ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-09-2016, 15:03   #16
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ahahahahahaha, pobedila si "Šta sam rekla-ništa nisam rekla", ko kad ja gledam solar pa mi ništa ne upadne u oči

Nije tvoje neznanje u pitanju, jednostavno je solar koji će očigledno biti dosadan, pa ni nema šta specijalno da se napiše... Neće biti ni prvi ni poslednji. Imala sam godine kad mi se bukvalno NIŠTA ne desi za godinu dana, a ovo mi izgleda kao jedna od tih godina, nažalost... Ali dobro, videćemo

Hvala ti
Submit to Digg   Lahadima Solar 2016/2017 :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-09-2016, 15:33   #17
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

haha umetnost je to, istrtljati sve i svasta, a ne reci nista!
Ma mozda ne bude dosadna godina, mozda budne raznovrsna, ali u pozitivnom smislu. Sitna desavanja na svakom planu, dovoljno! Ti javljaj svakako, da mi to potvrdimo retroaktivno

Old 17-01-2017, 12:43   #18
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

E pa da dam feed posle nekoliko meseci solara - zaposlila sam se Ova solarna godina je počela potpuno neverovatno, sa nekoliko poslovnih ponuda u istom danu bukvalno hahaha, što mi se nikad ranije nije dešavalo, čak naprotiv. Radila sam i neko programiranje, uspela sam da upadnem u firmu koja se time bavi ali na praksu i to se oteglo prilično, i sama sam otišla jer mi je ponuđen posao u mojoj struci, i to za lepe pare - koje nikako nisam mogla da odbijem...

Citiram Caramaju, jer mislim da je ona (za sada) ubola suštinu.

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
Cini mi se da ti u narednoj solarnoj godini neces bas najbolje znati sta zelis. Nekako ces se hvatati za svasta nesto.
Sto se konkretno zaposlenja tice, meni nesto ne mirise na neki ozbiljan stalni posao, vise neke pokusaje i manje poslice, od kuce, za strance i tako to, i to onako perodicno, cas ga vidis, cas ga ne vidis. Mozda bude i nekog doskolovavanja.
Tačno je da još uvek lutam u karijeri, iako sam sad prihvatila posao, nekako u mojoj glavi još nisam odustala od programiranja. Ovo sam prihvatila jer su dobre pare u pitanju i jaka je firma, ali nekako opet nisam zadovoljna. Znam da zvuči glupo i nezahvalno, posebno jer ljudi rade za smešne pare ili ni ne rade, ali ovo nije ono čime želim da se bavim, i morala sam da napravim kompromis makar trenutno - zbog para. E sad, koliko će to da traje, da li ću izdržati tempo rada ili ću da odlepim i odem sama, videćemo

Old 17-01-2017, 15:23   #19
JupiterGirl
Obično gatalo

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Lahi pa neka ti je srecan rad i cestitam za posao! Jedno po jedno, polako. Doci ces i do programiranja
Ima li sta na ljubavnom planu?

Old 17-01-2017, 16:05   #20
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

E hvala hvala Na ljubavnom planu ništa specijalno. Juri me i dalje jedan bivši, sadašnji, nedefinisani muškarac, s kojim se tako povremeno vidim, ali se ništa ne dešava Tako da, ne znam da li bih to nazvala "ljubavni plan" uopšte hahaha. Vidim da je njemu stalo, ali takođe mislim da on nije za mene... Da je valjalo - trajalo bi, to je moja filozofija.

Old 25-01-2017, 13:58   #21
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Nrka je tebi sa srecom sa poslom, a ostalo polako

Old 25-01-2017, 18:04   #22
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala hvala Nadajmo se da će potrajati

Old 29-01-2017, 13:57   #23
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Bravo Lahadimče !

Ako sam dobro izračunala tvoje godine prof vladar je Ju, sada već pri kraju Vage, koji dođe tačno na tvoj sol asc. On vlada III i VI pa je pokrenuo pitanje komunikacije(IT, intervjui, ugovori) i posao (VI). Mada ne znam, ja ne volim asc u VI pa to ti je Eto, kod tebe lepo radi. Go girl

Old 29-01-2017, 14:11   #24
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala Snupi E ne volim ni ja Asc u šestoj, ali baš gledam sad, i prošli put kad sam se zaposlila, isto je ASC bio u šetoj i So na njemu, sad je Me na njemu

Zanimljivo je da mi je sa danom rođendana bukvalno posao krenuo samo tako, u smislu da sam dobijala neke ponude, i to po nekoliko, što mi se nikad u životu nije desilo... Obično je obrnuto, da me niko nigde ne zove mesecima, a sad je bilo sve odjednom hahaha.

Ja inače imam 31 godinu, ove godine punim 32 tamo od oktobra... Valjda si dobro izračunala hahaha.

Old 29-01-2017, 20:29   #25
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Jesam Prema prof asc pada u Strelca- dakle Ju, a tako od kraja jula, vladar je Sa.

Inače prof vladar asc ti pada na nat Ve, pa nije ni čudo što se pokrenulo sve već u prvim danima solara. Svakako meni i dalje sol. postavka deluje jako promenljivo i nedefinisano po pitanju posla, ali je super što je većina nas omanula.
Sraćno

Old 29-01-2017, 22:07   #26
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Što je najgore, uopšte ne mislim da ste omanuli. Ja nekako nisam načisto sama sa sobom šta će tačno da se desi po pitanju posla. Ovo gde sam sad zaposlena jeste moja struka, ok je plata, ali nekako nisam zadovoljna jer sam mislila da ću se konačno prešaltati na programiranje - to je ono što sam želela. IT firmu u kojoj sam bila na praksi sam napustila zbog ovog posla, jer je predugo trajala (to nisam očekivala), a meni to finansijski nije odgovaralo... Zato sam otišla, pojavilo se ovo i morala sam jer je stvarno dobra prilika - finansijski mislim. Gazda IT firme mi je ostavio otvorena vrata, ali ne verujem da ću se vraćati, osim ako mi ne ponudi neki ugovor (mada sumnjam)

Tako da, koliko god da sam srećna jer sam konačno dobila platu kao čovek (ne bih da zvučim nezahvalno) opet sam nekako i tužna jer sam morala da napustim nešto što je jako lepo krenulo i što sam želela... Mislim da se to zapravo vidi iz solara, ta moja nedoumica, neodlučnost, nesigurnost i strah šta ću i kako ću itd. A ko zna šta će biti tek, ne smem ni da mislim
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-01-2017, 22:55   #27
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Lahadimkovic, nezahvalnice jedna!
Elem, ja necu o poslu, jer sam, jelte, ljubavni ekspert na forumu. Ima li onoga ludaka na vidiku? Ako se ne pojavi, ja solare vise ne gledam

Old 30-01-2017, 21:16   #28
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Ma najgora sam od svu decu E nema, mislim za sad, ali dobro, dug je solar Ljubavni život mi je skroz bezveze, vrte mi se dva bivša oko mene, javljaju se stalno ali se ništa ne dešava, niti me nešto zanimaju iskreno, ja bih nešto novo

Inače da pojasnim zašto sam skeptična prema ovoj novoj firmi u kojoj radim - zato što mislim da je u pitanju neko debelo pranje para, suviše me podseća na prošlu firmu, neke stvari su previše slične, nelogične, previše obećanja, pa imam utisak da će pući kao balon, tj. kao prethodna. Zato se i ne radujem toliko, jer vidim neke stvari koje drugi ne vide, da ne objašnjavam sada šta i kako... Zato sam i htela da se prešaltam na IT, koji je mnogo sigurnija varijanta jer ima posla za razliku od ovoga, ali eto, finansije mi to nisu dozvolile... Mada, ko zna zašto je to dobro

Last edited by Lahadima; 30-01-2017 at 21:32..

Old 31-01-2017, 20:35   #29
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Ti imaš Mo i Ju u 10. i Ve, vladara Asc i So u 6. polju. Još ti je Mo u Jarcu, jedan od najambicioznijih Mo u zodijaku. Ne brinem se ja za tebe mada razumem o čemu pričaš, i mislim, možda je i bolje što nemaš dečka trenutno jer ti to ostavlja vreme posle posla za učenje
Jako je teško prekvalifikovati se posle 25.godine i ako za to imaš volju, ne vidim razlog što bi odustala. To što si našla dobar posao sada nije prepreka

Old 31-01-2017, 22:06   #30
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala ti Tiga Ma najgore što sve to kod mene nije ni ambicija, niti neka specijalna želja za uspehom, položajem, novcem, nego samo želja za sigurnošću, da psihički odmorim malo Valjda je to od straha, zato što sam se nakom propasti stare firme našla na ulici, pa sam sad itekako oprezna i skeptična, jer ne želim da ponovo prolazim kroz to... Moja struka nije profitabilna, jako retko se traži, zato sam i htela da je batalim i da uđem u nešto što je sigurnije na duže staze, ali eto, ispalo je ovako. Samo se nadam da se neće završiti kao prošli put

Što se tiče dečka, da, nemam čak ni neku specijalnu želju da ga imam, ali ako se pojavi - super
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ali, dana, neĺˇto, solar, zanima

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules