ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
oceli bit bolje ove godine!?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

limun 2008
Old 05-01-2008, 12:09   #1
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno limun 2008

Jos 15 dana do mog rodjendana

sta kaze moj novi solaric za ovu godini
moj solar: http://imagehost.soundfood.net/files...39218.7824.gif

Last edited by limunada; 01-03-2008 at 18:37..
Submit to Digg   limun 2008 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-01-2008, 14:09   #2
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Prilicno uspesna godina po pitanju finansija. Solarni Jupiter ti je jako lepo aspektovan. Uz sve to nalazi se u 5 kuci, sto ce reci da ces sa uzivanjem sticati i trositi. Ono sto tebe intereseuje mozda mnogo vise je ljubav. Moglo bi da dodje do kontakta sa nekim iz proslosti ali nesto ozbiljno ove godine ne vidim da ima. Kako solarna tako i natalna Venera ne obrazuju aspekte koji bi ukazali na neku ozbiljniju vezu. Ali zato zabave ce biti ove godine na pretek.
Vidi, umorih se od kuckanja onih objasnjenja, sta sa cime i kako. Nadam se da mi neces zameriti, a mozda te na ovaj nacin poguram da sve ovo nadjes u svom solaru pa da vezbamo zajedno i da sve te aspekte i polozaje ti otkucas.

Lara

Old 21-01-2008, 14:35   #3
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

hvala a sto se tice ljubavi kako mislis do kontakta partner il prijatelj!?
ma u redu je merkur ne zamjerim ti

ja se pitam zasto mi mars stoji u 11.kucu i to u blizanci!? pravi kvadrat sa uranom iz 8.kuce dali ce bit neka srast sa nekim muskarac il grijesim!?
a uran mi pravi op. iz natalne mars a i jos mi u solari mars pravi op. sa venerom iz 5.kuce u strijelcu a u natalnu isto imam taj aspekte

Old 21-01-2008, 14:52   #4
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Naravno da sam mislila na partnera.

Mars/Venera Moraces da poradis na ravnotezi

Solarna osa 5/11 Nade i zelje,
Natalna osa 3/9 misljenja i komunikacije.

To su ose kroz koje se odigrava 180* MA/VE.

Lara

Old 21-01-2008, 15:07   #5
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Naravno da sam mislila na partnera.
bas me zanima ko bivsi
nezelim da o tome da razmisljam kakav iz proslosti

Old 03-02-2008, 21:31   #6
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

- Solarni asc je u lavu, što naglašava važnost 11. natalne kuće, ispunjenje nekih želja kroz podršku ili pomoć prijatelja, dok se sunce nalazi u solarnoj 6. kući što govori da ćeš najveći uspjeh postići na polju zdravlja i rada, ali uz dosta odricanja.

- 8. solarna u 5. natalnoj nagovještava kraj neke ljubavne veze, Uran (vladar 5. kuće) tranzitira 5. kućom pa će donijeti neke nagle odluke i promjene. Saturn u opoziciji sa natalnom venerom i mjesecom, će donijeti suočavanje sa nezadovoljstvom na ljubavnom planu. Biće zavaravanja i vraćanja nekim stvarima iz prošlosti sve dok konačno ne naučiš lekciju i ne uspiješ da ih potisneš iz svog života. 5. solarna u 3. natalnoj kući govori o dopisivanju, komunikaciji ali i mogućoj seksualnoj vezi povezanoj sa kraćim putovanjima.

- Solarni MC u 7. natalnoj govori o uspjehu na polju karijere i finansija kroz brak ili partnerstvo, dok solarni IC ulazi u 1. natalnu kuću, što će donijeti rješavanje nekih stvari vezanih za dom, porodicu, nekretnine.

- Tranzitna osa mjesečevih čvorova kreće se na relaciji smč. 7 solarna/jmč 1. solarna kuća, pa će fokus tvog interesovanja ove godine biti na uspostavljanju partnerskih odnosa i razmišljaćeš o ulasku u brak i ostvarenju potomstva, porodice. smč u vodoliji, 7. solarnoj kući i 5. natalnoj, naglašava dobitak kroz brak i potomstvo ali kroz neku promjenu.

- Neki aspekti iz natalne ponavljaju se u solaru - opozicija mjeseca i jupitera, što može dovesti do pretjerivanja i rasipanja životne energije, kao i lošeg rasuđivanja; kao i opozicija marsa (vladar 7. polja - partner) i venere (vladar asc, odnosno ti) što može donijeti napetost na ljubavnom planu i ljubomoru.

Old 04-02-2008, 10:38   #7
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

hvala azrae vidjet cemo oceli se desit pa cu vam javiti
cini mi se da ovaj godine mi nije bas nesta zbog zavaravanje,ljubavnom planu itd...

ja ćem' samo da se dodam sa pitanjcem
Old 06-02-2008, 10:18   #8
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Question ja ćem' samo da se dodam sa pitanjcem

Za solar se uzima MESTO GDE SI SE PROBUDILA/PROSLAVILA SVOJ RODJENDAN a ne MESTO RODJENJA
Malo će se čart promeniti, pa samim tim i tumačenje istog

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Old 01-03-2008, 18:35   #9
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

mozeli mala pomoc ja ovde ne vidim zbog preseljenje stana

i zasto mi mars retro??? jel to los

- 8. solarna u 5. natalnoj nagovještava kraj neke ljubavne veze, Uran (vladar 5. kuće) tranzitira 5. kućom pa će donijeti neke nagle odluke i promjene. Saturn u opoziciji sa natalnom venerom i mjesecom, će donijeti suočavanje sa nezadovoljstvom na ljubavnom planu. Biće zavaravanja i vraćanja nekim stvarima iz prošlosti sve dok konačno ne naučiš lekciju i ne uspiješ da ih potisneš iz svog života. 5. solarna u 3. natalnoj kući govori o dopisivanju, komunikaciji ali i mogućoj seksualnoj vezi povezanoj sa kraćim putovanjima. pomagajte kako da naucim lekciju imam kontakti sa bivsim kako si opisala jos ga volim al ga nezelim vise nit da se pomirimo konacno sam shvatila da ga nezelim al neznam znaci zbog solari mi se vraca proslosti jadna ja

- Tranzitna osa mjesečevih čvorova kreće se na relaciji smč. 7 solarna/jmč 1. solarna kuća, pa će fokus tvog interesovanja ove godine biti na uspostavljanju partnerskih odnosa i razmišljaćeš o ulasku u brak i ostvarenju potomstva, porodice. smč u vodoliji, 7. solarnoj kući i 5. natalnoj, naglašava dobitak kroz brak i potomstvo ali kroz neku promjenu.
kakav brak ja da razmisljam o braka nikako

jos 10 dana se preselim u novi stan al u solari ne vidim nista

napokon sam napravila nadam se da se moze sad otvorit

http://www.turboimagehost.com/p/5228...32374.gif.html

moze pomoc oko solari neznam kako ja vidim svoj solar ama se nije bas sve desilo....

samo mogu dodati kratko sta se desavalo ove godine.....
poslije mog rodjendana sam se cula sa bisvim kao sto je navela merkur da ce mi neko dolazit iz neki proslosti...ali je i doslo 2 muskaraca ove godine jadna ja nisam imala mira snjima samo svadje,ljutnje,prekid pa ponovo u kontakti itd...prvo bisvi ispocetak februaru do jula, drugi jedan prijatelj snjim se druzim 8 godina sto se opet pojavio nakon godinu i pol...od aprila...
svadjala se sa jednom prijateljicom bez razloga i dosad nismo vise u kontakti....u maju bila na svadbi od moje rodice...
i krajem maj sam uselila u novom stanu...
et al ne vidim nista sta kaze moj solar u ove godine...il ne umem kako treba

ja jedva cekam na 2009g. jos 3 mj. do mog rodjendana jer mi je jako zanimljiva karta al neznam sta bi znacilo bas mi se sve poklapa kao u natalnoj i to asc mi je u vagi.....5 planete mi je pun u sol. 3 kucu
i sta vidim tu solari ve je u nat. 5.kucu i pravi konj. sa nat. mjesecom isto kao u natalnoj jel to moze bit neka veza ljubav i plus pravi 60 sa natalnim marsom sto je lijepo al na druge strane me sjebe sto sol. ve pravi 180 sa nat. marsom bit ce sukob!? al sto mi malo ne svidja sto mi je saturn u 11.kucu nedaj boze da je bivsi u svemu mi stoji za 2009g. nesto lijepo iznenadjenje itd... i da jos tesko mogu sve protumaciti kad mi jos nije sve jasnije bilo bi mi drago da neko baci pogled moj solar da cujem vase misjenlje....

http://imagehost.soundfood.net/files...3439.23175.gif

http://imagehost.soundfood.net/files...3470.24053.gif

Last edited by Merkur; 06-12-2008 at 22:57..

Old 12-10-2008, 12:43   #10
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by limunada VIdi Poruku
Tebi se bas zuri...jos ni 2008 nije "otisla", ona vec "zapalila" u 2010!
Na prvi pogled mi deluje da ces biti okrenuta zabavi i provodima, malo otezana poslovna komunikacija, verovatno ce te sve nervirati i na svaku sitnicu ces planuti... A mozda se pojavi i neki ozbiljinji muskarac, a tebe spremnu samo na provod i zabavu pocme nervirati ta njegova `ozbiljnost`. Ne znam da li da pitam za majcino zdravlje? Moze biti da je nesto zabrinuta i da ce psihicki biti opterecena... stalno u nekim razmisljanjima...deluje mi osetljiva (ne zameri sto lupam, jer i sama si rekla svi mi ucimo, a ti navalila da pitas) Palo mi na pamet, da se ne zabrine za tebe, ti stalno u provod, a ona bi mozda da zaigra na svadbi... Stvarno, da li ti prica na temu, Limune, kreni da razmisljas...vreme prolazi...tralalala? Hm?
I da ne zaboravim, pojacana aktivnost osme kuce, kroz petu!
`Ajd` pozdrav!

Old 13-10-2008, 09:43   #11
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

cek cek opet ponavljam kako se meni zuri zeka?? pa jos 3 i pol mjeseca ce meni bit rodjendan a za solar sto sma postavila je 2009/2010 je od 20.01.2009 do 20.01.2010 nije to lose sto postavim 3 mjeseca ranije da znam sta me ceka za 2009 godine
il grijesim pomagajte jos mi nije jasno koju sad solar da pogledam

a sto se tice sto si rekla za majku jeste jos dotada se brinem za nju...stalno joj govorim da ide na pregled al me odbija kao kaze pije redovito tablete i da se netrebam brinut kako da nebi bila nije valjda da ce joj bit lose!?

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Kako je tebi Me vladar 9 i 12, mozda ces imati neke poteskoce oko papira. Hmm, ma ne moze tako iz toga ali..u svakom slucaju r Merkur otezava, komunikaciju, papirologiju itd, itd. Sve zavisi od njegove simbolike, iz kog polja dolazi u koje polje, sa kim sklapa pricu i kakvu.
ev me postavila sam ovde....
to sam i mislila nesto komunikacije ali merkur (r) i saturn (r) pa reko da nije valjda da donosi nesto lose...jeste meni je me vl. 9 i 12 i sol. me u 3.i sa u 11.opet vl. 11 u 3. a vl. 3 je u 11 neznam kako bi ovo rekla suvise sam objektivna...a 3.kuca bi moglo bit opet kratka putovanje...jer u februaru idem dole na svadbu rodjak mi se zeni
ali kako vidim sve 4 planete imam u sol.3 kucu i pravi mi lijepe aspekte i jos mars mi je u 3. sa vladar u 11. a tamo mi je mars nesto mi mirise al neznam kako da sklapam svu price bas je interesatno....

http://imagehost.soundfood.net/files...0781.28219.gif

Last edited by Merkur; 06-12-2008 at 23:34..

Old 06-12-2008, 23:06   #12
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Sta kako, pa lako, lagano i opusteno. Sto se tice Merkura u 3, donosi ti mentalne hiperaktivnosti, bices puna ideja, bezgranicno radoznala i zedna novih saznanja. Neces moci da se skrasis na jednom mestu. Imaces potrebu ne samo da se stalno kreces vec i da stalno negde putujes, razmenjujes ideje itd. Mozda ces upisati neki kurs ili nesto slicno. Ovo ce biti veoma vazna godina za tebe. Ovo je godina Mekrurovog povratka. Kako si na forumu vec dosta dugo, dosta toga znas i sama. Pozabavi se detaljnije sa ovim solarom, i iskoristi sve mogucnosti koje ti pruza.

Lara

Old 06-12-2008, 23:25   #13
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

hvala ma nije to problem znam i ja po nesto al zelim i da cujem drugo misljenje jer ako sama gledam u solar pomislim da bi nesto bilo da ne pricam o ljubavi neznam a i mozda slijepo vidim pa nikako da ne povezujem dakle,kako ja vidim da nije moguce sve da upoznam momka na putu il negdje neznam bit ce zabavno al zalost ce i bit kratka veza zbog saturna retro a ko zna momak mi zivi dole pa cu stalno otputovati kod njega a 4.kuca je dom, ne (iluzija) suvladar sa u 11 bas lijepo....
e kad bi tak bilo to je samo san zato mi je tesko da sebe povezujem moj solar...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules