ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-11-2014, 21:38   #91
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
jedino bi sexualno mogao da se "pokaze", mada mi i to diskutabilno, s obziro, da su Ve i Pl u Jarcu...
Ve0Pl u Jarcu zna da da ljubav na prvi pogled .. nije to tako los aspekt ljubavno tj ko sta voli, a moze to biti i stari ljubavnik .... svakako eksplozija - proucila sam taj aspekt!

Imas i Ur konj Pluton na kraju 6 kuce, tj na pocetku 7 ... kao da je neko izbacio (Uran) svoja najdublja razmisljanja (Pluton) na povrsinu (Uran) ... mozda je to neko ko nije mogao da te zaboravi i izbaci iz glave do sada ili je žrtva Platonske ljubavi (ima i takvih!)

A sve to zacinjeno nekim odlicnim seksom kada ti Jupiter sol dodje u 5 i napravi trigon sa Ur iz 8 kuce ... pucace plafoni!

Kao da ce ti se smanjivati osecanja pesimizma i optimizma, pogotovo u radno vreme, tj. dok si na poslu mozda ces imati dosta praznog hoda i vremena za razmisljanje.

Imas emotivne reakcije kada je rec o novcu, i u ovom periodu si veoma skoncentrisana na njega.
Submit to Digg   Vojvotkinja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-11-2014, 14:47   #92
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Jel ti ovo bila bitna godina? Meni djeluje da jeste. Jer su natali poklopljeni a vladaoc je merkur u povratku, bilo je potrebno rasčistiti stvari, odbaciti neke repove, koji
se dugu vuku, meni je više za odnos pokazivao vladaoc 7 polja, nego li petog, iako su oboje retro, pa je neka priča koja se ponavlja, ne mora biti osoba koja se poznaje, već nosi obrasac neke priče koja je nekada prije postojala, stvar je da će taj neki odnos drmati tvoje samopouzdanje i emocije., a i venera je u jarcu, povučena i distancirana sa
Mjesec na asc., a bio je i chiron u 90 na njega, period gdje smo osjetljiviji, lako
nas je povrijediti. Nešto se događalo? Ovo se može biti kroz komunikaciju i susrete, jer mjesec je vladaoc 3 polja, a tebi je ove godine upravo to važno.
Saturn je radio i odvaja se od 90 na sunce, nezadovoljstvo, oduzimanje naše radosti, kao da nosimo teret briga na leđima, po meni je ovaj pluton-venera, zaslužan za problem zdravlja, jer venera dolazi od 6 polja i natalni pluton je tamo.

Saturn će doći na uran pa i kačiti merkur mislim da iznenadne promjene tebi tek predstoje i vjerujem da će biti ljubavno i uzbudljivo

Tebi bi već u 1. mj mogao početi djelovati novi solar.

Old 08-11-2014, 15:37   #93
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Preklopljene kuce solara i natala ne donose nista dobro iz mog iskustva, isto imam ove godine. Nije bilo nekih teskih gubitaka, u vidu smrtnih slucajeva, pu pu (ispljuvah ekran ), ali sam izgubila posao, generalno lose raspolozenje, nerviranje zbog ljubavi.
I ovaj tvoj miom, Ve 0 Pl, kako se simbolika planeta ispoljila, za ne povjerovati! Imam u solaru istu konjukciju u jarcu, i imam problema sa reproduktivnim organima (Ve napadnuta Pl), dugo traje.
Ajde drzi se, bice bolje vec za nekoliko mjeseci, drzim palceve!

Old 08-11-2014, 15:43   #94
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

I ja sam u preklopljenom solaru imala problem sa reproduktivnim organima. Bilo je gusto....

Old 08-11-2014, 15:50   #95
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Ma sta je ovo sa ovim poklapanjem kuca? Katastrofa ziva!

Old 08-11-2014, 16:14   #96
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Proci ce. Kasnije kao da nista nije bilo. Sto se mene tice, kaoda se desavalo pre milion godina.
Ali to jeste vrlo teska godina, na svim poljima. Gde krenes udaras u zid.
Sreca sto prodje

Old 11-11-2014, 12:44   #97
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ovo je trenutni solar, koji koliko vidim, uskoro istice

ne bih rekla da je bas sjajan....
ni zdravstveno, a ni emotivno...
jedino bi sexualno mogao da se "pokaze", mada mi i to diskutabilno, s obziro, da su Ve i Pl u Jarcu...
pa i nije, kako bi moglo biti..bio je pokušaj od veze tačno do 1.3. a onda jedno 'refreshovanje' sa arhitektom (koji se ničim izazavn javio poslije godinu dana) početkom oktobra i to je to...
Quote:
partnerstva vezana za novac... mozda neki ortakluk?
da, počela sam sa kumom da radim posao, udružile smo snage i ide fino.nije nešto pretjerano sjajno, ali u svakom slučaju budžet mi se značajno popravio..mada, sve što dođe u novčanik, još brže izleti iz njega...Lijepim povodima, na svu sreću....
Quote:
promena fizickog izgleda, ali ne mogu da odredim kako.... tj. da se gojis ili mrsavis..
da, smršala sam 35 kg za 7 mjeseci...sad je to stalo, što je i nromalno, ali da ako skinem još 15 do 10.3. kad sam i zvanično počela dijetu, što bi bilo oko -50kg
Quote:
neka hiruska intervencija
Me0Ne... mozda si pocela da se bavis nekom umetnoscu?
ne, za sad..da kucnem...nijesma počela nikakvom umjetnošću da se bavim još uvijek...ja sam jaka na riječima, na djelima teškko..tako da, imam interesovanja, ali me sve to relativno brzo pušti...

Quote:
para pocetkom solara nije bas bilo, kasnije jeste?
generalno, po mom iskustvu, preklopljene kuce ne donose nista dobro
Upravo tako, para nije bilo do ljetos, a onda je krenulo, na svu sreću..neka tako ostane..ni manje, ni više .
Hvala, Anđelika, valjda će sljedeći period biti bolji...

Quote:
Originally Posted by biriboza VIdi Poruku
Preklopljene kuce solara i natala ne donose nista dobro iz mog iskustva, isto imam ove godine. Nije bilo nekih teskih gubitaka, u vidu smrtnih slucajeva, pu pu (ispljuvah ekran ), ali sam izgubila posao, generalno lose raspolozenje, nerviranje zbog ljubavi.
I ovaj tvoj miom, Ve 0 Pl, kako se simbolika planeta ispoljila, za ne povjerovati! Imam u solaru istu konjukciju u jarcu, i imam problema sa reproduktivnim organima (Ve napadnuta Pl), dugo traje.
Ajde drzi se, bice bolje vec za nekoliko mjeseci, drzim palceve!
Jes, ne boj se, loše simbolike rade kao sat, one fine ili kasne ili se ni ne ostvare, bez obzira na svu logiku i ubjeđenja ...Da, nerviranje zbog ljubavi, ne zbog toga što nema neke normalne veze..Bože moj, nijesam jedina, ali i ono neozbljno na šta pristajem, naiđem na neke nesređene budale, koji ni to ne umiju da ispoštuju..Majke mi, da mi je znati što je u njihovoj glavi, sve bih dala..Ok, nećeš vezu, bježiš od udavača, onih koje bi tvoje prezime, sprat kuće i sl. Nijesam od takvih, ali poštujem pravo žena koje to žele u svom životu i teže ka tome...Nećeš ni nas, kurve , koje ništa ne traže, samo malo intime s vremena na vrijeme, bez ikakvih obaveza.(NIKAD NIJEDNOG muškaraca NIJESAM smarala porukama, pozivima, dolascima, meni je peto u Djevici, toliko dostojanstva imam, da je meni ispod nivoa da se prva javim bilo kom muškarcu.Možda malo glup i zaostao princip, ali ja sam jednostavno takva)..Dobro, pa što hoćeš ti, druže? Evo, od arhitekte još nijesam dobila odgovor, jer sma mu otvoreno, bez uvijanja skresala u brk sve što mislim..mjesec dana otkako smo refreshovali viđenje i opet se ne javlja..ni slova...
Što se tiče mioma, samo da sve bude ok, moraću ga pratiti, sad je dio mene ..valjda će sve biti dobro..Hvala...

Last edited by Vojvotkinja; 13-11-2014 at 12:30..

Old 13-11-2014, 09:15   #98
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
Ve0Pl u Jarcu zna da da ljubav na prvi pogled .. nije to tako los aspekt ljubavno tj ko sta voli, a moze to biti i stari ljubavnik .... svakako eksplozija - proucila sam taj aspekt!
do sad, ništa tog tipa...mada nije bilo nikog u ovom solaru, jedino da pričekam zvaničan kraj istog..ipak je to još 3 mjeseca

Quote:
Imas i Ur konj Pluton na kraju 6 kuce, tj na pocetku 7 ... kao da je neko izbacio (Uran) svoja najdublja razmisljanja (Pluton) na povrsinu (Uran) ... mozda je to neko ko nije mogao da te zaboravi i izbaci iz glave do sada ili je žrtva Platonske ljubavi (ima i takvih!)

A sve to zacinjeno nekim odlicnim seksom kada ti Jupiter sol dodje u 5 i napravi trigon sa Ur iz 8 kuce ... pucace plafoni!
kad će taj vatromet od seksa, obraduj(te) me više

Quote:
Kao da ce ti se smanjivati osecanja pesimizma i optimizma, pogotovo u radno vreme, tj. dok si na poslu mozda ces imati dosta praznog hoda i vremena za razmisljanje.

Imas emotivne reakcije kada je rec o novcu, i u ovom periodu si veoma skoncentrisana na njega.
to je kod mene često, tj.sraslo i razvijalo se sa mnom..iz euforije u depresiju i sve tako ukrug..navikla sam, pa mi to ne predstavlja neki veliki problem...Da, skoncetrisana sam na novac, jer imam premnogo obaveza, a što je najgore ne na mene, nego na ljude oko sebe (rođenja, rođendani, čestitke, useljenja...)..Sve na druge, ništa na mene..ma i tu ću da obrnem ploču, pa ću sa kesom kafe i kilo voća završavat' posa...ispade da radim za ovo sto sam navela, a sve iz dobre volje da ispoštujem, a sve po mome džepu..Kako ne...Hvala cmokić

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Jel ti ovo bila bitna godina? Meni djeluje da jeste. Jer su natali poklopljeni a vladaoc je merkur u povratku, bilo je potrebno rasčistiti stvari, odbaciti neke repove, koji
se dugu vuku, meni je više za odnos pokazivao vladaoc 7 polja, nego li petog, iako su oboje retro, pa je neka priča koja se ponavlja, ne mora biti osoba koja se poznaje, već nosi obrasac neke priče koja je nekada prije postojala, stvar je da će taj neki odnos drmati tvoje samopouzdanje i emocije., a i venera je u jarcu, povučena i distancirana sa
Mjesec na asc., a bio je i chiron u 90 na njega, period gdje smo osjetljiviji, lako
nas je povrijediti. Nešto se događalo? Ovo se može biti kroz komunikaciju i susrete, jer mjesec je vladaoc 3 polja, a tebi je ove godine upravo to važno.
Saturn je radio i odvaja se od 90 na sunce, nezadovoljstvo, oduzimanje naše radosti, kao da nosimo teret briga na leđima, po meni je ovaj pluton-venera, zaslužan za problem zdravlja, jer venera dolazi od 6 polja i natalni pluton je tamo.

Saturn će doći na uran pa i kačiti merkur mislim da iznenadne promjene tebi tek predstoje i vjerujem da će biti ljubavno i uzbudljivo

Tebi bi već u 1. mj mogao početi djelovati novi solar.
ono kad gledaš i jeste bitna i nije...ne znam kako da definišem..Bitna u smislu da sam radila na sebi (makla 35 kilograma za 7 mjeseci),ma možda to jeste najbitnije, lijepe stvari se događale u porodici, sestra poslije baš teškog porođaja rodila , bogu fala, zdravo dijete , pa smo svi u tom svijetu ovih dana, dok se ne oporavi...Hm, reći da nema ničeg posebnog u ovom solaru je možda sebično pored gore navedenih finih stvari, ali, valjda, kako je meni to uobičajeno, ljudima kad daš prst, oni bi šaku..e, tako i ja..Ovo fino nije dovoljno, hoću još bolje...Ne znam šta da ti kažem...
Viđećemo što donosi novi za 2015.godinu . Hvala

Old 13-11-2014, 11:22   #99
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Mis'im, nemO se ljutish, al' muskarci sa arhitekture su vishe orijentisani karijeri i sopstvenom polu, nego zenama.
A najcesce izigravaju svalercine, posto nece sebi da priznaju sta ih ustvari zanima

Znachi, arhitektu zaboravi, ne treba ti to

Old 13-11-2014, 11:42   #100
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Mis'im, nemO se ljutish, al' muskarci sa arhitekture su vishe orijentisani karijeri i sopstvenom polu, nego zenama.
A najcesce izigravaju svalercine, posto nece sebi da priznaju sta ih ustvari zanima

Znachi, arhitektu zaboravi, ne treba ti to
Ovo je istina, znam mnogo fegeta koji su arhitekte.

Old 13-11-2014, 12:25   #101
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

jebaste mi oca sad...

Old 13-11-2014, 12:48   #102
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
ja upadam cijeli život ...vrlo sam nabusita...i ne mogu to da kontrolišem...

evo
http://www.dodaj.rs/f/34/7p/1LuDG5Bg/sollar2014.gif
ijaoo, jos jedan Mo u ovnu...sve sto pises, jbte, kao da za sebe citam....strasno nesto uvek cemo mi imati problem sa svima...i imacemo lude ispade, a onda kao da se nista nije desilo...ja bas ovih dana razmisljam kako ne mogu da se kontrolisem a onda vidim da si i ti ista pa mi lakse xD

ps.za solare nisam nesto strucna ali ni meni ovaj nije delovao kao jako ljubavni...mesec u prvoj je velika osetljivost mozda na tudje reci i ostalo...i promene raspolozenja, tako to, ne znaci nuzno neka ljubav, pre ce trudnoca ako je drugo sto sta naglaseno, ali ovde nije...Ve0Pl imas ali maltene u 9. kuci pa bi to vise bila promena razmisljanja i svega, neko sazrevanje tvoje ili opterecenje parama, nego sto bi bilo nesto ljubavno ozbiljnije...i da, puno energije oko posla ili zdravlja, tj, mogucih problema, i mislim potreba za velikom disciplinom i to, da se cuvas da ne eksplodiras mnogo, ali puno energije u svakom slucaju...ali kazes da si mrsavila dosta pa si prozivela to super...drugo ne vidim nista zanimljivije i ne volim Me0Ne...uvek konfuzija i neka nerealna ocekivanja i tako to, jos Me vladar 5. kuce, potreba za romantikom...mene npr. tranz Ne90Me ubija, koncentracije nema...jedino da pises ako imas talenta ili pevas

Old 26-09-2017, 23:07   #103
andjelikadepeures
Mag

Standardno

daj onaj klasicni, gde se preklapaju kuce natala i solara

Old 26-10-2017, 11:47   #104
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Niko, a?
OK...
Advertisement

Old 26-10-2017, 12:48   #105
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

meni sad ne otvara ove karte.
aj postavi preko nekog drugog sajta (imgur.com, možda).
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules