promjene..Molimako tko može još pogledati pošto ništa se jos nije pozitivnog desilo samo izgubila brdo novaca..

Evo da javim svima koji su me savjetovali... Za par sati selim u inostranstvo. Dobila posao u struci.
Rastanak sa starog posla me slomio, ispratili me ko caricu..

Last edited by Vojvotkinja; 09-10-2018 at 12:38..
Submit to Digg   Loreley solar 2017-18 - 34.:) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
čekanju-, ljubavi, nedovršeno, solar, statusu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules