ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Andjelika 2017/18

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-02-2017, 13:32   #16
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Joooj, nadam se jer sam vec duuugo vezana vreca, kao retardirana... I toliko sam povucena da je to strasno. Koliko lako komuniciram s dragim ljudima, toliko sam duzdrzana sa meni strancima. Sve izbegavam da zadirem u tudju intimu
I definitivno, inspiracija i volja su ono sto mi najvise fali
Submit to Digg   Hoce li se kolo srece (p)okrenuti? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-02-2017, 15:13   #17
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Gle,Mer je vlad.12 i 9p,Ne 6p,bilo bi sjajno da to bude ostvarljiva ideja za posao u inostranstvu.Neki tranzit tj predikcija mora aktivirati to tvoje 9p i SMC u njemu,mislim tebi je svakodnevnica pod uticajem JMC,ne znam sta tu covek uopste moze da ostvari.Plus ti je Ne blizu cvora,valjda je to kod tebe odradilo kroz ovaj posao(kreativan sto si imala)sto prekidas.

Old 13-04-2017, 12:25   #18
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Solar zvanicno poceo...
Za sada sam opet krenula na nemacki, ali je kurs u pitanju, nisu individualni casovi.
Sve ostalo je mrtvo more, bar za sada
E da, dobih lepe poklone za rodjendan

Old 13-04-2017, 20:30   #19
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Andjo, sa zakasnjenjem, srecan rodjendan i da ove godine resis sve probleme !

Old 07-05-2017, 01:21   #20
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Posle mesec dana.... Tezak mesec. Neki konflikti sa ocem i bratom. Razbijanje iluzija o nekim, meni dragimm osobama. Prosto receno, shvatila sam dda njih za mene bas zabole...
Priznajem, boli.

Old 07-05-2017, 01:25   #21
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Au Andjo, bas mi je zao...Sta je to vise...I kod mene je bilo svasta, i sad sam u fazonu - briga me za sve i pocela sam svemu da se smejem, jer je to jedini nacin da ne poludim.

Drzi, ne moze ni to vecno da traje.

Old 07-05-2017, 02:39   #22
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Cini mi se da i solarni Mo u Lavu ima veliki uticaj
Imala sam ga 2006. A to mi je bila najteza godina u zivotu, najstresnija, preplakala sam je
A sad je pride i u 8. kuci...

Iskreno, zao mi je mnogo zbog nekih ljudi jer su oni meni jos uvek jako dragi

Sto se oca tice, konacno sam priznala sebi da sam ja tu bila samo kolateralna steta i levo smetalo dok se nije rodilo musko.
Shugavo kuce koje svako u prolazu sutne kako mu dodje, zato sto mu se moze. Koje moze da se trudi koliko god, da radi ko crnac, da sve odrzava,
A priznati sebi da je to prosto tako, uopste nije lako.

Old 07-05-2017, 03:13   #23
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
veliki uticaj ja tu bila samo kolateralna steta i levo smetalo dok se nije rodilo musko.
Ma znaš šta ...
Ama baš svaku osobu razmišljanja "nek' se rodi dijete, al' nek' bude muško" nabijem na kitu veličine Eiffelovog tornja.

Evo, sada ću ovako javno priznati da muški rod kao takav - ne cijenim.
Ne tvrdim da u mom životu nije bilo ili nema muških osoba koje su mi drage, koje volim/poštujem, al' muški rod k'o muški rod mi je ...

I uopće ne bih voljela imati muško dijete, jer iskreno, nisam sigurna ni da li bih ga mogla i voljeti (kao što bih mogla npr. curicu), a kamoli kako ga tačno odgajati. Mlađi dječaci su preslatki, al' kada pređu dobnu granicu 10+ ...
Od tada pa u narednih ne-znam-ti-ni-ja-koliko-godina - više su mi za zoološkog vrta, nego za gradske ulice/seoske staze.

Usput, i moj tata je čitav život želio sina. Frizure/odjeća s mojih fotografija iz ranog djetinjstva svjedoče o tome.

the natal chart

Old 07-05-2017, 11:41   #24
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Jbg, nazalost je to na Balkanu uglavnom tako
Moj je ubrzo dobio sina tako da sam ja od starta samo visak i levo smetalo. E sad, sto sam ja takva pa nisam dala da me neko tlaci, to je drugo. A imsla sam i dedu koji me voleo vise od svih njih zajedno, pa nisu mogli bas da me zezaju kako bi inace. A od kad mi deda umro, iz dana u dan sve vise osecam koliko sam ustvari sama na svetu. Koliko nikog nemam.

Old 07-05-2017, 12:04   #25
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Ovo kao da sam ja pisala...

I mene je deda obozavao i kada je umro pre 2 godine, ja sam toliko tugovala da sam zapala u ozbiljnu insomniju...Deda je uvek brinuo sta se desava u mom zivotu, a otac je tu da samo gnjavi i nekako je uspeo da me nacrni recima kao niko nikada, a deda...deda je moja svetinja.

Old 13-05-2017, 01:21   #26
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Andjela, 2006. godine je i Sa bio u Lavu i verovatno si u solaru imala Sa0Mo. U ovom solaru ti nije takva situacija.
Ju ti je u solarnom 10. polju, natalnom prvom i pravi trigon na tvoj Mo, koji vlada 10. poljem. Meni to izgleda kao neka poslovna prilika. Solarni Ma pravi konjukciju sa natalnm Ve preko 5. i 8. polja sto moze biti prilika za neko zaljubljivanje.

Znam da ti je tesko u tvojoj okolini ali zapamti da su zene Ovnovi one koje savladavaju prepreke, pokrecu nove stvari i retko kad su tip zene koja sedi, ne radi nista i samosazaljeva se. Bar ja ne znam ni jednu takvu.
Advertisement

Old 14-05-2017, 21:07   #27
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku

Znam da ti je tesko u tvojoj okolini ali zapamti da su zene Ovnovi one koje savladavaju prepreke, pokrecu nove stvari i retko kad su tip zene koja sedi, ne radi nista i samosazaljeva se. Bar ja ne znam ni jednu takvu.

Ne definiše samo i isključivo So (u #ovim ili #onom znaku) temperament (i sve ono što iz temperamenta proizilazi) natusa.
So jeste važan, ali ne i jedini element svakog natala.

Konkretno andjelika već odokativno ima manje-više proporcionalan odnos elemenata. Što se temperamenta k'o temperamenta tiče, najdominantniji kvaliteti u okviru svega onoga što se prilikom računanja temperamenta uzima u obzir kod nje su; #toplo i #vlažno, zatim #suho. Dakle, andjelika nam je temperamentom kombinacija sangvinika & kolerika, sa dominantnom kvalitetom toplo.

Igrom slučaja, odnosno, uslijed spoja izvjesnih faktora, Endži najviše "boje" upravo So 0 Me (u Ovnu) 180 ASC.

Al' natuse okvirno drugačijeg temperamenta i ASC, više će opisivati neke druge planete. Bez obzira na rođendan "pod vladavinom" Ovna.

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 14-05-2017 at 21:20..

Old 16-05-2017, 00:51   #28
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Andjela, 2006. godine je i Sa bio u Lavu i verovatno si u solaru imala Sa0Mo. U ovom solaru ti nije takva situacija.
Ju ti je u solarnom 10. polju, natalnom prvom i pravi trigon na tvoj Mo, koji vlada 10. poljem. Meni to izgleda kao neka poslovna prilika. Solarni Ma pravi konjukciju sa natalnm Ve preko 5. i 8. polja sto moze biti prilika za neko zaljubljivanje.

Da, bio je Mo0Sa i to na solarnom IC-u, a sol Ac u 8. .... te godine u junu mi umrla baba a u septembru je zavrsena veza sa covekom kog sam volela najvise na svetu. Uzasna godina

Eh, Tiga, umorila sam se vise... nemam ni snage ni volje... godinama sve uz tesku muku.... dva napred tri nazad... nemam snage... volje pogotovo

Old 27-08-2017, 01:14   #29
andjelikadepeures
Mag

Standardno

od maja sam rintala kao konj, u dve smene, trudila se maximalno, a sve vreme mastala o godisnjem odmoru i moru. planirala, birala hotel, .... sve isplanirala, platila, kupila avionsku kartu...

27.8. sam trebala da poletm i sletim u CG...

MEGJUTIM!!!!
16.8. mi pukne slepo crevo. misleci da mi krenuo pesak niz kanale, ja ne idem doktoru. odem tek sutradan i dva dr. mi kazu da se stvorim u bolnici.
18.8. sam operisana, operacija je bila tehnicki vrlo duga i zahtevna ali se lepo oporavljam.
provela sam 8 dana u bolnici, imala srecu da naidjem na divnog doktora i osoblje...

ali me boli sto mi je propalo nesto sto sam tako lepo planirala, radovala se.... pa celo leto sam zivela za taj odmor... mnogo boli. ne samo zbog odmora, vec zbog svega sto me tako sjebe u zivotu. dodje mi krivo sto nisam sacekala bar jos jedan dan sa odlaskom u bolnicu, da bude stvarno kasno i da se resim svega za sva vremena.

rez mi je toliki da sam mogla dvogodisnjaka da rodim, ali me nije briga za rez

eto, ne znam gde se vidi sve to....

Old 27-08-2017, 12:07   #30
rejra
Početnik

rejra's Avatar

rejra je offline
Registrovan: Aug 2017
rejra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
od maja sam rintala kao konj, u dve smene, trudila se maximalno, a sve vreme mastala o godisnjem odmoru i moru. planirala, birala hotel, .... sve isplanirala, platila, kupila avionsku kartu...

27.8. sam trebala da poletm i sletim u CG...

MEGJUTIM!!!!
16.8. mi pukne slepo crevo. misleci da mi krenuo pesak niz kanale, ja ne idem doktoru. odem tek sutradan i dva dr. mi kazu da se stvorim u bolnici.
18.8. sam operisana, operacija je bila tehnicki vrlo duga i zahtevna ali se lepo oporavljam.
provela sam 8 dana u bolnici, imala srecu da naidjem na divnog doktora i osoblje...

ali me boli sto mi je propalo nesto sto sam tako lepo planirala, radovala se.... pa celo leto sam zivela za taj odmor... mnogo boli. ne samo zbog odmora, vec zbog svega sto me tako sjebe u zivotu. dodje mi krivo sto nisam sacekala bar jos jedan dan sa odlaskom u bolnicu, da bude stvarno kasno i da se resim svega za sva vremena.

rez mi je toliki da sam mogla dvogodisnjaka da rodim, ali me nije briga za rez

eto, ne znam gde se vidi sve to....
Pozdrav možda sam off topik ali vidi se to sve i bez solara u tvojoj natalnoj karti...naime u šestoj (zdravlje) se nalazi i ovan...in njegov vladar mars (operacije)...taj isti mars je u konjukciji s merkurom (crijeva) oni prave loš aspekt sa saturnom (bolesti) u škorpiji (sljepo crijevo) te plutonom koji je drugi indikator za operacije...pritom marsov dispozitor je u trećem indikatoru za operacije- to jest u osmoj kući....Dalje Jedan od tvojih vladara šeste (zdravlje) jest u konjukciji tjesnoj sa uranom (iznenada)....dakle nešto u vezi zdravlja kod tebe može doći neočekivano (uran)...i sve ''pobrkati''....obzirom da ti je i mjesec (tijelo) u vodoliji (iznenadno,neočekvano) ovo gore se još više podebljava...a mjesec je i vladar desete (dakle vezan je za nešto karmičko,neotplaćeno,sudbinski...)...obzirom da taj mjesec aspektira vladara šeste (zdravlje) onda će ta ''otplata'' neočekivano (u vodoliji) poremetiti zdravlje....ali i godišnji odmor (peta kuća) jer je vladar pete taj isti uran (neočekivano,pobrkano,iznenada) u trećoj kući (kraća putovanja) i u tjesnoj je konjukciji sa vladarem zdravlja (jupiterom) dakle godišnji odmor iznenada otkazan zbog zdravlja...jer je uran i otkaz ....a taj isti vladar godišnjeg odmora (uran) je i vladar pomenutog mjeseca( koji pak zadužen za to kočenje jer je vladar desete)...Inače da bi doveli u vezu ovu posledju kombinaciju (mjesec seksitil jupiter/uran)...dakle odgodu godišnjeg odmora zbog zdravlja ,sa prvom kombinacijom iz mog posta (mars/merkur opozicija pluton/saturn-dakle operacija sljepog crijeva) ove dvje ''kombinacije'' lako možemo povezati preko neptuna (drugi vladar zdravlja i indikator bolnice) koji je dispozicijom vezan za jednu od tih kombinacija a direktno aspektira drugu kombinaciju..inače dosta je dobrih aspekata (seksitili i trigoni) koji ukazuju da je problem rješiv....

Naravno moram da napomenem da su se ove kombinacije aspekata i položaju u ovog puta ovako ispoljile,au drugom slučaju će potpuno drugačije itd...jer je simbolika široka i višeznačna...to svi znamo

Last edited by rejra; 27-08-2017 at 12:33..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ide, nemam, srece, sve, toliko

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules