ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Aspekti od So120Ju do Sa90Ma, sve što vas zanima o aspektima

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

....
Old 26-07-2012, 09:08   #121
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Može li neko pogledati moj DC, mislim da je jako zanimljiv.............
Submit to Digg   Aspekti sa Descedentom Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-07-2012, 12:36   #122
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Na DSC mi je pluton,u sestoj. Inace, pluton mi vlada osmom kucom, gdje je neptun sa kojim gradi sekstil. Pluton pravi kvadrat sa mojim licnim planetama marsom(vladarom asc) u jarcu i saturnom u raku, koji su u opoziciji na osi 4-10 kuca. Pluton je u kvadratu i sa MC. Jedini dobar aspekt koji gradi je trigon sa retro merkurom u 11 polju u vodoliji, koji mi je inace vladar trece.
Moze li mi neko dati bilo kakvo tumacenje i znacenje ove konstelacije?

Old 05-10-2012, 15:12   #123
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

a sta bi znacio Vertex na Dc-u ?

Old 06-10-2012, 01:01   #124
milunka
Obično gatalo

milunka's Avatar

milunka je offline
Registrovan: Feb 2010
milunka je na dobrom putu
Standardno

Meni je Pluton vladar DC-a na samom DC-u...
(tj. u 6. u konjukciji sa vrhom 7.)
Sta da mu radim. Ne znam sta to znaci. Sad ce se aktivira sa tranzitnim Saturnom.

Old 06-10-2012, 02:32   #125
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ma zanima me ima li IJEDNOG tumacenja Ne na DC-u koje ne ukljucuje ruzicaste naocare u braku Smara me to vec I da li se 7. kuca odnosi na neku drugu oblast osim braka

Ja bih radije da saznam kako bi se to moglo odraziti na karijeru s obzirom da su mi oba vladara MC-a na DC-u...Ja uglavnom tumacim taj moj Ju i Ne kao savetodavni rad, valjda ne gresim (bavila sam se time) mozda cak i bracno savetovanje (ribe na MC-u + 7. kuca)

Old 06-10-2012, 10:22   #126
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Ma zanima me ima li IJEDNOG tumacenja Ne na DC-u koje ne ukljucuje ruzicaste naocare u braku Smara me to vec I da li se 7. kuca odnosi na neku drugu oblast osim braka

Ja bih radije da saznam kako bi se to moglo odraziti na karijeru s obzirom da su mi oba vladara MC-a na DC-u...Ja uglavnom tumacim taj moj Ju i Ne kao savetodavni rad, valjda ne gresim (bavila sam se time) mozda cak i bracno savetovanje (ribe na MC-u + 7. kuca)
poznato je da je simbolika jako siroka, kad budes upoznaala svog partnera shvatices sta je odradila kod tebe

sto se tice Ne na dsc sem ruzicastih naocara, moze znciti da parnter ima karakteristeike Ne sem fizickih naravno ovo se moze odnositi i na psihicke karakteristeike i osobine, a takođe moze znaciti i da njegovo zanimanje ima takve karakteristike, a opet kako je Ne vladar njegove IC a odlazi na sam njegov asc moze znaciti i da ce mu dom biti jako, jako bitan, opet moze znaciti da je jedan od roditelja (majka) jako vezan za njega, moze znaciti da njegovi koreni odredjuju njega samog, moze znaciti da je npr patriota, tj voli simboliku IC ako razumes sta hocu reci. . . ako dalje nastavim ovo bi se pretvorilo u umacenje tvoje VII k a to nije tema a nije bilo nititvoje pitanje

dalje, kad su vladari MC na vrhu VII to je klasican primer za izlazak u javnost preko karijere
simpaticno je tvojue zapazanje o bracnom savetovanju i to je ponovo dokaz o sirini simbolike, a o tome sta sve predstavlja VII k imas celu temu i to vrlo podugacku, pa pocni da je citas ispocetka

pozz

Old 06-10-2012, 20:45   #127
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
poznato je da je simbolika jako siroka, kad budes upoznaala svog partnera shvatices sta je odradila kod tebe

sto se tice Ne na dsc sem ruzicastih naocara, moze znciti da parnter ima karakteristeike Ne sem fizickih naravno ovo se moze odnositi i na psihicke karakteristeike i osobine, a takođe moze znaciti i da njegovo zanimanje ima takve karakteristike, a opet kako je Ne vladar njegove IC a odlazi na sam njegov asc moze znaciti i da ce mu dom biti jako, jako bitan, opet moze znaciti da je jedan od roditelja (majka) jako vezan za njega, moze znaciti da njegovi koreni odredjuju njega samog, moze znaciti da je npr patriota, tj voli simboliku IC ako razumes sta hocu reci. . . ako dalje nastavim ovo bi se pretvorilo u umacenje tvoje VII k a to nije tema a nije bilo nititvoje pitanje

dalje, kad su vladari MC na vrhu VII to je klasican primer za izlazak u javnost preko karijere
simpaticno je tvojue zapazanje o bracnom savetovanju i to je ponovo dokaz o sirini simbolike, a o tome sta sve predstavlja VII k imas celu temu i to vrlo podugacku, pa pocni da je citas ispocetka

pozz
Hvala Ma znam da je sarena simbolika zato mi je i nemoguce da na svim temama samo nalecem na te proklete bilo bi lepo kad bi ljudi malo slobodnije povezivali pojmove a ne stalno ponavljali jedno te isto.
Evo podelicu sa clanovima kako je ovaj Ne na DC-u uticao na mene posto muza/partnera imam. Muzicar koji tamani cigare Mislim da moze biti duga kosa i brada, zar ne? Ju-profesor je.
A bracnog savetovanja sam se setila jer se specijalizujem u toj oblasti i bilo bi lepo da to radim u buducnosti Vec sam imala prilike da zbog poslovnog angazovanja gostujem u medijima, i ne-nije mi se dopalo :/

Old 06-10-2012, 20:54   #128
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Hvala Ma znam da je sarena simbolika zato mi je i nemoguce da na svim temama samo nalecem na te proklete bilo bi lepo kad bi ljudi malo slobodnije povezivali pojmove a ne stalno ponavljali jedno te isto.
Evo podelicu sa clanovima kako je ovaj Ne na DC-u uticao na mene posto muza/partnera imam. Muzicar koji tamani cigare Mislim da moze biti duga kosa i brada, zar ne? Ju-profesor je.
A bracnog savetovanja sam se setila jer se specijalizujem u toj oblasti i bilo bi lepo da to radim u buducnosti Vec sam imala prilike da zbog poslovnog angazovanja gostujem u medijima, i ne-nije mi se dopalo :/
kad se kaze izlazis u javnost, to znaci da si jako priznata i poznata u sopstvenom poslu a ne da se ne skidas sa malog ekrana, eto kako ljudi opet sve vrlo usko gledaju

pozz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules