ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
la-la-la

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Carapica2018
Old 16-02-2018, 23:25   #1
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno Carapica2018

http://i63.tinypic.com/2a6wd36.jpg

Znači, napokon sam skupila hrabrosti da objavim novi solarac. Odmah ću reći da ova kombinacija vladara 1 i 6 u konjukciji u 12 polju nije niti malo sjajna. I to još na vladaru 6… i voljela bih da na kraju solara dam feed sa nekom drugom simbolikom
Kako su događaji često aktualni oko rođendana tako se i meni već zavrtilo…
Nešto prije početka solara, krećem sa novim smjerom a to je glazboterapija, oduševljena sam time i pohađam edukaciju. Kroz privatni posao mislim isto tako ubaciti novosti i dodatno ga proširiti. Ono što bih voljela je da mogu s nekim imati suradnju, međutim takva osoba se nije našla u mojem okruženju i to su za sada želje. S partnerom jesam u drugom poslu koji je izdvojen od ovoga i ovih tjedana su tu isto super ponude.
Tokom 4-5 mjeseca trebala bih znati ostajem li na trenutnom poslu. Da mi kažu da odlazim jedan dio mene bi bio sretan, jer zapravo i tražim cijelo ovo vrijeme neki posao koji nije toliko stresan… međutim, mislim da ću ostati :-D pa možda i zato ispadne solar napet…
Mjesec je u t kvadratu dolazi iz 4 polja i donosi opasnost nekome u porodici. U planu su dodatna proširenja kuće i renoviranja. S financijama stojim dobro, jedino što u zadnje vrijeme trošim li ga trošim i ne mogu stati

Imam neku svoju analizu solara ali ako netko želi prije mene
Firdarija je glavni saturn i podvaladar jupiter, profekcija je 8 polje i vladar venera i mars koji se nalazi u tom polju.
Advertisement

Old 20-02-2018, 14:41   #2
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Ako ćemo po sistemu jedna kuća-jedan znak (kojim se ja vodim) onda to sve izgleda sasvim drugačije
Vladar ascedenta u konjukciji sa vladarom druge i pete kuće u jedanaestoj...So takođe u 11. Sedma naglašena. Mo bih uzela kao vladara treće i mislim da u tvojim zamislim koje si navela on može da te omete u papirologiji i doprinese česte promene smera i odugovlačenje.
Meni deluje da ćeš svoje zamisli ostvariti i da će doći do saradnje.

Srećno ti bilo i samo

Old 20-02-2018, 15:20   #3
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

ASc u biku u 7- ove godine bitno neko parnetstvo vezano za novac iliti poslovna saradnja. E sad sa vladarem na 29 moze da bude problema da se ne ostvari ili neke problematike oko papirologije (nema neki sertifikat ili diplomu) ali da ce ipak na kraju da bude uspesno. Sto se tice ove konjikcije meseca i plutona vise mi deluje da cu tu partner dosta da se istrosi i finansijski i ovako energetski.
Submit to Digg   Carapica2018 Reply With Quote

Old 20-02-2018, 17:55   #4
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Ganci, Filip hvala

Vidjeti ćemo kako će taj mjesec odigrati... aktualna su mi događanja unutar porodice,
a ovdje se nekako i tako priča vrti...
zanimljiva je ova postavka s kućama ja sam sa placidusa prešla na koch jer mi pokazuje
pravilnije...

Old 05-03-2018, 20:57   #5
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Ako može, spojite mi poruke.

Znači, ovako nekako bih rekla. Dominantna je voda nema planeta u zraku, zrak se odnosi na komunikaciju pa bih rekla da će biti perioda povlačenja a i perioda otvorenosti, vjerojatno iz jedne krajnosti u drugu. Trenutna je faza, brbljavosti, koja se prvi put pojavljuje ikada s druge strane uživam otići u osamu i napuniti baterije, jedina planeta u vatri je mars što će reći da ću reagirati nenadano i ne uvijek u poželjnom trenutku, ovaj mars ispada vrlo važan, dolazi iz sakrivenog 12 polja i 7, a i dispozitor je mjeseca koji je vladar desc., očito ću unijeti nekakve promjene kroz odnose ili će odnosi s drugima biti burni ili ću napokon uspjeti shvatiti t-kvadrat koji nosim u sebi, jer je mjesec upravo na tom plutonu, riješenje je u 4 polju pa što bolje poradim na svojoj sigurnosti u sebe (tu je sada i saturn) na svome temelju moći ću i da taj t-kvadrat izbalansiram, dosta je naglašeno zdravlje, ma mislim solar počinje sa time da nikako ozdravim, jeste prehlada ali nikada kraja, ovo će sigurno biti najmanje borba za imunitetom. Teško mogu da si vidim posao, jer bih tu svašta izvela, možda čak i promjenim posao ali suzdržavam se još od donošenja strašnih, velikih i bitnih odluka, tek je prvi prijelaz saturna saturn i jupiter su profekcije, midpointi su aktivirani kroz 8,9,10 mjesec tada i tranziti kreću u akciju... biti će zanimljivo proljeće, a onda i jesen...
pa vidjeti ćemo koliko sam za sebe bila pametna...

Old 11-03-2018, 10:39   #6
lilka
Švrća

lilka's Avatar

lilka je offline
Registrovan: Jul 2007
lilka je na dobrom putu
Standardno

Mislim da ce saradnja biti sa inostranstvom sto ce traziti kraca putovanja i tvoju veliku angazovanost sto ce te iscrpljivati,obrt tudjeg novca pa ce te to isto poprilicno zabrinjavati,kao i nesigurnost u smislu kuda vodi?hocu li uspeti?da me nece izvarati?A sebe zasigurno vidis tipa rad iz kuce. Samo oprez.(nisam neki prognosticar,nisti astrolog,ali pokusavam) pozz

Old 12-03-2018, 21:40   #7
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Lilka hvala.
Nema veze sa putovanjem posao, već kada putujem,to činim zbog moje pustolovne prirode
Teško je govoriti za posao. Zbog toga što imam mjesec u blizancima i nikada nisam radila jedan posao. U ovom trenutku ih imam 3. Jedan je privatan posao koji radim sama, drugi je sa partnerom koji povremeno bude aktivan, treći je konkretan posao koji je svejedno na određeno.
Od kada je saturn na neptunu samo razmišljam o svim opcijama, što bih htjela što ne bih htjela, teško podnosim sustav, voljela bih biti samostalna. Jednostavno mislim da puno vremena posvećujemo radu, a ne želim raditi nešto što mi ne stvara radost, nešto što nema smisla, što nije za dobrobit drugih... možda i većina tako razmišlja, ali ja sam luđak koji ima hrabrosti i vjeruje da otvorenom srcu sve dolazi

Old 13-03-2018, 01:48   #8
lilka
Švrća

lilka's Avatar

lilka je offline
Registrovan: Jul 2007
lilka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Lilka hvala.
Nema veze sa putovanjem posao, već kada putujem,to činim zbog moje pustolovne prirode
Teško je govoriti za posao. Zbog toga što imam mjesec u blizancima i nikada nisam radila jedan posao. U ovom trenutku ih imam 3. Jedan je privatan posao koji radim sama, drugi je sa partnerom koji povremeno bude aktivan, treći je konkretan posao koji je svejedno na određeno.
Od kada je saturn na neptunu samo razmišljam o svim opcijama, što bih htjela što ne bih htjela, teško podnosim sustav, voljela bih biti samostalna. Jednostavno mislim da puno vremena posvećujemo radu, a ne želim raditi nešto što mi ne stvara radost, nešto što nema smisla, što nije za dobrobit drugih... možda i većina tako razmišlja, ali ja sam luđak koji ima hrabrosti i vjeruje da otvorenom srcu sve dolazi
Duga je godina A saturn na Neptunu uvek izbaci istine koje sokiraju,ali u stvari su bile potrebne. I zato sam rekla oprez.

Old 13-03-2018, 04:25   #9
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
http://i63.tinypic.com/2a6wd36.jpg

Znači, napokon sam skupila hrabrosti da objavim novi solarac. Odmah ću reći da ova kombinacija vladara 1 i 6 u konjukciji u 12 polju nije niti malo sjajna. I to još na vladaru 6… i voljela bih da na kraju solara dam feed sa nekom drugom simbolikom
Kako su događaji često aktualni oko rođendana tako se i meni već zavrtilo…
Nešto prije početka solara, krećem sa novim smjerom a to je glazboterapija, oduševljena sam time i pohađam edukaciju. Kroz privatni posao mislim isto tako ubaciti novosti i dodatno ga proširiti. Ono što bih voljela je da mogu s nekim imati suradnju, međutim takva osoba se nije našla u mojem okruženju i to su za sada želje. S partnerom jesam u drugom poslu koji je izdvojen od ovoga i ovih tjedana su tu isto super ponude.
Tokom 4-5 mjeseca trebala bih znati ostajem li na trenutnom poslu. Da mi kažu da odlazim jedan dio mene bi bio sretan, jer zapravo i tražim cijelo ovo vrijeme neki posao koji nije toliko stresan… međutim, mislim da ću ostati :-D pa možda i zato ispadne solar napet…
Mjesec je u t kvadratu dolazi iz 4 polja i donosi opasnost nekome u porodici. U planu su dodatna proširenja kuće i renoviranja. S financijama stojim dobro, jedino što u zadnje vrijeme trošim li ga trošim i ne mogu stati

Imam neku svoju analizu solara ali ako netko želi prije mene
Firdarija je glavni saturn i podvaladar jupiter, profekcija je 8 polje i vladar venera i mars koji se nalazi u tom polju.
''Nešto prije početka solara, krećem sa novim smjerom a to je glazboterapija, oduševljena sam time i pohađam edukaciju. ''

- predivna simbolika Me0Ve0 hiron u Pi, pazi kad imas So na 15. Pi, ja mislim da ces kroz ovaj solar imati zaista misticna iskustva, neverovatna, ali kao pocetak, Jupi na 0. stepenu, nekog novog duhovnog ciklusa kroz transformaciju skorpionsku. Mislim da je to vezano za princip prepustanja u cilju oslobodjenja onog sustinskog ideala zene u tebi koji ide kroz neki vid transformacije onog sto je seksualno, animalno, culno... i onog sto je duhovno i u veri, tisini, tajni, gde vaga ta dva rezultira novim nekim idealima, rusenjem nekadasnjih. Saturn ovde zahteva da se duboka intima i svakodnevnica, ono sto su rituali u nekom smislu, sto radis svaki dan, dovede u red, promena. Uran na vrh 9. kao nesto sto kaci muziku galaksije, astrologiju i sve ostalo (26. strelca) Centralno i zbog So na 15. Pi, najdublje morske dubine, najdublja vera. Ovo mora da ide kroz krizu, rusenje starog, ne treba tome da se opires, ovde moras onaj feniks da izguras i osetis se kao princeza mora, morska sirena. Mislim da ce to moci da dodirne neko samo tajnom, kroz neki kreativni izraz, umetnost, neko ko ce ti ovde kroz simboliku posla, svakodnevnice, biti kralj tih dubina, So je na 15, jos ovde vlada solarnom 5 a u 12. i ono sto je tvoja misao, vladar 3, ga egzaltira. Ja bih rekla da ces se jako zaljubiti, gubiti glavu kroz ovaj solar, sve to toliko tajno, toliko intimno u tisini, da ce ti to mnogo tesko pasti u jednom momentu, ali ti nosi preporod. Kompletna promena sistema vrednosti. Mo 0 Pl . tebe intimno kao zene , vladar 4. solarne, opet po pitanju odnosa jer je u solarnoj 7. Ja bih rekla da to ide kroz neku skolu, ucitelja nekog zbog recepcija ili kroz decu. Hoce ovo dati i renoviranje doma, ali je je to nesto sto ce biti sustinska promena onog licnog kod tebe kroz princip vere.

*****Ti ces ceo zivot nesto uciti, zbog dara za konsaltingom, kasnije da prenosis to znanje. Tvoj poziv (MC), tvoja porodica (Rak), momenat kada postajes majka ti vodi Me u sediste, sa potpisom 9. izdavastvo, pisanje, filozofija, obrazovanje, rec kroz medije, jezici, putovanja, stranci, zakoni...a nesto sto ces pre izabrati da ti bude hobi, nego posao. Me ponire u 5. kucu natalni. Retrogradan je. I vladar asc, koji je originalno kreativan, koji trazi pozornicu kroz prijatelje, internet, grupe, pozornice buducnosti (vodolija u 5). Neki let u cilju slobode i onog sto je usavrsavanje covecanstva kroz lepotu, sklad kao tvoj licni pecat. Ti si zena KURIR, AMBASADOR necega za covecanstvo. Mo u blizancima u 9. kao poziv u cilju svrhe, misije, sudbonosnog jer je u 9, a vladar asc u 5, kroz pozornicu. Srecno!
Submit to Digg   Carapica2018 Reply With Quote

Old 23-03-2018, 16:12   #10
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Woow svaka ti čast na analizi i izdvojenom vremenu
ima istine, samo moja venera 90 pluton ne voli otkrivati sebe, a još manje ovako na forumu, ali samo da znaš da si jako dobro većinu stvari rekla, sve što se događa kroz ove posljednje 3-4 godine, mislim da mora završiti u ovoj,pa je i transformacija neminovna. Hvala još jednom.
Advertisement

Odgovor

Tags
bih, koji, nije, poslu, solara

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules