ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Solar/ Progresije

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-12-2013, 20:11   #31
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

A sta ces...Alea je forumski mracnjak

Salim se, svi mi znamo sta je u nama dobro, svi smo svojih vrlina jako svesni i cesto ih prenagasavamo, dok one losije stvari cesto potiskujemo u sebe.
Uglavnom svako zna sta je to sto ga cini srecnim, i sta ima tu ko da mu potvrdjuje o tome?
Ali kada nas smanta nevolja onda nemamo pojma odakle i zasto dolazi...eto, ja prvo sto vidim jeste gde leze zamke i opasnosti.

Kada je covek srecan i ispunjen, uglavnom ga ni nema na forumu...nema vremena da se bavi astrologijom od silnog uzivanja u zivotu...
Advertisement

Old 27-12-2013, 20:14   #32
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Hej,ja sam sretna osoba pa visim tu :P Malo sam previse zainteresirana za astro i tarot,a oko mene niko nije pa tu uzivam E da,i volim pisati ))
sorry na off-u
Submit to Digg   Ako neko moze da mi protumaci? Reply With Quote

Old 27-12-2013, 20:16   #33
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
stvarno si mi draga ali nekad bih te
ubi coveka u pojam..a da mu je bas toliko los natal, nije, znamo vrlo dobro da ovde ima gorih

Old 27-12-2013, 20:31   #34
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Boze Ibis, pa sta sam mu toliko zamracila molim te?
Mozda nam je Vagica samo malo preosetljiv...ja rekoh ono sto vidim kao njegove potencijalne zamke, a daleko od toga da to znaci da treba da uzme pistolj i ubije se zbog toga.

Majke ti?
A sta da kazem ja kojoj SA tranzitira 12 kucom preko natalnog MO u padu?

Da nisi ti malko preosetljiv Vagice?

Prosto i jednostavno, ovo je period kada ti SA tranzitira 5 poljem, stao ti je na natalnog ME koji vlada 12. i koji je u mracnoj Skorpiji ( i sama imam tog ME ). Malo si usao u period kada ti se neke stvari cine mracnijim nego sto jesu, izjave i reci mozda ostrijim nego sto jesu, period radosti i ljibavi je mozd redji nego sto je bio itd...niti je prognoza za samoubistvo, niti je toliko strasna da neko tako nesto moze da izjavi...to govori samo o tvojoj preosetjivosti - MO u 6. koji ima 90 VE u padu, eto...

Uostalom, natal nije statican kao sto ni zivot nije statican...planete se krecu, uticu na nase natalne iz razlicitih uglova i aspekata. Cas smo na vrhu, cas smo na dnu...niti si jedini koji ima neki period preispitivanja, niti ce taj period trajati doveka...

Quote:
Hej,ja sam sretna osoba pa visim tu :P Malo sam previse zainteresirana za astro i tarot,a oko mene niko nije pa tu uzivam E da,i volim pisati ))
sorry na off-u
I ja sam, skroz sam ok Osim sto druge ljude izgleda ubijam u pojam hahaha....ajde Vago, opusti se, nije ni blizu tako strasno kako si umislio. Ok?

Old 27-12-2013, 20:34   #35
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
Registrovan: Sep 2012
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Salim se, svi mi znamo sta je u nama dobro, svi smo svojih vrlina jako svesni i cesto ih prenagasavamo, dok one losije stvari cesto potiskujemo u sebe.
Uglavnom svako zna sta je to sto ga cini srecnim, i sta ima tu ko da mu potvrdjuje o tome?
Ali kada nas smanta nevolja onda nemamo pojma odakle i zasto dolazi...eto, ja prvo sto vidim jeste gde leze zamke i opasnosti.

Kada je covek srecan i ispunjen, uglavnom ga ni nema na forumu...nema vremena da se bavi astrologijom od silnog uzivanja u zivotu...
Ovo mi odstupa od onoga sto sam pitao?
Posebno mi je neozbiljno ovo na kraju, malo cak i iritantno, al ok, necu bacati akcenat na to.Ne volim skretanja sa teme, a istovremeno povezujem nekoliko razlicitih misljenja, pa finalno drzim za sebe.

Ne bavimo se mi ovde sta je za potisnuti, a sta za ispoljiti, vec o jacim faktorima, okolnostima koje su jache ili nasim nemogucnostima.
Zasto tako mislim?
Pa analize sam uporedio prema licnim totalima i poklapa se.
Nisam nigde procitao gde je to onaj faktor kojim se odupires pomenutom.

Old 27-12-2013, 20:36   #36
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
ja rekoh ono sto vidim kao njegove potencijalne zamke, a daleko od toga da to znaci da treba da uzme pistolj i ubije se zbog toga.
ja to znam, i to sam i rekla, ali nezgodno je kad je neko nov...

Quote:

Prosto i jednostavno, ovo je period kada ti SA tranzitira 5 poljem, stao ti je na natalnog ME koji vlada 12. i koji je u mracnoj Skorpiji ( i sama imam tog ME ). Malo si usao u period kada ti se neke stvari cine mracnijim nego sto jesu, izjave i reci mozda ostrijim nego sto jesu, period radosti i ljibavi je mozd redji nego sto je bio itd...niti je prognoza za samoubistvo, niti je toliko strasna da neko tako nesto moze da izjavi...to govori samo o tvojoj preosetjivosti - MO u 6. koji ima 90 VE u padu, eto...

ajde Vago, opusti se, nije ni blizu tako strasno kako si umislio. Ok?
ovo je bolje

Old 28-12-2013, 16:53   #37
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

VAGA 13- Ne lupas sto se tice drzava.
Moras pratiti efemeride. Kretanje planeta na nebu za svaki dan.
Saturn ce ti u toku 2014-te dva puta preci stepen odnosno konjukciju sa natalnim Uranom . Krajem 2014-te ponovo.

Old 28-12-2013, 16:58   #38
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
VAGA 13- Ne lupas sto se tice drzava.
Moras pratiti efemeride. Kretanje planeta na nebu za svaki dan.
Saturn ce ti u toku 2014-te dva puta preci stepen odnosno konjukciju sa natalnim Uranom . Krajem 2014-te ponovo.
Nisam znao da se to zovu, efemeride, a ni kako se prati tok planeta.
Po pitanju urana i saturna koji se preci dva puta preko te planete me zanima sledece.
Da li to znaci da prvim prelaskom preko urana moze nesto da zapocne, a da se zavrsi drugim prelaskom preko iste?

Old 28-12-2013, 18:16   #39
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Standardno

Vaga 13- Moze. Ovde Saturn pokrece tvog nat. Urana.
Kad tranzitni Uran pokrene neku planetu tad je iznenada i neocekivano. Odradi nesto u sibolici i on je svoj posao zavrsio. Posle se bavis samo sa posledicama Uranove akcije.
Zato se Uran tumaci u simbolici kad se gleda slog ,infrakt ,udar struje .....zato sto to dodje iznenada i ne mozes da se pripremis.
A kod tebe je slucaj da Saturn spora planeta dolazi i pokrece Urana da se aktivira .[to nije iznenada i ne ocekivano]
Advertisement

Old 01-06-2014, 21:45   #40
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Vaga 13- Moze. Ovde Saturn pokrece tvog nat. Urana.
Kad tranzitni Uran pokrene neku planetu tad je iznenada i neocekivano. Odradi nesto u sibolici i on je svoj posao zavrsio. Posle se bavis samo sa posledicama Uranove akcije.
Zato se Uran tumaci u simbolici kad se gleda slog ,infrakt ,udar struje .....zato sto to dodje iznenada i ne mozes da se pripremis.
A kod tebe je slucaj da Saturn spora planeta dolazi i pokrece Urana da se aktivira .[to nije iznenada i ne ocekivano]

Obzirom da je uran na vrhu pete kuce zanima me na sta sve moze da se racuna.To pitam jer predpostavljam da se gleda simbolika saturna, urana i svega onoga sto podrazumeva peta kuca.To bi bio kao neki mix, tri u jednom pa ne mogu bas da povezem. (Razlog je sto se ne razumem u astro.Sve mi je novo)

Dragi moji,

Proslo je malo vise od polovine moje solarne godine, pa me zanima kako vidite jos tih pet i po meseci koji su preostali u ovoj godini?
Hvala ako imate volje da mi kazete koju rec

Ostalo mi je jos tacno pet meseci do kraja solarne godine i to finalnih zbog ulaganja u sebe ili predhodnih sedam.

Voleo bih da cujem necije misljenje, a nadam se da ima raspolozenih.
Najlepse hvala

Moram da kazem i pitam voljne da mi kazu kako se u solaru vidi iznenadni put, jer idem na par dana za Tursku.
Placeno mi sve
Koji aspekt me to cascava

Last edited by Vojvotkinja; 01-06-2014 at 22:57..

Old 16-07-2014, 22:14   #41
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Standardno

VAGA 13-Jupiter nije moga da dodje do izrazaja posto je gotovo sve vreme bilo kvadrirano nebo od strane Urana Plutona Marsa Saturna pa u jednom periodu i Jupi je bio deo tih kvadrata odnosno blokada.
Kazu da je ublazio sta se ublaziti moze ali stvarno je malo ili nimalo vecini doneo.
Jupiter u lavu je bio od avgusta 2002-ge do avgusta 2003-ce Ako se secas tog vremena znaces koliko ce ti Jupi pomoci u vrednostima [druga kuca]

Old 12-08-2014, 19:48   #42
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
VAGA 13-Jupiter nije moga da dodje do izrazaja posto je gotovo sve vreme bilo kvadrirano nebo od strane Urana Plutona Marsa Saturna pa u jednom periodu i Jupi je bio deo tih kvadrata odnosno blokada.
Kazu da je ublazio sta se ublaziti moze ali stvarno je malo ili nimalo vecini doneo.
Jupiter u lavu je bio od avgusta 2002-ge do avgusta 2003-ce Ako se secas tog vremena znaces koliko ce ti Jupi pomoci u vrednostima [druga kuca]
To znaci da je Jupiter gubio na svojstvu zbog drugih i jacih planeta.
Secam se perioda od pre dvanest, trinest godina, ali mislim da ostale i pomenute planete nisu bile rasporedjene kao sada.Ili su u boljoj poziciji ili losijoj.To je ono sto ne znam.

Ostalo je jos dva meseca do kraja mog solara i ako neko ima nesto da doda na ovu ocajnu godinu u zivotu, rado bih ga saslushao.

Last edited by Vojvotkinja; 15-08-2014 at 14:04..

Old 12-10-2014, 22:46   #43
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Od sutra raspolazem ovom kartom zvanicno.
Voleo bih da cujem vase misljenje.

http://oi59.tinypic.com/2emirft.jpg

Old 18-10-2014, 18:44   #44
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by vaga13 VIdi Poruku
Da cujem ase dame kaj i sta imaju da kazu
Asc izlazi točno na sol IC u Djevici, vl Me u 2 sol – Istaknuta 2 sol. što bi značilo da ćeš ove sol. godine biti usmjeren na zaradu i rad- aktualiziraju se pitanja stjecanja materijalnih dobara, prihoda, imovine, financija ili ćeš možda samo promijeniti neka svoja lična uvjerenja i vrijednosni sistem. Vrv će se dešavati i neke promjene u porodici, Mo u Raku na sol Mc, nat. Asc izlazi na sol Mc, Ma na sol. Ic-u..možda ćeš početi više da razmišljaš o svom statusu i odlučiš na promjenu mjesta stanovanja u toku godine ili ceš privesti kraju neki projekat koji je u toku. Isto tako,moguce je da ce se završiti neki važan poduhvat ili da ce se odigrati neki važan dogadjaj vezan za roditelje ili za kucu i nekretnine.
Sa ovim Mo u Raku u prvi plan bi mogle izbiti emocije i svi lični odnosi, možeš osjetiti potrebu za pripadanjem nekome ili nečemu, ili ćeš se preispitivati i prilagodavati.
Problem bi mogao da ti radi ovaj Sa u 3 sol. koji će ti malo komplikovati odnose sa bliznjima ili bliskim rodjacima, ako gdje putuješ očekuj otežane okolnosti i prepreke - pripazi u saobracaju.
Bacih ti pogled na ove dir. i prog i vidim aktualna ti je prog. Ve0 nat So0Pl i prog Pl 0 nat So0Pl, dir. Mo ti je ušao u 7 kuću- velika šansa za neku love story, pogotovu jer je sol. Asc na nat. Ve (vladar 5k) a na vrhu 5k imaš Ve0Smč0So.
Možda se nalupah, u svakom slučaju Sretno... i nek pogleda još netko.

Old 18-10-2014, 22:39   #45
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Hvala Bosi7

Moji prodaju kucu u nameri da kupe nekoliko stanova i to bi mogla biti jedna od opcija.
Druga koja je u opticaju je ta sto pored kuce imamo mali aneks koji je kao jednosoban stan i nude mi da predjem tamo, dok je moj odgovor "ja da placam jos jedan strujomer pored onog u lokalu, ne, nikako"...Bolje vam je uzmite kirijase i placajte racune
Jos jedna novost za porodicu je sto sam dobio cetvrtog sestrica pre neki dan, dok je brat u fazi inostranih mastera...Na nesto drugo mi ne ide pamet.
Fokusiran sam na posao, ali znas i sama da je svaki pocetak tezak, ali tako treba.
Sto se rada na sebi tice, tu sam jako lenj.Ucim jezik, idem na kurs, ali ne vezbam...
Ljubav, sta je to?
Znao sam nekada.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules