ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-12-2017, 18:39   #16
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Da li ti znaš koji su ti fird. vladar i podvladar? Oni bi ti bili vrlo važni za solar jer govore o onome što je u fokusu. Ovdje je napunjena 4 kuća a istovremeno je mc na 4 polju pa onda ovo može rad na tvojoj sigurnosti, to polje je mjesto gdje mi želimo biti emotivno ispunjeni i ostvareni, a ti ćeš očito kroz ono što radiš željeti steći i nekakvu sigurnost. Vjerojatno ćeš se i na neki način okrenuti sebi i slagati stvari u svojoj glavi, što je bilo i što je prošlo, što više ne želiš i što sada želiš, preispitivanje vlastitih temelja, vlastite vrijednosti. Dodatno taj mjesec sa sjevernim čvorom meni priča sličnu priču a i povratak venere dolazi od 10 kuće, a to može biti i netko tko će ti biti vrlo važan u ovoj godini, od koga ćeš imati podršku ali nećeš htjeti javno o tome govoriti... lav i mjesec u lavu voli da bude viđen, a i tvoj nastup će biti primjećen htjela ti to ili ne.
Kažem jedino ti fird.kada bi rekla koji su... otkrili bi i važniji dio priče... ako je to kojim slučajem venera odnosi su ipak u prvom planu.
Advertisement

Old 20-12-2017, 20:49   #17
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Carapice hvala ti puno! Ima smisla sve sto kazes. To moje preispitivanje i introspekcija je pocelo s proslim solarom.

Sto se tice firdarija - jedino sto znam je da sam trenutno u glavnom firdarija periodu Mjeseca (sve do 2025). Do 22.3.2018 je aktuelan podperiod Mjeseca a poslije toga podperiod Saturna. Ne znam da li to ista pomaze, ali ja samo toliko znam

Old 20-12-2017, 22:20   #18
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Dugo traje taj glavni period ali kao podvladar mjesec ti je vezan za 6 i 7 polje pa je to želja za partnerstvom i vjerojatno radiš rekapitulaciju i u tome smjeru, a i vezano za porodicu, postojeću, onu koju želiš imati. u konj. sa marsom pa su to bile i promjene kroz 10 polje, ali možda i emotivne povrede koje su mogle biti prisutne u tom periodu. Osjetiti ćeš promjenu kada preuzme saturn jer je on onda vladar tvojeg asc., njegovi tranziti biti će ti značajni. Poprati i progresivni mjesec s obzirom da si u firdariji mjeseca.
U solaru je taj mjesec u 12 kući a onda bi kada preuzme saturn od 3 mjeseca bio fokus na vrhu 5 polja- blizu neptuna,
pa bi moglo biti ljubavnih deđšavanja.

Old 22-12-2017, 18:15   #19
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Carapice hvala ti puno na objasnjenju! By the way - za sve si u pravu. Bas sam gledala gdje je bio progresivni Mo zadnji put kad sam se 'opekla' kad on bio na natalnom Ne. Idealizirala sam mnogo u tom periodu, da budem potpuno iskrena .
Tamo krajem marta je i profekcioni ASC u Jarca, a prog. Mo 120 natalni SMC tako da ce definitivno biti interesantan period.

Hvala jos jednom
Advertisement

Odgovor

Tags
godina, ova, ovaj, solar, solarna

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules