ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Biribozin solarni dnevnik 2018-19.

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Biriboza 2018-19.
Old 26-12-2017, 00:02   #1
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno Biriboza 2018-19.

Evo sa izlaskom tr SA iz znaka mog AC, da postavim naredni solar.

Imgur: The magic of the Internet

Nemam trenutno inspiraciju da pišem, jedino što mi pada u oči i što mi se na prvu ne sviđa, jeste sol MA na nat AC (orbis 3 st), a tu je blizu i sola AC, koji aktivira ovaj natalni kvadrat između baš tog istog MA i UR (ovaj kvadrat je, između ostalog, zadužen za tragičnu smrt u saobraćaju nekoga koga sam jako voljela).
Sol MA je vladar sol AC, inače.

Sol SA na vrhu 2.kuće, u jarcu, za mene početak Sade sati. Sekstil nat ME (sekstili kod mene ne rade, eto vidjećemo i ovaj).
SA mi je inače jako bitan ove godine, profekcioni vladar godine je takođe SA (prof AC u jarcu) i postaje vladar podperioda u firdarijama. Od rođendana ću biti u MA/SA periodu.
Dakle, naglašeni i MA i SA.
Svđa mi se što je sol VE u vodoliji, kao natalna, mada nije VE povratak. Ali solarna je blizu nat SO 0 MO, valjda će generalno atmosfera biti bolj nego ove godine. Prošla, ne pomenula se, toliko suza i tuge.
Submit to Digg   Biriboza 2018-19. Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-12-2017, 21:45   #2
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Kod tebe se događa jedan važan životni ciklus… jer imaš 3 vrlo važna tranzita.
Jedan je pluton 90 pluton, drugi je neptun 90 neptun i ponovno
Drugi saturnov 90 na saturna. Znači riječ je sigurno o jednoj od važnijih godina,
Sami ovi tranziti dovesti će do nekakve krize, vezano uz odnose, porodično okruženje,
Moguće da stvari koje si zamislila neće ići glatko, što će te navesti na preispitivanje
Nekih svojih stavova i samih želja, pa i poslovnih smjerova, moguće da jedan period
Budeš konfuzna i stvari ti ne budu baš jasne, zbog utjecaja neptuna, međutim sve to
Je potrebno da bi neke ustajale obrasce ponašanja ili navike koje nama ne koriste uvidjeli
I promjenilijer saturn koračaujući u polje ne donosi samo priču o financijama nego i o našim vrijednostima, koliko vjerujemo i imamo
Povjerenja u ono što radimo i sliku koju dajemo o sebi, a moguće da ćeš sa tim 90 raditi na tome, uvidjeti neke nedostatke i pokušati ih doraditi i ispraviti. , to svakako može dovesti i do neke nove prilike i lijepe promjene, jer promjena iznutra stvara promjenu izvana… solar mi slično govori, mjesec sa venerom i gore jupiter ipak govore o nekim situacijama koje će ti prijati i pobuditi neke uspavane lijepe osjećaje…

Old 30-12-2017, 02:03   #3
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Smile

Ovde je "kao" preklapanje uglova iz natala. Ali progresiranjem ce se poklopiti neki dan nakon pocetka Solara, tj.rodjendana.

Zatim imamo Mars na tom Asc., simbolika koju vec poznajes, tice se "kozmetike", posto je vec vezana za Asc.lik, lice, glava. Na 6 stepenu, u zdravstvenoj ustanovi. Dakle, ne tice se nekog povredjivanja. U vatrenom znaku, ne bi trebalo da bude problema OKO zarastanja rana i oporavka. Kako je pod vladavinom znaka Jupiter, uzimi delove tela kojima vlada. Ili samo kao predeo glave, posto je na Asc.(za najpreciznije uzmi kombinaciju znaka i Asc ).

Obrati paznju na solarni Jupiter kad bude iz solara progresirao egzatkno na natalni uran, posto su ti i jedan i drugi vladari. po MA ti Uran vlada cak nad 4 planete. Pod br.1 SO.

Ovo bi se moglo tumaciti kao promeljiva sreca u vezi sa nekim ko ti je u simbolici Urana u tom trenutuku kada bude prelazio.

Sto ce tice Mesca u solaru, mislim da je separacija vec dala odgovor na to sta je moglo da se PROMENI u Tvom zivotu. A kako i sama znas da Jupiter kod tebe zbog konjukcije sa Saturnom i ne moze da se tumaci kao blagoslov, kao benigna, kao srecna planeta...ostavljam ti da tu promenu sama izdefinises posto je separacija oko 5stepeni(5 meseci recimo ili 6 u odnosu na Sa).

Kad smo kod Saturna koji ulazi u solarno(kao i natalno 2) VREME je da OKRENES pricu i pocnes da stedis. Tice se necega vezanog za buducnost, KADA Saturn bude dospevao u 4 polje(za nekih 5-7god)!!! Porodicna nekretnina. Promena mesta boravka, tada. A vec sada bi trebala da stedis ili stavljas sa strane, kako ne bi sebi tada uskratila neku opciju.

Neptun na IC, neke nove tajne u okrilju porodicnog doma bice pokrenute. Nece ti biti svejedno, ali prihvati ih samo kao takve. Ako je istina, ona i ne moze da se promeni. Ujedno cuvaj se suvisnih saveta.

Ponavaljanje planeta iz treceg natalnog, u trecem solarnom. Mada u izmenjenom rasporedu.
Merkur - vladar 7/8 i 10 u 3 =
Sunce - vladar 9 u 3=
i Venera - vladar umetnutog 6 polja i vrha 7 u 3 = ...

Uran u solarnom/natalnom 5 iz solarnog/natalnog 3, sluti na udadbu. Ali Uran ima svoje zaokrete. Iznenadices i sebe(ladar nad So i MO i MA). Kraci put zbog ljubavi ili sreces ljuav na kracem putu. Simbolika Urana je kao sto i sama znas najobimnija. Svakako ono sto predstoji. Nesto novo i neocekivano.

...

Old 30-12-2017, 11:57   #4
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Poklapanje uglova u solaru i natalu je po meni bitna godina, iako znam da se mnogi ne bi složili sa tim. To kažem iz ličnog iskustva, jer sam te godine imala ogromne životne promene i bila je sve samo ne "dosadna" godina. E sad, kakve promene, to je već druga tema.
Mars na podznaku ne mora obavezno da bude loš, kreni u teretanu da izbaciš taj "bes" Šalim se, može dati potrebu za kretanjem, vežbanjem, bićeš aktivna svakako. On je vladar pete, a u njoj je uran, pa možda bude nekakvo iznenađenje na polju ljubavi, dece, hobija, simbolike pete.
So0Ve u solaru meni uvek donese dugu vezu, ne znam kakva su tvoja iskustva sa tim, i kakav ti je status sada, ali ako si single, može se desiti da uđeš u neku ozbiljniju priču.
Sa u drugoj može biti problem za finansije, to već i sama znaš. Neko odlaganje, kašnjenje plate ili teškoće, mada ko zna.
Da, tebi je početak Sade sati, ja sam već uveliko u tome, pošto je moj Mo u jarcu, ne raduje me to baš ali šta ću
Eto, nemam nešto inspiraciju, ali sam htela da nešto napišem

Old 01-01-2018, 19:51   #5
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Kod tebe se događa jedan važan životni ciklus… jer imaš 3 vrlo važna tranzita.
Jedan je pluton 90 pluton, drugi je neptun 90 neptun i ponovno
Drugi saturnov 90 na saturna. Znači riječ je sigurno o jednoj od važnijih godina,
Sami ovi tranziti dovesti će do nekakve krize, vezano uz odnose, porodično okruženje,
Moguće da stvari koje si zamislila neće ići glatko, što će te navesti na preispitivanje
Nekih svojih stavova i samih želja, pa i poslovnih smjerova, moguće da jedan period
Budeš konfuzna i stvari ti ne budu baš jasne, zbog utjecaja neptuna, međutim sve to
Je potrebno da bi neke ustajale obrasce ponašanja ili navike koje nama ne koriste uvidjeli
I promjenilijer saturn koračaujući u polje ne donosi samo priču o financijama nego i o našim vrijednostima, koliko vjerujemo i imamo
Povjerenja u ono što radimo i sliku koju dajemo o sebi, a moguće da ćeš sa tim 90 raditi na tome, uvidjeti neke nedostatke i pokušati ih doraditi i ispraviti. , to svakako može dovesti i do neke nove prilike i lijepe promjene, jer promjena iznutra stvara promjenu izvana… solar mi slično govori, mjesec sa venerom i gore jupiter ipak govore o nekim situacijama koje će ti prijati i pobuditi neke uspavane lijepe osjećaje
Hvala ti puno na izdvojenom vremenu i trudu.
Nisam ni obratila paznju na ove vazne tranzite, na ove kvadrate, da, mislim da si u pravu, biće tu nekih promjena u mom zivotu. Na kojim poljima, znacu kad se bude desavalo.
I nadam se da ce biti ovo sto si poslednje napisala.
Jer svasta se ruzno izdedsavalo, ali i to je sastavni dio zivota, idemo dalje.

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Ovde je "kao" preklapanje uglova iz natala. Ali progresiranjem ce se poklopiti neki dan nakon pocetka Solara, tj.rodjendana.

Zatim imamo Mars na tom Asc., simbolika koju vec poznajes, tice se "kozmetike", posto je vec vezana za Asc.lik, lice, glava. Na 6 stepenu, u zdravstvenoj ustanovi. Dakle, ne tice se nekog povredjivanja. U vatrenom znaku, ne bi trebalo da bude problema OKO zarastanja rana i oporavka. Kako je pod vladavinom znaka Jupiter, uzimi delove tela kojima vlada. Ili samo kao predeo glave, posto je na Asc.(za najpreciznije uzmi kombinaciju znaka i Asc ).

Obrati paznju na solarni Jupiter kad bude iz solara progresirao egzatkno na natalni uran, posto su ti i jedan i drugi vladari. po MA ti Uran vlada cak nad 4 planete. Pod br.1 SO.

Ovo bi se moglo tumaciti kao promeljiva sreca u vezi sa nekim ko ti je u simbolici Urana u tom trenutuku kada bude prelazio.

Sto ce tice Mesca u solaru, mislim da je separacija vec dala odgovor na to sta je moglo da se PROMENI u Tvom zivotu. A kako i sama znas da Jupiter kod tebe zbog konjukcije sa Saturnom i ne moze da se tumaci kao blagoslov, kao benigna, kao srecna planeta...ostavljam ti da tu promenu sama izdefinises posto je separacija oko 5stepeni(5 meseci recimo ili 6 u odnosu na Sa).

Kad smo kod Saturna koji ulazi u solarno(kao i natalno 2) VREME je da OKRENES pricu i pocnes da stedis. Tice se necega vezanog za buducnost, KADA Saturn bude dospevao u 4 polje(za nekih 5-7god)!!! Porodicna nekretnina. Promena mesta boravka, tada. A vec sada bi trebala da stedis ili stavljas sa strane, kako ne bi sebi tada uskratila neku opciju.
Mozda bih i pocela da stedim, da imam od cega.
Vracam kredit, plate kasne, radujemo se kad je uopste daju, hahaha.

Neptun na IC, neke nove tajne u okrilju porodicnog doma bice pokrenute. Nece ti biti svejedno, ali prihvati ih samo kao takve. Ako je istina, ona i ne moze da se promeni. Ujedno cuvaj se suvisnih saveta.

Ponavaljanje planeta iz treceg natalnog, u trecem solarnom. Mada u izmenjenom rasporedu.
Merkur - vladar 7/8 i 10 u 3 =
Sunce - vladar 9 u 3=
i Venera - vladar umetnutog 6 polja i vrha 7 u 3 = ...

Uran u solarnom/natalnom 5 iz solarnog/natalnog 3, sluti na udadbu. Ali Uran ima svoje zaokrete. Iznenadices i sebe(ladar nad So i MO i MA). Kraci put zbog ljubavi ili sreces ljuav na kracem putu. Simbolika Urana je kao sto i sama znas najobimnija. Svakako ono sto predstoji. Nesto novo i neocekivano.

...
Hvala puuuno!

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Poklapanje uglova u solaru i natalu je po meni bitna godina, iako znam da se mnogi ne bi složili sa tim.
Poslednja takva sa poklapanjem uglova je bila 2014, nikakva godina, ni po cemu bitna.
To kažem iz ličnog iskustva, jer sam te godine imala ogromne životne promene i bila je sve samo ne "dosadna" godina. E sad, kakve promene, to je već druga tema.Eto vidis kako je kod tebe bilo drugacije.
Mars na podznaku ne mora obavezno da bude loš, kreni u teretanu da izbaciš taj "bes" Šalim se, može dati potrebu za kretanjem, vežbanjem, bićeš aktivna svakako. On je vladar pete, a u njoj je uran, pa možda bude nekakvo iznenađenje na polju ljubavi, dece, hobija, simbolike pete.
So0Ve u solaru meni uvek donese dugu vezu, ne znam kakva su tvoja iskustva sa tim, i kakav ti je status sada, ali ako si single, može se desiti da uđeš u neku ozbiljniju priču.
Single, single. Vidjecemo sta ce se desiti. Nisam do sad imala So0VE, bar u poslednjih 20 solara. Osim solara u kojima sam imala VE povratak (ali nije 0 SO) to su mi bile sve godine bitne za ljubav
Sa u drugoj može biti problem za finansije, to već i sama znaš. Neko odlaganje, kašnjenje plate ili teškoće, mada ko zna.
Plate svakako kasne, ništa novo.
Da, tebi je početak Sade sati, ja sam već uveliko u tome, pošto je moj Mo u jarcu, ne raduje me to baš ali šta ću
Eto, nemam nešto inspiraciju, ali sam htela da nešto napišem
Hvaaaala.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ĺˇto, godine, nat, ovaj, sol

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules