ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
solar

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-11-2017, 19:32   #16
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon is online now
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

da, samo što bih ja nešto skroz drugo radila i planirala sa tim MCom i 5.kućom.
ali, ko mene šta pita
ne želim da prejudiciram bebu. nego kad krene - videću da li ide po mom planu ili po planu pelena.
Andjo javi se da vidimo ima li smisla što smo videle, da se nešto ozbiljno desi vama dvoma. pričate li o nečemu konkretnom i tako
Advertisement

Old 27-11-2017, 19:42   #17
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Haha, daaa i ja tako kazem. Meni je u ovom trenutnom aktivna 5. Bilo je dosta druzenja, putovanja, novih prijatelja, ljubavnih veza, bas u toj simbolici. U sledecem mi je puna solarna 4. a pada u natalnu 10. i 11. Nemam pojma sta ce to biti jer ne planiram nikakve promjene vezano za 4. Nego, da ne spamujem Andji temu, postavicu solarac ovih dana, a Andju cekamo s povratim informacijama.

Old 29-11-2017, 14:14   #18
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
e neka ti je bilo lepo! baš se radujem!

ovako: meni nije jasno zašto je Andja mislila na mogućnost trudnoće u 17/18.
za vezu stoji, i može da bude duža, trajnija, bitnija. što se i jeste ispostavilo. još je sa ovoliko Jarca partner i stariji. dakle sve je tu.
kad si u takvoj vezi, realno beba je moguća uvek. ali karta kao karta nema klasične pokazatelje trudnoće. ili ih ja ne vidim.
nije ni važno. možda se i omakne. ne postoji zid između dva solara. oni se nadovezuju, pa možeš na tom prelazu da zabebiš.
meni je recimo zakazan festival 5 dana pred kraj solara i trajao je 2 dana posle početka drugog solara.
tako da sam 16/17 završavala, a 17/18 počinjala istim događajem u simbolici 5.kuće.
nebitno.
JupiterGirl je lepo rekla. kad već imaš vezu - onda će da se to još uozbiljava sa ovim pozicijama.
6 solarna je dosta naglašena. dosta obaveza i svakodnevog rada, možda zajedno sa njim radiš nešto. ili prosto svakodnevica vam je zajednička. dnevna rutina. živite zajedno.
pripazi na zdravlje sa punom 6. jer je i to tema.
a beba? pa majku mu ja opet ne vidim školske pokazatelje. jedino da je donese roda. Uranovski neočekivano
Evo me,nisam mogla ranije.
Mirisalo mi je na trudnocu zbog solarnih kuca,ASC u 8,tr.Uran u nat.8u konjukciji sa tr.Ceresom koji pravi konj.sa nat.Ceresom.
Mozda i zbog Ur na ASC i tr.planeta koje upadaju u 7-mogucnost braka,pa mozda i zbog So60Mo egz.

Quote:
Originally Posted by JupiterGirl VIdi Poruku
Ja u 17/18 isto ne vidim trudnocu. Mogucnost veze, da. Nego Andjo, jeste li se vi u pocetku malo krili, vidjali u zatvorenom (mozda zbog posla), itd? Nesto kao da nije bilo najjasnije na samom pocetku.

Ovaj 18/19 mi je mnogo konkretniji i ozbiljniji sto se tice ove veze. Sto se tice trudnoce, nista ne bode oci, ALI solarni ASC je u Raku pa bi sam tvoj fokus mogao biti na porodici, potomstvu, domu, itd. Nesto ce te tjerati da razmisljas o tome pogotovo jer se i Mo kao vladar smjestio u 1. Dalje, cini mi se da je solarna 8. upala u natalnu 5. Kao vladara sam gledala i Sa i Ur koji solarno padaju u natalnu 8. i 4. Ne znam, meni sve nesto lici na neku buru koja se sprema a zakacice ti vezu, dom, i zdravlje. Kao sto rekoh, ogradjujem se jer ja to po osjecaju a ne po knjizi hah.

Ajde sad Andjo, reci jesmo li blizu. Ima li taj Ovan ovakav potencijal, onako iskreno?
Jesmo,malo na pocetku smo se krili.Veza je pocela od pocetka juna.
Ako veza ode korak dalje,bice malp bure u porodici

tati malo smeta sto je toliko stariji ali privikavam ga polako haha

Quote:
da, samo što bih ja nešto skroz drugo radila i planirala sa tim MCom i 5.kućom.
ali, ko mene šta pita
ne želim da prejudiciram bebu. nego kad krene - videću da li ide po mom planu ili po planu pelena.
Andjo javi se da vidimo ima li smisla što smo videle, da se nešto ozbiljno desi vama dvoma. pričate li o nečemu konkretnom i tako
pricamo ali sve provucemio kroz salu

Last edited by Vojvotkinja; 30-11-2017 at 09:35..
Submit to Digg   2017-2018 Reply With Quote

Old 29-11-2017, 15:20   #19
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Standardno

Andjo, hvala za feedback. Ma bitno je da se vi slazete i imate zajednicke ciljeve a tata ce vec da omeksa

Paaa, koliko vidim i Lahadima je pocela kroz salu pa sad kupuje namjestaj hehe. Javljaj sta se desava a mogla bi i uporedni da nam bacis. Bas me zanima kako funkcionisu zemlja i vatra.

Old 29-11-2017, 18:52   #20
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Nije me mrzelo da pročitam celu temu jer sam svašta propustila očigledno hahaha.

Elem, bacih pogled na ovaj novi solar što kreće od januara, ako sam dobro skapirala, meni se čini da će ovde biti neko ozvaničenje veze ili makar njeno učvršćivanje. Imaš So0Ve pa još u jarcu. Ovo sam imala dva puta u životu i oba puta sam ušla u ozbiljnu vezu. Plus je tebi i vladar sedme u šestoj ove godine, pa još saturn, sve vuče na tu simboliku sa posla...

Ne znam, nekako mi ima smisla neko unapređenje veze, ne mora biti udaja, ali neko ozvaničenje. Trudnoću ne vidim, mada ni ne umem da je vidim

A rijanon, pošto si ovde stavila solar, taj sledeći koji od juna kreće, i to sam pogledala Može biti neka beba, u teoriji makar. Mo u raku, u četvrtoj pa ukazuje na porodicu, a vladar je pete solarne. U njoj je Ve, i još Ve povratak. Nisam baš pametna oko trudnoća u solaru, pa ni ne volim da prejudiciram, jer smo već ustanovili da ima 100 slučajeva...

Old 29-11-2017, 19:12   #21
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon is online now
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Nije me mrzelo da pročitam celu temu jer sam svašta propustila očigledno hahaha.

Elem, bacih pogled na ovaj novi solar što kreće od januara, ako sam dobro skapirala, meni se čini da će ovde biti neko ozvaničenje veze ili makar njeno učvršćivanje. Imaš So0Ve pa još u jarcu. Ovo sam imala dva puta u životu i oba puta sam ušla u ozbiljnu vezu. Plus je tebi i vladar sedme u šestoj ove godine, pa još saturn, sve vuče na tu simboliku sa posla...

Ne znam, nekako mi ima smisla neko unapređenje veze, ne mora biti udaja, ali neko ozvaničenje. Trudnoću ne vidim, mada ni ne umem da je vidim

A rijanon, pošto si ovde stavila solar, taj sledeći koji od juna kreće, i to sam pogledala Može biti neka beba, u teoriji makar. Mo u raku, u četvrtoj pa ukazuje na porodicu, a vladar je pete solarne. U njoj je Ve, i još Ve povratak. Nisam baš pametna oko trudnoća u solaru, pa ni ne volim da prejudiciram, jer smo već ustanovili da ima 100 slučajeva...
i meni je So0Ve učvrstila vezu , Andji će sigurno nešto bitnije da se dogodi. mislim, svako joj je to video ovde.
kaže i sama, pričaju o tome, ali u šali.
moj drugar ima običaj da kaže: u svakoj šali je i 50% istine.

a meni, pa ne znam žene!
ja ću u junu da popijem neki morfijum i da se obeznanim, pa da ceo taj solar lepo prespavam ili šta god.
mislim što baš sad mi dolazi takva simbolika kad sam skapirala da mogu da budem srećna i bez toga.
neću više Andji temu da spamujem.

Old 30-11-2017, 15:07   #22
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by JupiterGirl VIdi Poruku
Andjo, hvala za feedback. Ma bitno je da se vi slazete i imate zajednicke ciljeve a tata ce vec da omeksa

Paaa, koliko vidim i Lahadima je pocela kroz salu pa sad kupuje namjestaj hehe. Javljaj sta se desava a mogla bi i uporedni da nam bacis. Bas me zanima kako funkcionisu zemlja i vatra.
mogu da stavim nije problem ali ne verujem da zelite da vidite toliko crvenilo u uporednom
kod nas kao da se okrenulo,kao da je on Jarac a ja Ovan On sve polako,temeljno a ja glavom kroz zid,brzopleto.On gleda gde da ustedi ja gde da potrosim hihi

nekoliko njih koji su gledali njegovu kartu nisu mogli da je povezu sa njim,kao da nije njegova.Miran,popustljiv,ne zeli da se svadja (pokusala sam da se posvadjam sa njim ali ne ide )
nezan,malo je tezak na emocijama pa ga napadnem s vremena na vreme pa mi kaze da meni mora sve da se crta,da nista ne kapiram dok mi ne kaze

Razliciti smo karakterno ali se slazemo.I ja sa njemu najduza veza ,nije se do sad toliko vezivao niti je hteo.Bar tako kaze.

Dejvsion nam je bolji ali njega nisam toliko izucavala.

Sinastrija -

https://s7.postimg.org/56uvtao4b/ast...0678.55305.png

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku

Videcemo,mada ne znam kakvo unapredjenje moze biti a da nije brak
mozda zajednicki zivot kao sto ste vec rekle.

Quote:
i meni je So0Ve učvrstila vezu , Andji će sigurno nešto bitnije da se dogodi. mislim, svako joj je to video ovde.
kaže i sama, pričaju o tome, ali u šali.
moj drugar ima običaj da kaže: u svakoj šali je i 50% istine.

a meni, pa ne znam žene!
ja ću u junu da popijem neki morfijum i da se obeznanim, pa da ceo taj solar lepo prespavam ili šta god.
mislim što baš sad mi dolazi takva simbolika kad sam skapirala da mogu da budem srećna i bez toga.
neću više Andji temu da spamujem.
videcemo dokle cemo ovako da se salimo

neko mi je skoro rekao da ovaj aspekt u trenutnom solaru 17/18 Mo60So egz.nece doneti u tom momentu brak ali donosi ulazak u ozbiljniju vezu koja ce se zavrsiti brakom.

ne spamujes mi temu,slobodno okaci ovde svoje ,ima mesta ovde za sve

Last edited by Vojvotkinja; 08-12-2017 at 09:53..

Old 10-12-2017, 21:46   #23
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Standardno

Tek sad stigoh da pogledam ovaj uporedni. Andjoooo kako ovo crvenilo funkcionise u stvarnosti? . Ja nisam mogla na zelenu granu sa deckom s kojim mi je sunce bilo u kvadratu, sto nije uvijek pravilo of course. Vama definitivno nije dosadno hehe.

Old 12-12-2017, 15:46   #24
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Omasila sam mu vreme
Nije 7:30 nego 8:10 uj.
Mada crvenilo jei ostalo,samo se kuce pomerile
Asc je Blizanac ne Bik.
Nije dosadno nije. Ja pravim scene on cuti njemu je narocito zabavno

Sada mu solar.Sa izlazi iz natalne 7.
Da vidimo dal ce da donese nesto

Odgovor

Tags
bitno, egz.aspekti, ju60, mo60so, mogli

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules