ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-11-2010, 18:34   #31
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
e, ovđe si 'kiksala'..ako je iko tutuš za matematiku i sve prirodne nauke, ja sam..Ne znam tablicu množenja..Nije da se ponosim, al sam antitalenat za brojke, računanja...
Ahahhaha Vojvotkinjo nasmija me samo tako jer i ja spadam pod tuduke za matematiku ali ozbiljno..kad vidim brojke strava odmah se pocnem znojiti od muke.

takva sam otkako znam za sebe, iako moji doma govore da sam sebična..prema mojima u kući jesam, prema sebi i njima sam NAJGORA, a za sve ostale previše tolerantna, popustljiva, blagonaklona...
A pogledaj gdje ti se smjestio smc?! U 4-u kucu u Lava...na tvom Ic-u.
Sjeverni čvor u četvrtoj kući, južni čvor u desetoj kući
Ova osoba mora nadići karmički osjećaj da je vitalno središte svih situacija oko sebe. Dolazi u sadašnji život s podsvjesnim sjećanjem na vlastiti dignitet. Naviknuta je postati autoritet gdje god tuđa slabost ponuka njezinu potrebu da preuzme kontrolu. Voli ulogu zaštitnika. Ova osoba ne voli pokazivati drugima što se krije iza površine. U području najintimnijih odnosa odvija se njezina doživotna borba da preuzme kontrolu nad svojim korijenima. Mnogi s ovim čvorovima ponekad imaju neobično zahtjevnog roditelja koji u njima razvija veliku ambiciju. Kao rezultat nezadovoljni su sa svakom situacijom, jer to nikad nije ono što bi trebalo biti. Karmička je lekcija “Vrabac u ruci bolji je no golub na grani”. Ova inkarnacija donosi iskutvo konflikta između karijere za sebe i zahtjeva obitelji. Mora se naučiti zrelosti jer unatoč sve projicirane snage, moći i digniteta kad dođe do rješavanja njezinih emotivnih problema ona je upravo invalid. Organiziranje za druge je izbjegavanje uređivanja vlastitog života. Ova osoba treba prestati tražiti publiku za svoje napore, shvaćajući da kad su djela dovoljno velika publika će uvijek biti prisutna. Kad nadiđe potrebu iz prošlih života za pokazivanjem, može postati zrela što joj očajnički treba. Znak gdje je južni čvor pokazuje kako još uvijek prenaglašava svoju važnost. Znak gdje je sjeverni čvor pokazuje kako može biti emotivno supstancijalno puna tako da više ne mora izjednačavati svoju sreću sa sjećanjem na dignitet iz prošlih inkarnacija.

Sjeverni čvor u Lavu, Južni čvor u Vodenjaku
Sjeverni čvor u Lavu simbolizira borbu s voljom. Osoba uči razvijati unutarnju snagu. Uvjeti će je prisiliti da bude samostalna, često bez ramena na koje se može osloniti. Na posljetku će naučiti da je život bolji kad ga stvori sama. U ovom životu sposobna je za snažno vodstvo. Mora naučiti kako da bude orijentirana prema cilju. Naučena je živjeti u budućnosti no mora shvatiti da u budućnosti neće biti ničega što nije stvoreno sada! U prošlim inkarnacijama razvila je nevezanost za ostatak svijeta, i slobodu da ide svojim putem. Sada je ponosna što je jedinstvena i drugačija, ne razmišlja o tome što je društvena tradicija nego koja je pravila uspostavila za sebe. Ako se utemelji u znanju iz prošlih inkarnacija može postići mnogo za ljudsku rasu jer može depersonalizirati svoja djelovanja za dobro čovječanstva. Sreću nalazi kad otkrije načela kojima može posvetiti život. Ona moraju biti čvrsta. Južni čvor u Vodenjaku donio je u ovaj život načelo jednakosti i pravičnosti. U sadašnjem životu osoba može biti samostalna i jedinstvena i izražavati svoja urođena uvjerenja. No njezina su najveća postignuća moguća kad osobnu volju preda službi čovječanstvu. Osoba može napraviti revolucionarne promjene u tradicionalnom. Velika neovisnost može zasmetati bliskim odnosima. Kuća u kojoj je južni čvor pokazuje područje gdje potreba za originalnošću i slobodom iz prošlog života još traži izražaj. Kuća u kojoj je sjeverni čvor pokazuje područje u kojemu se sva energija može fokusirati u novu sjajnu kreaciju, poklon svijetu. Ovo su čvorovi “izumitelja”.

Trigoni sa sjevernim čvorom
Planeti u trigonu sa sjevernim čvorom su obećanje plodotvornih životnih iskustava. Izvanjske životne mogućnosti su u skladu s putovanjem duha. Osoba ne samo da će lakše doseći iskustvo Sjevernog čvora nego će dobiti i izvanjsko ohrabrenje.
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-11-2010, 22:11   #32
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Pametna misao i korisna.
zaista bas 3 godine niko nije pogledao tvoj natal,to je zbog tvoje nenametljivosti.Samopouzdanje ce ti rasti kada shvatis i postanes svesna svoje vrednosti..i taj period je jako blizu,sam saturnov povratak kod tebe moze doneti i neke gubitke(pa i kilaze ali nije to sto odredjuje lepotu)i vidim nekom tvom prijatelju gubitak ili ces ti ostati bez nekog bliskog prijatelja iz nekih razloga njegova selidba i slicno.
Interesuje me da li postoji kod tebe u zivotu muskarac sa kojim si u kontaktu ali jos niste nesto konkretnije postigli za transformaciju vaseg odnosa(preko neta ili ste povezani poslovno ..dopadate se jedno drugom ali jos uvek to visi u vazduhu???)
ako ga ima u opticaju onda ce se uskoro to pretvoriti u jace emocije ako ga nema onda je prolece jako interesantno za tebe i tvoj ljubavni zivot.
znam da kilogrami ne određuju ličnost, neko nas voli zbog nas samih i toga što nosimo i imamo u nama u smislu vrijednosti, ali opet se mora povesti računa samo i izričito sa zdravstvenog aspekta. Pobogu, času vode da nosite u ruci 24 h dnevno bi bio teret poslije nekog vremena, a ne skoro 30 kila viška..No, ja kukam, ajde neka me neko zveči nečim, da konačno krenem u bitku s kilogramima, a ne samo da cmizdrim i grinjam, a ništa ne preduzimam (eto to je moj najveći problem u zadnjih godinu dana -NEMAM INSPIRACIJU, VOLJU ama baš ni za čim)...
ovo za prijatelja me malo uplašilo, jer ja imam samo 3 prijatelja prema kojima sam 100% slobodna i 'ogoljena'...No, ' sve što dođe i bude, ja sam mu naredna', kao što sam rekla..i to je dio života...
što se tiče muškaraca, oko mene ih uvijek ima, oduševljeni su mojim humorom, pisanjem, stavovima, ali ništa konkretno ne preduzimaju, pretpostavljam i zašto (jastuci, šlaufi ), ali ja evo više od 4 godine volim još uvijek jednu Ribu, to je moj zadnji momak, sa kojim sam raskinula, koji se javio ljetos, ali ništa nije bilo..Pored svih mana koje ima, ispao je nefer prema meni u smislu ljudskosti, ne mogu srce da 'reanimiram' i dam šansu nekom drugom, jer ja padam na inteligenciju, humor, lukavost, znanje - informisanost, a ovaj je imao sve to, što kod mene nadjačava sve ono nesojski u njemu.....No, razumijem ga, ne sviđam mu se i to je to..Ja sad samo čekam da me prođe, ako ikad prođe...do tada sam 'psihološki rekovalescenAt'..Inače sam sve tri svoje veze zasnovala preko neta...Eto, ispatetisah se ja, ka' prava..da nej ko kafu i cigar?
Hvala, mandrače

Buby, hvala na izvodjenom vremenu i tekstovima koje si 'dostavila' ovdje..Očigledno da ti čvorovi imaju mnogo više važnosti, a ja sam ih nekako u svojim tumačenjima poprilično zapostavila...

Old 26-02-2011, 22:53   #33
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

kad već ne ote muški da me 'ebavaju, ko me iz natala više podjebava..
Mo
ili Sa
ili Ur?

Old 26-02-2011, 23:08   #34
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Registrovan: Jul 2010
oktobar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
kad već ne ote muški da me 'ebavaju, ko me iz natala više podjebava..
Mo
ili Sa
ili Ur?
Ja bi rekla Sa koji ti izje.... Mo pa samim i tvoje osjecaje a i ima aplikacije. Ur ima separ. pa je valjda otpilio.

Old 26-02-2011, 23:25   #35
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

pa šta da (mu) radim(o)?

Old 26-02-2011, 23:31   #36
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
pa šta da (mu) radim(o)?
A cudo jedno kako ne iskoristis ovog pristojno aspektovanog Plutona
Submit to Digg   Vojvotkinja Reply With Quote

Old 26-02-2011, 23:31   #37
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Standardno

Quote:
pa šta da (mu) radim(o)?
Ponasaj se ozbiljno i odgovorno! Danas negdje na forumum procita ; nosi crno i ne jedi meso subotom.

Old 26-02-2011, 23:32   #38
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by oktobar VIdi Poruku
nosi crno i ne jedi meso subotom.
A grdno joj crno stoji + ako se dochepa kakvog momka, ima da ga oglodje do koske bas u subotu

Old 26-02-2011, 23:40   #39
oktobar
Veštac

oktobar's Avatar

oktobar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
A grdno joj crno stoji + ako se dochepa kakvog momka, ima da ga oglodje do koske bas u subotu
. ha ha ha ha

Old 26-02-2011, 23:46   #40
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
A cudo jedno kako ne iskoristis ovog pristojno aspektovanog Plutona
on mi je odličan kad je zdravlje u pitanju - operacije, anestezije, oporavci i čuda, pa nej da ga 'jašem' za svaku sitnicu

Quote:
Originally Posted by oktobar VIdi Poruku
Ponasaj se ozbiljno i odgovorno! Danas negdje na forumum procita ; nosi crno i ne jedi meso subotom.
pa da se pojevrejim, veliš li?
e, kad sam ih viđela prvi put, onako grupno, valjda su se vrtali iz Sinagoge, što li, imajući u vidu da nemam pojma o religijama, niti me zanima ta 'nauka' uopšte, sa cilindrima na vr' glave i onim bradama i kapicama đeci na glavu, ja sam mislila e je neki maskenbal...

Last edited by Vojvotkinja; 26-02-2011 at 23:58..

Old 26-02-2011, 23:55   #41
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Da, pokrivena si sto se tice 6. kuce, ali i 4. i 12. jer pravi dobre aspekte na njihove vladare, Sunce i Mars. - ovamo ti je Mars dispozitor Mjeseca (mucenika, ne moze predahnut od Saturna) - sto opet nije loooose

Old 14-10-2011, 09:03   #42
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Javljam se povodom tr.Saturna koji je zagazio u moju šestu i, naravno, donio najavljeni otkaz i probleme sa zdravljem..Sad kuburim s grudima, nadam se da nije ništa ozbiljno, al me zanima šta bi mogao donijeti tr.Saturn kad 'nalegne' na moj nat.Pluton u šestoj kući koji pravi trigon sa nat.Suncem i Marsom?
da li se ta simbolika ispunjava kroz četvrtu i dvanaestu kuću s obzirom na to da su So i Ma vladari tih kuća?
Mada tu je i Škorpija ukliještena u šestoj..Ne mogu da povežem šta bi Saturn mogao da 'pokrene'...uglavnom udara na 'muške' planete, pa...snila baba što joj milo bilo , ili..?
Tj. da li Saturn u šestoj i sedmoj (konkretno mojim kućama) može biti gori od njegovog dosadašnjeg dejstva u mojoj petoj?

Last edited by Vojvotkinja; 14-10-2011 at 09:20..

Old 14-10-2011, 20:22   #43
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

vazno da je prosla opozicija na Mesec

Old 16-10-2011, 16:50   #44
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

ne, ne..dok ne prođe tr.Uran a mog Natalnog Mo, a koji isto udara 180 na nat.Ju0Sa..nije ništa prošlo...

Old 16-10-2011, 17:26   #45
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
, ali ja evo više od 4 godine volim još uvijek jednu Ribu, to je moj zadnji momak, sa kojim sam raskinula, koji se javio ljetos, ali ništa nije bilo..Pored svih mana koje ima, ispao je nefer prema meni u smislu ljudskosti, ne mogu srce da 'reanimiram' i dam šansu nekom drugom, jer ja padam na inteligenciju, humor, lukavost, znanje - informisanost, a ovaj je imao sve to, što kod mene nadjačava sve ono nesojski u njemu.....a sad samo čekam da me prođe, ako ikad prođe...do tada sam 'psihološki rekovalescenAt'..

`Leba ti...Ovo kao da sam ja pisala, od reci do reci...isto 4 godine, isto se videli letos, isto isto isto...Jednom kad upadnes u Neptunove mreze, nagrabusio si...
Mozemo da osnujemo club
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules