ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Aspekti od So120Ju do Sa90Ma, sve što vas zanima o aspektima

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-09-2006, 19:02   #16
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Registrovan: Aug 2006
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Imam Saturn u 10. u kvadratu sa Marsom
Doooobrodošla u klub!
Advertisement

Old 02-09-2006, 20:41   #17
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti uspavana,mi smo ocito u problemima hvala ti sto razumijes mog"voljenog"
Submit to Digg   Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... ) Reply With Quote

Old 02-09-2006, 22:21   #18
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Standardno

O dje s' Sarajka bona? Hehehhe,
Nany,razumjela ''voljenog nam'' il' ga ne razumjela, to nam je što nam je. Mada stručnjaci kažu da se ipak možemo nekako boriti s njim i doći do cilja ali uz muke i mukice, a možda tako bude slađe, a?

No da se uozbiljim, vidiš malo se o tome priča a i ja vala slabo da o tome znam ali, evo tebi Sa90Ma kači Asc i Dsc tj. kvadrira ih a meni IC i MC. Mislim ja da je to malo žešća zvrčka Ja to nekako kontam da baš tu pravi blokade, mis'im bilo bi logično... No kod tebe su ipak kvadrati a mene potkačiše konjukcije.
A vidiš interesantno imamo bo'na i ti i ja Sa120Ve .
E ono kad 'oće baš ' oće...E ono sam ga sročila baš
Kako kod tebe dela Sa120Ve ak' dela uopće?

Je l' Saraj'vo gdje je nekad biiiiiilo...
Sarajevo ljuuuuubavi moja...
ovo ja 'nako za svoju dušu...
PS:A što znam ja možda ti i nisi sad u Sa al' eto muka naših svakako nam dođe inozemstvo...

Last edited by uspavana; 27-05-2007 at 18:31..
Submit to Digg   Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... ) Reply With Quote

kas spavat
Old 03-09-2006, 02:01   #19
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno kas spavat

Draga moja uspavana, ja sam ti u Sa cijeli zivot i ako znas Sa,u centru. M.Dvor
E sad,moj Saturn stoji godinama i ignorise Veneru(da se ne izrazim drugacije)i ja ne znam,koji mu je?
Sutim ja,suti on-ni prevodioc ne pomaze.Nego sto ti pominjes inostranstvo?Jel me to sljeduje nekada? Ma nemoguce! Mozda samo teritorija ex Ju.Jaaao sto me presjece. . .
Vidim tvoj ko moj u 10. e kukala nam mati iz proslih zivota. . . A te tvoje konjukcije su ko teze? E jasta su. . ne vjerujem.
I nisam znala da se T kvadrat moze racunati u svezi(sad ko knjizevno) ose Asc.i Desc. AAAAAAAAAA sta cu ja nauciti jos

Old 03-09-2006, 02:14   #20
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Standardno

Kako ne znam Marin Dvor!
Nisi mrdnula iz Sa...hahha, iz Sarajeva, da ne bude zabune...e pa vala od kako nam vaka šituacija ne mrdam nigdje.Inače na tome mogu da zahvalim Sa na IC.Nijesi dobro vidjela Pa i mi astrolozi smo mozgali da li u T ulaze il ne ulaze Asc, Dsc,IC,MC i saznadosmo da ulazeeeee!
Mislim ja da kontam šta si htela reć' no bo'na bolje da ti Sa ignoriše Ve, heheh
Pa inostranstvo ti sleduje izgleda ko i mene što sleduje
Zekim se, aj ja to nako odokativno...
Pazi i ja se po natalu mogu naći u ino ALI Sa će me uvek vraćati domu ''slatkom''
Mislim da su tvoje šanse veće ili preko Mo u 5. koji je 60Ju ali Mo u Sco i Kiron u 9. Verovatno bi te bar nostalgija mučila.Ali Ju u 3. , kao što rekoh preko Mo(ženska osoba) u 5.(ljubav), mislim ILI preko neke ženske osobe ILI je neka ljubav u pitanju, daje kraća putovanja.

Last edited by uspavana; 03-09-2006 at 02:47.. Reason: DA NE POSTAVLJAM NEUMESNA PITANJA JAVNO!

Bona uspavana
Old 03-09-2006, 22:33   #21
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno Bona uspavana

Ma ti meni izgleda poznajes Sarajevo iliti Rajvosa More bit da si nedje odavle al ne mogu te prokljuvit jaranice, jer mi mjesas rijeci i narjecja. . . Haj bona,sta fali,svi smo odnekle
E sad,bez zeze,hvala ti sto si me pogledala
Meni astrolog rekla-ne blizu vode,nego ojacati Sunce! A ja to ne kontam-Rak podznak,Neptun u Skorpiji i na vrhu 9. Ja bas mislila oko vode mi treba. . .
E,a to kraca putovanja,nemoj bogati oko zena,ako moze za kakvog dasu,pa mozda bih se i nakanila.
a onaj starohan sto me sljeduje,e vala samo mi je jos to trebalo,bradicu mu jarecu

Old 03-09-2006, 23:01   #22
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Standardno

Jaranice, hahaha,
Pa nako ti ja znam Saraj'vo, bila naravno jer mi je mama tamo odrasla...a i imala sam jednog Sarajliju i voljeli smo se, hehhehe, no, ne mere, čim to ima bosanske krvi ...
A što mjesam rijeci i narjecja nije ni čudno...malo Crne Gore, malo Bosne... mada ovo je više za Magdalenin scenario , jes sad mi smešno...
E mora da ti je Mo zeznut ko i mene jaranice, čim od žena bežiš...mislila sam ako imaš rodica kakvih po strani i tako to ... mislim da ti je Ju u 3. saću da virnem...
Quote:
onaj starohan sto me sljeduje,e vala samo mi je jos to trebalo,bradicu mu jarecu

Old 03-09-2006, 23:21   #23
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Haj bas ti hvala! E sad ,bosanska krv? Ja po toj logici,trebam po one "galebe" na moru. . . Nego to sto te ima odsvakle,to je cool. Ne mozes zastranit!
A znas sta,ja se cijeli zivot stavljam na stranu zena,branim nas,shvatam ali mi smo i proklete,pa ono,kao doslo vrijeme da se opametim. Kad okrenem film,nikad me musko nije zeznulo ko zensko. iako ja mrzim svadju i frontalni obracun koji je priprost ustvari i na svoj nacin sam zavrsavala druzenja kada je trebalo a procentualno,malo je bilo takvih.Ja sam pogodna za druzenja
a sa familijom slabo kontaktiram i rodica u vidokrugu nemam,bas sam peh

Skoro ,pa si u pravu. Da nije bilo "sudjeno"kad je trebalo. Vidi,ja sam godinama sama i nemam djecu a iskreno nisam ni zagrijana.Ne pada mi napamet da se u vece krize uvaljujem,kao samohrana majka(po logici-sta te briga,rodi sebi)E,ja radim u skoli,pa valjda i to malo utice,a ja muzicar-pa nije cudo i sanjar
Mislim,puuuuuuno si u pravu. . .

Last edited by uspavana; 27-05-2007 at 18:46..

Old 03-09-2006, 23:28   #24
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Standardno

Je l bona, a je l se tebi neko mešao u izbor partnera?Aj ovoliko mogu da pitam?
A ono za Mo, pa nije da je diiiivan al sto se dece tiče meni sve to liči, ono iz ljubavi... Nego malo si žešća na rečima mislim na partnerske odnose...
A ako si za onog sa jarećom... mislila zbog Sa120Ve , pa i ne mora biti , ovo više može da govori o preprekama i blokadama što se emotivnog života tiče ili
da sebe ne vidiš u najboljem svetlu,kao ženu... ne misliš da si dorasla partneru.A vidiš ti mu dođeš kao neki sanjar a taj bi mogao biti neki opsednut poslom i karijerom a možda baš i zbog tog posla možda te čeka negde vani?A?

Šala mala, bona , ni ja ti nisam baš za one galebove...hehehe... Od onih iz CG uvek su me kačili brđani uhhh, e što ti je to muško, nemam riiiiiječi...a jedan Boske je opet aktuelan a što da ti kažem bona...

Last edited by uspavana; 27-05-2007 at 18:49..

Old 03-09-2006, 23:45   #25
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Draga moja,ako treba taj da bude na oku i isprovjeravan,vjeruj sestri,ima da mu vilino kolo igra! Ti meni dobaci,a ja poduzimam sta treba,ako on necem vrijedi. . a ti znas!Ima da ga nema
Jedino sto ljudi mjesaju i grijese kad generalizuju je,da je jedno Bosna a drugo Sarajevo!

Old 03-09-2006, 23:51   #26
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Talking

A vrijedi... valjda Ma ljubim ga ja kaki je taki je
Advertisement

Old 04-09-2006, 00:10   #27
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

E ,da sam ja bogdo tako opasna. . . zato ja rekoh da si u pravu. A to sto je taki,a ti ga voles,to je bre ljubaaaaav!!!!!!!!! Srecno,pa da slavimo!

Old 06-11-2006, 17:17   #28
anchy
Početnik

anchy's Avatar

anchy je offline
Registrovan: Oct 2006
anchy je na dobrom putu
Standardno

lagano napredujem kroz zvezdane lavirinte, iskreno ne baš iznenađena, ali ljuta na sudbinu. Sve ovo već znam, a sada to i nalazim u planetarijumu. Moj Veliki kvadrat (krst) izgleda ovako: So90Mo90Ma90Asc90So... uz još par Tkvadrata... Moguća rešenja (ako dobro razumem) pružaju pre svih Mo i Asc, a možda Ur i So. Ostaje da se lagano, bez žurbe posvetim njihovoj simbolici...

Old 06-11-2006, 21:49   #29
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Registrovan: Sep 2006
moonstruck je na dobrom putu
Standardno

Mila moja anchy..ne zameri sto cu prvo da te "ispravim"...naime, ti u svojoj karti nemas Krst...imas par T kvadrata... ... tvoja karta nije laka, ali to ne moram da ti govorim, eto kazes i sama da povezujes stvari sa onim sto se desavalo.... kakva karta - takav zivot..
Eeeee...u takvim slucajevima uskace u pomoc astrologija i zato je dobro i lepo sto si ovde !!!

hajde postavi u vezbaonici svoju kartu (http://astro.axisdraw.com/forum/natalne-karte-clanova/)
... pa da pocnemo da je "rasclanjujemo" i da vidimo gde su i koji moguci izlazi... i kako mogu ovako jaki aspekti da rade za tebe...

...Prave reci kao zvezde padnu same,po svom nikne jogunasti beli krin,
nekad trazis poentu na kraju drame - a poentu krije prvi cin...

…VTBDUN…

Old 01-02-2007, 16:45   #30
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Sta da sada radim kada znam gdje je rijesenje tog kvadrata tamo zamisljam da je planeta ili sta?
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules