ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Moja natalna karta

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 03-04-2018, 02:59   #76
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Ne treba izgubiti iz vida ni to da je Devica na vrhu 12. polja, kao i Rahu i Ketu koji hvataju simboliku posla...
Submit to Digg   TigaBg Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-04-2018, 22:22   #77
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ne treba izgubiti iz vida ni to da je Devica na vrhu 12. polja, kao i Rahu i Ketu koji hvataju simboliku posla...
Ne znam šta si htela da kažeš? Uvek je neki znak na vrhu 12. polja. Hteli ne hteli, svi ga imamo. Ako si mislila na to da je prirodni vladar 6. polja meni na vrhu 12. Pa zato ne mogu da nađem dobar posao, ta teorija mi bas i ne pije vodu jer postoji toliko drugih pokazatelja

Old 03-04-2018, 23:02   #78
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Ne znam šta si htela da kažeš? Uvek je neki znak na vrhu 12. polja. Hteli ne hteli, svi ga imamo. Ako si mislila na to da je prirodni vladar 6. polja meni na vrhu 12. Pa zato ne mogu da nađem dobar posao, ta teorija mi bas i ne pije vodu jer postoji toliko drugih pokazatelja
Ono sto sam htela da kazem ja sam rekla. To sto ti brkas babe i zabe , to je vec nesto drugo. Ima ko razume.
p.s. nastavljam konverzaciju iskljucivo sa kulturnim, nehistericnim i neozlojadjenim ljudima.
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-04-2018, 09:37   #79
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ono sto sam htela da kazem ja sam rekla. To sto ti brkas babe i zabe , to je vec nesto drugo. Ima ko razume.
p.s. nastavljam konverzaciju iskljucivo sa kulturnim, nehistericnim i neozlojadjenim ljudima.
Evo izvinjavam se ako sam nekulturna. Nema potrebe za vredjanjem.
Ako brkam babe i žabe, molim te da mi objasniš. Komantarišeš na temi o mojoj natalnoj karti i normalno je da sam osetljiva.

Šta ti govori Devica na vrhu 12. polja? Zar je nema svaka Asc Vaga? Šta to ne treba da izgubim iz vida?

Old 04-04-2018, 18:18   #80
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

To za Devicu u 12 polju i cvorove je mozda povezano sa tim sto ti jmc pada u 12 a on predstavlja neke gubitke i nije bas benefican a smc u 6 kucu (posao) a tvoj Me kao vladar 12 pravi 180 sa Pl koji ti vlada 2 kucom (novac).Tvoj Pl kao planeta u 2 kuci je retro i pravi 180So,Me,Ju,90Ma.Mozda ti i ovo sve utice. Taj aspekt Mo90Sa je sa velikim orbisom 10 stepeni i separacija.Mo ti vlada 10 kucom a Sa nije povezan sa kucama za posao.Ne znam dal ti je to nezadovoljstvo zbog ovog aspekta. Jace je ovo Mo90Ne sa manjim orbisom a Ne ti vlada 6 kucom.

Old 06-04-2018, 00:06   #81
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
To za Devicu u 12 polju i cvorove je mozda povezano sa tim sto ti jmc pada u 12 a on predstavlja neke gubitke i nije bas benefican a smc u 6 kucu (posao) a tvoj Me kao vladar 12 pravi 180 sa Pl koji ti vlada 2 kucom (novac).Tvoj Pl kao planeta u 2 kuci je retro i pravi 180So,Me,Ju,90Ma.Mozda ti i ovo sve utice. Taj aspekt Mo90Sa je sa velikim orbisom 10 stepeni i separacija.Mo ti vlada 10 kucom a Sa nije povezan sa kucama za posao.Ne znam dal ti je to nezadovoljstvo zbog ovog aspekta. Jace je ovo Mo90Ne sa manjim orbisom a Ne ti vlada 6 kucom.
Hvala ti na komentaru. Mislim da ti T- kvadrati govore o tome da je meni potrebna sigurnost, odnosno radim poslove koje mrzim jer me je strah da budem bez novca. Nažalost, znak Bika je materijalista i imam velikisukob sama sa sobom jer bi se sa jedne strane bavila samo lepim stvarima koje su više moje duhovne potrebe i o tome govori moj Vazdušni Trigon, ali imam dosta planeta u fiksnim i zemljanim znacima koji žele novac, stabilnost i u krajnjoj liniji , svakodnevnu rutinu.
Zbunjuje me što osmo polje govori o stipendijama i to u znaku Bika, uz So, Me kao vladara devete i Ju, ja bi trebalo da dobijem finansijsku podršku za studije. U stvarnosti, nisam imala para da nastavim školovanje u Srbiji a i sad kada sam u inostranstvu, nemam prava na finansijsku pomoć za školarinu, a mnogo bih volela da studiram i da se prekvalifikujem.

Sa90Mo se manifestovao tako sto mi je u sredu uginula maca koju sam imala od svoje 13. godine. Ako znate kako je tesko izgubiti ljubimca, razumecete me. Maca je bila dosta bolesna ali nastradala je nesrecnim slucajem, a moji mi nisu odmah javili jer sam bila na odmoru. Mislim da je imala So u Raku i nadala sam se da ce preziveti Sa u Raku, ali eto, to joj nije bila sudbina.

Last edited by Vojvotkinja; 07-05-2018 at 12:23..

Old 09-02-2019, 16:24   #82
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Koliko god dobrih aspekata imala, stalno se nekako vratim na Mo90Sa. Ovo je jedan težak smarački aspekt od koga je gori možda samo Sa90Ma. Volela bih da sam rođena sat vremena kasnije da ovog aspekta nema jer stvarno ne pomaže ni što je u velikom orbisu.
U poslednjih par godina sam shvatila da se manifestuje tako što mi otežava napredak sa mrtve tačke po pitanju karijere i bto ne samo u smislu unapređenja već bilo kakvog smislenog pravca ili razvoja. Meni nikad nije bilo teško da nađem posao jer sam vredna i smirena ličnost spremna da mnogo trpi i da se dokazuje ( potčinjena priroda Sa90Mo) , ali posao koji nije bukvalno rad za preživljavanje i u kome bar malo uživam , nikad nisam imala. Da muka bude veća, meni je Mo na Asc i vladar X polja, meni je mnogo bitno da se dokažem i pronađem u karijeri. Mesec je u Vagi pa bih ja da to bude nešto lepo i kreativno.
Mnogo se i kajem zbog izbora svojih studija, što je čudno jer mi je Ve vladar Asc u 9. polju i nije loše postavljena i još je na benefičnoj fiksnoj zvezdi Capella, ali je dispozitor Me jako loše postavljen i možda je to razlog što godinama ne mogu da nađem finansijsku podršku za nastavak studija i/ili prekvalifikaciju.
Ostaje mi samo da se nadam da je trenutni tranzit Sa 90 na moj Mo i Sa povratak moja tačka pucanja i da će se stvari promeniti.
Moj problem toliko nije u nedostatku novca ili položaja već u tome što sam prinuđena da radim posao koji ne volim (jer nemam iskustvo niti uslove za studiranje) i to loše utiče na moju psihu.
Mali update na situaciju:
Skoro godinu dana aktivno trazim drugi posao. Bila sam na mnogo intervijua u razlicitim firmama i sve je bilo bezuspesno. Negde sam cak i dobijala ponude za posao i kad treba da dodjem da potpisem ugovor, poslodavac odugovlaci i okleva iz meni neznanih razloga i ne desi se nista. Sve ovo me je jako iscrpelo i trenutno prolazim kroz depresivno stanje pa sam odlucila da odustanem od trazenja posla na neko vreme, dok Saturn ne odluci da odradi svoje.
Sa90Mo je u mom natalu izvor velike patnje i konfuzije i ja moram to da prihvatim. Sve se snazno manifestuje jer se natalni aspekt ponavlja tranzitom Saturna.
Osecam se demoralisano i nemam poverenja u ljude i vere u buducnost. Odlucila sam da se osamim i posvetim svojim hobijima dok ne dodju bolja vremena.
Postavicu svoj solar pa ako bi neko mogao da baci pogled, bila bih zahvalna.

Old 11-02-2019, 20:05   #83
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Mali update na situaciju:
Skoro godinu dana aktivno trazim drugi posao. Bila sam na mnogo intervijua u razlicitim firmama i sve je bilo bezuspesno. Negde sam cak i dobijala ponude za posao i kad treba da dodjem da potpisem ugovor, poslodavac odugovlaci i okleva iz meni neznanih razloga i ne desi se nista. Sve ovo me je jako iscrpelo i trenutno prolazim kroz depresivno stanje pa sam odlucila da odustanem od trazenja posla na neko vreme, dok Saturn ne odluci da odradi svoje.
Sa90Mo je u mom natalu izvor velike patnje i konfuzije i ja moram to da prihvatim. Sve se snazno manifestuje jer se natalni aspekt ponavlja tranzitom Saturna.
Osecam se demoralisano i nemam poverenja u ljude i vere u buducnost. Odlucila sam da se osamim i posvetim svojim hobijima dok ne dodju bolja vremena.
Postavicu svoj solar pa ako bi neko mogao da baci pogled, bila bih zahvalna.
Tiga, svima nam naleti takav period u životu, i mene je trSA90MO dobro prodrmao ali veruj mi da je trSA0MO bio mnogo gori. Moj ti je savet da što više vremena provodiš napolju i da se krećeš, prilika će doći. I najboljoe ti je da prihvatiš bilo kakvu promenu samo da se mrdneš iz mrtve tačke.

Old 13-02-2019, 01:35   #84
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Tiga, svima nam naleti takav period u životu, i mene je trSA90MO dobro prodrmao ali veruj mi da je trSA0MO bio mnogo gori. Moj ti je savet da što više vremena provodiš napolju i da se krećeš, prilika će doći. I najboljoe ti je da prihvatiš bilo kakvu promenu samo da se mrdneš iz mrtve tačke.
Hvala, kao što rekoh na solarnoj temi, konačno imam jednu ponudu koja mi je ok i koja će se verovatno realizovati. Meni je svaki tranzit Sa oko Mo bio težak, najpre psihološki. Ne sećam se kad sam bila ovako depresivna, a dešavaju mi se i dobre stvari, nego je meni jednostavno sve teško. Obično posle tranzita Sa na Mo su mi dolazile dobre stvari, pa me to održava

Old 14-02-2019, 23:47   #85
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Sigurno da jeste do mo 90 sa, ali tvoj saturn je trenutno na uglu i onda ima uhvacene glavne ose, ovo je jako bitno...

Old 16-02-2019, 19:09   #86
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Sigurno da jeste do mo 90 sa, ali tvoj saturn je trenutno na uglu i onda ima uhvacene glavne ose, ovo je jako bitno...
Znam, prvo Sa povratak, pa Sa90Mo, pa Sa0IC, mnogo je tu stvari u kratkom periodu.

Old 08-09-2019, 12:08   #87
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Poslednji nalet Sa u kvadrat na moj Mo. Opet sam u lošem raspoloženju bez očiglednih razloga.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules