ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Aspekti od So120Ju do Sa90Ma, sve što vas zanima o aspektima

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-06-2010, 17:26   #76
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Teorijski, za sve aspekte koje prave sunce i mesec uzimaju se u obzir i toliki orbisi.
Narocito kada je aspekt aplikacioni, kao sto je u tvom primeru rec.
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-06-2010, 18:07   #77
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
Neaspektovan Mars: neaspektovan Mars daje teskoce u motivaciji samih sebe, potreban je uvek neko da to uradi, ali i nekontrolisanu energiju, tesko se usmerava.

Kod mene je Mars neaaspektovan i nalazi se u Lavu u VII kući i pre bi rekla problem u komunikaciji ili je naglašena ili je nema!!!!!
Submit to Digg   NE-aspektovane planete Reply With Quote

Old 16-06-2010, 18:12   #78
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Ima aspekt sa SMČ 60* (aplikacioni orbis 4) i Merkurom 150*(orbis 6) , možda zato.
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-06-2010, 18:41   #79
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

A pošto je u VII kući moguć je problem u braku tj sa partnerom ............

Old 17-06-2010, 18:29   #80
select81
Obično gatalo

select81 je offline
Registrovan: Mar 2008
select81 je na dobrom putu
Standardno

Meni je neaspektovan Ma u lavu u 1.kuci, jos je na 5 st....

Old 17-06-2010, 21:01   #81
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

ma kako neaspektovan, ima sekstil sa suncem i trigon sa mesecom...(jos je sa mesecom aplikacija, nema veze sto nije iz trigonskih znaka) i jos su svetla u pitanju

Old 17-06-2010, 22:49   #82
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
A pošto je u VII kući moguć je problem u braku tj sa partnerom ............
moze znaciti nasilnog partnera ili nekog nadmenog koji ce uvek ''biti u pravu''jer boze moj ti si ga obrazom udarila u dlan a ne on tebe .............

Old 18-06-2010, 08:40   #83
select81
Obično gatalo

select81 je offline
Registrovan: Mar 2008
select81 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
ma kako neaspektovan, ima sekstil sa suncem i trigon sa mesecom...(jos je sa mesecom aplikacija, nema veze sto nije iz trigonskih znaka) i jos su svetla u pitanju
Je li ovo za mene odgovor?

Old 18-06-2010, 15:01   #84
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

yap

Old 19-09-2010, 15:54   #85
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam neaspektovani Merkur u 11-toj kuci ,u Biku. Suvise racionalana, baratam cinjenicama ,al opet to je sve zasluga Bika ,a ne neaspektovanosti.Komunikativna sam,neposredna,duhovita.Stalno nesto "prevrcem" po glavi. Izostanak aspekta mislim da vodi Merkur u pasivu.Neiskorisceni potencijal. Slozila bi se da je diskutabilno pricati o neaspektovanim planetama , jer na neki nacin uvek neko sa nekim pravi aspekt.

Old 19-09-2010, 16:10   #86
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Neaspektovana Venera: ljudi kod kojih je Venera neaspektovana tesko sklapaju bliske veze, ne dopustaju previse bliskosti, ali zato teze socijalizaciji sa druge strane.
ovo je dobrim delom tachno...

Quote:
Neaspektovana Venera- Ovo je jako retko, ali oni koji je imaju su obicno pomalo pasivni, mirni i nekako lenji; mali broj njih dostigne popularnost ili uspeh. U detinjstvu su jako voljeni i ususkani, pa tako da i kasnije umeju da vole i daju, ali ipak ne kao aspektovana Venera;
shto se popularnosti tiche, nju dobijem bez da je zelim. umem da volim, mada nisam od onih koji mogu svakog da vole.
Quote:
A neaspektovana venera je posebna prica.Ti ljudi ili menjaju partnere i ne zele biti voljeni i cak nemaju potrebu za ljubavlju ili je prikrivaju i sami sebi su dovoljni ...ili cak obrnuto pruzaju jaku ljubav i koliko god im se vraca ne osecaju da je dovoljno uzvracena.....
ovo boldovano je tachno... chak sam i sama pochela da se pitam zahto je to tako? poshto se, onog momenta kad poverujem da nisam voljena, okrenem i odem, makar patila godinama zbog toga, narochito kad sam zaljubljena... jezivo stvarno... a poshto me neko "pomeri jednom u 3-4 godine prosechno, situacija je josh tragichnija. plus Veneru u Biku uopshte nije lako zagrejati, al' je zato nije lako ni ugasiti kad se zapali... pa muke zive...

ako nekog ne mrzi, neka pogleda malo moju Veneru, ima li nade da se nekad zaljubim i da mi to bude na pravi nachin uzvraceno?

Last edited by andjelikadepeures; 19-09-2010 at 16:21..

Old 06-10-2010, 00:38   #87
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ima nekoliko novih karata ne forumu sa neaspektovnim jupiterom...pa samo malo da podignem ovu temu...cini mi se da bi bilo lepo da razmene iskustva

@andjelika - sace da krene jupiter, a za par godina i uran kroz tvoju sedmu kucu...bice,bice

Old 06-10-2010, 00:58   #88
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
@andjelika - sace da krene jupiter, a za par godina i uran kroz tvoju sedmu kucu...bice,bice
nadam se da hoce... krajnje je vreme, zaista.... ovan bash nije strpljiv, a ovo prevazilazi sve moje kapacitete vezane za strpljenje, stvarno...

hvala Neddo na utesi

Old 06-10-2010, 12:03   #89
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Neaspektovana Venera: ljudi kod kojih je Venera neaspektovana tesko sklapaju bliske veze, ne dopustaju previse bliskosti, ali zato teze socijalizaciji sa druge strane.
Quote:
Neaspektovana Venera- Ovo je jako retko, ali oni koji je imaju su obicno pomalo pasivni, mirni i nekako lenji; mali broj njih dostigne popularnost ili uspeh. U detinjstvu su jako voljeni i ususkani, pa tako da i kasnije umeju da vole i daju, ali ipak ne kao aspektovana Venera;
Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
A neaspektovana venera je posebna prica.Ti ljudi ili menjaju partnere i ne zele biti voljeni i cak nemaju potrebu za ljubavlju ili je prikrivaju i sami sebi su dovoljni ...ili cak obrnuto pruzaju jaku ljubav i koliko god im se vraca ne osecaju da je dovoljno uzvracena.....
Neaspektovana Venera u jarcu u VI kuci - moja majka.
Cini mi se da je najbolje opisao Mandrak - ovo crvenim. Celog zivota trazi dokaze ljubavi, povredi je i najmanja nepaznja. U detinjstvu jeste bila ususkana, kao najmladje dete u mnogoclanoj porodici, zasticena od svega. Da voli i da to otvoreno pokazuje ume odlicno, nekada cak prosto i da gusi ljude tolikim izlivima emocija (mada rak je u podznaku pa i to dosta utice). Voli da se doteruje, voli muziku, druzenje, nema problem sa sklapanjem bliskih odnosa.
Ali...mislim da se ovo njoj nekako odrazilo na posao i na svakodnevne aktivnosti. Poslom koji radi nikada nije bila zadovoljna, jedino sto joj na poslu odgovara je to sto ima sigurnu platu svakog meseca i nista vise. Problemi u komunikaciji sa kolegama, gubi se u sitnicama. Pocinje da radi 6 stvari u isto vreme a onda se baci u paniku kad shvati da nista od toga ne moze da zavrsi. Redovno kasni! Svuda!
Iako voli da je u centru paznje sebe nekako uvek na kraju postavi u podredjeni polozaj kada su u pitanju odnosi sa ljudima koje voli. Nekad mi se prosto cini da na neki sulud nacin uziva u tome da se zrtvuje za druge.

Quote:
Venera u šestoj kući

Ovim osobama je rad važan koliko i ljubav, odnosno osećaju veliku ljubav prema radu. Najznačajnija događanja u životu su im vezana za posao. Tamo susreću i upoznaju ljubavne partnere, a često iz toga proizilazi i brak. Imaju dopadljivi nastup i uspeha na poslu. Nose urednu i lepu garderobu i veoma su vredni. Zdravlje ih dobro služi, ali mogu da imaju problema sa impotencijom i veneričnim bolestima.

Umeju da razviju ljupke odnose uzajamne simpatije, ali bez seksa. Prevelika usmerenost na ovozemaljske stvari sprečava ih da se do kraja opuste i uživaju u ljubavi i seksu. U braku je najveći kohezioni faktor zajednički rad.
Citam ovo...i nigde je ne pronalazim.

Old 06-10-2010, 13:42   #90
ivanapetr
Švrća

ivanapetr je offline
Registrovan: Sep 2010
ivanapetr je na dobrom putu
Standardno

Neaspektovano Suce se ne mora tako tumaciti (kako ste na početnim stranama naveli). Sunce je naša bit, suštinske karakteristike,ali i vitalnost,.I često, kada je neaspektovano, zapravo je netaknuto i teško se menja naša suština (kao što je kod aspektovanog upleten uticaj drugih planeta i zbog raznih Planeta i aspekata, i stvari koje nam se dogadjaju, iskustava,ta suština može biti poljuljana)
Npr. ja nimalo nisam egoista, čak naprotiv.Trebalo bi malo da budem, i mnogo sam stradala zbog toga što nisam egoista
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules