ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Ima li nade za mene?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Andjelikadepeures 2018
Old 09-04-2018, 01:18   #1
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno Andjelikadepeures 2018

Evo solara, pa pogledajte ako imate volju

Hocu li konacno uspeti da se dokopam inostranstva? Cini mi se tako blizu a tako daleko... Hocu li psihicki biti bolje? Radovati se cemu? Kakva ce mi biti godina?

U boljem sam stanju i situaciji nego prosle godine ali jos uvek nije to-to. Zelim da zivim srecno sama u inostranstvu, da imam dobar posao i da sama upravljam svojim slobodnim vremenom.

218 - Slike Upload Slika Free Image Hosting Photo Hosting

A mozda vas moja karta inspirise na nesto pedeseto, sto mi ni na kraj pameti nije? Sva tumacenja su dobrodosla
Submit to Digg   Andjelikadepeures 2018 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-04-2018, 01:52   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Mislim da ces ti ove godine da procvetas Mozda lupam ali mi sve nekako tako pozitivno izgleda. Citala sam i prethodnu temu sa tvojim solarom, znam da si imala operaciju, zao mi je sto ti se to desilo
Elem, So na podznaku, egzaltirano u ovnu, preklapanje sedme i prve kuce. Cak mislim da bi i emotivno mogla da procvetas, udjes u neku vezu ako vec nisi u njoj, ili da se pokrenes sto se tice izlazaka, prijatelja, druzenja. Sedmo u vagi, a Ve pala u prvo polje, opet mi nekako vuce i na fizicku lepotu, transformaciju, cvetanje.
Deseta je puna, tu je egzaltirani mars, vuce na snagu, oporavak, fizicki ali i tvog statusa, psihickog dozivljaja same sebe i svog "smisla postojanja". Mislim da ces u ovoj godini biti jaca nego ikad i da ce ti se mnoga polja otvoriti Sama ces sebi krociti put.
Nekako ne bih pokazala prstom na konkretan dogadjaj, vec tvoj psiholoski oporavak, snagu i jacanje.
Mozda sam se nalupala, ali tako mi sve izgleda. Srecno

Old 09-04-2018, 02:19   #3
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Lahi, hvala ti puno, sve zvuci vrlo optimisticno, nadam se da ce tako i biti
Nisam ni u kakvoj vezi, cak i ne razmisljam o tome, ali ako se desi neko "cudo", necu se buniti

Old 09-04-2018, 12:14   #4
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Cao
Meni se cini da se u ovom solaru nastavlja tempo iz starog, uglavnom fokus na posao i svakodnevne obaveze. Mislim da bi u nekom trenutku, sto se posla tice, mogla da se nadjes u nekom rascepu, neke stvari ti nece odgovarati a posto si ti jedan snazni zenski ovan koji misli da sve moze sama i da joj ne treba pomoc, ipak ne bi bilo lose da prihvatis pomoc, posebno od muskaraca, cak bi bilo idealno ako bi mogla da radis nesto sto podrazumeva udruzivanje ili ortakluk ( znam kako je to u Srb , al ima izuzetaka ).
Takodje, postoji mogucnost upoznavanja interesantnog muskarca, mozda cak ulaska u vezu, ali mi se cini da bi to mogao da bude neki tip koji bas onako , bukvalno receno- tvoj tip, sa svim manama ( naglasak- manama ), koje tebe vode u propast. Ne znam kako to da objasnim, al bas ono sto ti prija i ubija.
Zdravlje bolje nego ranije, ali ces ove godine i voditi racuna vise nego ikad ranije.
Za pare ne brini, bice ih dovoljno, i za hedonizam i za sve...
Komunikacija losija, mozda bude nekakvog isplivavanja proslih tajni, svadja i tako to, ali i inace si i sama rekla da ti je jezik proradio, pa ce tek biti zurka.
Ja nesto inostranstvo ne vidim, nadam se da gresim.
Sve najbolje!

Old 09-04-2018, 12:52   #5
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Ovaj solar mi isto najvise deluje da ce biti obelezen nekom vezom i zaljubljivanjem. asc u sol dsc vl sol 5 na asc a dispozitor u jarcu pa bi moglo cak da preraste vrlo brzo u nesto ozbiljnije. takodje asc u ovnu i sunce na asc bi trebalo da ti da ove godine dosta entuzijazma, dobrog raspolozenja i energije. Venera na vrhu 2 u biku za uzivanje i hedonizam, stabilne finansije. tranzitni jupiter ti aktivira jupit uran konjukciju u 3 pa ces mozda iznenada odluciti da se preselis kod partnera. posto uran uskoro ide na natalnog marsa a on ti je vladar 7 a u sunce bi u tom periodu trebalo da prelazi preko natalne venere mozda ga upoznas vec u maju i bude desavanja po tom pitanju. sto se tice posla mc u jarcu deluje stabilno sa saturnom. emotivno ces da se distanciras i ohladis po tom pitanju tako da neke situacije nece moci da te izbace iz takta. a i lakse ces verbalno moci da se izrazis uzvratis zbog mars merkur kvadrata. za inostranstvo mi vise deluje da je sledeci solar jer ce saturn uci u 4, odvajanje od porodice a jupiter iz strelca parviti trigon sa planetama u ovnu.

Last edited by Filip; 09-04-2018 at 21:27..

Old 10-04-2018, 00:06   #6
andjelikadepeures
Mag

Standardno

hvala vam drustvo
Quote:
Takodje, postoji mogucnost upoznavanja interesantnog muskarca, mozda cak ulaska u vezu, ali mi se cini da bi to mogao da bude neki tip koji bas onako , bukvalno receno- tvoj tip, sa svim manama ( naglasak- manama ), koje tebe vode u propast. Ne znam kako to da objasnim, al bas ono sto ti prija i ubija
ovo me nasmejalo u pozitivnom smislu, jer i lici da ja samo takve biram
mada odaaavno nisam nista ni birala

Last edited by andjelikadepeures; 10-04-2018 at 00:53..

Old 10-04-2018, 00:13   #7
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Meni iskače pomak s financijama kroz komunikaciju ili neke nove medije, računala, zatim problemi opet neki u obitelji i promijenjiv ljubavni status - dolazak nekog tko će te i privlačit i odbijat..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
biti, hocu, nije, sama, tako

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules