ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Aspekti od So120Ju do Sa90Ma, sve što vas zanima o aspektima

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-02-2016, 10:52   #571
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Devojke, da li bi htele meni ove aspekte da rastumacite?
Imam i ja ovaj So180Asc, i to je uglavnom neki 'problem' vaganja između individualnosti sa jedne i oslanjanja na druge osobe, ponekad i zavisnosti od odnosa sa drugima, sa druge strane. Mnogi sa ovim aspektom se identifikuju kroz veze sa drugim osobama, traže oslonac i svoj smisao u partnerstvu i bliskim odnosima sa drugima. Kod mene to i nije toliko izraženo, naprotiv.
Više se, kod mene bar, oseća taj aspekt kod donošenja odluka - dugo vagam između nekoliko opcija, uvek čekam sto godina da odlučim, kao desiće se nešto da mi pokaže koja je odluka ispravna, pa onda pitam druge za savet, jer često su mogućnosti jednako privlačne, pa se oslonim na druge i njihovo mišljenje, čisto da prevagne na jednu stranu
E sad, verovatno ima veze da li je So ispod ili iznad ose asc-dc.
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2016, 11:36   #572
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Asc 180 Sa (Sa vladar 9.i 10.kuce).Sa u skorpiji....Premrsava sam,dugo godina sam bila bas zimogrozljiva.Ponekada drugima neobicno hladna,iako nisam.Problem sa samopouzdanjem dugi niz godina...
Kod mene je isto to samo drugačije

I meni Sa nepovoljno aspektuje asc. Temperatura tela i pritisak izrazito niski. Što se mene tiče taman sam sa kg, ali imam izrazito široke kukove pa to izaziva efekat "ima je". na +40 savršeno funkcionišem jer mi je sve ispod 25 stepeni hladno. I da drugi me na prvu loptu vide kao hladu i suzdržanu
Sa i Ma drže pod kontrom ženstvenost i svilenost koju obično daje stelijum i Raku i asc u Biku, što mi skroz odgovara

Last edited by snupy; 09-02-2016 at 11:58..
Submit to Digg   Aspekti Sa Ascedentom Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-02-2016, 00:05   #573
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by makialele VIdi Poruku
Imam i ja ovaj So180Asc, i to je uglavnom neki 'problem' vaganja između individualnosti sa jedne i oslanjanja na druge osobe, ponekad i zavisnosti od odnosa sa drugima, sa druge strane. Mnogi sa ovim aspektom se identifikuju kroz veze sa drugim osobama, traže oslonac i svoj smisao u partnerstvu i bliskim odnosima sa drugima. Kod mene to i nije toliko izraženo, naprotiv.
Više se, kod mene bar, oseća taj aspekt kod donošenja odluka - dugo vagam između nekoliko opcija, uvek čekam sto godina da odlučim, kao desiće se nešto da mi pokaže koja je odluka ispravna, pa onda pitam druge za savet, jer često su mogućnosti jednako privlačne, pa se oslonim na druge i njihovo mišljenje, čisto da prevagne na jednu stranu
E sad, verovatno ima veze da li je So ispod ili iznad ose asc-dc.
emotivna JA zavisi od drugih ljudi i odnosa sa njima. Partnera (kad postoji) narocito i prijatelja takodje. Realna i prinudna JA sve moze sama.

da, za bitne odluke sam i sama cekala da Bog odluci. kad nisam bila sigurna u svoj izbor.

Old 10-02-2016, 07:45   #574
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Me120asc, Ve60Asc, Ju60Asc, Ur180Asc, Ne180Asc, Pl120Asc, imam ih bas dosta. Sta bi koji mogao da znaci? Ve i Ju su mi natalno u konjukciji, pretpostavljam da ima veze sa uzivanjima i sklonosti preterivanju u hrani i picu

Old 10-02-2016, 08:40   #575
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Sanja, ovu opoziciju Urana i asc. imam i ja.Asc. u Biku, Uran u Škorpiji. Totalno sam nepredvidiva. Nekada samu sebe iznenadim, šta sam sve spremna da uradim.Ne podnosim da me ograničavaju. Kod mene ne prolaze naređenja. Ako mi neko kaže "moraš" namerno ću uraditi suprotno.Kad svi misle da su me upoznali i da mogu predvideti svaku moji reakciju i potez, silno se iznenade.

Old 10-02-2016, 09:18   #576
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Pipa, meni je asc u Raku, Uran u Jarcu. Tvrdoglava sam kao mazga i sve ovo sto si napisala. To mi je najgora osobina, mana, jer me verovatno koci u mnogim stvarima. Kad cujem "moras" najezim se, uvek bude odgovor "nista ja ne moram" i onda necu, makar se plafon srusio na mene. Kad dodje vreme ispita, poludim jer postoji rok, a ne volim da mi neko zadaje rokove, ogranicenja, isto kao sto si napisala.

Old 10-02-2016, 17:03   #577
Hypo22
Početnik

Hypo22 je offline
Registrovan: Apr 2015
Hypo22 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Kod mene je isto to samo drugačije

I meni Sa nepovoljno aspektuje asc. Temperatura tela i pritisak izrazito niski. Što se mene tiče taman sam sa kg, ali imam izrazito široke kukove pa to izaziva efekat "ima je". na +40 savršeno funkcionišem jer mi je sve ispod 25 stepeni hladno. I da drugi me na prvu loptu vide kao hladu i suzdržanu
Sa i Ma drže pod kontrom ženstvenost i svilenost koju obično daje stelijum i Raku i asc u Biku, što mi skroz odgovara
I kod mene Sa u škorpiji, u kvadratu sa Me koji je vladar Asc. Pritisak nizak, izrazito zimogrožljiva. Dala bih 10 zima za jedno leto. I ja delujem hladnije i suzdržanije nego što stvarno jesam.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules