ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-08-2008, 21:28   #16
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Registrovan: Mar 2008
12.kuća je na dobrom putu
Standardno

Znam da je puno pitanja sa svih strana, ipak, ne pitam li neću niti imati mogućnost dobiti bilo kakav odgovor zato bi zamolila da mi netko pogleda ima li naznaka u mojem solaru da bih možda mogla uspješno krenuti vodama umjetnosti ( primjerice gluma )? Vidi li se nastavak bilo kakvog školovanja ili me to samo Neptun zavarava?
Submit to Digg   12. - solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-08-2008, 09:32   #17
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Šta je,je kućo ....vrh druge ti počinje na tom Neptunu vladaru Mc-a...a unutra su Pluton i Jupiter koji povečavaju svotu nekako ha?

Al ne znam dal je to dovoljno...elem...ćeš se bavit pitanjima zaposlenja i radne okoline pošto ti i sam Asc pada u 6...

Možda ne bi trebala čekati da te Neptun muti...već ga pokušati izraziti...stvarati,stvarati,stvarati...

Imamo obje i tranzit Ne na Veneru....na žalost 90...ali...mislim da sam negdje pročitala da i on može umjetnički nadahnut...

Old 26-08-2008, 21:17   #18
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Istina, u 02. solarnoj kući su mi Pl, zatim Ju. I baš je tako počelo, financije su loše, baš loše, Pl je prvi po redu, čini mi se da je to njegovo djelo. Samo čekam i promatram, što mora, bit će. Jedno iskustvo s njim mi je dosta toga rasvijetlilo, između ostalog i da mu se ne treba suprostavljati.
Nadam se da će Ju obojiti završetak solarne godine.
Nego, muči me to što sam puna ideja o promjenama u karijeri, ako bi ju tako uopće mogla nazvati, ali me sputava misao da je Ne umiješao svoju energiju u to, da bi moglo biti razočaranja. Opet, ako ne probam, nikada neću znati. Sve me vodi u taj rizik i promjenu, baš svaka okolnost me nagovara da probam.

Old 27-08-2008, 09:55   #19
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Onda možda najbolje da probaš...nemoj da upravo to bude simbolika tog Neptuna ...samo maštanje kako i što bi trebalo...

(znam da je lakše to reči,nego učiniti i sama stalno maštam,a ništa od tvrde glave kroz zid ako treba....ukopala sam se)

Old 27-08-2008, 11:23   #20
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Onda možda najbolje da probaš...nemoj da upravo to bude simbolika tog Neptuna ...samo maštanje kako i što bi trebalo...

(znam da je lakše to reči,nego učiniti i sama stalno maštam,a ništa od tvrde glave kroz zid ako treba....ukopala sam se)
S obzirom kako mi je sada, nemam baš ništa izgubiti ako probam, baš ništa.
E, moram ti napisati, tranzitni Pl je 09.08. bi na mojem DSC, egzaktno, nakon toga, danas, a ne sumnjam niti dugo ubuduće sam počela raditi takve promjene u odnosima, ne prepoznajem se, baš me strah...

Htjela bih upitati još nešto, nadam se da će netko imati volju pogledati malo pažljivije: vidi li se u mom solaru ili u tranzitima da bih mogla dati ili možda dobiti otkaz do kraja godine?

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:57..

Old 31-08-2008, 15:06   #21
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Kućo ...meni tvoj solar vuće na trudnoću..ne znam 8.kuća zahvaća 12. i 1.---a unutra Mjesec....na kraju Mars na Mjesecu...sve u Raku...možda na carski rez...Mislim da i 11.u 5...i 5. u 11. ima neke poveznosti sa trudnoćom...

( ja uvijek svima vidim trudnoću ha,ha)

Ja te neb još udavala.

Pošto je Asc solara u 6.kući natala i blizu Urana...moglo bi doči do nekog zaokreta na pitanju posla...a zarada na Neptunu...II.kuća aktivirana...

Old 31-08-2008, 15:52   #22
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Noćas sam sanjala da sam trudna, kad eto tvoje vijesti. Još mi samo fali ona druga polovica da mi pomogne.... da si ostvarim snove.
Jesi sigurna za trudnoću? Mora li se dogoditi li je to samo mogućnost?

Old 31-08-2008, 17:43   #23
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Da ne znam...bio je sad period ful plodnosti ...tako kažu kad smo imale u tranzitima Ve120Mars i Mars120Venera...negdje prije dva tjedna!!!

A u slolaru je Ve0Ma

Evo ovo ja imam u svojim skripticama...za pokazatelje u solarnom...

Pokazatelji rodjenja deteta ili trudnoce;

Aktivirane 4,5 i 11 kuca.Lunarni Chvorovi/ natalni ili solarnog povratka/preko ose od 5 do 11 kuce,ili u padajucim kucama.

MO ili ASC i Zenit ugaoni ili u 5 ili 11 kuci.

Solarni ili natalni NE u 4 kuci.

Tako da ovih ''službenih'' pokazatelja baš i nemaš...ne znam bumo vidli...al ako nemaš tipa još...onda mislim...to je ključan fakto

Al tu bi stvarno trebalo nešto biti jer imamo Ve0Ma...al sam se ja malo ražalostila što se to nije sad dogodilo kad su Ve-Ma bili u tranzitima u dodiru...pa sam skoro izgubila nadu...

(moj Ve0Ma je još u 7.solarnoj zajedno sa Suncem)

Last edited by thalatte; 31-08-2008 at 18:04..

Old 31-08-2008, 21:11   #24
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Ve mi je u solaru u 06., kući posla što bi moglo ukazivati na ljubav na poslu. I ima nešto, jako, jako je privlačan, fatalan moglo bi se reći, što se tiče fizičkog dijela odnosa ( možda ti objašnjava Ma0Ve ). Usput, Sco je. Ali, ne sviđa mi se dio njegovog karaktera koji ni kod jednog muškarca ne bi mogla prihvatiti. I zbog toga sam jako suzdržana iako je zbog te fizičke privlačnosti teško, baš teško. Što se tiče njega, neću biti skromna: mislim da je njemu još gore. Znaš kakva je situacija kada Sco ne uspijeva sakriti što se događa u njemu.
Ali, kada pogledaš da mi je Pl na DSC u natalu, a u solaru pravi jaki trigon sa Ve u 06. i Sa u 09., Ve i Sa su u trigonu, i još k tomu u sekstilu s Mo u 08., a mene Pl doslovice nemilosrdno razrušava iznutra otkad mi je sjeo na DSC, ne znam koliko će dugo moj razum biti moja vodilja.

Old 31-08-2008, 22:40   #25
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

točno...a ja baš mislim da ti to treba...da se oslobodiš i ne suzdržavaš...jer to je onda blokada...stvari koje nam idu u susret treba upoznati i prihvatiti...što ne?

Mislim i ja često to radim...no kod mene je obrnuta situacija...ja previše polažem na privlačnost...pa onda sa nekim neću ni probati ako nema kemije...makar me mentalno i duhovno liječio...

Dok ove neke sumnjive osobine... gade mi se i svjesna sam ih...al su mi oči širom zatvorene...svejedno probam...

Nisam primjetila da Sco skrivaju dojmove...možda što sam okružena sa njima pa im čitam reakcije...oni kad osjete potrebu...nema suzdržavanja...po prirodi destruktivni...uništit će samog sebe al idu naprijed za onim što im je predmet želje...ovo ne mora biti točno ,ovo je moje viđenje..

Old 01-09-2008, 06:21   #26
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Mislila sam na njihovu odličnu samokontrolu, izravni su ono kada god to žele.
Daleko od toga da privlačnost ne treba postojati, to je nužna osnova.

Znaš, meni se čini da u životu uvijek bolje prođem kada od nečega odustanem negoli kada to uzmem, bolje se osjećam. Mislim da je to zbog 12. kuće.

Pepuu, vidi li se u mom solaru da ću imati nekakvih problema sa zdravljem? Ili ih možda već imam?
U dva mjeseca sam, od stresa na poslu smršavila 4 kg. Bojim se da bi se to moglo nastaviti...

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:58..
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-09-2008, 08:46   #27
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Ovako jako slabo znam gledati bolesti i zdravlje...(znaš da je meni top tema usporedni...ha,ha)

No kako sam hipohondar jesam polovila neke stvari...pa kad ti kažem najbolje da pitaš još nekog...

1. Mars na Mjesecu,iznenadne upale...neotkrivenog porijekla,koje prođu kako i dođu...Kad je bio tranzit meni se tako nešto desilo,no da ne duljim tu...
..a pošto se radi i o Mjesecu...nije na odmet na gino.pregled...
A Mars je tebi i prirodni vladar 6.kuće..tako da...tu možeš malo istraživati...

2.činjenica je da nam Asc pada u 6.kuću...to znaš ili posao ili zravlje...

-i malo praktičnih savjeta-nevezano...kile oće dolje od stresnog posla,a i bilo je ljeto kad ljudi obično smršave (naravno,svi osim mene,meni se nikad-ikad nije dogodilo da slučajno izgubim kile,ha,ha )
-Tako da nemoj se puno brinuti!!!

Old 05-09-2008, 20:51   #28
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Pepuuu, imam ja još pitanja: što bi i kada moglo aktivirati moj Ve u 06. u solaru i Ma u 11. u iz natala koji su u konjukciji da bi se aspekt ispunio, jel se to može vidjeti u tranzitima? Možda sam malo nejasna, ako je tako, reci da još pojasnim?

Old 05-09-2008, 21:30   #29
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Evo za par dana imamo na nebu konjukciju tr.Ve. i tr.Mars...oni će oboje meni kvadrirat Mjesec...paaa...možda tu sad bude nešto...

Uglavnom...kolko sam shvatila...treba čekat da se u tranzitu pojavi aspekt između planeta koje su u kontaktu u solaru...

Old 05-09-2008, 22:28   #30
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Standardno

Kod tebe je ta konukcija na relaciji 12. - 07. kuća. Znači li to da bi ti ljubav mogla biti tajna pa "jako" javna? I još nešto: Pl ti je u solaru u 03. kući ( komunikacija, rodbina, braća i sestre ), događa li ti se nešto po tom pitanju, nekakve dubinske promjene?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules