ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
solar 17/18

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-06-2017, 18:47   #16
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

hvala ti Lahi
kao što rekoh, odlično je počelo - da ne čuje zlo.
sviđa mi se kako si to videla.
svakako javljam.
Advertisement

Old 20-06-2017, 20:34   #17
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

U ovom solaru imas tkz.dualitet Saturna i Sunca.Saturn u.prvoj solarnoj govori o tome da ces mozda biti opreznija i odgobornija zbog nekih strahova sto ce uticati i da se povremeno osamljujes.To ce ti jednostavno prijati.Sa druge strane So u 7 solarnoj direktno ce uticati na tvoja parznerstva a i tvoje samopouzdanje,da se istices.U smislu ako budes u vezi samim tim i tvoje samopuzdanje ce rasti.
To naravno ne utice samo na tvoju ljubavnu situaciju vec i za dr partnerske odnose.U smislu da li se povuci ili istaci i privuci paznju dr.ljudi.Da li biti oprezan ili se prepustiti toj dr strani tj.So?Mozda ti taj dualitet Sa i So na osi As/Dsc 6/12 donese neke problemcice.
Isto tako postoji i dualitet Sa i Me koji bih slicno objasnila.Bices okrenuta partnersvima,komunikacijam ali istovremeno i oprezna u govoru.
Kako god dispoz Sol Asc je Jupiter i u dobrom odnosu sa So i Me a i sa Sa verujem da ce doneti mnoga olaksanja ovim dualitetima.
Zaboravih.Sa1802So uticace i na tvojefinansije ali verujem da ce od septembra da se poboljsaju,Kada Sa odmakne malo od tvog Sunca a Jupiter se priblizi u trigonu.
Sto se tice ljubavne situacije.Na samom vrhu sol 5 je Uran i to ce sigurno da utice na iznenadne ljubavne situacije.Problem je taj sto je dispoyiror Urana Mars u Raku pa ti muskarci nece znati sta hoce.Ili ce se aktivirai neki tajni odnosi,tj.biti aktuleni,nzm.Za ljubav bih rekla da ce biti bolje kada Mars udje u Lava.Ili pak kada Ju udje u Sco.

Last edited by wanja; 20-06-2017 at 21:18..
Submit to Digg   31. krug Reply With Quote

Old 20-06-2017, 21:09   #18
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

kao što znaš/znate, počela sam javnim nastupima tj. više na strani So u 7. i Ju u 10. čiji je dispozitor Ve u 5. čista simbolika.
kad mi bude potreban predah, povući ću se da napunim baterije. a i nemam baš svakoga dana neku manifestaciju, pa da sam bukvalno pod reflektorima ili u javnosti kao sada. naredna je u julu, pa posle negde novembar/decembar.
to su i generalno dve muške autoritativne figure u navlačenju konopca. Sa je po TA najjači protivnik Suncu. oba bi da vladaju.
moj tata recimo nije najzadovoljniji mojim momkom. i to se uklapa u sliku. otac i partner na dve strane.
videću. hvala wanja.

Old 21-10-2017, 23:02   #19
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

ja kao da sam nemi posmatrač svoje karte.
akteri su svi drugi, a njihovi događaji indirektno dotiču mene.
umesto da sa punom 7. solarnom kućom gledam šta da radim u svojoj vezi, ja se pitam da li će mi se roditelji rastati posle 32 godine.
mama i tata večiti pas i mačka (natalno So 90 Mo), ali mama je podanički karakter pa ćuti i kad bi umrla, a tata opet se kurči i viče na bilo šta.
njih dvoje tako navlače (dispozitor So/Mo je Merkur u Raku, vladar 4. natalne u trigonu sa Jupiterom (vladarem MCa natalnog)) i verovatno ova natalna postavka čuva status porodice.
problem je što svi ljudi oko njih moraju da navlače. počevši od mene i brata, preko dede i babe.
letos je tetka mene napala. ja sam mami rekla. mama se malo ljutila pa svojoj sestri oprostila. deda i baba nisu svoju mlađu kćer opomenuli da ne dira mamu ni mene, nego u fazonu - oprostićemo mama i ja, tetka može da sere do sutra.
ok. ja sam tetki izbrojila. mama i baba i deda ne moraju. velika sam, branim se sama.
ali je sada dogovor da moj tata ne sme znati kako je mene tetka napala, jer on neće oprostiti maminoj sestri. posvađaće se i sa njom i sa dedom i babom i svi ćemo se svađati.
po cenu da se svi svađamo, ja ne mislim da je moj otac čudovište i nisam želela da ga lažem. rekla sam da me je tetka napala i da je pritom vređala i mamu. i tati je naravno bilo krivo što baba i deda dozvole da se njihova ćerka a moja tetka istresa na mene.
ta svađa je potegla i razmirice između mame i tate, i sad tata želi da se iseli.

u natalu se vidi So90Mo. vladari 4. natalne su u 180 sa Marsom.
ali kao što rekoh, Ju vladar nat. MCa to smiri dobrim uplivom na vladare 4.( Me, Ve) i na Marsa. to sam sve već napisala.

šta je ovo u solaru? solarna 4. na natalnoj 10. - trese se status porodice. u Ovnu je. vladar Mars u Raku (svađe u porodici).

progresivna osa IC/MC je na 29* Ovna što opet daje promenu porodičnog stanja. Imgur: The most awesome images on the Internet

svađu je okinuo tranzitni Jupiter na 29*Vage. na progresivnoj osi IC/MC.

šta da gledam, šta da mislim?
hoće li se smiriti?
zar moram da razvedem roditelje, pa da udajem sebe?

Last edited by rijanon; 21-10-2017 at 23:14..

Old 24-10-2017, 17:30   #20
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

rijanon, previse se bavis familijom, rekla bih. Mislim, super sto si to izbacila iz sebe, ali mislim da bi trebala da se okrenes sebi.

Old 24-10-2017, 18:21   #21
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa jedino da se odreknem i oca i majke. (a oni nisu tek familija).
ne može da te ne dotakne nešto u porodici, a naročito kad te roditelji postave u situaciju da biraš strane, kad te uvuku u svoje razmirice i kad te okrive za sve.
sad je ispalo da sam ja krivac zato što jesam gledala sebe: postupila sam onako kako je moja savest nalagala i kako bih se ja osećala najbolje u tom problemu u kojem sam se našla.
sad se svi oni međusobno svađaju, jer niko se ni sa kim ne može. a meni natrljavaju odgovornost, jer ja sam trebala da budem saksija dok me neko pljuje. da ništa ne čujem i nikom ne kažem.
i tad bi sve bilo bez svađa i ok.

baš zato što ja imam toliko toga da rešavam u svojoj vezi, nisam želela da me porodica uvlači u svoje farse. kad sam prestala da igram njihove igrice i uradila po svome: sad mi majka kaže da ako ikad više tako nešto uradim - nisam više njena.
nije lako tako nešto čuti. i nije to tek neka bezvezna stvar za koju te zabole uvo, pa nek oni rade šta hoće, a ti uzmi pa se šminkaj i uživaj.
tako se ne živi zajedno sa nekim.
bilo da su to roditelji, bilo da je to moja veza.
ali verovatno svi mi imamo drugačiji pogled na to kako treba živeti.

Old 25-10-2017, 15:22   #22
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
sad mi majka kaže da ako ikad više tako nešto uradim - nisam više njena.
Kakva manipulacija.
Srecno macka!

Old 25-10-2017, 15:34   #23
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa šta da ti kažem.
napisah lepo gore: svi smo dužni da održavamo sklad (kojeg najčešće u suštini nema) i da navlačimo, samo da bi se održala porodica/njihov brak.
a što to navlačenje ponekad bude neizdrživo (kako sada meni) - tn nikom ništa.
po principu, moraš da istrpiš. svako trpi i niko ne živi u praksi dobpro. to samo mi mladi imamo idealne teorije i zablude.

hvala Poppy

P.S.: evo zove me brat da mi javi da se tata vratio. frajer sišao u prazno prizemlje kuće kad su on i mama uhvatili priliku da se uhvate za vratove.
kao, biće u prizemlju dok ne nađe stan i onda se seli.
kaže brat: Lesi se vratio kući
brat živi s njima, ja ne.
ma oni bi se i oko daljinskog poklali, kamoli zbog nekog/nečeg drugog.
ti si Poppy u pravu skroz. ja budala razmišljam šta sam ja uradila. jebe mi se što me krivi i božja majka i moja majka, ako je moja savest mirna.

Last edited by rijanon; 25-10-2017 at 16:09..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
meni, sam, solar, solara, već

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules